Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Červen 26, 2024, 05:16:31 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 366 367 [368] 369 370 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2145843 krát)
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #5505 kdy: Leden 13, 2013, 10:05:05 am

docela dobre chapu ze do dolu se na koni nejezdi, ale mohly by pred doly byt mista kde se daji kone zaparkovat...
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #5506 kdy: Leden 13, 2013, 10:32:34 am

Ve většině případů tomu tak je.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #5507 kdy: Leden 15, 2013, 12:02:31 pm

poprve nejedu kouzlici postavu takze poprve cpu body do leceni, tak se chci zeptat jak to vlastne funguje?
kdyz mam 20bodu v leceni a mam obycejne obvazy tak si jednim obvazem vylecim 40hp?
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #5508 kdy: Leden 15, 2013, 02:09:45 pm

kolik zdravy ktery obvaz vyleci to z hlavy nereknu
ale funguje to takhle:
obvaz vyleci neco malo hned pri aplikaci, ale je to opravdu hoooodne malo
obvaz je ucinny mimo boj, protoze kdyz je postava v klidu a nebojuje, tak dava regeneraci
sila a delka regenerace zalezi na kvalite obvazu, ale hlavne na urovni dovednosti leceni
co si pamatuji, tak s dobrym obvazem a lecitelem se daji vylecit i stovky zivotu (snad nekecam Úsměv )
Zaznamenáno
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #5509 kdy: Leden 15, 2013, 05:16:25 pm

nevim jestli se to tady uz resilo. dneska sem cekal na vetesnika prisel byl sem u nej prvni nikdo jiny na nej ani nekikl. stihl sem mu prodat jenom jednu zbroj dostal jsem 300zl a dalsi uz nechtel ze nema prachy. cim to je?
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #5510 kdy: Leden 15, 2013, 05:34:20 pm

nevim jestli se to tady uz resilo. dneska sem cekal na vetesnika prisel byl sem u nej prvni nikdo jiny na nej ani nekikl. stihl sem mu prodat jenom jednu zbroj dostal jsem 300zl a dalsi uz nechtel ze nema prachy. cim to je?
ma nejaky limit na pocet prodanych veci od 1 postavy
kdyz mu prodavas moc casto, tak mu "dojdou" penize

nevim jestli vis ze se od nej da i nakupovat Mrknutí
Zaznamenáno
Orbi
Šampión
**
Příspěvků: 180



Zobrazit profil
Odpověď #5511 kdy: Leden 15, 2013, 06:10:14 pm

Ten nakup je limitovany len na jedno "kliknutie". Ja som si pozrel co mi ponuka, odbehol som si po peniaze a druhy krat mi uz nic nepredal. Klikol som na tu moznost a nic.
Zaznamenáno
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #5512 kdy: Leden 15, 2013, 06:14:33 pm

no prodal jsem mu veci max za 3k zlatek a to neni az tak moc ne?
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #5513 kdy: Leden 16, 2013, 05:36:41 am

no prodal jsem mu veci max za 3k zlatek a to neni az tak moc ne?

Jak říká orbi, řešením je občůrat systém tím, že si věci k prodeji nastřádáš a prodáš jednorázově?
(heh občůrat)
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Orbi
Šampión
**
Příspěvků: 180



Zobrazit profil
Odpověď #5514 kdy: Leden 16, 2013, 06:22:40 am

Ja som to zase napisal ako od buka. Ja som myslel ten predaj, tu specialnu ponuku co ma, kde vetesnik predava urcite brnenia alebo zbrane, ale funguje to len prvy klik po restarte.
Zaznamenáno
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #5515 kdy: Leden 16, 2013, 01:44:15 pm

Ja som to zase napisal ako od buka. Ja som myslel ten predaj, tu specialnu ponuku co ma, kde vetesnik predava urcite brnenia alebo zbrane, ale funguje to len prvy klik po restarte.
Huh, já jsem si říkal, k čemu mi to je, když mi prodá max nějakou kytku nebo lektvar zapomenutí (nebo jak se to jmenuje)... Takže od něj můžu koupit i něco užitečnýho, jo?
 
Jinak jsem se chtěl zeptat, jak a kdy se může člověk stát mistrem? Pro jaký povolání jsou ještě volný mistrovský pozice Mrknutí
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #5516 kdy: Leden 16, 2013, 02:53:55 pm

Ja som to zase napisal ako od buka. Ja som myslel ten predaj, tu specialnu ponuku co ma, kde vetesnik predava urcite brnenia alebo zbrane, ale funguje to len prvy klik po restarte.
Huh, já jsem si říkal, k čemu mi to je, když mi prodá max nějakou kytku nebo lektvar zapomenutí (nebo jak se to jmenuje)... Takže od něj můžu koupit i něco užitečnýho, jo?
 
Jinak jsem se chtěl zeptat, jak a kdy se může člověk stát mistrem? Pro jaký povolání jsou ještě volný mistrovský pozice Mrknutí
tak to netusim, kteri mistri jsou jeste volni
mistrem se da stat tak, ze mas min. posledni ne-epicky lvl nejakeho povolani (norm. povolani 20lvl, prestizni 10/5 lvl) a promluvis si s NPC mistrem
a nebo tak, ze si titul vezmes z mrtvolky stavajiciho mistra a samozdrejme splnujes podminky
Zaznamenáno
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #5517 kdy: Leden 16, 2013, 03:26:34 pm

... nebo tak, ze si titul vezmes z mrtvolky stavajiciho mistra a samozdrejme splnujes podminky
Huh tak to je mazec Úsměv Jo a ještě jedna technická, co když ten mistr třeba už nebude logovat? Propadá to nějak časově? Je to rozdělený i na podtemno (pokud tam vůbec někdo hraje) a vršek?
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #5518 kdy: Leden 16, 2013, 06:26:04 pm

jojo propada to casove mne to uz predadlo 2x
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #5519 kdy: Leden 17, 2013, 03:10:45 pm

šlo by vrátit do statistik jak si vedou crafteři? proč se to vlastně zrušilo? myslím že by bylo fajn vědět kdo na tom jak je.  navíc by to lidi asi zajímalo víc než kdo bojoval v jaké aréně někdy v nějákém turnaji ne?
Poslední změna: Leden 17, 2013, 03:34:21 pm od Lubko Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Stran: 1 ... 366 367 [368] 369 370 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS