Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Červen 16, 2024, 05:17:02 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 304 305 [306] 307 308 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2090875 krát)
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #4575 kdy: Srpen 07, 2010, 03:37:48 pm

a proto vam byl vymazan inventar

A nebyl abys vedel,veci mame porad
Zaznamenáno

A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #4576 kdy: Srpen 07, 2010, 05:22:06 pm

twinkee ty jsi posledni clovek ktery muze nekoho okrikovat

predpokladejme ze DM ktere vleze na modul a ma myslenku ze neco spacha tak si primarne overi kdo je on-line a pak zacne svou akci

jen imbecil nejdriv spawbuje nekam npc prisery a az pak si zjisti silu pc vs npc

tu noc jsem byl taktez ve hre a priznam se radsi jsem vypadl z hradu a posleze odlogl

co se tyce odvolanych npc strazi nebylo to moudre kazdou chvili se tu resi ze mesto nespi jsou straze bdele a najednou kdyz prijde na navstevu horda chcipaku jsou vsichni na dovolene?

zlate pravidlo 2x mer jednou res tu plati dvojnasob

Deonku, jestli má někdo plnou hubu blbostí a chytrých řečí tak jsi to ty. Copak ty jsi udělal kloudného? Kromě toho, že jsi omezil svůj přístup na forum?  Valím oči! Super!
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
deion
Hrdina
***
Příspěvků: 412


Zobrazit profil
Odpověď #4577 kdy: Srpen 07, 2010, 05:28:29 pm

a proto vam byl vymazan inventar

A nebyl abys vedel,veci mame porad

to je veci dnes funkcnich DM potazmo WB ale je dobre ze ses pripomela jiste budou chtit vase potrestani dotahnout do konce
Zaznamenáno

Tamba Englen - ochrance sirotku
Viola - sirotek
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #4578 kdy: Srpen 07, 2010, 05:30:03 pm

Nepřijde mi tato diskuse příliš vtipná a je li pravdivá ,je jasné proč nás tu pobíhá pět a 1/2 …
a proto vam byl vymazan inventar
A nebyl abys vedel,veci mame porad


BWT
JU delal jsem veci s DM postavou ktere sem nam nasledne prodal, to same se deje na povrchu (cechy).
Na jedné straně si nový PC stěžuje na něco ,co mu v danou chvíli nevyhovuje a je mu za těžko sdělit či omluvit se ,nebo nedej bože ,mu cosi kompenzovat a druhé straně si vše budeme  ulehčovat hru z DM klienta .
Že to nemyslíš vážně ??

PS:Což nás vede k  DM a jeho „citlivosti,nestrannosti  a vyspělosti + následně k  jeho kontrole …..
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
deion
Hrdina
***
Příspěvků: 412


Zobrazit profil
Odpověď #4579 kdy: Srpen 07, 2010, 05:36:43 pm

twinkee ty jsi posledni clovek ktery muze nekoho okrikovat

predpokladejme ze DM ktere vleze na modul a ma myslenku ze neco spacha tak si primarne overi kdo je on-line a pak zacne svou akci

jen imbecil nejdriv spawbuje nekam npc prisery a az pak si zjisti silu pc vs npc

tu noc jsem byl taktez ve hre a priznam se radsi jsem vypadl z hradu a posleze odlogl

co se tyce odvolanych npc strazi nebylo to moudre kazdou chvili se tu resi ze mesto nespi jsou straze bdele a najednou kdyz prijde na navstevu horda chcipaku jsou vsichni na dovolene?

zlate pravidlo 2x mer jednou res tu plati dvojnasob

Deonku, jestli má někdo plnou hubu blbostí a chytrých řečí tak jsi to ty. Copak ty jsi udělal kloudného? Kromě toho, že jsi omezil svůj přístup na forum?  Valím oči! Super!

chces se pustit do premerovani kdo docural vys? ne dekuju na to jsem uz starej zkus doma mamku
Zaznamenáno

Tamba Englen - ochrance sirotku
Viola - sirotek
Amelor
Host
Odpověď #4580 kdy: Srpen 07, 2010, 06:04:34 pm

Formator asi mi nerozumiš, ja se nesnažim omlouvat a neobhajuju se.
Trest jsem dostal jako každy a už jsem psal, at mažou co chteji, postavu i cely acc.

Ja už z K2 vytežil maximum.  Mrknutí
Zaznamenáno
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #4581 kdy: Srpen 07, 2010, 06:07:27 pm

Pak je metr asi pro kazdého jinej  Mrknutí
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Oneill
K2-Testeři
Hrdina
***
Příspěvků: 421


DM...Kráterský kat


Zobrazit profil
Odpověď #4582 kdy: Srpen 07, 2010, 06:14:52 pm

Reakce na starší příspěvek....(píšete moc rychle)

Zase kecy...Ještě že to forum nečtu. Ale je dobré vědět že až se bude konat nějaká dohrávka tak vím s kým se nedá počítat  Mrknutí

 Já když jdu do hry tak proto abych s lidma hrál RP, ať jde o sebevětší debilitu. Od toho tu DM je (mimo jiné,kde samozřejmě disponuji velkou absencí).....Když to někdo hrát nehce, tak se prostě nepřipojí. Když někomu vadí že se to koná vedle jeho baráku, klikne si do lišty na DM chat a napíše: "Helejď prosímtě mám strach jít ven, nemohl byses s tím přesunout? atd a pod...." A já si seberu svejch pár švestek a půjdu jinam. Od toho nám lidem ty tlusté, občas kostnaté, chápavé výrůstky na koncích horních končetin narostly.

No nemám pravdu? Jestli někdo nemá dost kuráže napsat svůj názor, pak si ale nemůže stěžovat, že?

Basta...teď zase házejte kamení moji drazí...A nebo mi spíš raději napište, kdy bych vás mohl sehnat ve hře a kdo by měl zájem si zahrát. Už jsem byl upozorněn na jisté nedostatky, kterých jsem si vědom a hodlám je do příště odstranit v zájmu lepší hratelnosti a plynulosti děje....oui?

Takže startujte klávesnice a pište PM.
Zaznamenáno

Víno, ženy, zpěv .....ou jééé
.....člen skupiny scénického historického šermu Romantika

Andrej Drozd - Největší všivák pod sluncem

Plzeň rulezzz
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #4583 kdy: Srpen 07, 2010, 06:53:01 pm

Já bych zahrál, ale dnes to nedopadne. Už teď mám v čemsi zpoždění.... Takže zítra večer, pak snad sporadicky během týdne taky po večerech.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #4584 kdy: Srpen 07, 2010, 07:47:45 pm

Zase kecy...Ještě že to forum nečtu. .......
To se Ti taky povedlo .
Základní věc hráče ,a u vyspělého DM snad samozřejmost ,číst forum .
Pokud jej nečteš, pak si tu informaci máš holt nechat pro sebe ...
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #4585 kdy: Srpen 07, 2010, 10:44:38 pm

Ako vidno bolo by najlepsie spravit jednu sekciu ktora by najlepsie pomohla hracom i DM aby vedeli co mozu od koho cakt a to taka ze :

Napisu som Acc + postavy a k tomu pokec co cakuje Dm a co maju zaujemv hre.

Tak by potom si hraci alebo Dm kukli kde je hre a vedeli podla tych informaci pracovat na nejakom Q alebo nieco podobnom a neboli by tu aspon taketo zbytocne hadky, ktore nejak nepomozu serveru aby mal zas viac hracov.
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #4586 kdy: Srpen 08, 2010, 06:54:56 am

twinkee ty jsi posledni clovek ktery muze nekoho okrikovat

predpokladejme ze DM ktere vleze na modul a ma myslenku ze neco spacha tak si primarne overi kdo je on-line a pak zacne svou akci

jen imbecil nejdriv spawbuje nekam npc prisery a az pak si zjisti silu pc vs npc

tu noc jsem byl taktez ve hre a priznam se radsi jsem vypadl z hradu a posleze odlogl

co se tyce odvolanych npc strazi nebylo to moudre kazdou chvili se tu resi ze mesto nespi jsou straze bdele a najednou kdyz prijde na navstevu horda chcipaku jsou vsichni na dovolene?

zlate pravidlo 2x mer jednou res tu plati dvojnasob

Deonku, jestli má někdo plnou hubu blbostí a chytrých řečí tak jsi to ty. Copak ty jsi udělal kloudného? Kromě toho, že jsi omezil svůj přístup na forum?  Valím oči! Super!

chces se pustit do premerovani kdo docural vys? ne dekuju na to jsem uz starej zkus doma mamku

Ty soutěžíš s mamkou v čůrání? Úsměv a nechává tě vyhrávat nebo ji drtíš na celé čáře? Smích
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
deion
Hrdina
***
Příspěvků: 412


Zobrazit profil
Odpověď #4587 kdy: Srpen 08, 2010, 07:47:43 am

Citace
Ty soutěžíš s mamkou v čůrání? a nechává tě vyhrávat nebo ji drtíš na celé čáře?

s amy takhle daleko jeste nejsem nas vztah se teprve rysuje ale reknu ji ze jsi mi to navrhl doufam ze pak zustanete dal prateli
Zaznamenáno

Tamba Englen - ochrance sirotku
Viola - sirotek
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #4588 kdy: Srpen 08, 2010, 12:27:52 pm

Ako vidno bolo by najlepsie spravit jednu sekciu ktora by najlepsie pomohla hracom i DM aby vedeli co mozu od koho cakt a to taka ze :
IC sekce ?  Kroutím očima
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #4589 kdy: Srpen 08, 2010, 12:34:14 pm

Ako vidno bolo by najlepsie spravit jednu sekciu ktora by najlepsie pomohla hracom i DM aby vedeli co mozu od koho cakt a to taka ze :
IC sekce ?  Kroutím očima

Ta tolko nepovie ci ten a ten hrac chcet iba craftit alebo mlatit monstra. Tu slo skor o tom ze by sa narovinu povedal hrac co je prenho zabava a ako si zabavu predstavuje (v jeho vnimani)
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Stran: 1 ... 304 305 [306] 307 308 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS