Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Červen 16, 2024, 04:07:00 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 302 303 [304] 305 306 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2090846 krát)
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #4545 kdy: Srpen 05, 2010, 12:02:33 pm

Ne? jenom sme se pred par dnama potkali xD
Zaznamenáno

Amelor
Host
Odpověď #4546 kdy: Srpen 05, 2010, 12:18:57 pm

Tady vždy nekdo potrebuje neco rešit, napište radši PM dotyčnemu DM, jinak to nema cenu ani efekt.
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #4547 kdy: Srpen 05, 2010, 01:00:48 pm

Jj, myslim, ze kebyze napises DM, ze si uviazla v dielni a chcela sa z tade dostat lebo si maly level, tak by ti pomohol. A najlepsie ak by to bolo vo forme Rp, nieco v zmysle "vyliezla na strechu, okolo komina obmotala lano vyrobene z provazkov a kusov oblecenia, a spustila sa nenapadne po odvratenej strane domu dolu". Teda ak bol este online v tej dobe.
Zaznamenáno
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #4548 kdy: Srpen 05, 2010, 01:10:28 pm

DM tam bylo pekne dlouho,mohla udelat cokoliv a ne si stezovat na foru
Zaznamenáno

Snekoun
Host
Odpověď #4549 kdy: Srpen 05, 2010, 01:16:57 pm

DM tam bylo pekne dlouho,mohla udelat cokoliv a ne si stezovat na foru

Po bitve je kazdy general ......
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #4550 kdy: Srpen 05, 2010, 06:59:24 pm

Heh, proto by měli být Generálové během bitev ostražití , no ne?
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
deion
Hrdina
***
Příspěvků: 412


Zobrazit profil
Odpověď #4551 kdy: Srpen 07, 2010, 01:15:08 am

twinkee ty jsi posledni clovek ktery muze nekoho okrikovat

predpokladejme ze DM ktere vleze na modul a ma myslenku ze neco spacha tak si primarne overi kdo je on-line a pak zacne svou akci

jen imbecil nejdriv spawbuje nekam npc prisery a az pak si zjisti silu pc vs npc

tu noc jsem byl taktez ve hre a priznam se radsi jsem vypadl z hradu a posleze odlogl

co se tyce odvolanych npc strazi nebylo to moudre kazdou chvili se tu resi ze mesto nespi jsou straze bdele a najednou kdyz prijde na navstevu horda chcipaku jsou vsichni na dovolene?

zlate pravidlo 2x mer jednou res tu plati dvojnasob
Zaznamenáno

Tamba Englen - ochrance sirotku
Viola - sirotek
Orbi
Host
Odpověď #4552 kdy: Srpen 07, 2010, 08:03:52 am

Deione, prosim klud. Úsměv
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #4553 kdy: Srpen 07, 2010, 08:07:13 am

No, odvolání stráží bylo vysvětleno během akce. To bych rozhodně neviděl jako problém. A BTW, já jsem tam byl s postavou na 13. levelu (a ještě přetíženou, takže nemohla utíkat) a i přesto jsem si zahrál. Ne nutně musíš zabíjet všechno, co je červené. Hlavně když je jasné, že to spíš zabije tebe.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Orbi
Host
Odpověď #4554 kdy: Srpen 07, 2010, 08:09:06 am

Ja som si tiez po dlhej dobe vyborne zahral a dost sa i nasmial. A nikoho som nezabijal. Podla mna celkom vydarena akcia, i ked so serverom v plnej rezii by som s touto akciou mozno uplne nesuhlasil, ale teraz celkom dobre zapadla i do IC. Vid info o nemrtvej armade v timpanii a podobne /i ked to s tym nemalo nic spolocne/.

Na co vsak cakam je reakcia od postav na danu situaciu. Nikomu nevadi ze v meste boli nemrtvi? Urcite sa najdu medzi postavami klerici, ktori by mohli vymysliet nieco od vysvetenia bran az po ochranne bariery. Pripadne sa pozbierat a ist im zasadit "smrtelnu" ranu. Alebo skusit aspon zistit kto to mohol byt, mozno budu indicie v nejakych knihach.
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #4555 kdy: Srpen 07, 2010, 08:38:13 am

No, reakce by nějaká být mohla, aspoň od baronky a jejích pochopů. Bohužel jsem teď neměl čas na hru, takže proto bez reakce....

Títo se rovněž omlouvám těm, kteří třeba čekali na možnost splnění questíku. Zkusím to dnes nebo zítra napravit svou přítomností.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Orbi
Host
Odpověď #4556 kdy: Srpen 07, 2010, 09:37:26 am

Baronka este o tom nevie. Myslim.  Škleb Teda az na ten presunuty nabytok a jedneho upira v sklade.
Zaznamenáno
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #4557 kdy: Srpen 07, 2010, 10:12:25 am

twinkee ty jsi posledni clovek ktery muze nekoho okrikovat

predpokladejme ze DM ktere vleze na modul a ma myslenku ze neco spacha tak si primarne overi kdo je on-line a pak zacne svou akci

jen imbecil nejdriv spawbuje nekam npc prisery a az pak si zjisti silu pc vs npc

tu noc jsem byl taktez ve hre a priznam se radsi jsem vypadl z hradu a posleze odlogl

co se tyce odvolanych npc strazi nebylo to moudre kazdou chvili se tu resi ze mesto nespi jsou straze bdele a najednou kdyz prijde na navstevu horda chcipaku jsou vsichni na dovolene?

zlate pravidlo 2x mer jednou res tu plati dvojnasob

Ja nikoho neokrikovala,byli tam otazniky ne vykricniky,to te ve skole nenanucili ze je to otazka?
A proc nazyvas DM imbecilem,kdo si myslis ze ses ty? Pan sveta?
Poslední změna: Srpen 07, 2010, 10:18:19 am od Mucko Zaznamenáno

Amelor
Host
Odpověď #4558 kdy: Srpen 07, 2010, 10:46:30 am

Deion je prvni co se prekriči na DMpost.
Držme mu palce  Mrknutí
Zaznamenáno
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #4559 kdy: Srpen 07, 2010, 10:49:54 am


Kdo chce kam,pomozme mu tam
Zaznamenáno

Stran: 1 ... 302 303 [304] 305 306 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS