Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Červenec 05, 2024, 09:44:45 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 243 244 [245] 246 247 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2154106 krát)
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #3660 kdy: Leden 14, 2010, 02:15:43 am

ten kruh by bral ako IC zvuk ako OCC lebo myslim ze by ten nesiel normalne pocut ovsem ak by sa nebral ako zvuk otvarania nejakeho nazerajuceho magickeho okna
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #3661 kdy: Leden 14, 2010, 02:30:53 am

ten kruh by bral ako IC zvuk ako OCC lebo myslim ze by ten nesiel normalne pocut ovsem ak by sa nebral ako zvuk otvarania nejakeho nazerajuceho magickeho okna
To muze byt pravda...ale precijen bych si poslechnul (precetl) nazor basnika, co tim chtel rict. Tedy toho co to kouzlo vymyslel a jaky ma IC dopad na hledany char. Protoze polemiky nad tim jak to asi je delaji tyhle rozpory.
1. pozna char ze je hledany?
2. poznaji ostatni chary v blizskosti hledaneho, ze je hledany?
3. pozna char bez magickych schopnosti jake kouzlo na nej bylo seslano, nebo ze bylo vubec seslano?

Kdybych mel soudit jen podle kolecka nad hlavou tak si toho postava nemusi vsimnout ze ma nad hlavou nejaky kruh.
Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
Orbi
Host
Odpověď #3662 kdy: Leden 14, 2010, 02:49:20 am

ahaa, tak to bol ten efekt ... a ja som mohol kukat kade tade kto co na mna kuzli  Smích
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #3663 kdy: Leden 14, 2010, 06:30:09 am

Mne by treba i zajimalo jak vlatne IC funguje ten oznamovaci efekt, ze jste byli nalezeni. Vi postava ze ji nekdo hleda, nebo to vi jen hrac? Protoze pokud postava vi ze je hledana, proc setrvava na miste? Jeste se mi nikdy nestalo aby mne pomoci tohoto kouzla nekdo dostihnul. Ale pravda je ze situace jsou ruzne.

Protože hráč rezignuje. Protože když s postavou přeběhne o pár lokací, tenhle efekt se mu ukáže ještě třikrát. Vtipné a jistě zábavné
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Hodnak
Mob
*
Příspěvků: 62



Zobrazit profil
Odpověď #3664 kdy: Leden 14, 2010, 08:31:34 am

1) Minuviel nebyla mrtvá, jelikož sem jí po prvním incidentu viděl stebou se bavit.
2) Tam padlo její jméno, když ses ptal jestli je v pořádku.

Na mě s RP jít nemusíte. Já sem čestnej hráč a co nevím IC prostě nepoužívám. Jeltli se vám něco nezdá tak máte prostě smulu. Nehledejte chybu tak ve mě, jako tak v sobě.

Upozorňuju že ani jednou sem vás zabít nechtěl. Tu cestu si chodec vybral sám, jak se říká.

My dali dvě cesty a to buď podobrém nebo po zlém(poctatě vy děláte to samé)

Vy ste si vybrali po zlém tak ste hold šli expresem domů.

Doufám že sem ti ujasnil všechny tvoje otázky. Úsměv
ROFL
Malinko alibistické prohlášení. Ještě jsi mohl dodat, že jsi jen bodl do kabátu a v něm byl chlap. Takže za nic nemůžeš.

No nic. Mě osobně nevadilo, že sis s kamarádíčky přišel IC vyřídit účty za to, že tě někdo vyhání z lesa. Mě nevadilo, že jste nás pokosili jak obilí, ač vám bylo jistě jasné, že se rozhodně nebude jednat o rovnocenný boj. Ač to z pohledu ic nemůžete vědět, že jsme lowlvl (i když v případě, že stojíš sám proti 3 a více postavám, tak si nějak nepřipouštíš, že my jsme v přesile a ještě drze prohlásíš, že víš, že proti tobě nemáme šanci - malinko ooc, nejednáš podle situace, ale podle vědomí, že jsi 30+ level a my lowlevely). Ale i to bych překousl. Hold jste asi záporáci a tak se moc nemažete.

Co mi na tom vadilo byla naprostá nepromyšlenost a nepřipravenost akce. Přišli jste, vybili jste si na nás zlost a najednou jste nevěděli, co dál. Jedni nás chtěli odvádět v poutech, druzí nás chtěli pouštět a kecat. Nevím, co se dělo u té půlky, co odešla, ale HerumorII, Fox Sparker a Twin Mord III rozhodně nevypadali, že si ví s tou situací rady.

Příště bych prosil takové akce trošku promyslet, ty jeden super mega ultra monster RP hráči. Díky.
Zaznamenáno
PiAn0
Šampión
**
Příspěvků: 166


Zobrazit profil
Odpověď #3665 kdy: Leden 14, 2010, 10:28:18 am

Podle me by to urcite melo byt IC ten efekt hledani, protoze se nad postavou obevi normalne vehre magicka blbost, kdyby to bylo ooc tak by se ti to na psalo v logu neco jako: byl si nalezen kouzlem nebo tak. Tudiz to mohou videt i ostatni okolo, pak je jen otazka jestli to znaji co to znamena. Ma postava se treba stavala casto tercem toho kouzla a carodej to nanej casto zkousel i kdyz byli u sebe a tak postava videla co to dela kdyz ho najde, tudiz to pak hraju tak ze pozna ze ho nekdo nasel.

Edit: jinak to kouzlo najdi osobu bylo zeslabeno, nemuzes ho mnohokrat pouzit za jeden odpocinek a navic uz je docela tezke hledaneho najit a prehodit jeho vuli, myslim ze se hazi na vuli. Takze taky zalezi na tom koho hledas, nekoho nemas vubec sanci vyhledat a nekoho se slabou vuli najdes pokazde. Pak je tam pridany ten efekt, coz znamena ze pokud nekoho najdete tak si muzete byt jisti ze na tom miste nezustane, to ze je afk bych teda bral jako problem toho afk a ma smulu.
Poslední změna: Leden 14, 2010, 10:33:46 am od PiAn0 Zaznamenáno
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #3666 kdy: Leden 14, 2010, 10:52:34 am

Ach jo, vic hrajte, min reste, proste prisli hobiti ulovit par lesnich elfu co je otravovali, aby si udelali oko u drowu, doslo k hadce, elfove nechteli jit na oltar dobrovolne (pochopitelne), strhl se boj, elfove prohrali a byli odvadeni v poutech. Kdyz prisli k mistu predani, tak se elfove zmohli na posledni odpor aby nepadli do rukou drowum a byli zabiti. THE END.

Nevim co chcete dal resit, proste podle toho hrajte, je dost IC svedku teto udalosti, takze v tom nevidim problem...

A ke kouzlu najdi osobu, po pridani grafickeho efektu a hodu na vuli je prakticky dobrovolna vec se nechat najit...kouzlu se da zabranit (vysoka zachrana na vuli) a navic i kdyz neuspeji, tak muzu bez jakychkoliv potizi zmizet...tak o co jde, se divim ze nefnukate uz i kvuli smrtakum, ze kdyz nehodite zachranu na smrt(paralela k vuli), tak by jste meli preci jeste mit moznost se sami olecit(paralela k efektu a naslednemu uteku pri najdi osobu)...ale i tak je to moc silne...takze vlastne zrusime vsechny smrtaky a nebo jeste lip, udelame ze vsech lokaci noPvP a je to vyreseny... Škleb Kroutím očima
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Hodnak
Mob
*
Příspěvků: 62



Zobrazit profil
Odpověď #3667 kdy: Leden 14, 2010, 11:31:30 am

Díky ATM, vneslo to trošku světla do poněkud temné hry Hejky&spol. Trošku to podkopává jejich teorii o tom, že si přišli "pokecat" naopak to cosi naznačuje o promyšlenosti akce. Ať to bylo jak chce, je mi to jedno. Nashle ve hře. Hofk.
Zaznamenáno
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #3668 kdy: Leden 14, 2010, 11:33:10 am

tak jo sel jsem do toho lesa a nechtel sem bojovat ani se do boje nezapojil.nevedel sem co ma vplanu Hejkal ani OOC ani IC,ale jako postava ji az tak moc neverim,proto sem snimi neodesel kdyz odchazeli,a naopak sem s tebou Hodnaku chtel hrat dal a taky sem ti rikal ze te odvadim nekam kde si budeme moct vklidu promluvit.to ze si na to reagoval urazkami atd.o tom se bavit nechci.zatim co sem potkal vas lesni elfy tak delate jedine,vsem rozkazujete a vyhanite je z lesu a chovate se nehorazne nadrazene,tak se pak nedivte ze dopadate spatne.snazil sem se hrat ale jedine ceho se mi dostavalo byly 2-3 slova a to vypadnete. nemate tady co delat.nejste hodni. a tak porad dokola. jestli chce hrat vase skupinka sama a izolovana od okoli fajn.staci rict OOC a jakmile cas nekdy potkam tak to bude totalni ignor a nezajem o vasi hru.
vic k tomuto tematu nereknu
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
PiAn0
Šampión
**
Příspěvků: 166


Zobrazit profil
Odpověď #3669 kdy: Leden 14, 2010, 03:02:24 pm

Myslim ze bychom meli byt radi ze se tam neco deje Úsměv, aspon nekdo furt jenom nesedi s postavou doma a nexpi nebo jen beha z mesta do mesta do lesa a zpet aby craftil(tim netvrdim ze to nedelam), aspon ze nekdo tam opravdu hraje, dela dej a snazi se aby tady byl i nejaky zivot.
Zaznamenáno
DARKPIKI
Nováček

Příspěvků: 27


Zobrazit profil
Odpověď #3670 kdy: Leden 14, 2010, 04:02:48 pm

přesně, myslim si že to bylo trochu oživeni hry protoze posledni dobou jen slycham ze proste potrebujou craftit nebo expit a už se skoro nehraje žadny rp Smích
Zaznamenáno

Tim Smíšek - Vysmátý hobit, který se bojí jen upírů Smích:D
Orbi
Host
Odpověď #3671 kdy: Leden 14, 2010, 04:05:02 pm

Plne suhlasim s Pianom. Amy znovu dokazala vytvorit skupinu, ktora rozprudila hru a to i na fore. Ved posledny cas uz nebolo ani o com citat. Úsměv
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #3672 kdy: Leden 14, 2010, 04:09:10 pm

přesně, myslim si že to bylo trochu oživeni hry protoze posledni dobou jen slycham ze proste potrebujou craftit nebo expit a už se skoro nehraje žadny rp Smích

RP=Role playing odvozeno ze zkratky RPG -Role playing game
Je to hrani na hrdiny. Nekdo je hrdina tim ze jde zabijet prisery. Nekdo zase tim ze dela lektvary. Neco jineho je rozvijet svuj pribeh postavy a zapojovat se denni ve svete hry a ovlivnovat udalosti svym chovanim.

Takze rict ze nehraje RP je tak trochu nesmysl. Pokud nedodrzuje RP znamena to ze nehraje svoji postavu. ( presvedceni, mysleni, povolani atd ... ). Ale dobry RP hrac muze byt i ten kdo jen crafti, treba proto ze si hraje na krejciho ktery je zavreny v dilne.
Zaznamenáno
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #3673 kdy: Leden 14, 2010, 05:39:47 pm

Mam len taky dotaz co ma terat nadapol

Bol vlastne potri uder Acronov ked slobodil mesacny elfovia kandahar. Lebo vzdy bolo ked sa oslobodilo mesto tak do mesiaca nieco bolo ale odtedy co ho oslobodili bolo v kandaharu tichu.
Ak sa mylim tak sa vopred ospravedlnujem
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #3674 kdy: Leden 14, 2010, 05:50:41 pm

nebyl
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 243 244 [245] 246 247 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS