Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Červenec 03, 2024, 03:20:59 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 242 243 [244] 245 246 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2152341 krát)
Orbi
Host
Odpověď #3645 kdy: Leden 13, 2010, 11:57:11 pm

Komplikovalo hru? Me tohle prijde jako nesmyslne, nelogicke usnadnovani hry, možna dokonce zneužiti nedostatku.
Jestli tohle chce važne někdo posvětit...   Co???


No je tu system, ktory ta po smrti, akejkolvek, vrati spet k zivotu. Komplikovane je vymyslat rozne uvahy preco je dana postava mrtva i ked beha medzi zivymi. Jednoducho povedane, bohovia ju ozivili a vratili medzi smrtelnikov. Nedostatok tam nevidim. Pravdaze, ak mate navrh ako system smrti zmenit, tak sem s nim. Jeden sa tu uz riesil, a to perma smrt.

Ale je to len moj nazor.

Ps: Dalo by sa vsak vymysliet pravidlo, pripadne dorobit, aby sa po odrezani hlavy nedala postava v dany restart vyhladavat.
Poslední změna: Leden 14, 2010, 12:12:55 am od Orbi Zaznamenáno
Taita
Šampión
**
Příspěvků: 152


Zobrazit profil
Odpověď #3646 kdy: Leden 14, 2010, 12:13:59 am

Komplikovalo hru? Me tohle prijde jako nesmyslne, nelogicke usnadnovani hry, možna dokonce zneužiti nedostatku.
Jestli tohle chce važne někdo posvětit...   Co???


j je to svinstvo hladat niekoho o kom IC viem ze je mrtvy. Presne toto robili mne Greyovia. Popravili ma no napriek tomu ma vzdy s oblubou skenovali ci naaahodou nie som zase v niektorom dole aby ma opet mohli popravit a tak dookola... Zial systemovo toto riesit nejde podla mna. Skor by to slo riesit takym sposobom ze ku kuzlu by boli potrebne komponenty. Trebars nejaky artefakt co sa da ziskat dost tazko. A keby ze uz niekto ma taky artefakt tak si 5x rozmysli koho bude kde a kedy hladat...
Zaznamenáno

Felis - alchymistka ako lusk (wipe)
Sollin Olath - "Co si to ke me dovolujes ty spino!" (wipe)
Amélia
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #3647 kdy: Leden 14, 2010, 12:46:13 am

možná by bylo lepší nepojmenovat to uřezání hlavy, ale ukradení duše, reset, nebo tak nějak.  Mrknutí
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Orbi
Host
Odpověď #3648 kdy: Leden 14, 2010, 12:52:35 am

Este by som sa vyjadril k tej cinnosti samotnej. Z pohladu systemovych moznosti a pravidiel je to vyhladavanie kratko po smrti vporiadku. Avsak ako hrac by som nieco take nikdy nespravil.
Zaznamenáno
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #3649 kdy: Leden 14, 2010, 01:09:02 am

1) Minuviel nebyla mrtvá, jelikož sem jí po prvním incidentu viděl stebou se bavit.
2) Tam padlo její jméno, když ses ptal jestli je v pořádku.

Na mě s RP jít nemusíte. Já sem čestnej hráč a co nevím IC prostě nepoužívám. Jeltli se vám něco nezdá tak máte prostě smulu. Nehledejte chybu tak ve mě, jako tak v sobě.

Upozorňuju že ani jednou sem vás zabít nechtěl. Tu cestu si chodec vybral sám, jak se říká.

My dali dvě cesty a to buď podobrém nebo po zlém(poctatě vy děláte to samé)

Vy ste si vybrali po zlém tak ste hold šli expresem domů.

Doufám že sem ti ujasnil všechny tvoje otázky. Úsměv
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #3650 kdy: Leden 14, 2010, 01:14:19 am

1) Minuviel nebyla mrtvá, jelikož sem jí po prvním incidentu viděl stebou se bavit.
2) Tam padlo její jméno, když ses ptal jestli je v pořádku.

Na mě s RP jít nemusíte. Já sem čestnej hráč a co nevím IC prostě nepoužívám. Jeltli se vám něco nezdá tak máte prostě smulu. Nehledejte chybu tak ve mě, jako tak v sobě.

Upozorňuju že ani jednou sem vás zabít nechtěl. Tu cestu si chodec vybral sám, jak se říká.

My dali dvě cesty a to buď podobrém nebo po zlém(poctatě vy děláte to samé)

Vy ste si vybrali po zlém tak ste hold šli expresem domů.

Doufám že sem ti ujasnil všechny tvoje otázky. Úsměv
takze jako nikdy nehledate kouzlem postavu, kterou jste v zivote nevideli? protoze ji IC neznate, tak ji nehledate?
Zaznamenáno
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #3651 kdy: Leden 14, 2010, 01:33:01 am

Kazdym dnem mne presvedcujete o tom ze interakce mezi vic nez trema lidma je naprosto nelidsky ukol Kroutím očima
Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #3652 kdy: Leden 14, 2010, 01:33:16 am

Ak to mame brat z hladiska IC tak myslim ze Hejky to kuzlo nevie zosielat tak to musi dat spravit niekomu inemu.
A tiez musi ju dobre popisat, poznaj Meno aj priezvisko.  Lebo ak nevies priezvisko to mas ako hladat v telefonnom zoznam Jozefa .............. podla opisu to uzis ale stale je ich dost
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #3653 kdy: Leden 14, 2010, 01:35:52 am

A co takhle zrusit bud rezani hlav nebo kouzlo najdi osobu?
Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #3654 kdy: Leden 14, 2010, 01:36:26 am

alebo oboje

P.S.: este som zabudol povedat ze ak najde osobu tiez musi poznat to miesto lebo zas to bude tapanie v temnote ked nepozna miesto tak nevie urcit kde je.
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Amelor
Host
Odpověď #3655 kdy: Leden 14, 2010, 01:37:37 am

To Hejkal:
Čekal jsem že se s timhle ozveš.
Nechtel jsem tu rešit a soudit tebe.
Ptal jsem se jasne a zajimalo me to do budoucna.

Ale na tohle ti zareaguju.

1) Minuviel nebyla mrtvá, jelikož sem jí po prvním incidentu viděl stebou se bavit.
Zabil jsi ji ale nebyla mrtva *hm hm*.
"respekt-tolerance-velkorysost a tem kterych se to tyka se bude lepe dychat"
Skusil si pomyslet na neco podobne nebo jsi v tu chvili myslel jen na sebe...?
Zustal jsi tam a ona se vratila, nechteli jsme stracet čas a zahrat si.
Co jsi ty z meho pohledu zneužil, nevim a nemužu rict proč jsi tam zustal.
Jestli to byla nahoda nebo tva domyšlivost a OOC hra, ale když už se tak stalo neuškodilo by z tve strany trochu taktu.
Když se snažim situaci rešit a pokračovat tak aby jsme mohli dal hrat ty to využiješ aby jsi omluvil svoji sebeckou hru.

2) Tam padlo její jméno, když ses ptal jestli je v pořádku.
Na jmene podle me nezaleži i když by se dalo polemizovat jak vlastne to kouzlo funguje.

Na mě s RP jít nemusíte. Já sem čestnej hráč a co nevím IC prostě nepoužívám. Jeltli se vám něco nezdá tak máte prostě smulu. Nehledejte chybu tak ve mě, jako tak v sobě.
Jinymi slovy: Ja jsem Pan dokonaly, moje RP je to spravne a ja chybi nedela, jestli neco nevyšlo chyba musi byt ve vás.

Upozorňuju že ani jednou sem vás zabít nechtěl. Tu cestu si chodec vybral sám, jak se říká.

My dali dvě cesty a to buď podobrém nebo po zlém(poctatě vy děláte to samé)

Vy ste si vybrali po zlém tak ste hold šli expresem domů.
Zatim co tvoje postava zahadnim spusobem ví o co komu krači a kdo je co zač, ihned ji vše zazrakem dojde a prichazi se domluvit.
Ty Hejkale asi odmítaš pochopit že jen hraji své charakteri, svuj lid, ktery se tam citi doma.
Ten les je smyslem jejich života, je pro ne domovem ktery si brani za cenu životu.
Zatim co pro tebe je to jen místo ktere mužeš bez vyčitek opustit.
Jednoduše: Ty jsi odejit mohl, my ne.


Doufám že sem ti ujasnil všechny tvoje otázky. Úsměv
Poslední změna: Leden 14, 2010, 01:42:44 am od Amelor Zaznamenáno
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #3656 kdy: Leden 14, 2010, 01:38:05 am

alebo oboje
alebo
Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #3657 kdy: Leden 14, 2010, 01:59:54 am

Mne by treba i zajimalo jak vlatne IC funguje ten oznamovaci efekt, ze jste byli nalezeni. Vi postava ze ji nekdo hleda, nebo to vi jen hrac? Protoze pokud postava vi ze je hledana, proc setrvava na miste? Jeste se mi nikdy nestalo aby mne pomoci tohoto kouzla nekdo dostihnul. Ale pravda je ze situace jsou ruzne.
Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #3658 kdy: Leden 14, 2010, 02:01:38 am

No ak je postava AFk alebo prave vtey ked si ju na zoslal kuzlo nedaval pozor tak moze zotrvat. a nasňd hledanou postavou to uroby kruzok a taky divny zvuk
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #3659 kdy: Leden 14, 2010, 02:03:02 am

No ak je postava AFk alebo prave vtey ked si ju na zoslal kuzlo nedaval pozor tak moze zotrvat. a nasňd hledanou postavou to uroby kruzok a taky divny zvuk
No ten efekt vim, vzdycky se ho hrozne leknu Škleb, ale je to OOC informace nobo IC?
Poslední změna: Leden 14, 2010, 02:12:36 am od MikyHall Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
Stran: 1 ... 242 243 [244] 245 246 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS