Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 30, 2024, 05:35:39 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 148 149 [150] 151 152 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2069180 krát)
Snekoun
Host
Odpověď #2235 kdy: Červen 25, 2009, 04:04:28 pm

chtěl bych se zeptat, proč někdo dává do vytrín předražené věci, které si nikdo nekoupí jedině kdyby se uklikl..
npř. lékárny kvality 1 za 1293 je moc.. eště beru, ceny Caguse který je má okolo 150 -300 ale tohle? to je moc, nebo některé výrobky či lektvary, akorát to zabírá místo ve VEŘEJNÝCH vytrínách (u sebe doma at to maj klidně za ceny milionů)
nebo, řemdih za 144 000 zl, to si nikdo nekoupí...
Nebo, když se věci co se neprodaj do ooc týdne tak at se vrátěj za poplatek majiteli do veřejného trezoru, nebo at jsou prostě vyhozeny...
Nebo aby se cena průběžně snižovala. npř řemdih za 144 000 by měl x% dolů za IC den... a npř za IC 3 měíce by měl poloviční cenu.

Nevím, zdali to vadí ještě někomu krom mě, ale jak je to ted, se mi nelíbí.

Ja to chapu .... zaplnim vitriny konkurenci a vim ze si to sice nikdo nekoupi, ale nikdo tam taky nic neda  Škleb ( ja to tam nedal nekamenujte me )
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #2236 kdy: Červen 25, 2009, 04:04:51 pm

chtěl bych se zeptat, proč někdo dává do vytrín předražené věci, které si nikdo nekoupí jedině kdyby se uklikl..
npř. lékárny kvality 1 za 1293 je moc.. eště beru, ceny Caguse který je má okolo 150 -300 ale tohle? to je moc, nebo některé výrobky či lektvary, akorát to zabírá místo ve VEŘEJNÝCH vytrínách (u sebe doma at to maj klidně za ceny milionů)
nebo, řemdih za 144 000 zl, to si nikdo nekoupí...
Nebo, když se věci co se neprodaj do ooc týdne tak at se vrátěj za poplatek majiteli do veřejného trezoru, nebo at jsou prostě vyhozeny...
Nebo aby se cena průběžně snižovala. npř řemdih za 144 000 by měl x% dolů za IC den... a npř za IC 3 měíce by měl poloviční cenu.

Nevím, zdali to vadí ještě někomu krom mě, ale jak je to ted, se mi nelíbí.

ta cena pri lekarnickach moze vzniknut i nechtiach, ked hrac nevie, ci ma zadat cenu za cely balik alebo za kus ... avsak vsimol som si i praktiky, ze 10 rovnakych veci vo vitrinke je napriklad po 500 a 11. je za 5000 , pripadne su balicky po 10 lektvarov a jeden je iba po 1 Smích ... normalne sa nam tu rozrastaju scammery  Smích
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #2237 kdy: Červen 25, 2009, 04:17:58 pm

no jestli tam nekdo da neco za 140k, tak zaplati 1400 zl za vlozeni,
nikdo to nekoupi a prodavac to casem bez nahrady zahodi
Zaznamenáno
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #2238 kdy: Červen 25, 2009, 04:51:36 pm

no jestli tam nekdo da neco za 140k, tak zaplati 1400 zl za vlozeni,
nikdo to nekoupi a prodavac to casem bez nahrady zahodi


Jak dlouho to ooc trvá?
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #2239 kdy: Červen 25, 2009, 04:55:10 pm

Tuším že rok IC. Do the math.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Arash
Host
Odpověď #2240 kdy: Červen 25, 2009, 04:56:45 pm

Mám dotaz!

Kouzlo oživ nemrtvé co má klerik na 3. okruhu.

Když jsem lvl 1 - 5 tak to vyvolá krutou zombii která je hodně silná a má hodně velké pohlcení, prostě když jsem s ní chodil po podtemnu tak mi ji skoro nic nezabilo.
6 -9 lvl je kostlivec válečník - ten je slabý jak čaj, každý ho trefí a to pohlcení nevím nevím...

Je tohle účel nebo chybka?
Zaznamenáno
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #2241 kdy: Červen 25, 2009, 04:58:46 pm

Mám dotaz!

Kouzlo oživ nemrtvé co má klerik na 3. okruhu.

Když jsem lvl 1 - 5 tak to vyvolá krutou zombii která je hodně silná a má hodně velké pohlcení, prostě když jsem s ní chodil po podtemnu tak mi ji skoro nic nezabilo.
6 -9 lvl je kostlivec válečník - ten je slabý jak čaj, každý ho trefí a to pohlcení nevím nevím...

Je tohle účel nebo chybka?

no... nevím, jak to posuzuješ, ale pro slabý věci, je lepší zombie, ale jinak by měl bejt nebezpečnější kostlivec...(aspon myslím)

A co se týče délky vyhazování z vytrín, tak nechcete to zkrátit? protože to tam bude hnít moc dlouho...
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #2242 kdy: Červen 25, 2009, 04:58:54 pm

Mám dotaz!

Kouzlo oživ nemrtvé co má klerik na 3. okruhu.

Když jsem lvl 1 - 5 tak to vyvolá krutou zombii která je hodně silná a má hodně velké pohlcení, prostě když jsem s ní chodil po podtemnu tak mi ji skoro nic nezabilo.
6 -9 lvl je kostlivec válečník - ten je slabý jak čaj, každý ho trefí a to pohlcení nevím nevím...

Je tohle účel nebo chybka?

Myslíš tu s tou mlhou? (tyrantfog zombie)
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Arash
Host
Odpověď #2243 kdy: Červen 25, 2009, 04:59:09 pm

Mám dotaz!

Kouzlo oživ nemrtvé co má klerik na 3. okruhu.

Když jsem lvl 1 - 5 tak to vyvolá krutou zombii která je hodně silná a má hodně velké pohlcení, prostě když jsem s ní chodil po podtemnu tak mi ji skoro nic nezabilo.
6 -9 lvl je kostlivec válečník - ten je slabý jak čaj, každý ho trefí a to pohlcení nevím nevím...

Je tohle účel nebo chybka?

Myslíš tu s tou mlhou? (tyrantfog zombie)
Jo.
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #2244 kdy: Červen 25, 2009, 05:01:47 pm

Já mám dojem, že to je jenom taková slabá mátoha která sice vydrží, ale nedá takovej dmg jako kostlivec.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Arash
Host
Odpověď #2245 kdy: Červen 25, 2009, 05:04:35 pm

Já mám dojem, že to je jenom taková slabá mátoha která sice vydrží, ale nedá takovej dmg jako kostlivec.
Kostlivec není o moc lepší - jako mamlas si na každého na koho běží zapne drtivý útok, takže nic netrefí a proto dmg mu je k ničemu. A navíc nic nevydrží...
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #2246 kdy: Červen 25, 2009, 05:19:55 pm

Já mám dojem, že to je jenom taková slabá mátoha která sice vydrží, ale nedá takovej dmg jako kostlivec.
Kostlivec není o moc lepší - jako mamlas si na každého na koho běží zapne drtivý útok, takže nic netrefí a proto dmg mu je k ničemu. A navíc nic nevydrží...
Jestli drtivý útok je Power attack, tak to zapíná automaticky každý summon/familiar/knecht, který to má a pouze když se nestrefuje, tak to vypne.
Navíc jde fakt o to, na koho ho používáš. Třebas má lepší enhancement, etc...

P.S.: Lékárny prodávám konstantně za 200, pokud někdo dá do výkupu hafec jitrocele, dávám za 150. Jinak u těch balíků po více kusech by to mohlo být jak psal Orby, ale u řemdichu je taková mýlka zhola nemožná, ne?
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #2247 kdy: Červen 25, 2009, 08:55:53 pm

na druhou stranu má ten řemdih pěkný tuning, jak sem koukal
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #2248 kdy: Červen 26, 2009, 12:21:51 pm

Chci se zeptat, jestli je možné, že ozdobení krejčovských výrobků se mění s kvalitou výrobku (kůží). Ozdobuji rukavice, a furt mi to háže jen 1k2 a tek by mě zajímalo, jestli nějaké normální dmg tam dostanu až na 5kových, nebo co s tim je, že mi to háže jenom tyhle pidi dmg.

Případně, zda-li není chyba v systému.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #2249 kdy: Červen 26, 2009, 02:00:20 pm

zdobeni je porad stejne sline, at se da na jakykoliv vyrobek
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 148 149 [150] 151 152 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS