Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 30, 2024, 03:30:58 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 147 148 [149] 150 151 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2069159 krát)
Amelor
Host
Odpověď #2220 kdy: Červen 21, 2009, 12:15:58 pm

Mam takovy problem a sam si to nejak rozumne nedovedu vysvetlit, o co jde:

Po delši dobe jsem chtel zas neco nacraftit, težka kuše (4) zlato, s mirthil nastrojem (4) mam 50% uspešnost, s mirthil (3) stejne 50%, je tohle normalni?
Vyrobim tak každou 2. ,co je normalni, ale nedostanu z nich ani bod...když hledma recept i na 30% tak z toho vypadne neco i když postup neni spravny.

Nejdriv jsem to skoušel asi na 30 pokusech, pripadalo mi to zvlaštni, pak jsem skusil 50 , bez zmeny, tak jsem se rozhodl zeptat se...

Podeziram z nečeho ty nastroje.
Pripada mi to jakoby ty % nezodpovedali skutečnosti, jako když vyrabite lepšim nastrojem a pak si vemete horši, uspešnost se sice ridi % ale nezlepšujete se tak jak by jste se podle nich meli...

Když jsem našel ten recept a neco i chvili vyrabel, bylo to už pred delši dobou, pracoval jsem tušim s natrojem zlato (4) a mel jsem uspešnost kolem 60-70%...
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #2221 kdy: Červen 22, 2009, 12:35:08 am

Proč je v Kráteru sníh a vrata k vodopádu nejdou otevřít ani majiteli území? Jestli byl nějaký quest s viditelnějšími následky, tak by se slušelo dát aspoň do IC sekce pár všeobecných informací.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Amy
Host
Odpověď #2222 kdy: Červen 22, 2009, 04:42:01 am

Sníh je, protože se ochladilo. A vrata byly zamčený kvůli Arashovi. Přední byly otevřený
Zaznamenáno
Arash
Host
Odpověď #2223 kdy: Červen 22, 2009, 06:52:34 am

Sníh je, protože se ochladilo. A vrata byly zamčený kvůli Arashovi. Přední byly otevřený
To je hrozné vycraftil jsem 300 hůlek temnoty. A tak jdu od timpánie do kráteru, a jdu jen v temnotě. Když vlezu do kráteru zbývá mi už jen asi 80 hůlek tak tam běhám a zatemňuju a najednou získá na mě odpor jeden strážný, jen jeden.

Jedno slovo - Šedostinka.

Tak jsem si z ní ještě udělal menší srandu když jsem jí ukázal že brána mě nezastaví ale nějak to nepochopila, tak jsem raději mašíroval pryč.
Zaznamenáno
Šedostínka
Host
Odpověď #2224 kdy: Červen 22, 2009, 04:17:25 pm

Arashi... Jestli je pro tebe sranda PROBUGOVAT SE zastavenýma dveřma, pak nemám slov.
Co se táká temnoty - co se vlastně divíš?

NEUSKU je možné zprovoznit IGNORE LIST?.
Poslední změna: Červen 22, 2009, 04:20:03 pm od Šedostínka Zaznamenáno
Arash
Host
Odpověď #2225 kdy: Červen 22, 2009, 04:27:48 pm

Arashi... Jestli je pro tebe sranda PROBUGOVAT SE zastavenýma dveřma, pak nemám slov.
Co se táká temnoty - co se vlastně divíš?
To že jsi je zamkla mi došlo až když jsi napsala.
Nejdřív jsem myslel že jsem je nějak bloknul když jsem probíhal a jelikož mi pak nešli otevřit a tak jsem myslel že se zasekli - a potřebovatl jsem zpět do kráteru nakoupit nástroje, a tak přece to nebudu obíhávat o 5 lokací dál. Až pak jak jsem se tam dostal jsi napsala něco o bugování - tak mi to došlo a tak jsem to radši zabalil protože jsem nechtěl dělat problémy.
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #2226 kdy: Červen 22, 2009, 04:32:22 pm

A to to musite probirat tady? : Škleb

Radeji mi nekdo oznamkujte moji esej:

Mam takovy problem a sam si to nejak rozumne nedovedu vysvetlit, o co jde:

Po delši dobe jsem chtel zas neco nacraftit, težka kuše (4) zlato, s mirthil nastrojem (4) mam 50% uspešnost, s mirthil (3) stejne 50%, je tohle normalni?
Vyrobim tak každou 2. ,co je normalni, ale nedostanu z nich ani bod...když hledma recept i na 30% tak z toho vypadne neco i když postup neni spravny.

Nejdriv jsem to skoušel asi na 30 pokusech, pripadalo mi to zvlaštni, pak jsem skusil 50 , bez zmeny, tak jsem se rozhodl zeptat se...

Podeziram z nečeho ty nastroje.
Pripada mi to jakoby ty % nezodpovedali skutečnosti, jako když vyrabite lepšim nastrojem a pak si vemete horši, uspešnost se sice ridi % ale nezlepšujete se tak jak by jste se podle nich meli...

Když jsem našel ten recept a neco i chvili vyrabel, bylo to už pred delši dobou, pracoval jsem tušim s natrojem zlato (4) a mel jsem uspešnost kolem 60-70%...
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #2227 kdy: Červen 22, 2009, 08:23:16 pm

to bude nekvalitnim nastrojem
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #2228 kdy: Červen 24, 2009, 03:43:01 pm

to bude nekvalitnim nastrojem
Presneji? Delal jsem (4) vec, nastrojem (4) mirthil, to je nekvalitni nastroj?  Škleb
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #2229 kdy: Červen 24, 2009, 03:47:20 pm

to bude nekvalitnim nastrojem
Presneji? Delal jsem (4) vec, nastrojem (4) mirthil, to je nekvalitni nastroj?  Škleb

No nevím jak obtížné je vyrobit těžkou kuš, ale taky se mi to zdá podivné. Mithrilový nástroj není žádný šunt.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Amelor
Host
Odpověď #2230 kdy: Červen 24, 2009, 03:55:47 pm

to bude nekvalitnim nastrojem
Presneji? Delal jsem (4) vec, nastrojem (4) mirthil, to je nekvalitni nastroj?  Škleb

No nevím jak obtížné je vyrobit těžkou kuš, ale taky se mi to zdá podivné. Mithrilový nástroj není žádný šunt.
No tušim je to ta nejtežši vec, ale aby jsem na to potreboval adamantit nastroj, no nwm...
Ale když je to takhle nastaveny tak ok...uvidim snad neco jine blbnout nebude...
Zaznamenáno
Vip
Hrdina
***
Příspěvků: 280


Zobrazit profil
Odpověď #2231 kdy: Červen 24, 2009, 07:03:25 pm

pokud mas stejne % na mithril 3 i 4ce tak proste jen nemas dost vysoky skill, nic vic bych v tom nehledal
Zaznamenáno

s uctou
Vip
Amelor
Host
Odpověď #2232 kdy: Červen 24, 2009, 07:28:56 pm

pokud mas stejne % na mithril 3 i 4ce tak proste jen nemas dost vysoky skill, nic vic bych v tom nehledal

e?

ED:

"e?" volne preloženo:

1 Nerozumim
2 Tva odpoved mi nedava smysl

 Škleb
Poslední změna: Červen 24, 2009, 07:31:18 pm od Amelor Zaznamenáno
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #2233 kdy: Červen 25, 2009, 03:54:52 pm

chtěl bych se zeptat, proč někdo dává do vytrín předražené věci, které si nikdo nekoupí jedině kdyby se uklikl..
npř. lékárny kvality 1 za 1293 je moc.. eště beru, ceny Caguse který je má okolo 150 -300 ale tohle? to je moc, nebo některé výrobky či lektvary, akorát to zabírá místo ve VEŘEJNÝCH vytrínách (u sebe doma at to maj klidně za ceny milionů)
nebo, řemdih za 144 000 zl, to si nikdo nekoupí...
Nebo, když se věci co se neprodaj do ooc týdne tak at se vrátěj za poplatek majiteli do veřejného trezoru, nebo at jsou prostě vyhozeny...
Nebo aby se cena průběžně snižovala. npř řemdih za 144 000 by měl x% dolů za IC den... a npř za IC 3 měíce by měl poloviční cenu.

Nevím, zdali to vadí ještě někomu krom mě, ale jak je to ted, se mi nelíbí.
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Amelor
Host
Odpověď #2234 kdy: Červen 25, 2009, 03:57:45 pm

chtěl bych se zeptat, proč někdo dává do vytrín předražené věci, které si nikdo nekoupí jedině kdyby se uklikl..
npř. lékárny kvality 1 za 1293 je moc.. eště beru, ceny Caguse který je má okolo 150 -300 ale tohle? to je moc, nebo některé výrobky či lektvary, akorát to zabírá místo ve VEŘEJNÝCH vytrínách (u sebe doma at to maj klidně za ceny milionů)
nebo, řemdih za 144 000 zl, to si nikdo nekoupí...
Nebo, když se věci co se neprodaj do ooc týdne tak at se vrátěj za poplatek majiteli do veřejného trezoru, nebo at jsou prostě vyhozeny...
Nebo aby se cena průběžně snižovala. npř řemdih za 144 000 by měl x% dolů za IC den... a npř za IC 3 měíce by měl poloviční cenu.

Nevím, zdali to vadí ještě někomu krom mě, ale jak je to ted, se mi nelíbí.
Vem si jednu židli a stul, rozlož to naprostred cesty mezi Horskou a Kraterem, a mužeš prodavat, ješte tim nekoho i pobaviš... Škleb
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 147 148 [149] 150 151 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS