Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Září 28, 2024, 06:18:34 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 125 126 [127] 128 129 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2200525 krát)
Arash
Host
Odpověď #1890 kdy: Květen 17, 2009, 08:42:41 am

Kdyby se 30 minut jenom nekouzlil aby byl aspoň trochu bojeschopný...
Kdyby všechny ty buffy nevydrželi na 30 levelu okolo hodiny....

A to je má víc jak polovina prodloužený Smích
Jinak clc/ s monek, je opravdu silná kmbinace, když si eště vemete, že použije ty krátkodobý boosty, který mu AB  zvednou opravdu přes 10... takže je z něj opravdu hodně solidní mlátička (který můžete vyhnat v poho 10 utoků za kolo), a souhlasím s tím, že kdyby měl bejt war porovnávanej s full boost clc, tak nemá skoro šanci (obzvlášt, když použije něco jako Zraň)  Takže já si myslím, že clc je opravdu jeden z těch silných postav... ale zase an druhou stranu nemá dobrý savey... (když má unik a okolo 20 lvl a jede se s monkem přes Dex, tak i tak nemá moc velký reflexy, aby toho moc vykryl a unik ho nezachrání...)
Klerik je pro lamy....
Jako povolání je jeho hlavní síla v sérii imek které dokáže naspat a díky tomu je na K2 velice výhodný.
Nicméně klerik je celkem hodně závislý na výbavě.
Kombinace s monkem na kamy je sice silná, máš velké AC, průměrné AB, ale je až moc závislý na kouzlech.
A hlavně postavit si klerika zvládne každý, není tam žádný problém. Úsměv
Zaznamenáno
Twinkee
Host
Odpověď #1891 kdy: Květen 17, 2009, 08:56:29 am


A to je má víc jak polovina prodloužený Smích
Jinak clc/ s monek, je opravdu silná kmbinace, když si eště vemete, že použije ty krátkodobý boosty, který mu AB  zvednou opravdu přes 10... takže je z něj opravdu hodně solidní mlátička (který můžete vyhnat v poho 10 utoků za kolo), a souhlasím s tím, že kdyby měl bejt war porovnávanej s full boost clc, tak nemá skoro šanci (obzvlášt, když použije něco jako Zraň)  Takže já si myslím, že clc je opravdu jeden z těch silných postav... ale zase an druhou stranu nemá dobrý savey... (když má unik a okolo 20 lvl a jede se s monkem přes Dex, tak i tak nemá moc velký reflexy, aby toho moc vykryl a unik ho nezachrání...)

Heheehehe,ne vzdy je to tak s tema hodama,to co rikas sou buildy odtud http://web1.vattnet.com/staffan/nwn1/builds/search/index.php  Smích
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #1892 kdy: Květen 17, 2009, 10:49:18 am

Klerik je pro lamy....
Jako povolání je jeho hlavní síla v sérii imek které dokáže naspat a díky tomu je na K2 velice výhodný.
Nicméně klerik je celkem hodně závislý na výbavě.
Kombinace s monkem na kamy je sice silná, máš velké AC, průměrné AB, ale je až moc závislý na kouzlech.
A hlavně postavit si klerika zvládne každý, není tam žádný problém. Úsměv

dva krat som sa pokusil postavit klerika a dva krat to nedopadlo dobre  Škleb
Zaznamenáno
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #1893 kdy: Květen 17, 2009, 11:57:45 am

Proto si stavím stěnu.
wizard 8 / 22 PM / 10 SD 
...
Jako útočné schopnosti by dali brát:
Kouzla nekromancie kde se ted jako caster lvl posílá i PM a to hlavně banší a hrozivé vadnutí.
Pak summoni, kteří jsou ted nově upraveni.
+ Celkově těch kouzel bude pár mít, nějaký ten timestop a mordekain a další kouzla.
Tady mám velkou otázku. Opravdu se PM počítá tak, jak to naznačuje Arash?
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #1894 kdy: Květen 17, 2009, 01:21:44 pm

otázka no.2: nešlo by nějak udělat i to, co bylo před změnou jazyků, tj, že cizím jazykem by se mluvilo i tím, že se na začátek přidá znak [ ? Aspoň mě by se to líbilo a myslím, že nejsem sám.
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
procmi
Hrdina
***
Příspěvků: 260



Zobrazit profil WWW
Odpověď #1895 kdy: Květen 17, 2009, 02:07:07 pm

Mega bojové schopnosti je (vztaženo na AB)
BAB jako čistý bojovník (divine power)*+5 AB z favor*+2 battletide+1 bless+1 prayer+5 GWM +oheň lepší než mají mágové*

Ted si zpocitej, kolik kol to casti a kolik volnych akci ten warr dostane - hodi mu srazeni / prerusi mu cast / da mu sneak.

btw, ve hre je dispell, jak myslis ze na nej reaguje onen "megabojovy" klerik ? Mrknutí
Zaznamenáno

(pgrp)
Jste k smíchu.
Neus ví co dělá.
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #1896 kdy: Květen 17, 2009, 02:34:12 pm

Hele k tomu klerikovi..
má nesmyslně jako primární i Fort

12+10+6(featy)+8(spellcraft)+6(staty) = 42, to mi přijde jako solidní základ (samozřejmě se dá dostat víc)

2Arash: Nesoulhasim s tim, že by zrovna klerik jako třída byl výrazný tím že potřebuje věci. Ani jako caster(implodér), ani jako bojovník(tam samozřejmě víc).

Ano PM se teĎ počítá, jak naznačuje Arash (akorát ten mordekaiden, co se háže, je nepoužitelné, ale na countering a na těch 6 je to ok).


2procmi: hodí GS a nakouzlí se v něm. Pokud proti sobě má mága, který neni sorc s Pal/BG a má savy v nebesích tak za tu dobu mu hodí implozi, která udělá své. Samozřejmě jde o to, jak se s postavou hraje a ano, mágové by i pro klerika mohli být problém, když si jej nepostaví proti nim, ale kdo nemá s mágaa problémy? Jenom anticasteři jako monk a podobně.
Navíc, pokud bude toho clerika hodně lvlů, tak MD shodí obrany, ale pokud nepřehodí, tak mu ty bojové zůstanou.
A hlavně bavíme se o PvM, nebo PvP? Mluvíme při PvP o 1v1? Pokud je totiž s battleclericem mág, tak mu bude counterovat toho odspelovávače a clerik si zatím vyřídí své.


Prostě shrnuto, cleric přes WIS:
Caster: může dosáhnout větších DC na kouzla (konkrétně imploze) nez mág. Může castit v plnoplátovce.
Bojovník: stačí 2 buffy a má AB <= bojovníkovi (pokud jeden level monka ještě dostane hafec AC)
Proti hipsákům ideální Spoter (bonus z WIS, na listen má monka, na spot stačí jeden level čehokoliv  se spotem).

Skoro kdykoliv bych dělal build na boj, se vyplatí dát spíš clerica, než fighter/Barbar etc...
Je to třída, která je silná na každém serveru a nevím o tom, že by se někdy upravovala.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #1897 kdy: Květen 17, 2009, 03:18:05 pm

upravit by i sla, ale potom vsichni "hraci" s natrenovanym postupem delani postavy by se zblaznili nad tim bezpravim Úsměv
Zaznamenáno
Arash
Host
Odpověď #1898 kdy: Květen 17, 2009, 03:49:38 pm

upravit by i sla, ale potom vsichni "hraci" s natrenovanym postupem delani postavy by se zblaznili nad tim bezpravim Úsměv

Já bych byl pro Úsměv, tohle je příliš ultimátní a celkově je klerik pro lamy. Já bych byl i pro to aby se klerik zrušil Úsměv.
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #1899 kdy: Květen 17, 2009, 04:01:42 pm

No.. jinak, upřímně řečeno bych ještě raději upravil mnicha, když se o tom bavíte. Rozložil bych ty jeho bonusy do několika levelů (1-8) , pokud byste se v tom chtěli hrabat. Ale jestli to dobře chápu, nejde si hrát s prvními levely. Potom by se musel udělat jako prestižka...
Co si o tom myslíte?

Třebas to MonkAC až od 5tého a tak.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Arash
Host
Odpověď #1900 kdy: Květen 17, 2009, 04:16:11 pm

U monka spíš posunout Knockdown posunout někde hodně daleko protože hodně lidí dává právě jen 6 monka aby měli Knockdown.
Zaznamenáno
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #1901 kdy: Květen 17, 2009, 04:35:06 pm

Máte li to jako akademickou diskusi ,pište si PM .
Těh omezení oproti záměru tvůrců NWN je už takle dost .Mohl by si to někdo číst a uvédsti v praxi .
PS. Moc se těším na Vaše budoucí posty ,do RP diskuse o RP serveru ,počtáři  Mrknutí
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Goro
Mob
*
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
Odpověď #1902 kdy: Květen 17, 2009, 09:09:03 pm

Potřeboval bych pomoct s kontrolou IP adresy, abych mohl pařit s hospody. Nejde se mi zaregistrovat na stránkách Kandošky. Prej mám špatný méno nebo heslo. Už si nic nepamatuju. Mohlo by na to ňáký DM když se mu bude chtít mrknout? Popř. jak to udělat jinak, aby to tu IP nekontrolovalo. Díky
Zaznamenáno
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #1903 kdy: Květen 17, 2009, 09:25:23 pm

Potřeboval bych pomoct s kontrolou IP adresy, abych mohl pařit s hospody. Nejde se mi zaregistrovat na stránkách Kandošky. Prej mám špatný méno nebo heslo. Už si nic nepamatuju. Mohlo by na to ňáký DM když se mu bude chtít mrknout? Popř. jak to udělat jinak, aby to tu IP nekontrolovalo. Díky
Zkoušel jsi přeposlat heslo na email? Úsměv Aby to nekontrolovalo tak stačí smazat tu IP adresu v poli a uložit.
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
Goro
Mob
*
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
Odpověď #1904 kdy: Květen 17, 2009, 09:30:06 pm

No to mi právě řve, že to méno neexistuje. Sem to registroval asi před 3 možná 4 rokama, takže sem to možná zapomněl. Méno naforum anic acc do hry to nežere.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 125 126 [127] 128 129 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS