Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Červen 23, 2024, 04:22:02 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 127 128 [129] 130 131 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2124884 krát)
Amelor
Host
Odpověď #1920 kdy: Květen 24, 2009, 07:14:50 pm

6 roznych modelov s kazdeho kusu nabytku. ak sa ovsem system nezmenil
+ bankovni trezor j?
Zaznamenáno
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #1921 kdy: Květen 24, 2009, 08:06:05 pm

bakovy trezor sa tez pocita do nabytku
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Amelor
Host
Odpověď #1922 kdy: Květen 24, 2009, 09:09:34 pm

Pak mi to nejak nesedi, mam 5 truhel (dub-javor) a 1 trezor (z tisu), a vim že je minimalne ješte jedna truhla (kterou ješte nemam ale delal jsem ji pred wipem).
Zaznamenáno
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #1923 kdy: Květen 24, 2009, 09:58:20 pm

Verdicitové doly a klíče na vstup .
Znám  lokaci  a vím ,že bez dvou klíčů je nemožné zvládnout cestu tam i zpět.Nechápu sice proč ,ale asi nemusím chápat vše jak to tvůrci zamýšleli .Osobně bych řešil jedním  klíčem u vstupu za příslušný poplatek a odpadli by nemilá překvapení pro hráče .Nabízených variant je spousty ,od inventáře postavy ,henčmena ,vola ….
Popíši situaci – při cestě zpět mam v invu trpaslíka 2 klíče od dolu ,jeden mu seberu a použiji - otevřu dveře, ale v boji jsem byl nucen přez otevřené dveře opět proběhnout zpět a druhý klíč zmizel od trpaslíka,  aniž bych mu jej sebral či na dveře vůbec na dveře sahal .Jediná a dost divná varianta by byla ,že by si trpaslík v nestřeženém okamžiku druhým klíčem sám pohrával ,místo boje , v zámku dveří …Zde ale výpis mlčí …
O to větší bylo překvapení ,když jsem pobil horníky a chtěl projít ,ovšem dveře se mezi tím uzavřeli  a já byl bez klíčů .
Opravdu se domnívám že by se mělo upravit na jeden klíč na vstupu za podmínky zdražení poplatku pro vstup ,odpadne spousty problému ..

Cleric (čistej ) a plošná kouzla
9 kruh ,“věčný nepřítel nemrtvých „ –střední dosah – selhává na henčmena ač jej kouzlím v bezprostřední blízkosti  imunity mu to občas prostě nedá .trpaslík je otrávenej a já reál  taky … Jsem v rozpacích
Hromadné léčení – 8kruh – oblast velká – opět ač v bezprostřední blízkosti jej prostě občas nevyléčí  Nevím co si myslet/Nerozhodný

Henčmen –je to dobrá a dost ulehčující vychytávka ,ovšem má své neduhy

Najímání – předpokládám že jsou všichni přesvědčením neutrální a že mají pravděpodobně i svou karmu ( alespoň podle toho co vidím či jak se mění odpor NPC ) trocha mi však uniká souvislost přesvědčování v sídle zla ( kráteru ) .Žoldák co přechází z rohu do rohu v hospodě a hledá „práci“ chce přesvědčit od svého případného chlebodárce …..  Kroutím očima

V boji je problémem  sám pro sebe a z odporem na celý server nebezpečnej pro všechny ,tedy i mne .
Je li zabit (je jedno je li můj či nikoli ) ,odpojí se z party a jeli oživen chová se jak pominutý a útočí na nepřítele ….Nedá se chytit a ovládat proto ,že výpis píše že je zaneprázdněn … Nevím co si myslet/Nerozhodný
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #1924 kdy: Květen 24, 2009, 10:13:39 pm

Pak mi to nejak nesedi, mam 5 truhel (dub-javor) a 1 trezor (z tisu), a vim že je minimalne ješte jedna truhla (kterou ješte nemam ale delal jsem ji pred wipem).

Ja som tez robil truhlarinu pred wipe a truhly boli:
dub - obycajna
jilm - okruhla
jasan - temna
akat - sukromny
javor - zdobena
tis - bankovy
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Arash
Host
Odpověď #1925 kdy: Květen 24, 2009, 11:26:13 pm

Mám dotaz na PM?

Pochopil jsem že když mám PM tak se mi počítá u nekromancie i lvl PMka?
Funguje to i když budu psát svitky nekromantských kouzel - budou mít pak ty svitky caster lvl z toho pmka?
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #1926 kdy: Květen 25, 2009, 12:00:27 am

Nemaju zvitky stale len zakladny level kuzla?
Zaznamenáno
Arash
Host
Odpověď #1927 kdy: Květen 25, 2009, 12:38:36 am

Nemaju zvitky stale len zakladny level kuzla?
určitě ne - zkoušel jsem s caster lvlem 3 napsat svitek vylepšené neviditelnosti a ten svitek měl caster level 3
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #1928 kdy: Květen 25, 2009, 07:19:02 am

Pak mi to nejak nesedi, mam 5 truhel (dub-javor) a 1 trezor (z tisu), a vim že je minimalne ješte jedna truhla (kterou ješte nemam ale delal jsem ji pred wipem).

Ja som tez robil truhlarinu pred wipe a truhly boli:
dub - obycajna
jilm - okruhla
jasan - temna
akat - sukromny
javor - zdobena
tis - bankovy

Takhle to mam ted, ten Javor zdobena je takova menši, hzky zaoblena, s nejakym zlatym kovanim nebo co to je, a ten zamek nebo jak to nazvat pripomina lebku nebo čelist.
Jenže pred wipem jsem delal ješte jednu truhlu.
Na druh dreva si už nevzpomenu, ale tvarem se podobala na tu oblou z jilmu, byla však hodne zdobena, prevladala tušim zlata barva.
Vysvetli mi to nekdo...?
Zaznamenáno
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #1929 kdy: Květen 25, 2009, 07:31:15 am

uz asi viem pred upravou hakou bola zdobena velka velmi zdobena ale potom sa zmenili haky a tym sa zmenil aj tvar zdobene truhly
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Vip
Hrdina
***
Příspěvků: 280


Zobrazit profil
Odpověď #1930 kdy: Květen 25, 2009, 09:14:47 am

mohl by mi prosim nekdo osvetlit druidi/hranicarske pritelicky ... zda se ze se nechovaji tak jak by meli.
jediny kdo bez problemu roste levelem na statech je lity vlk a obcas medved. Panter ktery ma rust taky ( obratnost) tak ji ma uz od zacatku porad stejnou a jedine co se mu zveda je hp a zaker utok. ... ostatni zviratka jsem tolik nezkoumal ale pri zbeznem pohledu se take nemeni. ale u ceho jsem si jist je chyba v panterovi.


dale bych rad vedel ... agresivni npc kandelabrijsky rytir ... je to agresiv potvora docela nahustena kouzlama a vsim moznym a nejni za ni ani jeden expik Co???

diky za odpovedi
Zaznamenáno

s uctou
Vip
Simon White
Šampión
**
Příspěvků: 102



Zobrazit profil
Odpověď #1931 kdy: Květen 25, 2009, 09:21:15 am

dale bych rad vedel ... agresivni npc kandelabrijsky rytir ... je to agresiv potvora docela nahustena kouzlama a vsim moznym a nejni za ni ani jeden expik Co???

diky za odpovedi
Agresivni sice sou ale jenom na ty co maj karmu:) a expy by za ne mohly byt no:D
Zaznamenáno

Nela White - Náladová ženská s velkou věcí v prackách, takže bacha na ni a nenasírat:P
Arash
Host
Odpověď #1932 kdy: Květen 25, 2009, 09:42:28 am

dale bych rad vedel ... agresivni npc kandelabrijsky rytir ... je to agresiv potvora docela nahustena kouzlama a vsim moznym a nejni za ni ani jeden expik Co???

diky za odpovedi
Agresivni sice sou ale jenom na ty co maj karmu:) a expy by za ne mohly byt no:D
Pokud hraješ v podtemnu tak jsou agresivní na všechny.
Zaznamenáno
Vip
Hrdina
***
Příspěvků: 280


Zobrazit profil
Odpověď #1933 kdy: Květen 25, 2009, 09:58:30 am

dale bych rad vedel ... agresivni npc kandelabrijsky rytir ... je to agresiv potvora docela nahustena kouzlama a vsim moznym a nejni za ni ani jeden expik Co???

diky za odpovedi
Agresivni sice sou ale jenom na ty co maj karmu:) a expy by za ne mohly byt no:D
Pokud hraješ v podtemnu tak jsou agresivní na všechny.

jo, v podtemnu, coz o to proc jsou agresivni jsem si vysvetlil celkem jednoduse .... neco tam hlidaj Škleb, ale trosku me zarazi uplna absence expu.

navic jsme nasli jednoho chudaka kande. rytire zavrenyho v jednom dungu v kleci, celyho pomlacenyho a my dobre duse jsme se s nim chteli dat do reci a vysvobodit ho ale nejak to neslo.
Zaznamenáno

s uctou
Vip
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #1934 kdy: Květen 25, 2009, 10:34:09 am

Opět bezva příhoda s implosí u orků za obléhanou usedlostí ..… Smutek Smutek
http://img505.imageshack.us/img505/3495/implose.jpg

Že ji sesílám s imkou na smrt ,dá rozum (pro rádoby vtipné poznámky).
Zřejmě rozladěn ,bych pochopil,kdybych  na ní házel a hodil si 1 .To ,že  neháži vůbec a jsem rovnou tuhej + výpis  nezaznamená imunitu na smrt,mne drtí .
Dva dny po sobě „suplovat“ za DM testování lokací a variant je na jednoho docela dost .

PS:Všetečný dotaz .
Příklad – Dm dělá ve městě qwest – třeba dobívání vsi a ponechá tam místní NPC ,henčmeny ,stráže prodavače a pod .Nastane bitva a mydlí se to hlava nehlava –bojovníci kouzelníci atd atd …..
Jak funguje karma ??
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Stran: 1 ... 127 128 [129] 130 131 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS