Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 29, 2024, 09:43:49 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 432 433 [434] 435 436 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2069048 krát)
dira_v_bubnu
Nováček

Příspěvků: 27


Zobrazit profil
Odpověď #6495 kdy: Leden 21, 2015, 11:10:55 pm

Mno mě spíš slo o to, že u pokladů, co jsem teda měl zkušenost poseldních cca 5, co jsem navštívil, mi teď už nedali přímo XP, ale místo toho jsem tam našel VŽDY knížku s XP. Jde mi o to, jestli je to nějaká změna globálního charakteru, nebo se jednalo o čistou náhodu (čož pochybuju, protože z 5 pokladů dostat 5 xp knížek, to by byla sakra náhoda...)
Zaznamenáno
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #6496 kdy: Leden 22, 2015, 12:10:54 am

Pak bych tipoval na nějaké velmi hodné DM, které takto odměnilo tvojí dobrou hru možná  Mrknutí
Zaznamenáno
dira_v_bubnu
Nováček

Příspěvků: 27


Zobrazit profil
Odpověď #6497 kdy: Leden 22, 2015, 11:07:23 pm

V tom případě mu tímto děkuji Škleb
Zaznamenáno
dira_v_bubnu
Nováček

Příspěvků: 27


Zobrazit profil
Odpověď #6498 kdy: Leden 26, 2015, 09:01:53 pm

Zdravim,
chci se zeptat, existuje nějaký vzor pláště nebo brnění, který by vypadal jako kůže medvěda? Takový ten model, kdy na hlavě má medvědí hlavu apře záda má kůži medvěda. Jen abych věděl, jaký jsou možnosti Úsměv
Díky předem za odpověď.
Zaznamenáno
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #6499 kdy: Leden 27, 2015, 03:51:41 pm

Zdravim,
chci se zeptat, existuje nějaký vzor pláště nebo brnění, který by vypadal jako kůže medvěda? Takový ten model, kdy na hlavě má medvědí hlavu apře záda má kůži medvěda. Jen abych věděl, jaký jsou možnosti Úsměv
Díky předem za odpověď.

Troufam si rict ze jsem prosel za ty leta vsechny moznosti uprav rob, zbroji a plastu a nikdy jsem nic takoveho nevidel.
Plast jde udelat i bez zobrazeni. Vim ze jde hlava medveda z helmy k tomu by slo sladit barevne nejakej plast. Ale vysledek asi nebude to prave co myslis.
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #6500 kdy: Únor 03, 2015, 02:46:06 pm

Mam dotaz zda se uvazuje pripojeni NWN1 Community Patch 1.71 do modulu ci nikoli.
Zaznamenáno
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #6501 kdy: Únor 03, 2015, 03:49:52 pm

Ahoj mam také jeden dotaz.

Už zase mam status kriminálník. Při rozhovoru s NPC se mnou nechtějí komunikovat : s hospodským si hážu na přesvědčování, potulný vetešník se mnou nechce komunikovat.

Napadají mě dvě možnosti :

1, buď to dělají lupiči, kteří jsou občas modří a moje postava je likviduje ( jelikož je v povaze charakteru chránit cesty a pocestné), tím si mi horší karma postavy

2, nebo mě ještě napadla truhla, která se nachází v lokaci : před severními hradbami - Větrov, je tam zřícenina chráněná přízraky a vchod do krypty, jestli se to nepočítá jako útok na nábytek ve Větrově ? Zkoušel jsem různé kombinace předmětů a kouzel jestli nedokáži vyrazit zámek truhly

3, nebo kombinace těchto dvou věcí dohromady (při včerejším hraní jsem dělal obojí)

Šlo by prosím tyto dvě věci zkontrolovat, případně odstranit. A dále pokud mohu požádat DM ve hře až budu online o mini soud a kontrolu a vymazání karmy.

Předem díkec !
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #6502 kdy: Únor 04, 2015, 12:33:07 am

napis acc+jmeno postavy
kouknu se co provedla
Zaznamenáno
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #6503 kdy: Únor 04, 2015, 12:50:37 am

napis acc+jmeno postavy
kouknu se co provedla


PM

Diky!




























Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
spencer
Nováček

Příspěvků: 29


Zobrazit profil
Odpověď #6504 kdy: Červenec 06, 2015, 05:47:35 pm

Ahoj,

acc: spencer
postava: Ferhyln Olath

Po připojení do hry, po načtení lokace Vesničky pod horami se mi vypne hra (přestane odpovídat), když si založím novou postavu tak se připojím a hraju bez problémů, nevíte čím by to mohlo být?
Zaznamenáno
Orbi
Šampión
**
Příspěvků: 180



Zobrazit profil
Odpověď #6505 kdy: Červenec 07, 2015, 07:29:04 pm

Skús lognúť z iného PC alebo dočasne dať grafiku na minimum. Také tie všetky špeciality čo sú v tom nastavení.
Zaznamenáno
spencer
Nováček

Příspěvků: 29


Zobrazit profil
Odpověď #6506 kdy: Červenec 10, 2015, 10:13:39 pm

Skús lognúť z iného PC alebo dočasne dať grafiku na minimum. Také tie všetky špeciality čo sú v tom nastavení.

Od posledního hraní na postavě jsem nic neměnil, i přeš to jsem zkusil poladit tu grafiku, ale bez úspěchu. Noťas mi nechce nastartovat, takže to asi nevyzkouším. Nemohl by mi nějaký DM přesunout (offline) postavu do jiné lokace?
Zaznamenáno
spencer
Nováček

Příspěvků: 29


Zobrazit profil
Odpověď #6507 kdy: Červenec 11, 2015, 10:55:33 am

Tak dneska jsem vyběhl s novou postavou kousek za elfí vesnici a udělalo to stejné. Takže asi nové NWN že?
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #6508 kdy: Srpen 01, 2015, 09:53:34 am

Tak dneska jsem vyběhl s novou postavou kousek za elfí vesnici a udělalo to stejné. Takže asi nové NWN že?

Nemusel jsi nic měnit ve hre mohlo se zmenit něco v systemu napr. ovladače gr. karty spust configuracni program NWN  nwconfig.exe a projed to tim ...
Zaznamenáno
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #6509 kdy: Září 19, 2015, 03:01:58 pm

 Kandoška nejde, nebo je problém u mě  Úsměv
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 432 433 [434] 435 436 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS