Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Březen 29, 2024, 10:46:12 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 [2] 3
  Tisk  
Autor Téma: Změny v Elfí vsi  (Přečteno 15228 krát)
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #15 kdy: Říjen 16, 2016, 02:43:56 pm

Však je to pravda .. Ještě ti druidi jsou takoví, pokrytci, že nám lovit a kácet stromy zakazují a samotní zabíjejí brabence nebo loví zvěř .. Smích Chudáci jeleni Smutek druid by je měl chránit ne je stahovat z kůže Smutek
Jinak nevím kde tam vidíš tu buzeraci od isidura Smích
Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #16 kdy: Říjen 16, 2016, 04:35:32 pm

Ty aby ses nepřidal viď? Půl dne masakruješ dryády ve Starým lese apod. Prostě kdo hraje Druida, tak musí být z podstaty proti tomu. Tak nechápu proč tady Isidur píše o nějaké buzeraci crafterů a ještě tak drzým způsobem, však to je RP, ze strany druida.
A nevím proč se k tomu ty přidáváš. Ale chápu, že kde se ve hře objeví nějaký druid, tak musíš mít nějaké průpovídky. Ty máš vůbec pořád něco, proti někomu.

//A jestli těmi jeleny narážíš na Fehua, tak jsem se snažil to RP obhájit např. jejich přemnožením a co nejrychleji sem přešel na Wyverny apod. A dál zjevně narážíš na ten kvest s mravenci, kdy tvůj trpaslík do nás ryl neustále a debilně,
že jsme zabíjeli nevinné mravence (kteří dělali bordel po okolí, když utíkali před Formiany), zatímco tvůj trpaslík chlastal v hospodě. Pak při úplně jiném kvestu si měl zas kecy s úplně jinou postavou na mého druida a když jsem v proměně v tygra upustil na tebe pšouk,
tak si mě začal mlatit mečem a pak sis hrozně stěžoval, že jsem na tebe hodil kouzlo Hněv hvozdu. 
Poslední změna: Říjen 16, 2016, 04:43:01 pm od ram Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #17 kdy: Říjen 16, 2016, 05:17:30 pm

.....
Bylo napsany na zamyšlení nad "klišé" v domění, že třeba někdo něco vymyslí když se dělaj ty změny v Elfí ale jak je vidět tak ani humor ani myšlení u ty stary hry čekat nemužu  Mrknutí
Víš proč je Lykantropie ? Co to vlastně je ? Zamyslet se nad tim ...

Poslední změna: Říjen 16, 2016, 05:29:09 pm od Isidur Zaznamenáno
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #18 kdy: Říjen 16, 2016, 05:19:19 pm

Ty aby ses nepřidal viď? Půl dne masakruješ dryády ve Starým lese apod. Prostě kdo hraje Druida, tak musí být z podstaty proti tomu. Tak nechápu proč tady Isidur píše o nějaké buzeraci crafterů a ještě tak drzým způsobem, však to je RP, ze strany druida.
A nevím proč se k tomu ty přidáváš. Ale chápu, že kde se ve hře objeví nějaký druid, tak musíš mít nějaké průpovídky. Ty máš vůbec pořád něco, proti někomu.

//A jestli těmi jeleny narážíš na Fehua, tak jsem se snažil to RP obhájit např. jejich přemnožením a co nejrychleji sem přešel na Wyverny apod. A dál zjevně narážíš na ten kvest s mravenci, kdy tvůj trpaslík do nás ryl neustále a debilně,
že jsme zabíjeli nevinné mravence (kteří dělali bordel po okolí, když utíkali před Formiany), zatímco tvůj trpaslík chlastal v hospodě. Pak při úplně jiném kvestu si měl zas kecy s úplně jinou postavou na mého druida a když jsem v proměně v tygra upustil na tebe pšouk,
tak si mě začal mlatit mečem a pak sis hrozně stěžoval, že jsem na tebe hodil kouzlo Hněv hvozdu. 

Když to druidům vadí tak at mi to přijde nějakej říct do očí ne ? at si vezme obvazy rovnou protože odejde se sekerkou v zádech Smích
Proti druidům nemám nic jen proti tomu jak to hrajete .. ty máš druida lovce ( přesně jsem řekal že tohle napíšeš Smích přemnožení Smích ) a ještě zabíjíte chudáky mravence když utíkají protože se bojí Smutek Smích
Proč chodit s trpaslíkem vraždit mravence když už mařka točí zrzka.
"začal mlatit mečem" Smích .. byla to hůl a přetáhl jsem tě s ní jednou Smích to víš nenechám si od tygra líbit všechno ..
A ano, kecy jsem měl, tobě to poté už nijak nekazilo Q, mě ano, protože jsem pak bloudil v lese, kde se Q odehrával .. Úsměv
Poslední změna: Říjen 16, 2016, 05:27:31 pm od PaulVanDyke Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #19 kdy: Říjen 16, 2016, 05:31:13 pm

Ty aby ses nepřidal viď? Půl dne masakruješ dryády ve Starým lese apod. Prostě kdo hraje Druida, tak musí být z podstaty proti tomu. Tak nechápu proč tady Isidur píše o nějaké buzeraci crafterů a ještě tak drzým způsobem, však to je RP, ze strany druida.
A nevím proč se k tomu ty přidáváš. Ale chápu, že kde se ve hře objeví nějaký druid, tak musíš mít nějaké průpovídky. Ty máš vůbec pořád něco, proti někomu.

//A jestli těmi jeleny narážíš na Fehua, tak jsem se snažil to RP obhájit např. jejich přemnožením a co nejrychleji sem přešel na Wyverny apod. A dál zjevně narážíš na ten kvest s mravenci, kdy tvůj trpaslík do nás ryl neustále a debilně,
že jsme zabíjeli nevinné mravence (kteří dělali bordel po okolí, když utíkali před Formiany), zatímco tvůj trpaslík chlastal v hospodě. Pak při úplně jiném kvestu si měl zas kecy s úplně jinou postavou na mého druida a když jsem v proměně v tygra upustil na tebe pšouk,
tak si mě začal mlatit mečem a pak sis hrozně stěžoval, že jsem na tebe hodil kouzlo Hněv hvozdu. 

Když to druidům vadí tak at mi to přijde nějakej říct do očí ne ? at si vezme obvazy rovnou protože odejde se sekerkou v zádech Smích
Proti druidům nemám nic jen proti tomu jak to hrajete .. ty máš druida lovce ( přesně jsem řekal že tohle napíšeš Smích přemnožení Smích ) a ještě zabíjíte chudáky mravence když utíkají protože se bojí Smutek Smích
Proč chodit s trpaslíkem vraždit mravence když už mařka točí zrzka.
"začal mlatit mečem" Smích .. byla to hůl a přetáhl jsem tě s ní jednou Smích to víš nenechám si od tygra líbit všechno ..
A ano, kecy jsem měl, tobě to poté už nijak nekazilo Q, mě ano, protože jsem pak bloudil v lese, kde se Q odehrával .. Úsměv
Alespoň, že si ten Moradinův chrám udělal hezkej. Smích
Zaznamenáno
Firean
Šampión
**
Příspěvků: 108


Moudrost vždy , zvítězí.


Zobrazit profil
Odpověď #20 kdy: Říjen 17, 2016, 04:19:59 pm

//Takhle , nechci se s váma hádat hošani . Ale podmínka je jasná , pokud vím tak příroda je naše Církve Dannan a ostatní do toho teda opravdu zasahovat nebudou . Je to RP nedělejte z K2 "action server" . Buďte rádi , že chrámy nemáte zrušený , jelikož Jachym by je vám ze sto chutí odstranil [všechny dva] . Elfí ves je naše své chrámy si můžete stavět do Horské . Auril je vaše starejte se o zimu , sněhuláčky Úsměv atd . A nechte konečně těch hádek . Nejsem na to zvědavej , ještě jednou říkám je to "RP server"
PS : Neodpovídám na negativní komenty .
Zaznamenáno
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #21 kdy: Říjen 17, 2016, 05:27:13 pm

Příroda neni ničí, druidi mají přírodu jen chránit a ne si ji přivlastnovat Úsměv to je jako přijít do chmelínkova a říct tohle je hlína a na ní je tráva a ta je druidů a obsadit chmelínkov ..  Jachym je rozumnej a předpokládám že by to neřešil takto Úsměv Elfí ves je vaše ? a co má být ? Já si barák poctivě pronajal tak nevím proč ti to vadí Úsměv) máte z toho ještě peníze Úsměv ( pokud dobře počítám tak 2300 zl za týden Úsměv Ale když ti to tak vadí, tak se klidně odstěhujeme do horské a vy si tam stavte hrady z písku třeba.
Zaznamenáno
Firean
Šampión
**
Příspěvků: 108


Moudrost vždy , zvítězí.


Zobrazit profil
Odpověď #22 kdy: Říjen 17, 2016, 05:53:57 pm

//Máš pravdu , ale víš mluvil jsem z Neusem a ten říkal že před pár [reálnými lety] vládli druidé i králům a vládnou i dnes , jenže není jich dostatek . Přírodu ovládají oni , počasí třeba . Pokud vím tak ještě mohou přivolat Dannan a poradit se . Příroda paří druidům a zároveň i Dannan .
Jachym ? .  nedávno tu byla ta obrovská hádka , mezi vámi zeptej se ho do tellu jaký má názor . Platidlo je jasné že dům je tvůj = zaplať je tvoje
Zaznamenáno
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #23 kdy: Říjen 17, 2016, 06:04:45 pm

Za časů Neuse a normálních druidů tomu tak nejspíš bylo Úsměv Ale ted je to jiné .. Neovládají přírodu .. a počasí mění Dannan ne oni. Mě se při obřadu taky občas zjeví Auril a taky z toho nedělám vánoce.
Jachym je rozumnej a je mi jedno co pišeš ... Když je to jasné, proč ti vadí že tam mám dva domy ??
Zaznamenáno
Firean
Šampión
**
Příspěvků: 108


Moudrost vždy , zvítězí.


Zobrazit profil
Odpověď #24 kdy: Říjen 17, 2016, 06:08:25 pm

Mě to nevadí . Aspoň nám to přináší peníze , mimochodem časy Neuse jsou furt tu , nikdo je nezabil . Nepochopil jsem tu věc že když se ti zjeví Dannan děláš z toho Vánoce . Já Vánoce z toho nedělám opravdu ne a když tak tak vím že tu je DMko , protože za ní mluví .
Zaznamenáno
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #25 kdy: Říjen 17, 2016, 06:14:30 pm

"Elfí ves je naše své chrámy si můžete stavět do Horské . Auril je vaše starejte se o zimu , sněhuláčky"
Podle všeho ti to vadí ... Já neříkám že je mrtvej Úsměv ale nehraje Úsměv Takže jeho časy tohle nejsou .. by vás nejspíš naučil hrát za druidy Vyplazuji jazyk neděláš z toho vánoce ? "Pokud vím tak ještě mohou přivolat Dannan a poradit se " Děláš jako by to bylo něco, co můžou jen druidi, .. přivolat svého boha ...
Zaznamenáno
Firean
Šampión
**
Příspěvků: 108


Moudrost vždy , zvítězí.


Zobrazit profil
Odpověď #26 kdy: Říjen 17, 2016, 06:22:30 pm

Víš co , já už radši tady k tomu tématu nic nepíšu . Už mě to nebaví se dohadovat . Budu držet "frasnu" . A zalezu si k sobě a nikomu nic nepíšu . Konec .
Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #27 kdy: Říjen 18, 2016, 05:35:05 pm

"Elfí ves je naše své chrámy si můžete stavět do Horské . Auril je vaše starejte se o zimu , sněhuláčky"
Podle všeho ti to vadí ... Já neříkám že je mrtvej Úsměv ale nehraje Úsměv Takže jeho časy tohle nejsou .. by vás nejspíš naučil hrát za druidy Vyplazuji jazyk neděláš z toho vánoce ? "Pokud vím tak ještě mohou přivolat Dannan a poradit se " Děláš jako by to bylo něco, co můžou jen druidi, .. přivolat svého boha ...
Myslím si, že pravda je jako vždy někde uprostřed. Ty by sis neměl dělat legraci z druidů, nevím co tím sleduješ, že se pořád s někým hádáš někoho urážíš. Třeba druidy a to bez důvodu nebo z nějakého laciného důvodu. Pak se divíš, že
proti tobě někdo mluví. A výsledkem toho je, že akorát nasíráš sebe a hráče (jako by jich bylo kolem hodně). Být to na mě, tak jsem ti dům v Elfí vesnici nikdy nepronajmul. Dostáváš totiž příliš moci do rukou a když vidím, jak se dokážeš Paule
občas chovat, tak mám obavu, že ti bude brzy všechno patřit, protože jsi ambiciozní a jako správce si skvělý. Ale budeš hrát/nehrát sám.
Zaznamenáno
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #28 kdy: Říjen 18, 2016, 06:30:11 pm

Proč si z nich nedělat legraci když vidím jak to hrajou ( včetně tebe Smích ) nadáváte na ovení a ty sám lovíš jako by se nechumelilo ( s druidem )
Já se nedivím a stejně když někdo proti mě něco má, tak at to napíše, když je to rozumné třeba mu odpovím
Mít dům neni moc .. jakou moc dostaneš s domem ? ( ještě když je to jen chrám )
Hmm to by byl dobrý nápad aby mi vše patřilo Smích Dárci měst můžou do řady Smích
Zaznamenáno
Firean
Šampión
**
Příspěvků: 108


Moudrost vždy , zvítězí.


Zobrazit profil
Odpověď #29 kdy: Říjen 19, 2016, 04:53:27 am

//Teď jako nevím co si mám o tom myslet ..
Buď držet rovnováhu v přírodě
Nebo zabíjet každého lovce a dřevorubce na potkání si vyberte  Smích Škleb
Na EQ je to tak že druidé nezabijí každého lovce a dřevorubce na potkání , na Thalii druidé můžou zabíjet zvěř , protože udržují rovnováhu v přírodě . K2 a K1 výborné servery , tady druidé zabijou každého lovce a dřevorubce na potkání . Takže hoši připravte si meče Smích
Poslední změna: Říjen 19, 2016, 05:00:23 am od Firean Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS