Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 19, 2024, 09:50:59 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 [2]
  Tisk  
Autor Téma: Ztráta štítu  (Přečteno 9189 krát)
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #15 kdy: Duben 06, 2016, 01:13:09 pm

Ok, kdyz se tu tak supporti tak mi upadli rukavice adamantinove +5 napul s verdem zdobene syenitem a zlatem a meli i 1k3 bozske z ostrova...
Ámen Smích Mě zase Válečné kladivo 5adamantitové s Ostrostí, verdicitem a božským od kováře bohů Smích bohužel účtenku nemám ale Smích
A že ty se přidáš to bych teda nečekal. Obvlášť proto, že tvůj pulork mi tu hematitovou pavézu 5+dělal minulý týden, není liž pravda? A účtenku sem si od něj taky nebral.
Dále, pokud máte někteří z vás pocit, že vám bylo ukřivděno tím, že jste něco ztratili, tak jste také mohli napsat DM a ne tuto křivdu  v sobě dusit a pak si ji vylévat na mě, že jsem něco dostal, co vy ne. Každopádně, jak sem už psal:
prosím DM aby mě pak vyhledal ve hře a já tu pavézu vrátím a z trezoru v bance si vytáhnu starou 4+. A pozor bude vypadat úplně stejně jako ta 5+. Tak aby jste z toho měli mír v duši. Úsměv

Hele já bych ti jí klído za 400 znovu udělal když to bylo bugem ale nemusíš to hned házet na forum však stačí ve hře jsem tam snad každej den napsat "uděláš mi prosim tě novu pavézu ? tu co si mi dělal jsem ztratil kvuli místě v inventáři" Já jsem ti jí chtěl udělat ale blyo tma Dm tak ti jí dalo tak těk Smích Já jsem vášnivej spisovatel rád se připojím do diskuze Smích
Je to jen hra je třeba to tak taky brát a ne že se hned urazíš  a odejdeš Smích Jinak k Tomu co jsem napsal bylo to myšleno ironicky pro pobavení lidí a ne poštuchování tebe .. však se zasměj ne a ber to s humorem .. Smích
Zaznamenáno
Firean
Šampión
**
Příspěvků: 108


Moudrost vždy , zvítězí.


Zobrazit profil
Odpověď #16 kdy: Duben 06, 2016, 03:11:19 pm

Ale bugy se musí hlásit furt Mrknutí
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #17 kdy: Duben 06, 2016, 04:38:21 pm

To jo ,ale tohle neni bug modulu ,ale hry , proto to pravidlo vzniklo aby si to hraci hlidaly protoze to jinak osetrit nejde ,nikdo nepreprogramuje celou hru.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS