Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Březen 28, 2024, 03:50:28 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1] 2
  Tisk  
Autor Téma: Ztráta štítu  (Přečteno 9109 krát)
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
kdy: Duben 05, 2016, 10:41:44 am

Dnes jsem v dopoledních hodinách u Timpánie (Delta Mžilu) ztratil svůj štít. Stalo se to tak, že sem ho dropnul pro nedostatek místa v inventáři, poté jsem ho zvedl a vše bylo v pořádku. O několik minut později štít zmizel úplně a nebyl k nalezení ani po vrácení do původní lokace.
Prosím o kompenzaci jestli to je možné. Byla to hematitová pavéza 5+ s upravou vzhledu, kde je na obrázku Blesk, který svírá rukavice. Nemám ted peníze na rozhazování. Děkuji.
Poslední změna: Duben 05, 2016, 10:50:25 am od ram Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Duben 05, 2016, 11:09:59 am

Děkuji JEHO (DM), že vyslyšel mou prosbu. Mrknutí
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Duben 05, 2016, 11:46:11 am

Jinac citace z pravidel : Postava musí mít stále v inventáři volné místo o výšce 5 čtverečků a šířce 2 čtverečky. Ztráty vzniklé nedodržením toho pravidla DM nebudou nahrazovat.

Ač se ti to muže zdat nefer , ale timhle prosel uz kazdy a ne jednou  Úsměv Je to lehce zneuzitelne.
Poslední změna: Duben 05, 2016, 11:51:42 am od Isidur Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Duben 05, 2016, 03:55:45 pm

Zajisté. Ale jak je možné, že ten štít poté co jsem ho zvednul, tak jsem ho normálně měl a pak zmizel? Nestalo se mi to poprvé.
Za další sem jenom člověk a občas se stane, že to místo tam nemám. Obvlášť, když něco těžím.
A pak vidím, že ty se opravdu musíš vyjadřovat ke všemu, co se tě netýká.
Zaznamenáno
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #4 kdy: Duben 05, 2016, 03:59:07 pm

No Isidur má ale pravdu... není to tak dávno co by ti to DM nevrátilo ani náhodou máš si na to prostě dávat pozor ještě když to je napsáno v pravidlech...
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #5 kdy: Duben 05, 2016, 03:59:22 pm

Jinac citace z pravidel : Postava musí mít stále v inventáři volné místo o výšce 5 čtverečků a šířce 2 čtverečky. Ztráty vzniklé nedodržením toho pravidla DM nebudou nahrazovat.

Ač se ti to muže zdat nefer , ale timhle prosel uz kazdy a ne jednou  Úsměv Je to lehce zneuzitelne.

A na těch 5x2čterečky se vejde pavéza z dlouhým mečem? Nebo jedna věc z těch dvou upadne? Co myslíš?
Zaznamenáno
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #6 kdy: Duben 05, 2016, 04:50:33 pm

A pak vidím, že ty se opravdu musíš vyjadřovat ke všemu, co se tě netýká.

Nevím proč se hned rozčiluješ to pravidlo tam je at chceš nebo ne tak nevím proč se hned čertíš ..
Jinak mě se to taky občas stane když těžím .. vždy otevřu inventář, zvednu štít, přes pravé tlačítko znova položím a pak zvednu znovu a neztratí se mi to .. ( asi v posledních 2 případech jsem si jistej )
Zaznamenáno
Shadow
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
Odpověď #7 kdy: Duben 05, 2016, 05:48:09 pm

Ok, kdyz se tu tak supporti tak mi upadli rukavice adamantinove +5 napul s verdem zdobene syenitem a zlatem a meli i 1k3 bozske z ostrova...
Zaznamenáno

Villandra
Fox Sparker
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #8 kdy: Duben 05, 2016, 07:44:59 pm

Ok, kdyz se tu tak supporti tak mi upadli rukavice adamantinove +5 napul s verdem zdobene syenitem a zlatem a meli i 1k3 bozske z ostrova...
Ámen Smích Mě zase Válečné kladivo 5adamantitové s Ostrostí, verdicitem a božským od kováře bohů Smích bohužel účtenku nemám ale Smích
Zaznamenáno
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #9 kdy: Duben 05, 2016, 10:01:48 pm

Ahoj , kdo to byl s mou půlčicí  Rotonou u Etinů na pokladu a přišel o pavezu a dokonce i o meč.  Pokud jsi to byl ty tak Tenkráte jsem ti říkal "pokud Ti spadne štít či meč na zem , musíš si jej zvednout a  ještě v téže lokaci relognout."   Mně spadl také když jsme s Hungrym těžili a rvali rudu až povrch do báglů , ale zvedl jsem jej a ještě v té lokaci udělal relog . Pavezu mám dodnes .    Takže RELOGNOUT !  Jinak o pavezu či štít příjdete vlastní hloupostí.   Ty máš v invu jenom obraz té pavézy reálně jí tam nemáš i když si to myslíš .  Takto to ale je na všech severech , určitě je to tak  min na Demoně.      Toto není výtka - toto je rada.
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #10 kdy: Duben 06, 2016, 04:56:02 am

Víte co, když mi to závidíte, že mě někdo vrátil štít, kterej sem ztratil. Tak jen kvůli vám si ho dropnu sám, abyste byli spokojení. Utočíte na mě a děláte si z toho prdel akorát. Jste normální hovada.
Poslední změna: Duben 06, 2016, 05:13:23 am od ram Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #11 kdy: Duben 06, 2016, 05:33:32 am

Ok, kdyz se tu tak supporti tak mi upadli rukavice adamantinove +5 napul s verdem zdobene syenitem a zlatem a meli i 1k3 bozske z ostrova...
Ámen Smích Mě zase Válečné kladivo 5adamantitové s Ostrostí, verdicitem a božským od kováře bohů Smích bohužel účtenku nemám ale Smích
A že ty se přidáš to bych teda nečekal. Obvlášť proto, že tvůj pulork mi tu hematitovou pavézu 5+dělal minulý týden, není liž pravda? A účtenku sem si od něj taky nebral.
Dále, pokud máte někteří z vás pocit, že vám bylo ukřivděno tím, že jste něco ztratili, tak jste také mohli napsat DM a ne tuto křivdu  v sobě dusit a pak si ji vylévat na mě, že jsem něco dostal, co vy ne. Každopádně, jak sem už psal:
prosím DM aby mě pak vyhledal ve hře a já tu pavézu vrátím a z trezoru v bance si vytáhnu starou 4+. A pozor bude vypadat úplně stejně jako ta 5+. Tak aby jste z toho měli mír v duši. Úsměv
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #12 kdy: Duben 06, 2016, 09:07:34 am

Safra , zajimava vymena nazoru , nikomu nic nezavidim to vazne nemam zapotřebí , jen jsem poukazal na stav  veci nic vic  Úsměv

PS : Forum je na to aby se clovek mohl vyjadrit
Poslední změna: Duben 06, 2016, 09:12:54 am od Isidur Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #13 kdy: Duben 06, 2016, 10:37:32 am

Až se budete ptát proč už mě nevídíte ve hře, dvě zvukové odpovědi:
1) https://www.youtube.com/watch?v=UaoY8WZDAks&index=5&list=PL736060043A76F61A
2) https://www.youtube.com/watch?v=15clQyRDNMk
Zaznamenáno
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #14 kdy: Duben 06, 2016, 12:41:56 pm

Zdravím Vás .
1 - Určitě Ti rame nic nezávidím.
2 - Určitě jsem rád že jsi dostal novou pavézu od DM
3 - Určitě mne těší když Tě bude hra bavit
4 - Slovo zábava je odvozenina slova bavit se , takže ano měl by jsi se u hry bavit a já ti to ze srdce přeji a těším se, že Tě zase ve hře uvidím.
   Mám ale dojem , že jsi nikdy nehrál na Thálii . Znám několik hráčů kteří tam sice hrají, ale nikdy neotvírají forum Smích   Tam by Tě ,odpust mi mé vyjádření , roztrhali jak starej kalendář.   Opravdu nekecám. To co tu napsal Isidur a Shadow byl opravdu jen slabší slabounkej  odvar z jiných serverů. Tak nám to všem odpust neboť odpouštět je lidské a vem si rady k srdci a v pohodě příjd hrát . Všichni Tě tam rádi uvidíme.  Mrknutí
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
Stran: [1] 2
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS