Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 20, 2024, 05:31:54 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8
  Tisk  
Autor Téma: výkřiky z okna  (Přečteno 40320 krát)
Rizzen
Mob
*
Příspěvků: 60



Zobrazit profil WWW
Odpověď #75 kdy: Březen 29, 2014, 11:41:32 am

Co dnes delate?
Vyprava na černeho draka.
Pište v kolik.
Odpor drowu vítan...

klidně zajděte, domluvit se na foru na konkrétní akci je super nápad lognem, sehrajem třeba večer v půl sedmé po restartu, forum lidi pořád čtou takže je šance že i přijdou
Zaznamenáno

Rizzen
Mob
*
Příspěvků: 60



Zobrazit profil WWW
Odpověď #76 kdy: Březen 29, 2014, 12:17:25 pm

Taky je možnost hrát nwn moduly. Existuje jich řada na http://nwvault.ign.com/fms/TopRated.php?content=modules. Hodně jich je velmi kvalitně udělaných a dají se hrát jako kooperace kdy uděláme vyváženou partu na povolání, plní se questy atd klasika. Nemám problém dělat server. Kdyby to chtěl někdo zkusit dejte vědět.
Zaznamenáno

Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #77 kdy: Březen 29, 2014, 03:30:10 pm

Ne , to že je tu prázdno není teplem .  Je každému jasné čím to je.
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #78 kdy: Březen 29, 2014, 03:33:19 pm

Ja do stredy ted nemuzu po vecerech ale klidne se domluvte.
Jinak vsimate si ze DM reaguje na IC deni?
Myslim ze ted jsou na tahu hraci.  
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #79 kdy: Březen 29, 2014, 06:54:26 pm

Ale Michale , byl jsem ted několikráte ve hře a větší nudu jsem nezažil . Co to je toto , že se dá hrát jedině večer když je nějaký qest? Přece hráči si musí zahrát na nonstop serveru kdykoli . Tady to ale každeho (odpoledne) do 20-30 minut přejde a jde pryč, hrát třeba tanky WoT .
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #80 kdy: Březen 29, 2014, 08:38:40 pm

Co ti budu vysvetlovat Jachyme? Pokud chces hrat vyberes si co a s kym, prispusobis se, najdes partu lidi/cloveka a zabavite se. 24 h denne to nejde.

Nadavanim a stezovanim jak je to blby se nic nezmeni, tak hrej nebo nech byt.

Ja chtel pouze rict ze je tu DM ktere dovede reagovat na vas pribeh a pokud toho nik nevyuzije, aspon ja, bych nemel motivaci v tom pokracovat.
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
spencer
Host
Odpověď #81 kdy: Březen 29, 2014, 09:08:04 pm

Co ti budu vysvetlovat Jachyme? Pokud chces hrat vyberes si co a s kym, prispusobis se, najdes partu lidi/cloveka a zabavite se. 24 h denne to nejde.

Nadavanim a stezovanim jak je to blby se nic nezmeni, tak hrej nebo nech byt.

Ja chtel pouze rict ze je tu DM ktere dovede reagovat na vas pribeh a pokud toho nik nevyuzije, aspon ja, bych nemel motivaci v tom pokracovat.

Věřím že hráči už pečlivě rozmýšlejí a brzy zareagují.
Zaznamenáno
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #82 kdy: Březen 30, 2014, 09:48:14 am

Ach bože za 1 - vůbec jste nepochopili takovou základní věc , že DM tady není na tvorbu hry a na to aby bavil každého jednoho hráče a to 24 hodin denně . 
 2 - DM zpestřuje hru a hlídá hrubé porušení pravidel a hladký plynulý chod serveru (myslím tím někoho kdo by narušoval hratelnost) a pomáhá hráčům v těžkých nepředpokládaných situacích - někde uvíznou a pod.
 3 - Hráč se baví postupným smysluplným zdokonalováním své postavy své výbavi a svých schopností. 
 4 - Drahý Michale já tady hraju už hrozně dlouho , ještě když byl Neus jen oligarchou a měl na starosti Elfí ves. Ještě v dobách kdy Kandoška porážela Thálii i Demonu, prostě byla nejpopulárnějším serverem v ČR + SR.   Takže jsem po tom co začala upadat  toho napsal už hodně moc o tom jak Kandošce pomoci - je to marné , takže když se něco upraví správným směrem tak chvíli hraji , až se to zase zprzní tak hraju tanky a vyčkávám co bude .  Jinak tady hrají výborní hráči a jsou tu dobří DMka a jejich přízeň bych nechtěl ztratit.
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
Petrana
Mob
*
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
Odpověď #83 kdy: Březen 30, 2014, 11:18:53 am

Ale Michale , byl jsem ted několikráte ve hře a větší nudu jsem nezažil . Co to je toto , že se dá hrát jedině večer když je nějaký qest? Přece hráči si musí zahrát na nonstop serveru kdykoli . Tady to ale každeho (odpoledne) do 20-30 minut přejde a jde pryč, hrát třeba tanky WoT .


Tak já nevím no. Hodně jsem si slibovala od té "úžasné" IS 3. Ale je to fakt síla. Myslím si, že te´d chodím spát ještě více naštvaná než předtím. Pancíř nic moc, furt se neumím zbavit toho svého zlozvyku "střela ze zastávky", je to flustrující. Možná bych měla obětovat těch 1200 Kč a koupit tu IS 6. Ovšem taky nevypadá nic moc a ač ji všichni kolem děsně chválí jak s ní jde rychle "rýžovat", bojím se abych zas nebyla zklamaná. Přece jen kupovat si za real peníze herní zážitek??!!  Mrknutí

To ukovadliny je to jiné. Vanilla nebrblá, Vanilla se snaží, Vanilla ví, že co si neodedře nemá. S mečem to jde jisto jistě lépe než s tankem. Být sama, vyrovnaná a spokojená je furt lepší, jek být středem houfu. Houfu z něhož nejméně polovina ani neví co dělá, žene se někam bez přemýšlení na odstřel a v honbě za vidinou" best score"  "řve" do party kanálu .... stop cap.
Zlatá kovadlina, zlaty bylinky.......

2x tohle a musíš nutně odinstal. WoT Úsměv
https://www.youtube.com/watch?v=2wJH__2zckY
Zaznamenáno

Když nejsou slyšet bubny, patrně nikdo nebubnuje.

Platí se za liščí kožich, ne za liščí noru.
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #84 kdy: Březen 30, 2014, 11:49:01 am

Hraje nekdo neverwinter?
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Sonofdark
K2-DM
Šampión
**
Příspěvků: 131


Zobrazit profil
Odpověď #85 kdy: Březen 30, 2014, 11:50:41 am

no mam jednu postavu spravenu ale nehram to nejak moc
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #86 kdy: Březen 30, 2014, 11:53:43 am

manža  :)mě do toho láká, že to prý - za tu cenu - je hodně dobrá, skoro rpg signle zábava.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #87 kdy: Březen 30, 2014, 12:34:13 pm

manža  :)mě do toho láká, že to prý - za tu cenu - je hodně dobrá, skoro rpg signle zábava.

Hral sem rogue nejakou dobu a celkem mne to bralo.
Zkus a uvidis.

Nektere Q od hracu jsou tam docela pekne.
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #88 kdy: Březen 30, 2014, 12:52:26 pm

Ach bože za 1 - vůbec jste nepochopili takovou základní věc , že DM tady není na tvorbu hry a na to aby bavil každého jednoho hráče a to 24 hodin denně . 
 2 - DM zpestřuje hru a hlídá hrubé porušení pravidel a hladký plynulý chod serveru (myslím tím někoho kdo by narušoval hratelnost) a pomáhá hráčům v těžkých nepředpokládaných situacích - někde uvíznou a pod.
 3 - Hráč se baví postupným smysluplným zdokonalováním své postavy své výbavi a svých schopností. 
 4 - Drahý Michale já tady hraju už hrozně dlouho , ještě když byl Neus jen oligarchou a měl na starosti Elfí ves. Ještě v dobách kdy Kandoška porážela Thálii i Demonu, prostě byla nejpopulárnějším serverem v ČR + SR.   Takže jsem po tom co začala upadat  toho napsal už hodně moc o tom jak Kandošce pomoci - je to marné , takže když se něco upraví správným směrem tak chvíli hraji , až se to zase zprzní tak hraju tanky a vyčkávám co bude .  Jinak tady hrají výborní hráči a jsou tu dobří DMka a jejich přízeň bych nechtěl ztratit.

NWN ma svoje za sebou to uz tady rikalo x lidi. Ber to takhle a vitez z toho co jde. Kdyz chces najdes si cestu a pobavis se u nej, kdyz tvrdis ze to nejde tak hraj tanky, letadla, co chces, je to tvuj cas. Casi pred x let uz tezko neco vrati Úsměv
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #89 kdy: Březen 30, 2014, 01:03:18 pm

neverwinter sem hral hned jak to spustili, chvilku me to bavilo asi tyden a pak sem to nechal byt... mozna to bylo tim ze to jeste nemeli dodelane nevim jak na tom jsou ted.
ale klasicne NWN je proste srdcovka.
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS