Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 28, 2024, 05:30:04 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8
  Tisk  
Autor Téma: výkřiky z okna  (Přečteno 40533 krát)
unknown
Lord
****
Příspěvků: 573



Zobrazit profil
Odpověď #45 kdy: Duben 10, 2013, 11:47:11 am

Stále lepší, než se v něm narodit Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno

Lépe žít den jako lev, než sto let jako ovce...
---------------------------------------------------------------------
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #46 kdy: Duben 10, 2013, 06:25:34 pm

to jde ? Šok
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #47 kdy: Duben 10, 2013, 09:11:33 pm

Všechno jde  Mrknutí
Zaznamenáno
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #48 kdy: Duben 10, 2013, 09:45:24 pm

když se chce  Úsměv
Zaznamenáno

A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #49 kdy: Duben 11, 2013, 04:39:57 am

a ono se někomu chce narodit se v krimu?  Šok
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #50 kdy: Duben 11, 2013, 05:44:04 am

Špatně pochopeno  Úsměv tim bylo mysleno podtemno Smích
Zaznamenáno
unknown
Lord
****
Příspěvků: 573



Zobrazit profil
Odpověď #51 kdy: Duben 11, 2013, 08:21:41 am

Prostě u "černoušků" .. tam se toho rodí právě že opravdu hodně. Občas i 2x za rok Smích
Zaznamenáno

Lépe žít den jako lev, než sto let jako ovce...
---------------------------------------------------------------------
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #52 kdy: Březen 17, 2014, 08:56:39 pm

Vážení,

tímto na základě Bhaalova doporučení oznamuji, že se o světopříběh, questy, poklady, a na vecech technicko administrativnich budou výhreadně podílet: Bhaal a jeho dva společníci plus DM team sestývající s Lyca, Twinkie a dalších dvou DM. Vynasnažím se jakýmkoliv způsobem NEzasahovat do života na ostrově a přestávám trvat na odehrané historii.
Pokud chcete, žádná Shar neexistovala, Kandahár není zničen, Na severu nejsou trpaslíci oklamaní drowím prorokem,a na Jihu není acronská říše a tak dál...,

Přeji tímto všem, kteří se budou podílet na řízení světa, hodně úspěchů a těším se na to, že se všichni společně setkáme v budoucích příbězích.
Doufám, že tímto přispěji k větší návštěvnosti a větší zábavě pro Vás pro všechny.



Pro všechny jen tolik ... co se týče světa "jsem pírko v písku času" ...

NWN 1 přišla časem, celkem přirozeně do fáze, / v porovnaní s vývojem her/ kdy je dlouhodobě překonaná, co se týče technické stránky. Naštěstí ne hratelností. Proto se k ní vrací určitá skupina hráčů. To myslím víme všichni.
Je jedno kdo se "světadění" zúčastní, jestli příležitostní, nebo aktivní PC, hráči RP, nebo "ne RP", z Thalie, K1, Validky, Démony, či odjinud. Důležité je to, že se budou na K2 cítit v pohodě a nebudou "tlačeni" někam, kam nechtějí - samozřejmě se to týká i hráčů a jejich přístupu ke hře, pravidla atd. /. Sám o sobě tvrdím, že jsem hráč spíš příležitostní, ale nic mi nebrání v tom, abych se "vyřádil" jinak třeba IC a "posouváním" příběhu, v rámci možností.

Celá moje hra na K2 byla založená na minulosti, příbězích slavných, nebo obyčejných VAŠICH postav /nebo lidí, co už NWN nehrají/ a na dějinách ostrova. Všichni vědí, že minulost se změnit nedá, je jen jedna. Leda, že o ní nevíme všechno. /což beru osobně za silně motivační záležitost, co se týče hraní a IC/

Minulost tvoříme všichni, co se života na K2 zůčastňujeme jakýmkoliv způsobem. Jestli jen craftěním,farmením, nebo kolečkováním na pokladech, plněním questů, světopříběhem, nebo příběhem vlastním. Každý z nás ví, jestli něco dělá dobře, nebo špatně. Škoda každého hráče nebo DM, co odejde z dění, kvůli technickým problémům  hry nebo dohadování ... prostě kravinám. Mně osobně pár lidí, co skončili třeba jen dočasně, nebo napořád chybí, jak hraním, tak "kecama". A nebyl to pokaždé jen flam.

Jen s minulostí mám docela velký problém. Vzdát se jí, to je jak tady nikdy nehrát. Každý svět má svoji historii, kterou by se měli hrači řídit. Minilmálně ti, co chtějí aspoň kousek "RP" a příběhu.
Když neexistuje minulost ostrova, Shar, Trpaslíci z Větrova, Jachyřina Timapánie a Šedostínčine světopříběhy, neexistuje ani Nani, Kinkin, Asinus a další střípky dějin ... z mé strany.
Minulost K2, podle našich měřítek, má své období, lepší, nebo horší. Každé období tvořil více méně každý z nás, co jsme tady přežili velkou část volného času. Bude jen dobře,  že se do příběhů zapojí i další DM ka. Aspoň bude mít šedostínka víc času na hru, viď?  Mrknutí
 Doufám jen, že to tak bude a nesklouzneme, někam do jednostrannosti.

 Nezapomínejme, že v čase "nepřítomnosti" šedostínky, se žádné světopříběhy nekonaly - / krom "skvělého příběhu upírů" Diva +Therion, cirkve ON a drowů/ tudíž nebylo co kritizovat a řešit  Úsměv.
 
Tak že na závěr, držím palce a nechť se nám všem dílo daří.


Poslední změna: Březen 17, 2014, 09:27:05 pm od Kinkin Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Rizzen
Mob
*
Příspěvků: 60



Zobrazit profil WWW
Odpověď #53 kdy: Březen 18, 2014, 05:15:00 pm

Nechápu co máte s tím světopříběhem furt? To by bylo to poslední co by hráčům mohlo vadit. Shar existovala, Kandahár je zničen atd.

Ale nadruhou od té doby se hodně stalo, já + spencer za asistence DM jsme znovu obnovili Lloth a znovu-osídlili Yuethadrinn, vše regulerně.

Ačkoliv oceňuji snahu, s čím mám jako hráč problém je například situace (nedávno realizována), kdy se z ničeho nic zjeví entita nejvyšší moci jako SHAR postavám které s ní nemají nic společného, dohaduje se s postavami jako by byli téměř sobě rovný a nakonec mrtvému drowovi uřeže uši protože je "sběratelka" - naprosto jsem to nepochopil

Proč by to entita v sekci nejvyšší "Greater Diety" dělala něco takového? To se pak cítím že hrajeme totální nesmysl. To už rovnou může spawnout kačera donalda s obouručákem protože to by byl tzv. Mindfuck stejné úrovně.

Pro porovnání Bhaallova hra: na pouhý pokus o rituál (který se stejně nemusí ani podařit) k vyvolání zástupce JEHO (Saladriela) nás pošle po regulerní a dobře serhrané zápletce na hledání 7 různých ingrediencí po celém světě. Ze všeho je cítit vážnost která s tím má být spojena, nejistota zda se to vydaří (defacto záleží na postavách a na štěstí), a nevědomost skutečného příběhu který se zatím odehrává na pozadí a tak to má být. Tak má vypadat příběh kde může dojít ke zvratům a postupnému odhalování možná netušených možností. To pak hrajeme DnD jak to má být.
Poslední změna: Březen 18, 2014, 05:40:35 pm od Rizzen Zaznamenáno

Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #54 kdy: Březen 18, 2014, 06:18:34 pm

To že maš odlišnou predstavu neznamena že maš pravo znevažovat praci někoho jineho, je to DM.
V tom co si napsal nevidim žadne pochybeni z žadne strany, na opozici neni nic špatneho.

Lloth vs. Shar?
Proč ne? Bez konfliktu mezi hrači a tak jak ma byt a mysli si co chceš a nech si to pro sebe, to snad neni problem?

Kdyby DM nesmyslne preferovalo Shar, dejme tomu na zaklade historie, bez podpory hraču, to by mi bylo proti srsti.
Ale jinak nevidim duvod šlapat po praci někoho jineho.
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #55 kdy: Březen 18, 2014, 06:20:05 pm

PS: Je nás malo, tak proč strilet do vlastnich rad?
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
Rizzen
Mob
*
Příspěvků: 60



Zobrazit profil WWW
Odpověď #56 kdy: Březen 18, 2014, 06:44:05 pm

Je nás málo, a když budeme nucený hrát nesmysl bude nás ještě míň. Jestli tu popsanou situaci chápeš tak mi ji prosímtě vysvětli klidně do PM. Protože moje kapacita na to prostě nestačí. Proč by se greater diety takhle chovala?

Jsem rád že je to vyřešeno. Moje pointa byla že jejím odchodem její světopříběh at byl jakýkoliv se nevypaří tak proč psal Kinkin tak dlouhý příšpěvek na toto téma.
Zaznamenáno

Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #57 kdy: Březen 18, 2014, 07:05:55 pm

Ja myslim že tohle nema dal smysl...
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
Sonofdark
K2-DM
Šampión
**
Příspěvků: 131


Zobrazit profil
Odpověď #58 kdy: Březen 20, 2014, 09:17:26 pm

kedze teraz sedostinka skoncila s Dm tak ocaavam ze sa naplnie tvoje prorocke slova Rizzene.
No ak nie tak ocakavam verejnu omluvu od teba a Bishopa  Sedotinske za to ze ste ju urazali a znevazovali jej pracu nech bola akakovlek
Zaznamenáno
Valhala
Nováček

Příspěvků: 29


Zobrazit profil
Odpověď #59 kdy: Březen 20, 2014, 10:00:32 pm

proc hrajeme nesmysl ? ja myslim ze my vsichni si ten pribeh ve finale delame sami , reagovat musime my ale i ten kdo ho vymyslel.  to se proste neda nalajnovat .. ted to bude takhle a takhle ale meni se to den ode dne. prave proto ze je nas malo tak by jsme meli drzet tak nejak pri sobe .  ja jsem potrebovala poradit, zeptala jsem se sedostinky a dostala jsem odpoved co jsem potrebovala. a ruku na srdce , kazdemu z nas nekdy rupnou nervy, spatne se vyspime , v praci nas stvou , rodinu by jsme nejradeji vyvrazdili  tak pak je to tezky kdyz najednou se do vas obuje nekolik lidi ze potrebuji tohle a nejradeji hned , a vymysleni pribehu da taky praci, uz jen najit nejake tema . takze bych videla na to aby jsme si hrali a nezlobili a radovali se ze nam hra jede a funguje a ze je vubec s kym hrat .  ´tak a bezim do prace ...
Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS