Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Březen 28, 2024, 11:55:59 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8
  Tisk  
Autor Téma: výkřiky z okna  (Přečteno 40139 krát)
Rizzen
Mob
*
Příspěvků: 60



Zobrazit profil WWW
Odpověď #60 kdy: Březen 21, 2014, 12:37:13 am

Naplní se to, že každý kdo s ní měl špatné zkušenosti jako jsem byl například já a v potenciálu na základě hlasování dalších 10 lidí určitě neodejdou kvůli její osobě. Takže se rozhodla správně a možná je tady udržela. Jako hráčka je fajn protože nemá tu moc vsugerovat ostatním svůj styl z DM pozice a který mi subjektivně velmi nesedí. A vám všem kteří si s ní rozumíte, i jí samotné přeji hodně zábavy ve hraní a vzájemných konverzacích.
Zaznamenáno

Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #61 kdy: Březen 21, 2014, 05:08:21 am

nemyslím si že když Amy složila funkci tak lidé přijdou nebo zůstanou,hlasovalo 26 lidí +- a hraje tady sotva 10 obcas 15... kde je ten zbytek co se snaží o něčem rozhodovat hlasuje ale nehraje?
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #62 kdy: Březen 21, 2014, 03:45:42 pm

Vyšla vstříc všem, co měli připomínky ... ne kvůli  hlasování. Kvůli samotné hře  a příběhům, kvůli hráčům. Nakonec, příběhů je moc a jeden z nich pokračuje dál, tak to "skládání funkcí" odložme. Dejme tomu uvolnění prostoru, pro další aktivní DM a PC. Ne, že by ten prostor neměli už předtím. Já to mu rozumět takhle a zbytek je popsán níže.


This is history   Mrknutí


Dědictví dračí krve, aneb jak se sirotek k předkům dopídil ...   


Mocný dar mravenčí královny ... nezměrné množství životů, které mohla dát svému pokolení, je teď v tobě. Čtyři esence základu všeho živého ... je to, co tebe a tvoje přátele přivede k zastavení démona nemoci.
Střežte  dívenku, zachráněnou ze spárů černého kašle a nemrtvých zrůd ... střežte její mocný amulet, měsíčným svitem třpytící se světlo Ithil.

Vidím budoucnost ... kněžku ... kouzla nezměrné síly ... a její suitu ... kruh věrných ... bojovníků a dobrodruhů kolem ní.
Jejich víru ve spravedlnost a milosrdenství ... proto nezoufej. Čas společenství lidí, elfů, půlčíků a ostatních stvoření opět přichází ...

Probudil se rozlámaný a špinavý. S myšlenkou na budoucnost a divné proroctví. Vzpomněl jsi na ni. Na tu dívenku. Krásnou ve své nevinnosti, se zármutkem v tváři.
Vytrženou ze spárů zkázy, statečnými z hlubokého hvozdu.
Jak vítr třepetal, jejími vlasy z hedvábí a v ranním světle ...  zářil na nich leskem démantů.





Ještě nevěděl, jak dlouhá bude jeho cesta do elfí vesnice, ještě nevěděl ... jak dlouhá cesta čeká všechny, k naplnění proroctví ...
Poslední změna: Březen 21, 2014, 04:14:35 pm od Kinkin Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #63 kdy: Březen 23, 2014, 07:05:17 pm

Zdá se mi to, nebo IC forum nikdo nepoužívá. To se ve světě kandelábrie nic neděje? Až na Kikina a nemrtvé slečny jste všichni ostudy. Velký.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Valhala
Nováček

Příspěvků: 29


Zobrazit profil
Odpověď #64 kdy: Březen 24, 2014, 07:22:18 pm

mám pocit ze nezda, vubec koukam posledni dobou je nejak mrtvo.. copa je s vami lidi ?
Zaznamenáno
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #65 kdy: Březen 24, 2014, 07:53:50 pm

Njn .. Se nediv, že je tam prázdno, když se tam pořádně nic neděje .. Smích
Chtělo by to jednou za čas udělat nějaký menší Q ..
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #66 kdy: Březen 24, 2014, 07:58:10 pm

Promin, nemůžu, Rizzen a Bhaal si to nepřejí. Ale učitě něco chystají, jen neměli čas to vepsat na IC fora.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Valhala
Nováček

Příspěvků: 29


Zobrazit profil
Odpověď #67 kdy: Březen 24, 2014, 08:06:59 pm

ale nejde jen o q ale o hru samotnou, kdyz tam vlezu tak jsem tam sama, nebo se podivam a je tam jen jeden , dva. vsak neco mezi sebou muzou hraci sami ne ?
Zaznamenáno
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #68 kdy: Březen 24, 2014, 08:11:12 pm

Ovce a dva berani

Ovce viděla, jak spolu velmi bojovně zápasí dva barani. Napomenula je, aby se uklidnili prosila je však nadarmo.
Chtěla je tedy od sebe silou odtrhnout a skočila mezi ně.
Ale právě v té chvíli se berani hnali proti sobě.
Berani se nesrazili svými hlavami, ale ubohou ovci  zmáčkli mezi sebe.

 Škleb
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
Rizzen
Mob
*
Příspěvků: 60



Zobrazit profil WWW
Odpověď #69 kdy: Březen 24, 2014, 08:40:29 pm

Za sebe: IC forum nevyužívám protože je hloupé, aby se hráči touhle formou dozvěděli informace o mých postavách. Jestli někdo chce vědět IC tak ať si ho zjistí IC ve hře. Nejsem spisovatel, jsem hráč.

A tomu alibismu co čtu se musím smát.
Zaznamenáno

A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #70 kdy: Březen 25, 2014, 05:07:53 am

Existují hráči, které zajímá, jaké pohnutky tvoje postavy mají. Ic pomáhá vysvětlit, jestli příkoří které jím tvoje postava může způsobovat má nějaký hlubší smysl, nebo majitel postav jen opět požil větší množství alkoholu. Navíc, DM nemá přístup do logu a proto si nemůže samo nastudovat tvé postavy. Ale to zcela jistě víš.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #71 kdy: Březen 28, 2014, 03:51:14 pm

Co dnes delate?
Vyprava na černeho draka.
Pište v kolik.
Odpor drowu vítan...
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #72 kdy: Březen 29, 2014, 08:29:34 am

Screeny ze hry sem nedávám. Nech mě být.

Ahoj Amy, chci se ti omluvit za své zásadní projevy, přepískl jsem to.... Fakt, že mi neodepíšeš na tell mně nutí napsat ti sem. Neuvěřitelné, avšak reálné. Nechci se přátelit, ale jednou vážně omluvit. Moje chyba přestřelil jsem a jsem připraven, se ti omluvit klidně i veřejně....Teď máš jen dvě možnosti....Buď mou omluvu  příjmout a věř, že tobě se omlouvám kurva nerad, nebo nepříjmout....pak jsem vyčerpal maximum své vlídnosti a jdi do hajzlu....rozhodni se sama..

Ahoj, tak si to ujasněme...

1) člověk co není schopen příjmout omluvu od druhého člověka, je duševním mrzákem.
2) omlouvám se tobě jako ženě a člověku, neboť vím, že jsi investovala mnoho energie
3) Veškerá tvá práce je jen špatně směřována, dokázal jsem to mnohokrát a dokazuji to i ted. K2 je zase prázdná.
    Opět standartní situace, kdy nikdo necítí potřebu lognout.  Je třeba osobní spory zahodit, dupnout si na hrdost i osobní sympatie a naopak a zamyslet se nad tím, proč kdykoliv logneme komunita ( brácha já Riz Spenc atd) K2 ožije a když ne naopak chcípne.  Něco na tom je.  Mám proti tobě mnoho výhrad už mnoho let, ale to neznamená, že nemůžeme spolupracovat. Jen konečně musíš zapřemýšlet a vzít v úvahu, že někdo umí dělat něco líp než ty a Soník. Pak to můžeme zkusit.... Popřemýšlej o tom...
Poslední věc co ti chci říct je ta, že nulová reakce na mou omluvu, mně vážně dost sundala....Stálo mně dost energie udělat to, sama jsi se tím posunula na hranici zoufalství..Změn se...začni ! Já se změním taky... Tečka, konec diskuze.

Strašně mi chybíš, tvoje mluvení a nemluvím o tvém doteku....přerůstá mi to přes hlavu.......
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #73 kdy: Březen 29, 2014, 09:37:26 am

Jo, měla si pravdu  Smích
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
Sonofdark
K2-DM
Šampión
**
Příspěvků: 131


Zobrazit profil
Odpověď #74 kdy: Březen 29, 2014, 11:24:24 am

hmm su dva opakujuce dovoy preco je tu prazdno a to ze zacina byt teplo a pekne
a tiez ze poniektory ludia chodia len kvoli Q.
A treba nezabudat ze ludia maju real zivot a nemaju tolko casu ale to poznas sam ked budes mat priatelku popripade mat domov platit ucty hypoteku a tak pdobne
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS