Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 26, 2024, 01:47:11 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1] 2 3
  Tisk  
Autor Téma: Úkoly  (Přečteno 16523 krát)
Petrana
Mob
*
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
kdy: Únor 28, 2013, 06:50:18 pm

Ráda bych věděla, jakým způsobem je počítán počet kusů v různých ukolech. Měla jsem úkol s medvědy. Sežrali tuším nějakého lovce, než mi padl item zabila jsem jich přesne 46. Tu prostě chápu, že to vypadne až to vypadne. Jelikož se jednalo o medvědy grizzly nebyl problém to najít. Ovšem ja to tu funguje, když je úkolové NPC zároveň i craftové? Máme teď úkoly na zabíjení hnědých. Já třeba vzala úkol na zabíjení gorgon pro kosti. Mám jich zabít 30, lépe řešeno mám jich donést 30ks. Zabila jsem už 60 gorgon a stále nic. Zkusila jsem i koupit nože a "stahovat" je. jenže gorgola není v craftu prví kůže a tak je úspěšnost 9% a navíc to ani nože nevydrží. Tak to teda máte vymyšleno? Padne to nakonec při zabíjení a nebo je ten problém jinde? Stejně tak je to s úkolem "kůže z gorgony".  Podle mě by měl po nějaké době "skočit " nějaký item do invu a ztratit se ten původní zadávající úkol.
Vím že jsem se kdysi s Dajardem účastnila podobného úkolu, ale netuším zda to vůbec udělal a nebo mrskl úkolem do kouta.

NebudU psát, že to je opruz. Jelikož zatím je to fakt zábava, hlavně adrenalin Úsměv Zatím je skore 60:2. Ale až jich zabiju asi 100 a furt nic, bude to možná, již, asi nejspíše, tuším pěknej opruz Úsměv
A jen malá poznámka pokud by to šlo upravit a nějak vyřešit.... dala bych u takových  úkolů nejen finanční odměnu. Zatím jsem šla přes očistec jen 2x. Ale i tak by neškodilo zvážit, že při plnění  úkolů odměnu i zkušenostmi. Ale jak říkám je to jen nápad. Já do toho šla s vědomým, že to bude náročné. Teda nepřišla jsem ani já,  ani nikdo ze zkušenějších jak se chránit před zkameněním. Jo je tam ochrana dva prsteny +5 savy a jeden plášť +5 savy chichi. To nemuže přehodit ta  zkameňující KRÁVA ani kdybych hodila 1 Úsměv


Zaznamenáno

Když nejsou slyšet bubny, patrně nikdo nebubnuje.

Platí se za liščí kožich, ne za liščí noru.
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Březen 01, 2013, 01:59:49 am

Koukám že spousta hráčů má problém s Q z vitrín v Elfí vesnici takže je to takhle nějak  Úsměv

Počet kusů se ted už nějak objevuje v zadání na žádost hráčů a u nějakých NPC i místo přibližného výskytu pokud to nejsou uplně obyčejná NPC jako krysy které lze potkat poměrně často.
Nikdy nebudete potřebovat nic stahovat je to vždy jen o zabití určitého počtu NPC at je tam zadáno cokoli (kosti, kůže, krev, peří, hledání osob, knih, zásob atd.)
Po zabití určitého počtu se ztratí zadávací listina a do inventáře skočí předmět který je nastaven (dýka, kniha,láhev atd. různě popsaná-příklad lahvička s podivnou tekutinou)
Toto neplatí v případě kdy je zadané jako ukol NPC na craft to jest stahuje se na kůže což poznáte už po prvním zabitém kusu-na zemi zůstavají mrtvá těla.
Tady jsou dvě možnosti bud pokud umíte stahovat tak stáhnete mrtvolku a zůstanou po ní pozůstatky a v nich je splněný ukol-musíte ho sebrat.
Nebo musíte počkat až se mrtvolka rozloží což chvilku trvá a pak opět sebrat pozůstatky v kterých je splněný ukol.
Počet kusů je různý podle obtížnosti a toho kdo to připravuje, ale někdy se holt přihodí že je třeba zabít víc kusů a stane se i to že ukol se prostě zasekne a nejde splnit občas se to prostě stává.
Splnění ukolu se ale vždy vypíše"ztracený předmět hledání chlapce"
Pokud si myslíte že ukol nefunguje tak napsat a vyřešíme jinak  Úsměv
Zkušenosti spolu s penězi dostanete jen za ukoly od NPC ty z vitrín toto neumí a nevím jestli by to nějak šlo to už je otázka na někoho jiného ale nevím jestli by se mu chtělo i v případě že to lze udělat se do toho pouštět  Úsměv
Jedině mě napadla jedna věc, ale to se musím ještě poradit ohledně tech zkušenostia hlavně tam bude potřeba přímá učast tady to dělá systém sám  Úsměv
Zaznamenáno
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Březen 01, 2013, 10:40:58 am

Rákosníčku nemáš úplnou pravdu a trošku to doplním.

Svitek z úkolem ti opravdu zmizí, ale věc ti sama do inventáře neskočí. Musíš jí sebrat buď z pozůstatků, nebo z truhly atd.....

Pokud se jedná o craftové zvíře. Pozůstatky zůstanou až po tom co se zvíře stáhne, nebo rozloží jak píšeš. I když máte 0%, mlátí se tak dlouho, dokud mrtvé zvíře nezmizí a nezůstane po něm pytlík z pozůstatky.
Potom to můžete sebrat.

Pomoct Vám může kontrola inventáře. Hlídejte si jestli vám zabitím zvířete zmizel svitek z úkolem. Pokud ano, tak pak stahovacím nožem mlaťte tak dlouho dokud nezůstanou pozůstatky.

Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #3 kdy: Březen 01, 2013, 11:49:18 am

Pomoct Vám může kontrola inventáře.
Nebo ještě lépe v logu (pravém).

A nejlepší je ty úkoly nedávat do stahnutelných zvířat.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #4 kdy: Březen 01, 2013, 12:12:30 pm

Mimochodem, je možnost nějakých takovýchle questů i dole v podtemnu? Myslím, že není, že? Kroutím očima

Případně, šlo by něco udělat, aby to bylo možné?
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #5 kdy: Březen 01, 2013, 12:14:40 pm

Možností je spousta jen chtít  Mrknutí
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #6 kdy: Březen 01, 2013, 12:29:49 pm

Mimochodem, je možnost nějakých takovýchle questů i dole v podtemnu? Myslím, že není, že? Kroutím očima

Případně, šlo by něco udělat, aby to bylo možné?
Bazíku, ukrafti na ně vitrínu a budeš je mít. My bychom je taky chtěli, ale čeká se jen na tebe, až nám uděláš tu vitrínu.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #7 kdy: Březen 01, 2013, 01:07:33 pm

Mimochodem, je možnost nějakých takovýchle questů i dole v podtemnu? Myslím, že není, že? Kroutím očima

Případně, šlo by něco udělat, aby to bylo možné?
Bazíku, ukrafti na ně vitrínu a budeš je mít. My bychom je taky chtěli, ale čeká se jen na tebe, až nám uděláš tu vitrínu.
Tak to se načekáš, co Luta'r'az? Ten by to měl zvládnout, ne?
Já se trpve učim Mrknutí
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #8 kdy: Březen 01, 2013, 01:22:54 pm

DMka Vám mohou taky tyto úkoly udělat.  Pak tam máte ATMko ten může taky Mrknutí
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #9 kdy: Březen 01, 2013, 01:30:56 pm

Mimochodem, je možnost nějakých takovýchle questů i dole v podtemnu? Myslím, že není, že? Kroutím očima

Případně, šlo by něco udělat, aby to bylo možné?

Questiky neni problem nadelat, ale chce to vic vitrin, pak je muzu nadelat.... ale pak je jeste musim z neceho zaplatit  Mrknutí to znamena, ze az ulovime par povrchnanu, budou questy Škleb Škleb
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #10 kdy: Březen 01, 2013, 01:32:25 pm

Mimochodem, je možnost nějakých takovýchle questů i dole v podtemnu? Myslím, že není, že? Kroutím očima

Případně, šlo by něco udělat, aby to bylo možné?
Bazíku, ukrafti na ně vitrínu a budeš je mít. My bychom je taky chtěli, ale čeká se jen na tebe, až nám uděláš tu vitrínu.
Tak to se načekáš, co Luta'r'az? Ten by to měl zvládnout, ne?
Já se trpve učim Mrknutí

Nezvládne, taky se teprve učí, neměl tam od založení postavy 1000 bodů ve skillu.
Navíc, jak jsi řekl, učíš se, takže musíš běhat po stromech a na questíky stejně nemáš čas, že jo.

DMka Vám mohou taky tyto úkoly udělat.  Pak tam máte ATMko ten může taky Mrknutí
To my víme.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #11 kdy: Březen 01, 2013, 01:37:16 pm

Hehe, ne, vezmem to za jiný konec.
Bazzíku, máme pro tebe questík, kterým se můžeš zabavit. Udělat bazarové vitríny. Zastav se za Maiev nebo velekněžkou, až budeš ve hře Úsměv
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #12 kdy: Březen 01, 2013, 01:45:00 pm

Hehe, ne, vezmem to za jiný konec.
Bazzíku, máme pro tebe questík, kterým se můžeš zabavit. Udělat bazarové vitríny. Zastav se za Maiev nebo velekněžkou, až budeš ve hře Úsměv
To mi zavání pohádkou o kohoutkovi a slepičce Úsměv

Dej mi dostatek materiálu, abych se vytrénoval a pak ti nějakou udělám Mrknutí
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #13 kdy: Březen 01, 2013, 01:53:52 pm

Mám ti jít jako dřevorubci rubat dřevo?

Hele, přeneseme k sobě do hydeparku, tohle se tématu netýká.

Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #14 kdy: Březen 01, 2013, 02:07:28 pm

Sežeň si ho kde chceš, třeba nahoře Úsměv Mrknutí

 Ok, jdem k nám Úsměv
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
Stran: [1] 2 3
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS