Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 18, 2024, 11:57:14 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 [2] 3
  Tisk  
Autor Téma: Úkoly  (Přečteno 16284 krát)
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #15 kdy: Březen 01, 2013, 02:21:35 pm

Ahoj, poslušně hlásím, že já mám takový malý problémeček s úkolem z elfí vesnice. Nemohu najít požadovaná NPC - v mém případě nakažené lidi z okolí Kandaháru - už jsme o tom s Nani vedli diskuzi ve hře. Tak bych se rád zeptal, zda špatně hledám nebo tam doopravdy nejsou?  Nevím co si myslet/Nerozhodný
Díky za odpověď a přeji betálný zbytek dne a ještě betálnější sobotu a neděli.
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
Taita
Šampión
**
Příspěvků: 152


Zobrazit profil
Odpověď #16 kdy: Březen 01, 2013, 02:26:27 pm

Myslim ze ti nakazeni su v lokacii Kandahar - polia alebo tak nejak sa to vola. Tam su take zrucaniny domceka a aj ti nakazeni.

Mna by vsak zaujimalo kde mam najst v hniezdisku bielych drakov Questovy predmet? Nasiel som tam jednu truhlu a jednu kostru a nikde nic. Je mozne ze je to inde? U orkov som do truhly nepozeral ale to uz nie je lokacia hniezdisko bielych drakov :/
Zaznamenáno

Felis - alchymistka ako lusk (wipe)
Sollin Olath - "Co si to ke me dovolujes ty spino!" (wipe)
Amélia
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #17 kdy: Březen 01, 2013, 02:31:40 pm

ano, je možné ,že se počítají i okolní lokace
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #18 kdy: Březen 01, 2013, 03:59:46 pm

Jinak k těm medvědům grizzly. Ve hře jsem je nikde nenašel. Je medvěd hnědý a jeskyní. Existují : ano / ne ?
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #19 kdy: Březen 01, 2013, 06:45:02 pm

ano i ne Úsměv.....spawnují
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #20 kdy: Březen 02, 2013, 01:49:09 am

Ahoj, poslušně hlásím, že já mám takový malý problémeček s úkolem z elfí vesnice. Nemohu najít požadovaná NPC - v mém případě nakažené lidi z okolí Kandaháru - už jsme o tom s Nani vedli diskuzi ve hře. Tak bych se rád zeptal, zda špatně hledám nebo tam doopravdy nejsou?  Nevím co si myslet/Nerozhodný
Díky za odpověď a přeji betálný zbytek dne a ještě betálnější sobotu a neděli.
Podívám se a napíšu jestli nejsou změny je možný že byli už odstraněny vyhnány někým jiným  Úsměv
Zaznamenáno
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #21 kdy: Březen 04, 2013, 10:43:55 am

Ahoj, poslušně hlásím, že já mám takový malý problémeček s úkolem z elfí vesnice. Nemohu najít požadovaná NPC - v mém případě nakažené lidi z okolí Kandaháru - už jsme o tom s Nani vedli diskuzi ve hře. Tak bych se rád zeptal, zda špatně hledám nebo tam doopravdy nejsou?  Nevím co si myslet/Nerozhodný
Díky za odpověď a přeji betálný zbytek dne a ještě betálnější sobotu a neděli.
Podívám se a napíšu jestli nejsou změny je možný že byli už odstraněny vyhnány někým jiným  Úsměv
Požadovaná NPC snad nalezena, děkuji všem za ooc navedení, opravdu jsem byl bezradný.
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
GeForce
Hrdina
***
Příspěvků: 344


S úsměvem je každý den hezčí!


Zobrazit profil
Odpověď #22 kdy: Březen 04, 2013, 10:59:05 pm

Jinak je problém s čímsi v Rudých dolech (vybral jsem snad vše co tam je) nejdříve jsme rudé doly prošli 2x ve dvou, jestli nám něco neuniklo a dnes jsem je prošel celé znova a nenašel jsem žádný jiný poklad a v tom pokladu co tam byl jsem předmět za svůj Q nedostal... Smutek
Zaznamenáno

Geofery

"To je zase neusovina, to ti povim.." - OpOneill Škleb

Cagus je týpek Mrknutí
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #23 kdy: Březen 04, 2013, 11:01:06 pm

Jinak je problém s čímsi v Rudých dolech (vybral jsem snad vše co tam je) nejdříve jsme rudé doly prošli 2x ve dvou, jestli nám něco neuniklo a dnes jsem je prošel celé znova a nenašel jsem žádný jiný poklad a v tom pokladu co tam byl jsem předmět za svůj Q nedostal... Smutek

kolik, jste našli pokladů ? tam je jich habaděj  Mrknutí
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
GeForce
Hrdina
***
Příspěvků: 344


S úsměvem je každý den hezčí!


Zobrazit profil
Odpověď #24 kdy: Březen 04, 2013, 11:06:18 pm

Myslím, že 3 ... a víc jich tam momentálně snad ani není protože když jsme to prošli celkem 3x a prznili u toho TAB jak kdyby nám za každý zmáčknutí dával haldy zlata, tak bychom museli přece něco objevit co je "normální" Já už dokonce začínal projíždět všecky možný placeably abych si to ověřil a nic O.O ... dokonce jsem párkráte musel uniknout smrti, abych prošel všecko... Anebo mám slepé oči či monitor Smutek
Zaznamenáno

Geofery

"To je zase neusovina, to ti povim.." - OpOneill Škleb

Cagus je týpek Mrknutí
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #25 kdy: Březen 05, 2013, 01:19:30 am

Myslím, že 3 ... a víc jich tam momentálně snad ani není protože když jsme to prošli celkem 3x a prznili u toho TAB jak kdyby nám za každý zmáčknutí dával haldy zlata, tak bychom museli přece něco objevit co je "normální" Já už dokonce začínal projíždět všecky možný placeably abych si to ověřil a nic O.O ... dokonce jsem párkráte musel uniknout smrti, abych prošel všecko... Anebo mám slepé oči či monitor Smutek
Pokud nebudes vedet kde jsou a nebudes vedet jak je najit je ti to na prd a muze jich tam byt habadej  Mrknutí
Zaznamenáno
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #26 kdy: Březen 05, 2013, 07:50:27 am

Stejný problém, jsme měli s Rákosníčkem rok ... dva zpátky.....a myslím, že to psal i teď někdy, příklad...Když se napíše třeba Q v močálech, nebo Kandahárském lese, klidně to může být v přilehlých lokacích, anebo je ta mrcha truhla někde směje , ve skrytu...
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #27 kdy: Březen 05, 2013, 05:02:21 pm

Myslím, že 3 ... a víc jich tam momentálně snad ani není protože když jsme to prošli celkem 3x a prznili u toho TAB jak kdyby nám za každý zmáčknutí dával haldy zlata, tak bychom museli přece něco objevit co je "normální" Já už dokonce začínal projíždět všecky možný placeably abych si to ověřil a nic O.O ... dokonce jsem párkráte musel uniknout smrti, abych prošel všecko... Anebo mám slepé oči či monitor Smutek
To máš určitě nějaký Q od NPC co ?
Zaznamenáno
GeForce
Hrdina
***
Příspěvků: 344


S úsměvem je každý den hezčí!


Zobrazit profil
Odpověď #28 kdy: Březen 05, 2013, 05:37:24 pm

Myslím, že 3 ... a víc jich tam momentálně snad ani není protože když jsme to prošli celkem 3x a prznili u toho TAB jak kdyby nám za každý zmáčknutí dával haldy zlata, tak bychom museli přece něco objevit co je "normální" Já už dokonce začínal projíždět všecky možný placeably abych si to ověřil a nic O.O ... dokonce jsem párkráte musel uniknout smrti, abych prošel všecko... Anebo mám slepé oči či monitor Smutek
To máš určitě nějaký Q od NPC co ?

Ano. Ale nevím co přesně to znamená (nebo spíše, co z toho vyvodíš)

Pokud nebudes vedet kde jsou a nebudes vedet jak je najit je ti to na prd a muze jich tam byt habadej  Mrknutí

Jistě, ale pokud projdu, každý kousek na mapě (a to že to tak bylo) a doposud jsem nenašel truhlu v invisu, nebo hidu, tak by měla být vidět, jako každý placeable... dokonce i kdyby to byl jen pytlík někde v rohu. Takže, pokud tam je, ano netuším, jak ho najít, ale myslím, že nebudu jedinej, koho to zamrzí, že tam běhal hodinu jak idiot a nic z toho.

Stejný problém, jsme měli s Rákosníčkem rok ... dva zpátky.....a myslím, že to psal i teď někdy, příklad...Když se napíše třeba Q v močálech, nebo Kandahárském lese, klidně to může být v přilehlých lokacích, anebo je ta mrcha truhla někde směje , ve skrytu...


To věřím, ale pokud přilehlá lokace je hned ta vedle lokace "Rudé doly - xxx" Tak bych to také měl najít, neboť před rudými doly toho moc není a za nima ještě méně... jinak ty cca 4 lokace jsme fakt prošmejdili...
Zaznamenáno

Geofery

"To je zase neusovina, to ti povim.." - OpOneill Škleb

Cagus je týpek Mrknutí
hestius
GUILD-JEHO církev
Mob
*
Příspěvků: 58


Zobrazit profil
Odpověď #29 kdy: Březen 06, 2013, 07:19:33 am

s týmto istým mám aj ja problém, prebehol som celé rude doly kvôli Q asi tri krát a nič, prehľadal som aj priľahlé oblasti v podtemne a nič Úsměv
nemohol byť ten poklad odstránený?
Zaznamenáno

Radvan - šermiar a cestovateľ

člen skupiny historického a scénického šermu Diadém - www.diadem.sk
Stran: 1 [2] 3
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS