Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 29, 2024, 02:12:38 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 4 5 [6]
  Tisk  
Autor Téma: Návrh pravidel Hráč versus Hráč  (Přečteno 31253 krát)
Petrana
Mob
*
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
Odpověď #75 kdy: Únor 22, 2013, 09:33:42 am

Hh tohle me pobavilo navazite se do shadowa ale ma pravdu. Sama si napsala ze te zabila tva vlastni chamtivost. Prece nemusim obehat vsechny poklady na serveru nez pobezim domu.nebo nez nazbiram 50k a pak bezim domu. Kdyz chodim na poklady sam nemam nikdy u sebe vic jak 10a to uz pelasim do elfi.kdyz mam vic?jedine kdyz jsem v parte a to uz tak silene riziko smrti neni...
Nikde nepíšu že by mě zabila moje chamtivost Úsměv Ty asi nebudeš zběhlí v obchodu se zámořskými destinacemi že? Až budeš denně pendlovat mezi pevninami, dovážet vzácná koření, suroviny jimiž  města a vesnice kolem Kandaháru neoplývají. Budeš mluvit jinak.
Hlavně... nebylo tam ani náznaku se do Shadowa navážet. jeho názor beru jako názor každého. Má svou pravdu. Své zkušenosti a své zvyky.  Je někde napsáno že jsem byla sama? je někde napsáno, že jsem oběhala všechny poklady na severu?  Kroutím očima

Ty už muck nedostaneš.  Smích
Zaznamenáno

Když nejsou slyšet bubny, patrně nikdo nebubnuje.

Platí se za liščí kožich, ne za liščí noru.
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #76 kdy: Únor 22, 2013, 09:33:50 am

Hh tohle me pobavilo navazite se do shadowa ale ma pravdu. Sama si napsala ze te zabila tva vlastni chamtivost. Prece nemusim obehat vsechny poklady na serveru nez pobezim domu.nebo nez nazbiram 50k a pak bezim domu. Kdyz chodim na poklady sam nemam nikdy u sebe vic jak 10a to uz pelasim do elfi.kdyz mam vic?jedine kdyz jsem v parte a to uz tak silene riziko smrti neni...

Už jsi někdy viděl ženskou která jde nakupovat jen jednu věc. Když je chytne manie, tak lítají z obchodu do obchodu a vůbec neřeší jestli to unesou. Pak je vidíš jít ověšený taškami.
To je právě ten rozdíl mezi myšlením chlapa a ženské Mrknutí

 A já muck dostanu ? Kroutím očima
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Petrana
Mob
*
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
Odpověď #77 kdy: Únor 22, 2013, 09:36:23 am

Hh tohle me pobavilo navazite se do shadowa ale ma pravdu. Sama si napsala ze te zabila tva vlastni chamtivost. Prece nemusim obehat vsechny poklady na serveru nez pobezim domu.nebo nez nazbiram 50k a pak bezim domu. Kdyz chodim na poklady sam nemam nikdy u sebe vic jak 10a to uz pelasim do elfi.kdyz mam vic?jedine kdyz jsem v parte a to uz tak silene riziko smrti neni...

Už jsi někdy viděl ženskou která jde nakupovat jen jednu věc. Když je chytne manie, tak lítají z obchodu do obchodu a vůbec neřeší jestli to unesou. Pak je vidíš jít ověšený taškami.
To je právě ten rozdíl mezi myšlením chlapa a ženské Mrknutí

 A já muck dostanu ? Kroutím očima


Mnoo jo. Ale jen maličkej. Cítím v tom nějakou kulišárnu.
Zaznamenáno

Když nejsou slyšet bubny, patrně nikdo nebubnuje.

Platí se za liščí kožich, ne za liščí noru.
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #78 kdy: Únor 22, 2013, 12:00:02 pm

héééeezkyyyýý.....konečně normální počteníčko, ehm...debata... Mrknutí
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Shadow
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
Odpověď #79 kdy: Únor 22, 2013, 12:08:53 pm

Kdyz uz ty penize potrebujete u sebe nosit, tak chodte takovyma cestama kde nenarazite na drowy... (chapu ze nekdo nemusi moc znat svet, takze to muze byt pro nekoho tezsi nez pro druheho) Nebo chodte ve vetsi parte, najmete si nekoho na ochranu a je plno dalsich moznosti jak neprichazet o penize... ale urcite ne tak ze se budete hadat na foru a resit "blbosti"...
Zaznamenáno

Villandra
Fox Sparker
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #80 kdy: Únor 22, 2013, 12:28:42 pm

Kdyz uz ty penize potrebujete u sebe nosit, tak chodte takovyma cestama kde nenarazite na drowy... (chapu ze nekdo nemusi moc znat svet, takze to muze byt pro nekoho tezsi nez pro druheho) Nebo chodte ve vetsi parte, najmete si nekoho na ochranu a je plno dalsich moznosti jak neprichazet o penize... ale urcite ne tak ze se budete hadat na foru a resit "blbosti"...
Jen bych chtěl podotknout, že tu jsou určitě i jiné nekalé živli, než jen drowové... Určitě se tu najde nějaká skupina evil postav, které přepadávají. A pokud ne, tak se určitě co nevidět složí Úsměv
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #81 kdy: Únor 22, 2013, 12:30:50 pm

*Přepočítává svoje šance na muck*
Tak já raděj asi zase půjdu...
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #82 kdy: Únor 22, 2013, 12:32:23 pm

Kdyz uz ty penize potrebujete u sebe nosit, tak chodte takovyma cestama kde nenarazite na drowy... (chapu ze nekdo nemusi moc znat svet, takze to muze byt pro nekoho tezsi nez pro druheho) Nebo chodte ve vetsi parte, najmete si nekoho na ochranu a je plno dalsich moznosti jak neprichazet o penize... ale urcite ne tak ze se budete hadat na foru a resit "blbosti"...
Jen bych chtěl podotknout, že tu jsou určitě i jiné nekalé živli, než jen drowové... Určitě se tu najde nějaká skupina evil postav, které přepadávají. A pokud ne, tak se určitě co nevidět složí Úsměv

ehm...patrně jsou už jednotlivci, nebo možná skupiny.....kterým svědí ruce, na jílcích zbraní a jen na to čekají... Mrknutí
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Shadow
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
Odpověď #83 kdy: Únor 22, 2013, 12:39:59 pm

Kdyz uz ty penize potrebujete u sebe nosit, tak chodte takovyma cestama kde nenarazite na drowy... (chapu ze nekdo nemusi moc znat svet, takze to muze byt pro nekoho tezsi nez pro druheho) Nebo chodte ve vetsi parte, najmete si nekoho na ochranu a je plno dalsich moznosti jak neprichazet o penize... ale urcite ne tak ze se budete hadat na foru a resit "blbosti"...
Jen bych chtěl podotknout, že tu jsou určitě i jiné nekalé živli, než jen drowové... Určitě se tu najde nějaká skupina evil postav, které přepadávají. A pokud ne, tak se určitě co nevidět složí Úsměv

Napsal sem drowy protoze se ted resi drowy, kdyz tu bude prepadavat vic "skupin" bude to jenom lepsi podle me... a kdyz to tak bude, tak o to vic by lidi meli chodit na vypravy ve skupinach at maji mensi sanci na okradeni...
Zaznamenáno

Villandra
Fox Sparker
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #84 kdy: Únor 22, 2013, 12:43:32 pm

A nedej bůh, aby se probudilo podsvětí Kandáhru..............vlastně, pár jejich "skrytých členů"  běhá po ostrově  Úsměv
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Petrana
Mob
*
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
Odpověď #85 kdy: Únor 22, 2013, 01:13:22 pm

*Přepočítává svoje šance na muck*
Tak já raděj asi zase půjdu...

Ty už přepočítáváš své šance na muck?  Smích Já myslela, že stále ještě přepočítáváš můj měšec!  Mrknutí Jsi rychlej. DOBŘE TY.  Smích Mrknutí
muuuuc..... nejde to ..... Polibek
Zaznamenáno

Když nejsou slyšet bubny, patrně nikdo nebubnuje.

Platí se za liščí kožich, ne za liščí noru.
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #86 kdy: Únor 22, 2013, 02:03:16 pm

Zprvu jsem s tím tak trochu počítal, dýja dýja dá
ale asi jsem se přepočítal, dýja dýja dá
ten incident mi to spočítal, dýja dýja dá
prachy jsem ani nepočítal, dýja dýja dá.

Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Petrana
Mob
*
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
Odpověď #87 kdy: Únor 22, 2013, 06:38:25 pm

Pro falešnou slávu a peníze?!
Pro pár mizernejch zlaťáků?!
Ta bída, ta bída!
Je to pravda odvěká.
Drow zabije člověka.......


Copak je to za hloupost? dýja dýja dá
Vždyť oholila mě na na kost. dýja dýja dá
Za mé zlaté co jsem měla. dýja dýja dá
Půlka Podtemna se poměla. dýja dýja dá
Ve váčku mi nezbyl ani plíšek. dýja dýja dá
Našla jsem tam hnízdo myšek. dýja dýja dá

Zaznamenáno

Když nejsou slyšet bubny, patrně nikdo nebubnuje.

Platí se za liščí kožich, ne za liščí noru.
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #88 kdy: Únor 22, 2013, 10:42:17 pm

Chladné ráno tkané mlhou.
Bylo zelené a měšec plný.
Pak odešel.

HÁJKŮ Z HÁJKŮ!
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Stran: 1 ... 4 5 [6]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS