Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 29, 2024, 01:51:18 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 [2] 3
  Tisk  
Autor Téma: Cagus - podezření na napadení bez řádné předehry.  (Přečteno 17689 krát)
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #15 kdy: Únor 21, 2013, 10:04:52 am

A že jsem kouzlila?? Ano když nemůžeš spát asi budeš pátrat po příčině a já ji spatřovala v tom, že někde blízko v lokaci musela být potvora /myšleno NPC/ co prošla do spací lokace. Tu jsme se chystali zlikvidovat a jak dobře víš, nejsou to žádné ořezávátka kolem. Takže bez kouzel bychom asi nějak nemohli, že? A proč NPC /aby jsi náááhodou neřekl, že to je účelové tvrzení/ jelikož Ty jsi neměl odpor.... neměl odpor a můj společník tím pádem mohl spát. Já už nemohla jelikož jsi si ho vesele nastavil až se ti to hodilo.... a tím jsem na začátku. 


K tomu dodám pouze dvě věci.

Opět opakuji, s odpory jsem nijak nemanipuloval, dodávám screen. Odpory jsou tady automatické mezi podtemnem a nadtemnem.


Druhá věc, kterou jsi říkala byla, že jsi věděla, že tam někde jsem. V tom případě, pokud by jsi chtěla hrát RP, měla jsi použít např. mluvení. Ty jsi začala kouzlit 2 buffy s roundovým trváním. S tvým 19tým levelem jsou to necelé 2 minuty, s extended jsou to necelé 4 minuty. Nepředpokládám, že pokud si někdo začne kouzlit taková kouzla, očekává povídání u ohně, ale boj a jako buffer chce mít navrch.

Pokud budeš opakovat, že jsi na to neměla čas, tak tady je malý výpočet času, který je z logu jasný, že tvoje postava měla na zareagování:
změna jazyka/použití itemu - 6 sec
napsání věty
2 buffy - 12 sec

to je 18 + napsání věty, okolo 20ti vteřin, kdy tvoje postava mohla začít komunikovat, ona se však beze slova začala buffit/připravovat na boj.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #16 kdy: Únor 21, 2013, 10:07:01 am

Prosím o přesunutí příspěvků hráčů, kteří nejsou ve sporu do separátního vlákna.
Ať jsou zde jen argumenty zůčastněných stran.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Arian
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 1122



Zobrazit profil
Odpověď #17 kdy: Únor 21, 2013, 10:45:03 am

Prosím o přesunutí příspěvků hráčů, kteří nejsou ve sporu do separátního vlákna.
Ať jsou zde jen argumenty zůčastněných stran.
Tak to povazujem za zbytocne a neprehladne. Nech sa kazdy, kto ma tu potrebu vyjadrit sa k veci, vyjadri v jednom topicu a nie po viacerych topicoch o tom istom. Myslim, ze nie je az problem taky problem si najst obidve strany sporu.
Zaznamenáno

Thorwulf
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #18 kdy: Únor 21, 2013, 10:45:57 am

Nehodlám Tě citovat a rozebírat každej řádek. Odpovím Ti jen že se to prý odemne čeká. Jinak bych tě ignorovala. Zběžně a dle Tvé osnovy.
Kdyby jsi měl odpor můj společník by se nikdy nemohl vyspat. Já se už nevyspala, jelikož jsi nastavil odpor / nebo ho obnovil/ až o tom co jsem se převlékla do "spacího" /jelikož v mé těžké u ohně nelze/.
Ano jsou peníze problém. Je snadné přiživovat se na druhých, vraždit je a okrádat. Obzvláště když jdou "vysíleni" z výpravy a pěkně si počkat u odpočívadla.
Jistě že Ti mé kouzlo ublížilo. Ale prosím tě bez toho dělání ze sebe chudinku. JU? Kouzlo mé 19levelové kleričky ti asi pohnulo vitalitou o pár chloupků?
Prostor na RP z mé strany byl kde? Těch pár sekund co jsem s úžasem sledovala co se vůbec děje? Nebo těch pár než jsem se propadla do očistce? Tam jsem se zmohla na jediné RP... "já věděla že tu někde něco je" *zasténala* Hrál jsi snad potom aspoň malé RP?? Ne zajímal Tě můj měšec.
A že jsem kouzlila?? Ano když nemůžeš spát asi budeš pátrat po příčině a já ji spatřovala v tom, že někde blízko v lokaci musela být potvora /myšleno NPC/ co prošla do spací lokace. Tu jsme se chystali zlikvidovat a jak dobře víš, nejsou to žádné ořezávátka kolem. Takže bez kouzel bychom asi nějak nemohli, že? A proč NPC /aby jsi náááhodou neřekl, že to je účelové tvrzení/ jelikož Ty jsi neměl odpor.... neměl odpor a můj společník tím pádem mohl spát. Já už nemohla jelikož jsi si ho vesele nastavil až se ti to hodilo.... a tím jsem na začátku. 
Možná jsem sodstupem času schopná připustit to, že došlo k fatálnímu nedorozumění. Ale Já jsem se ničeho nedopustila. A nepřesvědčíš mě , že po tom co jsi zjistil jak velkou sumu nesu, že všechny Tvé činy a vyjádření jsou jen účelová fabulace. 

Pro ATM který se tě tak rád zastává... tohle jsou Tvá slova z prohřešků...
......K incidentu bych chtel rici toto:

Utoky bez RP zakladu a bez RP predehry nebudou tolerovany, jak stoji v pravidlech, K2 je RP server, takze kdo tak bude cinit, mel by od priste pocitat s tvrdymi sankcemi.

Změna názoru? Nebo se zas dobereme , že kouzlo na mě a mého společníka  bylo závažným důvodem k popravě mé postavy. Jak jinak zde říkáte zabití postavy jenž se žádným způsobem nebrání a jen stojí?

Já snad mohla udržet nervy na uzdě a vykašlat se na celé OOC. Ovšem to nešlo a jde to těžko i teď. Stále nevěřím , že mě na RP servru takhle někdo zabil a ještě má snahu se vymlouvat na zavdanou příčinu.

Ahoj, jen zareaguji na narazku na me, ne nezapomel jsem to, sam jsem za to trestal a take jsem to uvedl v mem prvnim prispevku. (je v tomto vlakne, tak me prekvapuje, ze jsi si toho nevsimla) Nesouhlasim s utoky bez predehry a trestal bych za to opet. ALE v tom samem prispevku em uvedl i dalsi vec...a to ze se buffama zacina boj..to se tu resilo a doslo se k tomuto zaveru, presne jak tu opet podotkl Orbi. Vic uz se k teto nestastne udalosti nechci vyjadrovat. Jak zde kdysi nekdo moudry napsal... bezte radeji hrat a nereste blbosti na foru. Doufam, ze se ve hre potkame a dobre si zahrajeme Mrknutí
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Dajardd
Host
Odpověď #19 kdy: Únor 21, 2013, 10:47:17 am

Je to hnus velebnosti. To je přesně to proti čemu bojuji. Já v tom mám jasno. Postě zas si chtěl někdo přilepšit na úkor někoho jiného, prosím vás vždyt je to jasné jak facka vašeho táty.
Opravdu jsem znechucen. Jako zabít někoho za to, že vypije lektvar prohledni neviditelnost, protože ví, že ho sleduji a nepřímo tvrdit, že prayer a divine power jsou nějaké nebezpečné a agresivní buffy?
Jasně připravuji se na obranu, to asi udělá každý, když má podezření, že je sledován ne?
Co to je za RP? ,,Lektvar nepomaha... pomoc ona kouzli Prayer... vidite to nekdo?... to mocne kouzlo me da postih -1, na umri!,,. Směšné. Prostě sis chtěl namastit kapsu, nebo jen tak někoho oddělat a použil si tuhle ubohou záminku.
Ted hrajes divadilko a hledas jak by ses ospravedlnil. A zase to sklouzne k argumentu: vzdyt hraji zlou postavu. Doufam ze ne, a ze budes po zasluze potrestan. Už jen proto, že to nemělo žádnou RP předehru. Protoze tohle je styl, který si normální hráči nepřejí. Jaké si to uděláme (na serveru), takové to budeme mít. Tohl schválit, tak vede k více takovím akcím. A důsledky? Zvýšený výskyt powebuildů, jako za starých časů.
Poslední změna: Únor 21, 2013, 10:52:25 am od Dajardd Zaznamenáno
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #20 kdy: Únor 21, 2013, 11:33:30 am

Tak...myslím si, že by se "incident" mohl konečně uzavřít vyjádřením DM týmu, popřípadě Neuse..../ale na to má snad DM tým/

názorů bylo přehršel....za mně jenom...kompromis....jinak by to bylo nekonečné....

- víme, že Podtemno hraje pár odvážlivců, s koulí na noze.
- víme, že každý si bude obhajovat své....jestli překročil meze /o chlup/, nebo ne
- teď už víme, jaký styl hraní má Cagus...případě další drowáci....toho RP je někdy dost a jindy méně....hold, každý z nás má trochu jiný styl nebo náladu na RP /to platí i na mně/
- víme, že "PVP" je součástí RP světa
- víme, že potřebujeme nepatrné změny v pravidlech.... přístup hráčů a dění kolem PVP  /DM tým+PC/
- vím a chápu Krasnaju..Ragnaroka.....Kinkin tím prošel v bleděmodrém taky a jsem tady. / Však on jim ty truhličky jednou vybílí/

Nevíme, jen doufáme, že z tohoto guláše, něco kloudného vzejde...a prosím bez emocí...jak už několikrát psalo víc PC Orbi, Mino atd.

to Podemno + Povrch.......žij a nech žít /jinak se sem všichni nevlezeme/...rada určena PC ...ne postavám a reáliím světa.../ protože potom, je řešení lagů a outfity k ničemu/
 
Poslední změna: Únor 21, 2013, 11:43:38 am od Kinkin Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #21 kdy: Únor 21, 2013, 11:48:00 am

Nic proti Tobě Petrano ale, tady jasně píšeš:
A že jsem kouzlila?? Ano když nemůžeš spát asi budeš pátrat po příčině a já ji spatřovala v tom, že někde blízko v lokaci musela být potvora /myšleno NPC/ co prošla do spací lokace. Tu jsme se chystali zlikvidovat a jak dobře víš, nejsou to žádné ořezávátka kolem.
Že jsi kouzlo sesílala aby jsi mohla zlikvidovat to co ti neumožnilo spát je jedno jestli to je NPC nebo PC, protože pokud by jsi to rozlišovala jak píšeš je to rozhodnutí na základě OOC informace (předpokládáš umělou inteligenci a víš kde NPC jsou, pro postavu tvoji Krasnaju je přeci nebezpečí, jako nebezpečí bez ohledu na to jestli to je NPC nebo PC nebo NPC ovládnuté DM)

jelikož Ty jsi neměl odpor.... neměl odpor a můj společník tím pádem mohl spát. Já už nemohla jelikož jsi si ho vesele nastavil až se ti to hodilo.... a tím jsem na začátku. 

Zde mohl být Cagus mimo dosah, nebo mohlo dojít k lagu. Věřím tomu ale, že Cagus nemá důvod lhát že si odpor neměnil od lognutí do hry. Šlo by to v logu dohledat.

Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #22 kdy: Únor 21, 2013, 12:05:35 pm

Prosím o přesunutí příspěvků hráčů, kteří nejsou ve sporu do separátního vlákna.
Ať jsou zde jen argumenty zůčastněných stran.
Tak to povazujem za zbytocne a neprehladne. Nech sa kazdy, kto ma tu potrebu vyjadrit sa k veci, vyjadri v jednom topicu a nie po viacerych topicoch o tom istom. Myslim, ze nie je az problem taky problem si najst obidve strany sporu.

Když je to takhle, tak sem taky něco připíšu.

Po několika rozhovorech (s oběma stranami i s dalšími lidmi) už věřím tomu, že je to jedno velký nedorozumění. Tak nějak se stalo, že oba mají ze svého úhlu pohledu pravdu, protože bránit lež tak, jak si brání svoje Petrana i Cagus, může jen někdo bez kouska cti v těle. Není snad potřeba dodávat, že to podle mě není případ ani jedné strany.

Takže problémy:

Odpor - tady věřím, že zapracoval náš milý přítel LAG, kdo z nás nikdy nezažil, že některé NPC prostě červenalo pozdě? Jenom co se lupičů týče, tak já mám dost vlastních zkušeností. Odpor mezi postavami taky řídí skritpy, ty to mají dokonce ještě těžší (aspoň hádám) než NPC, protože ty výjimkou NPC hlídek drowů/bojovníků v opačném světě mají jasně danou situaci, a tady to prostě zazlobilo. Věřím Petraně, že se u ohniště podívala do výpisu a nic tam neviděla, sám jsem to zažil v Temném lese. Vydal jsem se na lov upírů (byla noc) a za domkem se krčil jistý drowík. V tu chvíli, kdy jsem ho objevil, se teprve změnil odpor v seznamu hráčů (měl jsem ho ještě otevřený od chvíle kontroly). O tom setkání ví daný hráč i Amy, se kterou jsem na téma drowů tuhle mluvil. Úsměv

Buffy - podle pravidel v pořádku, je to důvod k zahájení souboje. Stejně tak ovšem věřím, že to byly buffy proti NPC, podobně jako já hledal upíry. Že zrovna v tu chvíli Cagus vylezl z invisu a pronesl onu nesmrtelnou větu "lahvička nepomáhat?" je prostě smůla. Ale určitě to nemohlo být kvůli tobě Cagusi, ty dvě tě v hidu prostě nemohly vidět, na to je elfka moc dobrá ve schovávání, opět z vlastní zkušenosti. Smích

Žádné RP - Cagus začal, bohužel Petrana v tu chvíli už měla nakliknuté buffy, a to spustilo útok. Nezáleží na tom, zdali to bylo přesně takhle, plus mínus 5-10s není žádná míra, opět připomínám naše milé přátele lagy. Co vidí jeden neodpovídá ani tomu, co vidí druhý, ani tomu, co se ve skutečnosti podle serveru děje, tak to prostě je. Z Cagusova pohledu OK, byl pokus, přišly kouzla, zabít. Jako drow nemůže IC dělat nic víc, jenže tady přichází faktor HRÁČ (aneb jsme jen lidi) násobený faktorem LAG.
        NWN vás vyhodí až po třicetisekundové lhůtě (soukromý odhad, nikdy jsem to nestopoval). Opět mnohokrát ozkoušeno na vlastní kůži, že co se děje, není důležité. Už se mi vybitý notebook hibernoval, vytáhl a připojil jsem nabíječku, vzbudil počítač, napsal heslo a vesele pokračoval dál. Do logu mi pak naskákaly zameškané mluvy hráčů a nikdo ve hře nic nepoznal. Tolik ke Cagusově počtu 20s. Samotný LAG ho dokáže zabít.
        Navíc je tu faktor HRÁČ, ne každý má reflexy jako profesionální voják nebo hráč FPS stříleček. Smích Tedy si umím bez problémů představit Petranu, jak ve chvíli, kdy vyskočí Cagus z hidu, chvilku překvapeně kouká a přemýšlí, co by mohla napsat. Nad postavou by asi bylo vidět třeba *ztuhne v šoku* a voila, máme tu pěkné RP, jenže ne každý má tu pohotovost tam tohle hned rychle napsat? Opět z vlastní zkušenosti - když nás dole nachytali a rozkrájeli drowové, první byl šok a jediná myšlenka, sakra věci. Vůbec to nebylo RP, ale prostě to tak bylo, nic lepšího nás ani jednoho (byli jsme dva) nenapadlo. Díky drowům, že nás to nechali posbírat, svým způsobem, ikdyž by to bylo krutý, se do nás mohli pustit už za to. Potom jsme pomalu začínali rozmrzat, prostě jsme to nečekali a vůbec s tím nepočítali. Ještě než jsme rozmrzli, tak nás drowi stejně rozkrájeli, protože jim to připadalo dlouhé a bez snahy z naší strany. Jo, oni tam v šoku nebyli a když potom byli, taky nezareagovali správně. Mrknutí
     >  Tedy závěr - Cagus začal s RP, bohužel dostal jenom důvod k útoku a okamžitě ho jako správný drow využil. Petrana nedostala šanci na RP, ať už to byl jakýkoli faktor z těch dvou nebo i jiný, tak to bylo moc rychlé.

Peníze - za správných podmínek by tohle nebyl problém, buď by změnily nebo nezměnily majitele po pěkném RP, každopádně pak by se každý mohl zlobit jen sám na sebe, že někde udělal IC chybu. Tady to ovšem díky tomu nedorozumění jen přilévá olej do ohně jako OOC argument. Osobně jsem za nahrazení a jak jsem už napsal Petraně, klidně je nahradím i sám.


Nevím, jestli jsem něco zapomněl, kdyžtak dopíšu i názor na to, když se někdo bude ptát. Úsměv
A teď šupem ke konci:

Petrana udělala tu jedinou chybu, že se tím nechala vytočit. To ovšem lze jen těžko vytýkat a máme tu už i omluvu - za mě klobouk dolu (nebo palec nahoru). Úsměv

Cagus udělal tu jedinou chybu, že jen prostě nevzal do úvahy pohled druhé strany. To jde vytýkat zhruba stejně těžko jako předchozí případ. Já jako nezúčastněný jsem k tomuhle závěru docházel dost dlouho a věřím, že pro oba aktéry to je ještě těžší. Jen dodám, že mně osobně prostě přijde nefér zabít postavu, co jen stojí a nic nedělá, ať už pravidla říkají co chtějí, ale drowi to posuzují jinak. Asi bych taky dal ránu pěstí jako výstrahu, ale pak bych se (doufám Smích) zastavil a zkusil zase říct něco ve smyslu "tohle nedělej, je-li ti život milý!".


Tolik posouzení situace očima jednoho elfa Úsměv

PS: Dajardde, máš plné právo napsat svůj názor, ale nemyslím, že by bylo nutný urážet toho, s kým nesouhlasíš. Ty jsi tam nebyl ani se ti to nestalo, tedy můžeš soudit jen z kusých informací. I Petrana jakožto aktér uznala, že urážky nic nevyřeší a omluvila se. Mrknutí Nechci ti křivdit tím, že mluvím přímo k tobě a jen o tobě, platí to všeobecně, ale ty jsi prostě první na ráně (nebo poslední, když vezmu příspěvky). Taky se prosím nikdo neohánějte slovy jako lež a podobné (už nevím, kdo to byl a hledat to nechci), znám hodné lidi, které zrovna tohle jedno slůvko dokáže vytočit tak, že pak dělají věci, kterých později litují Vyplazuji jazyk
Poslední změna: Únor 21, 2013, 12:11:52 pm od Geralt z Rivie Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Arian
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 1122



Zobrazit profil
Odpověď #23 kdy: Únor 21, 2013, 12:18:17 pm


Cagus udělal tu jedinou chybu, že jen prostě nevzal do úvahy pohled druhé strany. To jde vytýkat zhruba stejně těžko jako předchozí případ. Já jako nezúčastněný jsem k tomuhle závěru docházel dost dlouho a věřím, že pro oba aktéry to je ještě těžší. Jen dodám, že mně osobně prostě přijde nefér zabít postavu, co jen stojí a nic nedělá, ať už pravidla říkají co chtějí, ale drowi to posuzují jinak. Asi bych taky dal ránu pěstí jako výstrahu, ale pak bych se (doufám Smích) zastavil a zkusil zase říct něco ve smyslu "tohle nedělej, je-li ti život milý!".


Tolik posouzení situace očima jednoho elfa Úsměv

PS: Dajardde, máš plné právo napsat svůj názor, ale nemyslím, že by bylo nutný urážet toho, s kým nesouhlasíš. Ty jsi tam nebyl ani se ti to nestalo, tedy můžeš soudit jen z kusých informací. I Petrana jakožto aktér uznala, že urážky nic nevyřeší a omluvila se. Mrknutí Nechci ti křivdit tím, že mluvím přímo k tobě a jen o tobě, platí to všeobecně, ale ty jsi prostě první na ráně (nebo poslední, když vezmu příspěvky). Taky se prosím nikdo neohánějte slovy jako lež a podobné (už nevím, kdo to byl a hledat to nechci), znám hodné lidi, které zrovna tohle jedno slůvko dokáže vytočit tak, že pak dělají věci, kterých později litují Vyplazuji jazyk
Mudre slova Geralte. Myslet si, ze DM tym a jejich vyjadrenie v tomto pripade niekoho spasi, tak vam poviem novinku: Nespasi. Jeden z vas sa bude citit ako poskodeny tak, ci tak a neviem, ci to je zrovna vyhra. Nemali by ste cakat na DM tym a vyriesit si to vy sami dvaja medzi sebou ako ludia. Mali by ste kazdy kusok ustupit zo svojej pozicie a dohodnut sa.
Zaznamenáno

Thorwulf
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #24 kdy: Únor 21, 2013, 12:24:17 pm

Jinak doplním k těm odporům a díky Geraltovi za připomenutí.

Dneska ráno si běžím a potkám partu lupičů. Dva mají odpor a jeden (lučišník ne) - všichni tři stejný spawn
Dva zabiji bez problému. Lučišník si mě nevšímá útočím na něj. On útočí na mě, ale odpor ke mě nemá. Zabije mě a je stále neutrální a odejde.

Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #25 kdy: Únor 21, 2013, 12:34:08 pm


 Myslet si, ze DM tym a jejich vyjadrenie v tomto pripade niekoho spasi, tak vam poviem novinku: Nespasi. Jeden z vas sa bude citit ako poskodeny tak, ci tak a neviem, ci to je zrovna vyhra. Nemali by ste cakat na DM tym a vyriesit si to vy sami dvaja medzi sebou ako ludia. Mali by ste kazdy kusok ustupit zo svojej pozicie a dohodnut sa.







Nesouhlasím......stačilo vyjádření DM /popřípadě hráčů/ v tomto smyslu............ Nemali by ste cakat na DM tym a vyriesit si to vy sami dvaja medzi sebou ako ludia. Mali by ste                             
                                                                                                                                              kazdy  kusok ustupit zo svojej pozicie a dohodnut sa.

Kompromis tady zazněl, myslím o pár řádků víš teprve dnes, od hráče ....předtím, ani ťuk.... pak Gerald a teď ty. Tedy, necháme to být...snad se lagy povede vyřešit
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Dajardd
Host
Odpověď #26 kdy: Únor 21, 2013, 12:35:10 pm

Nic proti Tobě Petrano ale, tady jasně píšeš:
A že jsem kouzlila?? Ano když nemůžeš spát asi budeš pátrat po příčině a já ji spatřovala v tom, že někde blízko v lokaci musela být potvora /myšleno NPC/ co prošla do spací lokace. Tu jsme se chystali zlikvidovat a jak dobře víš, nejsou to žádné ořezávátka kolem.
Že jsi kouzlo sesílala aby jsi mohla zlikvidovat to co ti neumožnilo spát je jedno jestli to je NPC nebo PC, protože pokud by jsi to rozlišovala jak píšeš je to rozhodnutí na základě OOC informace (předpokládáš umělou inteligenci a víš kde NPC jsou, pro postavu tvoji Krasnaju je přeci nebezpečí, jako nebezpečí bez ohledu na to jestli to je NPC nebo PC nebo NPC ovládnuté DM)

jelikož Ty jsi neměl odpor.... neměl odpor a můj společník tím pádem mohl spát. Já už nemohla jelikož jsi si ho vesele nastavil až se ti to hodilo.... a tím jsem na začátku. 

Zde mohl být Cagus mimo dosah, nebo mohlo dojít k lagu. Věřím tomu ale, že Cagus nemá důvod lhát že si odpor neměnil od lognutí do hry. Šlo by to v logu dohledat.


A co z toho plyne? Jen to, že na sebe zakouzlila. Jaká OOC informace? Postava je v nebezpečné oblasti, to snad ví, tak na sebe zakouzlí podpůrná kouzla? To je snad normální ne?
A kdyby to bylo jak reakce na PC nebezpeci? Tak na sebe zakouzlila Prayer a Divine Power, to hned musi za to zemrit? Kdyby měl takto každý postupovat, tak se tu vsichni pomlátíme
jak žito do komunistického kombajnu. Hrac Cagusova formatu by snad mel umet rozlisovat mezi tim, co je pro jeho postavu nebezpecne!  A ne jednat šablonovitě (pozor přijde trocha satiry), hele buff - zabít. Hele elixir - zabít. Vytahla zbran - zabít. Kouzlí na sebe UV ochranu protu slunicku - zabít. *smeje se*

Trocha filosofie si myslím nezaškodí:
,,Kdo lže, ten krade, kdo krade, ten vraždí.,, Neberte mě vážně Šok. Jedna vec je alespon pro me jasná, že Cagusovi se to, že byl mimo dosah mohlo hodit, ten lag se mu mohl hodit, odpor se mu hodil, to že pila elixir se mu hodilo, to že na sebe kouzlila se mu hodilo, to že ji zavraždil se mu hodilo a jeji zlatky se mu taky hodily. Nehodici se šrktněte - mozkovy stimul.Úsměv
Zaznamenáno
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #27 kdy: Únor 21, 2013, 12:46:15 pm

A co z toho plyne?

Že Krasnaja sesílala kouzlo, proto že chtěla zlikvidovat (toto slovo chápu jako napadnout) nebezpečí (je jedno co to je, protože Krasnaja neví co všechno může být skryto v okolí), které jí neumožňovalo se vyspat.
Záměrně píšu Krasnaja, protože jak říkáte jsme RP server a podle vašich slov to chápu jako co nejvěrnější vžívání se hráče do své postavy.

Píšu jen fakta, která k tomu Vašemu pojetí "RP" patří.

Není to nic proti nikomu a ani se nikoho nezastávám.


Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #28 kdy: Únor 21, 2013, 12:51:26 pm

3, Mrzí mě že nemám předmětný screan kdy se koukám do logu na všechny hráče. ŽÁDNÝ ODPOR. proto jsem logicky při nemožnosti spánku vydedukovala že někde je příšera nikoliv hráč. Proto ty poslední kouzla co mě ještě zbývali na ochranu. Asi bych jistě použila do PvP jiné kouzla než jsem použila a začala bych jistě vylepšenou invis. Ale to je fakt myslím teď jedno. V lokaci jistě byl a celou dobu. jen si prostě vesele a ručně zrušil odpor. Jen on ví proč.

V lokaci jsem nebyl. Jak můžeš najít v mém logu, je tam hned nad tvým pitím 'Jste v oblasti plné HxH', tehdy jsem vstoupil do lokace.
Pokud se bude dívat do (P)arty listu, nikdy tam nemáš odpor, dokud nejsi v kontaktu s nepřítelem (nevidíš ho).
Opět je tu poplatný argument, že se nastavují odpory automaticky.
A dle přiloženého screenu nahoře je vidět, že jsem s ním nikde nemanipuloval.
Navíc při mojí manipulaci tuším, že by se to mělo vypisovat tobě do logu, aby jsi byla notifikována.

Dále říkáš, že jsi si nakouzlovala buffy na potvory pro PvE, ne pro PvP. Mám dva dotazy.
K čemu plýtvat lahvičku see invisu, když by potvora stejně automaticky zaútočila a tudíž se odinvisovala. Navíc nevím, jestli v těch lokacích je něco co si nakouzluje invis.
Druhý dotaz je, proč jsi potom psala větu "ja vedela, ze tu je".
Takže promiň, ale tady si myslím, že lžeš, protože říkáš, že jsi nevěděla jako hráč o jiném hráči, ale použila jsi item, který by ti proti příšerám nepomohl ale naopak velmi proti hráčským postavám v invisu. Navíc lahvička byla jedničková, tudíž s relativně krátkým trváním.

4, Ano s odstupem času jsem přehodnotila své ooc. Ale to je asi vše. Neměla jsem jemu asi kazit hru svými výlevy. Já si myslím své. Bez urážky. OMLOUVÁM SE MU TÍMTO ZA TO RP PRASE. Ovšm nic to nemění na mém názoru, že jeho RP bylo v tomto případě otřesné a vlastně ve vztahu ke mě žádné.
Na tom, že se to dalo zahrát z obou stran lépe se schodneme. Ovšem nemyslím si, že bych porušil pravidla. A osobně se mi velmi nelíbí, do jak obludného konfliktu tahle z mého pohledu malá episoda přerostla.
A z tvé strany se podle tebe jednalo o lepší než otřesné a ke vztahu ke mně víc než žádné RP?


5, Podívej se na to z mé strany a snad pochopíš mé rozhořčení.... Nikoho konkrétně nevidíš, ale víš že někde někdo je. Vyspal se jen Ragnar a přitom on byl v lokaci s námi. Vešel tam před námi a o tom jsem přesvědčená. Kontroluješ jak blbec vše co se dá včetně odporu, zkoušíš lahvičku. Spát nemůžeš. Nic je třeba vyčistit lokaci, aby jsi mohl spát a jít konečně domů. Jen naklikneš kouzla vyleze ON sice pronese jedinou větu na ktero se odvolava, ale zas sup do stínu. Obejde tě, přesto že již nepookračuješ v žádných přípravách na boj. Buší do tebe pěstmi. Přesto se nebráníš. Nakonec tě dvěmi, třemi ranami pošle do Očistce. Bylo to nutné??!!! Vidíš tam někde snahu o RP?Co??? Podle screanu ani sekundu neváhal a vybral rychle prachy.... co bylo mezi nima  nevím já nic v očistci neviděla......To si jako budeme tvrdit, že když je někde podtemňák nebo jinej hnus co má odpor , tak nesmím nic kouzlit bez ohledu na situaci, jelikož toho "chudákaů to zasáhne a pak má právo mě bez jediného slova zabit?!!! nebo to zachránila ta jeho druhá věta nad mojí mrtvolou... "žádné fuj magie"Co???? Jděte k šípku.

Vešel jsem tam po vás, podívej se do přiloženého screenu.
Do stínu jsem se vrátil, protože jsi začala čarovat o 106, připravovala se na boj a já nebudu čekat až mi hodíš implozi.
Bylo nutné se bufovat? Viděl jsem u tebe snahu o RP?
Prachy vybíram hned z jednoduchýho důvodu. V momentě, kdy to neuděláš, tak než skončí boj s ostatními, každý hráč rychle běží přes oltář a zmizí, protože malý postih z expů není nic v porovnání ze ztráty peněz.
A ano, myslím si, že nemáš kouzlit, pokud očekáváš RP. Nedřív střílet a potom se ptát?
"žádná fuj magie nebyla vůbec na tebe, ale na drhou postavu, která ještě stála, aby neudělala to, co jsi udělala ty
[/quote]


Jinak stále říkáš, že jsem šel po penězích a že to je věc, o čem to celé je. Z mé strany ne. Jak jsem psal už amy, když se za mnou zastaví DM, předám mu těch 30k na spálení ze systému.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #29 kdy: Únor 21, 2013, 12:52:56 pm

Prosím o přesunutí příspěvků hráčů, kteří nejsou ve sporu do separátního vlákna.
Ať jsou zde jen argumenty zůčastněných stran.
Tak to povazujem za zbytocne a neprehladne. Nech sa kazdy, kto ma tu potrebu vyjadrit sa k veci, vyjadri v jednom topicu a nie po viacerych topicoch o tom istom. Myslim, ze nie je az problem taky problem si najst obidve strany sporu.
Dobře, jen jsem myslel, že to byl důvod, proč to amy zamknula.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Stran: 1 [2] 3
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS