Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 19, 2024, 05:15:50 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Anketa
Otázka: Chybí Vám stara Kandelabrie, je Vám lito prazdneho serveru kde už hrát nikoho nebaví, chcete zmenu, chcete znovu hrat?
Hral bych kdybych nemusel platit za kazdy lvl, je cas na zmenu.. - 2 (11.1%)
Hral bych kdyby me od toho svet tolik neodrazoval, je cas na zmenu. - 11 (61.1%)
Hraju, jen to neni tolik videt. - 4 (22.2%)
Nehraju, K2 je pro me mrtva. - 1 (5.6%)
Celkem hlasů: 18

Stran: 1 [2]
  Tisk  
Autor Téma: K2 muze byt lepší  (Přečteno 11782 krát)
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #15 kdy: Únor 08, 2012, 03:19:14 pm

však kdo se nechce začlenit do příběhu nemusí může si hrát sám a bud občas vypomoci nebo vůbec ale to neznamená že když někdo třeba nebude chtít v stoupit do stráží nebo se zapojit do děje tak mu  neprodám šperky neopravím zbroj nebo neporadím a nepomůžu takovej tu snad nikdo není že bude snažit někomu kdo nehraje jeho hru škodit

jako ty nejses u stráží nedostaneš ode mě nic nic ti neprodám neopravím  Úsměv když si přijde tak sním normálně pokecám a pomůžu aspon já teda určitě  Mrknutí
Zaznamenáno
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #16 kdy: Únor 08, 2012, 03:21:56 pm

Tohle neni stezovani si ani breceni.
Rozhodli sme se hrat si dolu svoje.
Pro mne asi jedina moznost jak byt co nejdal od toho vyumelkovaneho povrchu.

Ale neda mi par veci nenapsat.

Par lidi nahore se prispusobylo predstave mensiny.
Jestli ne ted uz jedineho cloveka.
A to jim v jistych ocich vyneslo zajem a prizen.

Vetsina lidi vsak netouzi hrat role.
Role ktere vyhovuji a ktere jsou v zajmu ci uz neexistujici a nefungujici radobi ekonomiky.
Nebo predstavy a nalinkovaneho predem nasmerovaneho deni.

Amy mozna je to tak jak tvrdis, snazis se a budes chtit pomoct kazdemu kdo bude hrat cokoli, neni divu.
Drive to tak vsak nebylo a ani ja neverim ze 10 lidi kterych by zaclo hrat na povrchu, cokoli odlisneho od zajmu Kandaharu, by dostalo podminky a sance srovnatelne s Kralem, vasim Craft spolkem a podobne.

A duvod? Asi takovej ze podle nekoho se to jednoduse nehodí.


Nasvedcuje tomu i dalsi vec, neochota cojen reagovat na navrh na zmenu a polidsteni sveta.
Nikdo nechce aby tu zas byli desitky spolku. Par lidi by se ale mozna chtelo vratit, jen jaksi nemaji kam.

Dal psat nebudu, nevidim v tom smysl, klidne mi znova napis jak jsem smesnej...

Na zaver pro kazdeho kdo by chtel hrat ci uz drowa, zalozit novy rod (zatim mame dva, hlavný DM ktery hlida poradek Zauviir a hracsky Olath) nebo otroka (hodi se predevsim remeselnici na vytvoreni nejakeho Craft zakladu na vyrobu vecicek ta dole.) ikdo však nikoho do niceho nenuti, plati jedine pravidlo, každy kdo je ochoten respektovat zakladni realie podtemna je vítan.

Doufam ze nas nekdo brzo nezrusí a ocenil bych transparentne info zajimaji nas veci jako najem pro domy jednotlivych rodu, nebo vykup ala povrch, slysel jsem neco o 5k za (5) veci  Škleb.
Nechci aby nas zas nekdo obvinil ze supportu.
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #17 kdy: Únor 08, 2012, 03:41:09 pm

No, support už máte - Yu kde sídlíte byl v rámci Questu naprosto zničet a opravoval ho DM ?Úsměv (nic ve zlém Úsměv )
Přeji Vám hodně štěstí a ať to tam dole neumře (zase Úsměv)

Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #18 kdy: Únor 08, 2012, 04:10:06 pm

Yu je nadale znicen a opravuje se, DM jen umoznilo technicky hru postavam a ozivilo pohrbeny kus sveta, to ze to nebylo v ramci Q, na ktery ted stejne nejsou lidi neznamena ze je to support, pokud chces tvrdit neco jine sekce Prohresky je ti k dispozici.

Mne vyzivas k konstruktivnosti a sama nejses ochotna diskutovat a reagovat na otazku.
Doufam ze aspon Neus zareaguje a da ji info na DM forum, pokud ne, nestezujte si pak když to povede Twinkee svojsky.
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #19 kdy: Únor 08, 2012, 04:52:26 pm

Ahoj, děkuji ti za příspěvek, ale opravdu ti nebudu reagovat na něco, čemu nerozumím. Úsměv
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #20 kdy: Únor 08, 2012, 05:15:30 pm

Jeste nekdo kdo nepochopil, nebo jen jedna osoba nechce pochopit?
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #21 kdy: Únor 08, 2012, 05:26:15 pm

Rozhodli sme se hrat si dolu svoje - tady myslím moje a tvoje není, ale budiž, osobně jsem jen rád.

Pro mne asi jedina moznost jak byt co nejdal od toho vyumelkovaneho povrchu - to by se dalo říct na všechny světy, co znám, jinak nechápu

Par lidi nahore se prispusobylo predstave menšiny - nechápu, když jsem tady brzo ráno sám, tak jsem asi menšina, nebo ne?
 Jinak se zeptej Romi nebo Mina jestli jsme menšina v menšině a další menšině. Za poslední 2-3 týdny - přišli, krom teda podtemna, další PC, to o něčem vypovídá. Jak jsem psal Twinkie, pujde to pomalu,ale půjde. 

Jestli ne ted uz jediného člověka - blbost

Většina lidi vsak netouží hrát role - Posuzuješ většinu - píšeš za ostatní? to nedělej, o tom už debata byla. Osobně se nestarám kdo         
                                                                 chce, nech hraje jak chce

Role ktere vyhovuji a ktere jsou v zajmu ci uz neexistujici a nefungujici radobi ekonomik - nn, třeba Nani, Kinkin (tak jako ostatní)si svoje místo  "vydřeli" (z úspěchem nebo ne) ve světě a IC,  jak PC ve světech jiných EQ atd. Ekonomika se razantně "změnila" ZRUŠENÍM společného "balíku" peněz pro všechny - nečteš novinky.

Nebo představy a nalinkovaného předem nasměrovaného dění - světopříbeh? Nebo jaké dění? Palivec? Pokud vím kolikrát jsem se "nezúčastnil" Q , bylo málo PC a jsem tady. Prostě jsem si hral svoji hru třeba- jindy zase jo, jěště sme s Romi něco na Q "přibalili" 

Par lidi by se ale mozna chtelo vratit, jen jaksi nemaji kam - Michale nezlob se...to je fakt velký nesmysl - zase mluvíš za většinu.
                                                                                                              Držím palce podtemnu........doopravdy a bezvýhradně


Nikdo, nikoho do Q nebo světopříběhu netlačí  - neblázni  Úsměv

Ano, v některých věcech máš pravdu. Ale svět  MĚNÍME ZA POCHODU, máme 2 DM  a chceme společně to stejné, nebo ne?
Poslední změna: Únor 08, 2012, 05:32:00 pm od Kinkin Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #22 kdy: Únor 08, 2012, 05:38:52 pm

Napada mne jedine slovo ale nenapisu ho, nechci byt osobni jako jedno z dvou nasich DM.
Nebudu se snazit brat ti tvuj postoj a nadseni.

Bavte se.
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #23 kdy: Únor 08, 2012, 05:47:20 pm

No a dopadl jsem, přesně tak jak píšu ostatním. 2 den doma a den "probenděný" na forku  Škleb.

Tak bb jdu si hrát a tvořit svět.

Ani jsem "nelognul" a restart to je pech  Úsměv
Poslední změna: Únor 08, 2012, 06:09:49 pm od Kinkin Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #24 kdy: Únor 08, 2012, 06:39:37 pm

:-)
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #25 kdy: Únor 09, 2012, 02:48:06 pm

Vím co Cendaa myslí
Nevíš
Jaký spolek? Vše je ok ,jak má být – to by tady bylo 1200 spolků a církví s 1 členem.Blbost
Zrovna ty spolky netrefil....
Zrovna ty spolky jsem trefil, stejně jako jsem trefil DM výkup, automatické dolňování vitrín...
Vidím jednoznačně přínos ve 100 spolcích než v 1 řízeným s hůry. To znamená, že parta hráčů chce hrát Duergary v Elg Cahlu, co bude dělat když nemůže? Nelogne. Totéž v jiných variacích na každé město a přesvědčení. To je to omezení, kdo nechápe, tomu budiž Kandahár.


Jaká dějová linie? Co vykládáš...zase jen kecy na forku. Příběhy a dějová linie jsou, když nechceš, tak jí nevidíš. A i kdyby nebyli tak si jí snáď uděláš ne?..od čeho jste “zkušení PC“, nebo čekáte na co?
Dobře, dějovou linii jsem netrefil, jen jsem měl napsat, že je vedena NPC hráči  Mrknutí

 Nemusí se v zásadě hned všechno bourat – kouknite  Arkhalii....skvělý svět,,,jen pár PC si tam “vyřvalo“ změny a wipe, kvůli kterým dalších pár hráčů zrušilo ACC. Prd.... je , že ted tam ti co wipe chtěli snad ani nehrají.
A co myslíš, že se po vyřvaných změnách pár jedinci stalo tady ? wipe a už nelogli.

Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Shadow
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
Odpověď #26 kdy: Únor 09, 2012, 03:58:53 pm

NWN sem prestal hrat a hrat uz asi nebudu, ale kdyz sem odchazel tak proto ze, sem nemel penize vubec na nic. quest od NPC sem dostal tak jednou denne a kdyz uz sem nasel poklad ktery predemnou nikdo nevybral tak tam bylo 200zl. NAexpene sem mel dva lvly dopredu ale nebyly na to penize. A na to ze bych si koupil nejakou vec treba i (1) tak na to sem ani nemyslel. Takze pokud je vsechno tak jak bylo kdyz sem hral naposledy, tak bych dal tu prvni moznost, ale s tim ze bych NWN nehral, ale myslim ze by to pomohlo :-)
Zaznamenáno

Villandra
Fox Sparker
Orbi
Šampión
**
Příspěvků: 180



Zobrazit profil
Odpověď #27 kdy: Únor 09, 2012, 04:30:58 pm

Vďaka dotovaniu kraftu sú predmety teraz dosť lacné. Dovoliť si ich môže i low level. Taktiez questov si uz mozes nabrat viacej a splnit tie co ti vyhovuju.
Zaznamenáno
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #28 kdy: Únor 09, 2012, 06:39:11 pm

NWN sem prestal hrat a hrat uz asi nebudu, ale kdyz sem odchazel tak proto ze, sem nemel penize vubec na nic. quest od NPC sem dostal tak jednou denne a kdyz uz sem nasel poklad ktery predemnou nikdo nevybral tak tam bylo 200zl. NAexpene sem mel dva lvly dopredu ale nebyly na to penize. A na to ze bych si koupil nejakou vec treba i (1) tak na to sem ani nemyslel. Takze pokud je vsechno tak jak bylo kdyz sem hral naposledy, tak bych dal tu prvni moznost, ale s tim ze bych NWN nehral, ale myslim ze by to pomohlo :-)

Zkus to  Úsměv. "logni a koukni po cenách. Máš tady ceny od 120zl - 5000zl max (ale to jsou prosím tě, taky zdobené 5+) i ( pokladové věci,
                      které více méně nikdo nechce) - protože jim crafťáci "ušijí věci na míru" a na rovinu kvalitnejší.

Novinky čtěte: - NPC questy NEČEKÁTE -můžete pozbírat najednou 2-3-4 + Q od PC spolků + Q přímo od PC ve hře.

                           -- se zlataky přestal byt problém ZRUŠENÍM "společného balíku peněz".
                     
                             - Hodnota peněz musí být zachována ( tím pádem i mistr)-- nemůže se stat předci, že vaše miliony nebude za co utratit. To by pak musel třeba Kinkin zvednout cenu výrobků zdobených 5+ na tu vaši cenu před 3 lety  Smích
Poslední změna: Únor 09, 2012, 06:48:45 pm od Kinkin Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Shadow
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
Odpověď #29 kdy: Únor 09, 2012, 10:32:07 pm

OK ok, psal jsem jenom pokud to tu je tak jak bylo, jestli je situace lepsi je to jenom dobre. Podivat se na to nemuzu, NWN nemam a ani ted nepremyslim ze bych si ho shanel a instaloval :-)
Zaznamenáno

Villandra
Fox Sparker
Stran: 1 [2]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS