Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Březen 28, 2024, 11:26:55 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Anketa
Otázka: Chybí Vám stara Kandelabrie, je Vám lito prazdneho serveru kde už hrát nikoho nebaví, chcete zmenu, chcete znovu hrat?
Hral bych kdybych nemusel platit za kazdy lvl, je cas na zmenu.. - 2 (11.1%)
Hral bych kdyby me od toho svet tolik neodrazoval, je cas na zmenu. - 11 (61.1%)
Hraju, jen to neni tolik videt. - 4 (22.2%)
Nehraju, K2 je pro me mrtva. - 1 (5.6%)
Celkem hlasů: 18

Stran: [1] 2
  Tisk  
Autor Téma: K2 muze byt lepší  (Přečteno 11725 krát)
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
kdy: Leden 27, 2012, 02:07:46 pm

Tak hlasujme...
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Leden 27, 2012, 02:23:03 pm

 Chybí tam kolonka pro nás co hrajem a chceme něco "tu a tam" vylepšit  Úsměv Smích Škleb
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Leden 27, 2012, 04:43:51 pm

Nevidim nikomu do hlavy a nemuže tam byt vše, každopadne každej muže napsat co potrebuje zmenu.

//Ale zaradil bych "Vás" do 3.  Mrknutí
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Leden 27, 2012, 05:40:58 pm

Tak jo dávam za 3
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #4 kdy: Leden 27, 2012, 10:34:35 pm

dal som 3 ale prva verzia K2 co bola zhruba pred 2,5 rokom bola fajn a v celku mi chyby a tahle neni spatna ale chce to zmeny
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #5 kdy: Leden 28, 2012, 02:53:34 pm

několik důvodů proč dvojka
Systémové řešení oběhu peněz je vadná věc, neboť matematický výpočet nedokáže reagovat na momentální stavy hráčů. Vždycky bude pro někoho nespravedlivý a pro jiného nadstandardně přívětivý. Jakýkoli výkup je další škodlivý vstup do systému výměny peněz, protože jasně říká, že není jiná možnost dosažení peněz. Toto nikdy a nikdo neureguluje, teda pokud nemá čas na hlouposti. Nejdůležitější pro server není systém, ale hráči.

Změny k hratelnosti, zábavnosti, přitažlivosti nebo k čemu? Tady to je vývoj v utahování šroubu, až to šroub holt nevydržel a hraje jinde.
Mají moc surovin? = dáme jim tam krutý spawn
Pořád mají moc surovin? = snížíme počet na polovinu
Mají moc peněz? = budou platit
Moc kraftí? = budou platit
Kraftí a mají XP? = zrušit, dyť mají kraft body
Oni chodí a mají XP? = zrušit, XP jsou přece bojové zkušenosti
Oni nelogují společně? = zrušit vše pro jednotlivce, budou logovat spolu a nikdy jinak
Prodávají levně? = budou platit ucelovač
Neprodají drahé? = dáme jim "Kandahárskou" konkurenci
Mají moc místa? = přetlačíme je k sobě
Nejdou k sobě? = dáme "Kandahárské" domky zadarmo
Hrají si jak chtějí? = dáme jim příběh, jaký je musí bavit
Oni se nebaví? Oni jdou jinam? Proč? Děláme to jen pro jejich lepší zábavu....
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #6 kdy: Únor 07, 2012, 09:48:45 am

Ahaaa, tak asi nebudu sam, no tohle, ze by tady opravdu lidi nehrali skrz to "vezneni v Kandaharu" a podobne?
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #7 kdy: Únor 07, 2012, 12:25:44 pm

Ahaaa, tak asi nebudu sam, no tohle, ze by tady opravdu lidi nehrali skrz to "vezneni v Kandaharu" a podobne?

Co to? Věznění? Jaké?
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #8 kdy: Únor 07, 2012, 04:33:24 pm

asi se někomu nelíbí jen 1 volný město což já chápu však by se mohly na zkoušku udělat změny co jsem si všiml tak ožívá podtemno tak uvidíme a povrch můžem taky zkusit trochu rozšířit pokud se bude DM o podtemno starat trochu tak to snad bude fungovat a nahoře to zkusíme taky trochu popohnat když bude chut a lidi  Mrknutí
Zaznamenáno
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #9 kdy: Únor 07, 2012, 04:54:46 pm

Aha takhle, dneska mi to krom zdobení, tam nahoře nějak nefunguje.
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #10 kdy: Únor 07, 2012, 07:09:18 pm

Ahaaa, tak asi nebudu sam, no tohle, ze by tady opravdu lidi nehrali skrz to "vezneni v Kandaharu" a podobne?
Nemám nic proti konstruktivní kritice, ale tohle léčení komplexů co předvádíš mi trochu otravuje den.
Mám toho dost v práci natož abych to musela ještě číst tady. Hrej si svou hru, pokud chceš, ale prosím tě, nech si svá negativa.

Pakliže nemáš nic konstruktivního, pak raději nepřispívej.
Děkuji.


Ahoj

Za prve, jen sem poukazal na vysledek ankety, když to Neus na ktereho stranu se tak staviš odmita videt a dal se hraje na svuj dvoreček "tenhle bude mit lopatku a tamten kybliček, nebo nebude mit nikdo nic".

Za druhe, ja se snažil o konstruktivni kritiku, arogantne ste mne odignorovali.

Tolik na obhajeni.

Neminim tady vytrvale utočit a kopat kolem sebe, neco sme začeli a doufam ze nam to par hezkych chvil vydrzi.

Hezky večer
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #11 kdy: Únor 08, 2012, 11:18:07 am

několik důvodů proč dvojka
.......
Zasadní problem je v hratelnosti jak napsal Cendaa , nalinkovana hra jeste nikomu neprospela a malokoho bavi tak hrat , lidi se prijdou ke hre odreagovat od vsednich starosti a ne se u toho rozcilovat a zjistovat ze se to podoba realite  Hněv
Zaznamenáno
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #12 kdy: Únor 08, 2012, 11:53:04 am

Jsou tady věci řešené jinak, než ostatních světech, což je logické. Nebudou předci stejné.

Skvělé světy EQ, Thalie, Arkhalie atd mají svoje ( jsou zaměřené jinak)"omezení", zásahy DM, a další spousty věcí, kvůli kterým tam nejsem. Ne proto, že se mi tam hrálo špatně, prostě tenhle svět mi vyhovuje víc.

To bude odpověď na tvou otázku – každý si vybere to svoje. Nejradši mám ty keci co je špatně a hlavně hratelnost  Škleb  Škleb  Škleb- úplně v pohodě.

Čtěte a čtěte. “Koukal se někdo z vás na stránky jiných světů“ ? Četli ste je vůbec? Myslím problémy co tam mají. A přesto jedou dál, ponevač mají hráče jak sem třeba ja ,Mino, Romča atd co jsou “skalní“.
Dále kolik lidí odešlo, nechalo smazat, nebo jim smazali  ACC třeba na EQ, Arkhalii, Thalii spousty a světy “ jedou dál“.

Kdyby tohle psal Neus, nebo Šedostínka, to by bylo pozdvižení co? – naštěstí jsou nad věcí a píšu to ja, jako hráč. Poněvač mi to nedá.
Jsou prostě lidi, dřepí na fórku, nehrajou, netvoří svět, jen brečí a vykládají ostatním co nejde....KECY. To mi stačí v reálu a ne tahat vaše nejede tohle , nejede tam to, to je na...... ještě sem, do hry. Nebo ted mně napadá....hrajete jinde a sem se přijdete vybrečet a kazit ostatním práci, třeba to děláte schválně. Tak huš běžte pryč   Polibek
Co udělali lidi co mrčí celý půl rok co jsem tady pro to, aby to šlo? Twinkie má třeba názor rozdílný na pár věcí ve hře, ale tvoří ho. Lubo mně překvapil teď.... to stejné bych napsal ja.

Vím co Cendaa myslí, jak sem psal Twinkie je tady spousta věcí na vylepšení, ale od toho sme snad tady....PC.
Jaký spolek? Vše je ok ,jak má být – to by tady bylo 1200 spolků a církví s 1 členem.Blbost – kouknite EQ a Thalii...poněvač někteří asi nevěří. Když bude mít církev Dannan jen 1 člena , Nani jí zruší...má zatím 3 členy....je to málo? Na stávající počet aktiv. Hráčů myslím že ne.
Zrovna ty spolky netrefil....ale jsou tu jiné věci na vylepšení a některé  už “předělané v novinkách“ Čtěte i příspěvky -*návrhy atd a uvidíte.

Jaká dějová linie? Co vykládáš...zase jen kecy na forku. Příběhy a dějová linie jsou, když nechceš, tak jí nevidíš. A i kdyby nebyli tak si jí snáď uděláš ne?..od čeho jste “zkušení PC“, nebo čekáte na co? Smích

- Shar -světopříbeh ...ja osobně jsem ho hral asi 6 měsíců

- Palivec – questy (nespočet za půl roku – výpravy – portály - všude možně – doprovody atd atd.)
                - samozřejmně k němu patří Spolek řemeslníků a věci kolem něj.

- Král – válka a nájezdy orků na Kandahár a Chmelínkov, politika a  zákulisí vlády Acronů, výměna               
              stráží a dění kolem.

- všude byla provázanost – podtemno drowové – nemrtví Timpanie Kryscarin – i když tady PC   
   nebyli

- příležitosti KRÁTER -vyhnat zbloudilce pozůstalé od Shar, VĚTROV a okolí vyhnat orky, ted ste začali PODTEMNO, zdá se vám to málo, mně teda ne.

- IC sekce -  Polibek asi nevíte co to je, viď. Přidám si tam vlastní svět a snažím se ho provázat s 
                         Kandelábrií. Někdy ůspěch, někdy neúspěch...........ale Lubo......snaha přispět světu 

                         něčím..i když jsem jen PC hráč. Sám si napsal a píšou to i EQ aThalie....když hraješ “kvalitně“a snažít do hry něco “vložit“......máš výhody. Ale to je pravidlo, které funguje ve všech světech myslím.
 Nemusí se v zásadě hned všechno bourat – kouknite  Arkhalii....skvělý svět,,,jen pár PC si tam “vyřvalo“ změny a wipe, kvůli kterým dalších pár hráčů zrušilo ACC. Prd.... je , že ted tam ti co wipe chtěli snad ani nehrají.
Změny děláme všichni, co chceme ve světě být - za  pochodu. Ted mají příležitost nováčci, pro které spoustu práce odvedla Romi, Nani, Dm - ka ( poněvač máme 2  Úsměv) a Neus. A divili by jste se, změny dělají i ti nový PC co "logují" poslední dva týdny.
Poslední změna: Únor 08, 2012, 12:26:51 pm od Kinkin Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #13 kdy: Únor 08, 2012, 02:34:56 pm

Kikine, ty jsi se rozjel.  Smích


Za sebe můžu říct, že vám dám to co si uhrajete. Nebude to snadné ("hele, já jsem logl a chci to a to a to"), ale bude to. Chci po Vás jen jediné, aby jste hráli a pokud už chcete hrát sami pro sebe, aby jste nerušili ostatní.


Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #14 kdy: Únor 08, 2012, 02:37:12 pm

Jenom doplním.

Opravdový rozdíl mezi K2 po spuštění a K2 nyní, je jenom v chtění. Ve chtění hráčů si hrát.
(Viď ty můj Kal-ele Úsměv )
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Stran: [1] 2
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS