Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 27, 2024, 12:51:12 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 228 229 [230] 231 232 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1662194 krát)
(CZ)Lenny
Hrdina
***
Příspěvků: 433



Zobrazit profil WWW
Odpověď #3435 kdy: Červenec 28, 2010, 07:50:10 pm

Myslim, ze tie boje o artefakt na K1 "nefungovali". Vid nekonecne flamy na fore ohladne toho. Dokonca to doslo do stadia, kedy sa dohodlo o utvoreni lvl 20 postav cisto len pre tento ucel.

Myslienka to vsak bola dobra, a rad by som ju privital i na K2, hoci i v inej podobe.

Co sa tyka Thalie, tak ta padne na dno ked sa spusti DH 2.
pochybuju ze ho nekdy spusti, podle planu mel je 1.1.2009
Zaznamenáno

You're like a baby, making noise, don't know what to do.
Sedostinka
Host
Odpověď #3436 kdy: Červenec 28, 2010, 08:08:39 pm

DH dvě je jen nedotažená, nekomplexní myšlenka. Kandoška je lepší než Dh nebo než Thalie. Problém kandošky je, že DM, které zůstalo jí nemůže věnovat tolik času aby se příběh serveru hnul dál. Třeba takový magický cirkus, když nic jiného Úsměv
Zaznamenáno
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #3437 kdy: Červenec 28, 2010, 08:11:09 pm

na thalii se taky meni veci za pochodu, to je vyvoj
Změny k hratelnosti, zábavnosti, přitažlivosti nebo k čemu? Tady to je vývoj v utahování šroubu, až to šroub holt nevydržel a hraje jinde.
Mají moc surovin? = dáme jim tam krutý spawn
Pořád mají moc surovin? = snížíme počet na polovinu
Mají moc peněz? = budou platit
Moc kraftí? = budou platit
Kraftí a mají XP? = zrušit, dyť mají kraft body
Oni chodí a mají XP? = zrušit, XP jsou přece bojové zkušenosti
Oni nelogují společně? = zrušit vše pro jednotlivce, budou logovat spolu a nikdy jinak
Prodávají levně? = budou platit ucelovač
Neprodají drahé? = dáme jim "Kandahárskou" konkurenci
Mají moc místa? = přetlačíme je k sobě
Nejdou k sobě? = dáme "Kandahárské" domky zadarmo
Hrají si jak chtějí? = dáme jim příběh, jaký je musí bavit
Oni se nebaví? Oni jdou jinam? Proč? Děláme to jen pro jejich lepší zábavu....

Je to jen můj subjektivní vjem, jestli mi ho chcete vyvracet tak klidně můžete...  Mrknutí
Teď jen čekám buď na BAN nebo popis z druhé strany  Škleb
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
(CZ)Lenny
Hrdina
***
Příspěvků: 433



Zobrazit profil WWW
Odpověď #3438 kdy: Červenec 28, 2010, 08:17:43 pm

DH dvě je jen nedotažená, nekomplexní myšlenka. Kandoška je lepší než Dh nebo než Thalie. Problém kandošky je, že DM, které zůstalo jí nemůže věnovat tolik času aby se příběh serveru hnul dál. Třeba takový magický cirkus, když nic jiného Úsměv
nechapu proc server musi fungovat jenom kdyz dm vodi hrace za rucicku
Zaznamenáno

You're like a baby, making noise, don't know what to do.
Sedostinka
Host
Odpověď #3439 kdy: Červenec 28, 2010, 09:13:35 pm

DH dvě je jen nedotažená, nekomplexní myšlenka. Kandoška je lepší než Dh nebo než Thalie. Problém kandošky je, že DM, které zůstalo jí nemůže věnovat tolik času aby se příběh serveru hnul dál. Třeba takový magický cirkus, když nic jiného Úsměv
nechapu proc server musi fungovat jenom kdyz dm vodi hrace za rucicku

Protože hráč se sem chodí bavit. Chce být baven. Můžete (můžeme) říkat co chceme, ale pokud nejste student, kterého živí rodiče, pak si sem prostě chodíte odpočinout. Dm má nabízet hráči alternativy, dávat mu na výběr rozhodnutí, možnosti, které pak mají oblivnit dění kolem něj. Neříkala bych tomu vodění za ručičku, spíše o zprostředkování vlivu hráče na okolí.
Zaznamenáno
(CZ)Lenny
Hrdina
***
Příspěvků: 433



Zobrazit profil WWW
Odpověď #3440 kdy: Červenec 28, 2010, 09:20:27 pm

DH dvě je jen nedotažená, nekomplexní myšlenka. Kandoška je lepší než Dh nebo než Thalie. Problém kandošky je, že DM, které zůstalo jí nemůže věnovat tolik času aby se příběh serveru hnul dál. Třeba takový magický cirkus, když nic jiného Úsměv
nechapu proc server musi fungovat jenom kdyz dm vodi hrace za rucicku

Protože hráč se sem chodí bavit. Chce být baven. Můžete (můžeme) říkat co chceme, ale pokud nejste student, kterého živí rodiče, pak si sem prostě chodíte odpočinout. Dm má nabízet hráči alternativy, dávat mu na výběr rozhodnutí, možnosti, které pak mají oblivnit dění kolem něj. Neříkala bych tomu vodění za ručičku, spíše o zprostředkování vlivu hráče na okolí.
no vidis ja student uz nejakou dobu nejsem ale porad ocekavam od serveru hromadnou zabavu i zabavu pro jedince.
Zaznamenáno

You're like a baby, making noise, don't know what to do.
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #3441 kdy: Červenec 29, 2010, 11:50:20 am

Dm má nabízet hráči alternativy, dávat mu na výběr rozhodnutí, možnosti, které pak mají oblivnit dění kolem něj.
Máš na mysli ,třeba obranu Timpánie a "slavné  zemětřesení?! "
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Yokinimaro
Nováček

Příspěvků: 46


Zobrazit profil
Odpověď #3442 kdy: Červenec 29, 2010, 01:30:47 pm

Dm má nabízet hráči alternativy, dávat mu na výběr rozhodnutí, možnosti, které pak mají oblivnit dění kolem něj.
Máš na mysli ,třeba obranu Timpánie a "slavné  zemětřesení?! "
Ty máš celkem dobrou pamět Úsměv
Zaznamenáno
Sedostinka
Host
Odpověď #3443 kdy: Červenec 29, 2010, 01:33:16 pm

Dm má nabízet hráči alternativy, dávat mu na výběr rozhodnutí, možnosti, které pak mají oblivnit dění kolem něj.
Máš na mysli ,třeba obranu Timpánie a "slavné  zemětřesení?! "

Ano, budeš se divit dědo, ale myslím i tohle. Rozhodně víc, než ty jsi kdy přispěl k dění na k2  Úsměv
Hráči v případě timpánie sklidili co zaseli - jestli si pamatuješ stvořili si vlastní božstvo které se postavilo epitheusovi. Dokud hráči božstvo uctívali, byli na koni. Pak ale přestali chodit na bohoslužby a dostali se tam kam se dostali. DMka udělali přesně to , co by podle mě dělat měli . Hráči vyvolané akce vystřídali reakce světa.
Zaznamenáno
Yokinimaro
Nováček

Příspěvků: 46


Zobrazit profil
Odpověď #3444 kdy: Červenec 29, 2010, 02:10:33 pm

Dm má nabízet hráči alternativy, dávat mu na výběr rozhodnutí, možnosti, které pak mají oblivnit dění kolem něj.
Máš na mysli ,třeba obranu Timpánie a "slavné  zemětřesení?! "

Ano, budeš se divit dědo, ale myslím i tohle. Rozhodně víc, než ty jsi kdy přispěl k dění na k2  Úsměv
Hráči v případě timpánie sklidili co zaseli - jestli si pamatuješ stvořili si vlastní božstvo které se postavilo epitheusovi. Dokud hráči božstvo uctívali, byli na koni. Pak ale přestali chodit na bohoslužby a dostali se tam kam se dostali. DMka udělali přesně to , co by podle mě dělat měli . Hráči vyvolané akce vystřídali reakce světa.

Hm to je to nabízení alternativ, vylezte z baráku.... my nevylezli, zvolili jsme si jinou alternativu a za to jsme dostali DM kill (ic se dá zdůvodnit všecko, takže přišlo ic zdůvodnění že přišlo zemětřesení a strop nám padá na hlavu....)  Úsměv

To k tomu, a ještě bych zdůraznil že nemáš pravdu, formi udělal pro K2 mnohem víc než ty. Schválně si tipni kolik hráčů odešlo kvůli tobě?
Já si na ty flamy ještě pořád pamatuju....

A z doby nedávné taktéž - formi hraje se všema a tím více přispívá k dění než ti co sedí v lese a jen kecaj mezi sebou....
Zaznamenáno
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #3445 kdy: Červenec 29, 2010, 03:43:14 pm

Ano, budeš se divit dědo, ale myslím i tohle. Rozhodně víc, než ty jsi kdy přispěl k dění na k2  Úsměv
a) nejsem tvůj děda a nepatříš mezi „vyvolené“ ,kteří mne tak mohou oslovovat .Tak že ,pro příště formátor a budeš li slušná ,můžeš mi i nadále tykat.... Mrknutí
b) vidím ,po delší odmlce ,dnes a denně na statistice , kam to celé dospělo ...

Hráči v případě timpánie sklidili co zaseli - jestli si pamatuješ stvořili si vlastní božstvo které se postavilo epitheusovi. Dokud hráči božstvo uctívali, byli na koni. Pak ale přestali chodit na bohoslužby a dostali se tam kam se dostali. DMka udělali přesně to , co by podle mě dělat měli . Hráči vyvolané akce vystřídali reakce světa.
Otři si ústa ,slintáš hlouposti .Copak se mi to snažíš podsouvat ? „Termínu  „hráči“, nerozumím .
Ani Solann ,či některý ze zúčastněných  „bezVarlatovců (žumpáků ) „neměli s Epitheusem a Vašimi intrikami, či hrou nic společného .Byli jsme RP najati na obranu ,a odměnou bylo zemětřesení od ukřivděného DM .
Poučuj tedy ještě chvílí co a jak by DM měli dělat ,či kudy by se měl vývoj ubírat a nezapomeň si podat přihlášku do týmu ,třeba Tě  zas vezmou ....
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Sedostinka
Host
Odpověď #3446 kdy: Červenec 29, 2010, 05:22:54 pm

Ano, budeš se divit dědo, ale myslím i tohle. Rozhodně víc, než ty jsi kdy přispěl k dění na k2  Úsměv
a) nejsem tvůj děda a nepatříš mezi „vyvolené“ ,kteří mne tak mohou oslovovat .Tak že ,pro příště formátor a budeš li slušná ,můžeš mi i nadále tykat.... Mrknutí
b) vidím ,po delší odmlce ,dnes a denně na statistice , kam to celé dospělo ...

Hráči v případě timpánie sklidili co zaseli - jestli si pamatuješ stvořili si vlastní božstvo které se postavilo epitheusovi. Dokud hráči božstvo uctívali, byli na koni. Pak ale přestali chodit na bohoslužby a dostali se tam kam se dostali. DMka udělali přesně to , co by podle mě dělat měli . Hráči vyvolané akce vystřídali reakce světa.
Otři si ústa ,slintáš hlouposti .Copak se mi to snažíš podsouvat ? „Termínu  „hráči“, nerozumím .
Ani Solann ,či některý ze zúčastněných  „bezVarlatovců (žumpáků ) „neměli s Epitheusem a Vašimi intrikami, či hrou nic společného .Byli jsme RP najati na obranu ,a odměnou bylo zemětřesení od ukřivděného DM .
Poučuj tedy ještě chvílí co a jak by DM měli dělat ,či kudy by se měl vývoj ubírat a nezapomeň si podat přihlášku do týmu ,třeba Tě  zas vezmou ....

Otři bradu  Mrknutí kapou ti sliny na stůl. Já se taky nezminovala o tvých varlatech  Smích, ale o ostatních hráčích, kteří byli v jisté církvi a kterým timpánie v tu dobu patřila.
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #3447 kdy: Červenec 29, 2010, 05:28:18 pm

Pravidla

Obecná pravidla

Všichni hráči na serveru jsou povinni dodržovat tyto pravidla.
Všichni hráči na serveru jsou povinni vyjadřovat se dle obecně zažitých pravidel slušného chování.
Kandelábrie 2 je RP server
Urážky jsou povoleny pouze v rámci RP a nesmí přesahovat únosnou hranici.

Jen pro připomenutí pokud by konverzace pokračovala v tomto duchu.
Zaznamenáno
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #3448 kdy: Červenec 29, 2010, 05:39:18 pm

piste to do hvezdicek tj. *....* nebo do tech "..."  Smích
Zaznamenáno

Snekoun
Host
Odpověď #3449 kdy: Červenec 29, 2010, 05:47:03 pm

piste to do hvezdicek tj. *....* nebo do tech "..."  Smích



Uploaded with ImageShack.us
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 228 229 [230] 231 232 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS