Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 25, 2024, 10:27:06 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 [2]
  Tisk  
Autor Téma: Odchod  (Přečteno 12074 krát)
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #15 kdy: Listopad 10, 2011, 08:39:40 pm

Ano, je to moje vina. (Je to lepší?)  Smutek
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #16 kdy: Listopad 11, 2011, 09:47:41 am

Já nechápu proč jste mu ty xp prostě nedali/nevrátili.. co je lepší hráč tady nebo na konkurenčním serveru?..
Navíc nehrál špatně.. a pokud si se Amy překlikla, když si dávala xp odměny, tak to stačilo opravit, je to otázka pár kliknutí myší.
Nevím teda jak to bylo, ale napravovat už je asi pozdě..

Nuže další hráč pryč. Takhle to tu za chvíli bude zase prázdný Kroutím očima
Zaznamenáno

Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #17 kdy: Listopad 11, 2011, 10:22:33 am

Ano, je to moje vina. (Je to lepší?)  Smutek
           
          
 Co je toto za reakci? To je přesně ta reakce o které on Vám tam píše.
  Abych Vás nepobuřoval tak jednu statistiku:
 V roce 2006-2007 - byla Kandelábrie nejnavštěvovanější server NWN v ČR a SR.  V roce 2010 a 2011 nejméně navštěvovaný.  
      Doufám že teto fakt nikdo nepopře.
 V době kdy se staví velké servery o mnoha lokacích a velké servery slaví úspěchy, se životní prostor hráčů zmenšuje na Kandošce zmenšuje a to  z naprosto banálních a nepotvrzených důvodů .  
- Včera jsem např chtěl převést mulu alias soumara (soumar není druh zvířete) z Kandaharu do Chmelínkova . Na Kandaharském poli napadli mulu čtyři Vyapremingové Bodyguardi ( ty malí červení co se skrývají) .  Dle jednoho ze starých hráčů jsou neškodní.
 Ono se to mluví o neškodnosti když máte silnou postavu nesmazanou a převedenou ze stareho serveru.
 Takže ti 4 malý potvory co se umí skrývat jak SD , nejdou zranit ani zlatým mečem 1+ !!!  No jsem na 8 lvlu a zabít 3 ze 4 bylo neuvěritelně vyčerpávající protože pouze moje nejlepší šípy jim pusobili zranění 1 HP (Hill point) !!!  Oni však mojí mulu málem zabili !!!  Toto jsou skutečně frustrující zažitky , když hráč na 8 lvlu se bojí vytáhnout paty  dvě - tři lokace od města aby nebojoval o život , protože je to třeba RP hráč a bojí se umřít narozdíl od Kandoš hráče který už ví přesně kolik smrtí ztratí tak z ní nemá vůbec strach a chová se jako sebevražedné komando.  
za - A -   Pokud už Kandelábrie nepřekročila rubikon tak ho překročí brzo a bude mít jen takové hráče jaké si zaslouží ostatní odejdou  .  
 - Četl jsem tu dokonce věc že hráči samy se rozhodli pro takové razantní a nelogické ztížení hry (probůh na Kandarském poli maji běhat krysi , myši, lasičky , kuny, avromaxové apod. )  neběřím tomu , podobným řečem nevěřím , pokud to není podloženo řádným hlasováním.
 Pakliže si toto co je na serveru odhlasují nebo odhlasovali - pak platí - za - A.
 - Možná chcete změny , možná se projeví v sobotu nebo v neděli , to se pozná to uvidíme . Nevím jaký je mechanismus rozhodování  - minule když jsem tu byl s Pikem Ell Ashally shazovali členové týmu vše na Neuse, nevím jak je to dnes. Ale je tu spousta drobností , třeba zamčení Chmelínkova  - tak za poplatek nebo miniqest dávajte klíče, vždyt je to jediná přístupná vesnice na serveru !
- Na Kandelabrii dělal poslední leta Neus asi dvě vlny větších úprav - i když ne vše se mi líbilo, všechny byli koexistentní - návazné na minulé .  Ovšem poslední úprav - bandyti , nepřátelské NPC moc navazné nejsou takže nový hráč muže mít pocit jakéhosi guláše.
- nebo jdu ven z města a vidim nějaké NPC na nich nápis Bojovník - a jsou modří a zabíjí NPC . Jdu dál a za chvili o 4 lokace dál zase skupina  a zase bojovník a víte jací jsou  červení - utíkate nechápete -gulášek a připálenej.
- Prosím Vás nebo někam jdete  např . S Kikinem boj jak hovado nad naše síli - pokládek 57 zl Smích  Kikin mi sdělí (a toho si všimne asi každý hráč i nový) že to je místo tak pro 5 lvl , protože ty extremně silné NPC tam nepatří nikdy tam nebyli a snad jednou nebudou.
 Takových míst je víc  víz třeba jak lovím hady za Chmelínkovem - tam to mlátí také do očí. Tam přece jsou silní obránci ti ještěří bojovníci a jsou silní až moc - silnější než loupežníci, ale jsou víc vzadu - ale ten Fensa je tam nedal náhodou až dozadu - to vše mělo svůj řád a význam který to nyní ztratilo a  hráči pocituji nevyladěnost a mají pocit nedodělanosti.
- nemoci, prokletí, lykantropie - Nani byla u toho - i když mi řekla jak se nemoci zbavím na poprvé se mi to prostě nepovedlo, takže bud budete s každým novým hráčem chodit a učit ho to a nebo to zjednodušte.  Jinak vám budou nováčci psát na forum popř přímo zdrhnou.
- To se raději nebudu vůbec vyjadřovat k penězům jako měně , ekonomice , spolkům, Palivcovi a craftu.
      --- Chtěl bych ale ohodnotit také , že na serveru se udělalo také mnoho dobrého - qesty v bance , prodej a a výkupy v bance , zlato jenž se dá najít v NPC (mimo lupiče!!!) a další.
      --- Mnozí staří hráči maji o Kandošku zájem což je dobré , že jí nepovažují za ztracenou .
      --- Amy alias šedostinka ta přece vždy měla ráda světopříběhy  Mrknutí ne?  Dnes mají nové nebo restartované servery světopříběh na 2-3 roky intenzivního hraní Pve. A Kandelábrie má podmínky - ty lokace tam jsou , jen to rozjet.

  
  
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #18 kdy: Listopad 11, 2011, 11:53:02 am

Nemuzu odpovedet na vsechno, nevim co presne je ted kde nastaveno, protoze vecinu veci muze trvale nastavovat DM nebo neco omezene i PC.
V zakladnim nastaveni by sila potvor mela +/- rust se vzdalenosti od mesta/vesnice. Jestli to tak opravdu vsude je, no snad jo, je tu cca 400 lokaci a to je na 1 cloveka trochu dost.

Ty potvurky, na ktere si stezujes, jsou myslim soucasti veciho pribehu, ktery se "hraje" a postupne je rozestavuje DM.
Hraci celkem dlouho ignorovali nejake deni okolo sebe a nezajimali se asi moc o svet za branou mesta, takze se na ty potvory trochu premnozili.
Prvni nejaka PC vyprava na ocistu okoli se udela pred par dny a ted uz myslim ty potvory "neziji". (vcera v noci jsem mel trochu a jako DM s Twinkee probehl prilehle lokace a potvory odebral)

Brany v Chmelinkove jsou myslim ted zavrene v noci. Legie tam sli bojovat s nemrtvakama (aleespon to dostali rozkazem), tak si je nebudou v noci poustet do vesnice. Je celkem skoda ze se tam zacali bez vedomi krale stehovat PC... bydlet ve vojenskem tabore asi neni idealni a kdo cte forum nebo se primotal k nejake casti dlouhodobeho pribehu, tak mozna tusi ze bude hur.

Banditi (a jina nahodna "havet"). Meli by byt generovane na hrane moznosti postav, ktere je "vyvolaji". Nekdy v lokacich jsou nekdy nejsou. Je treba si davat na lib. lvl pozor kdyz se probihaji "prazdne" lokace.
Jestli to je dobre nebo spatne nevim. Dobre to je, protoze zadna lokace neni nikdy stejna a pri cestach (hlavne na veci vzdalenosti) neni nuda, ale neustale napeti co se kde stane. Spatne to je, kdyz hrac nedava pozor a automaticky natrenovanym stylem probiha lokaci (taky se mi to stavalo) nebo neodhadne svoje schopnosti, nebo ma radeji kdyz ho nikdy nic v "nebezpecnem" svete neprekvapi a na neplanovanem miste neohrozi. Opradu nevim co je lepsi Úsměv, jestli klid (a casem nuda) a nebo trvala zmena a napeti.

Ty cerveny a modry bojovniky nejem schopny posoudit. Nevim o co slo, kdo to byl, jestli od systemu nebo od DM, atd. System nahodne generuje i pratelske setkani, kam se treba muze utect pred nebezpecim.

Velikosti pokladu uz se resit celkem dlouho, hlavni duvod je, ze je svet ucpany penezma z vykupu u Palivce. Jak se to podari omezit a nepouzivat pro tohle prehnane ohromne sumy od DM (penize vznikle mimo hru), tak se to srovna.
Druha moznost je, ze jste mohli jit na "proflaknuty" poklad, kam chodi uplne kazdy. Takze muze byt vybrany.
Nechce to chodit automaticky na "normalni" mista, ale hledat a prohledavat nezname... ve hre je vice nez 100 "pokladu", ale jejich kvalita a obsah se meni podle pravidelnosti (snadnosti) vybirani.

Nemoci... no mozna snizim pravdepodobnost ziskani nemoci, prodlouzim imunitu po vyleceni a nebo dam treba limit na lvl od jakeho se da ziskat urcita nemoc, aby to neschytal vsechno neopatrny 1lvl.
Leceni? No bud se najde "lecitel" co se v tom vyzna a pomuze nemoc vylecit a nebo se postava nauci cist Úsměv a zajde se vzdelat do knihovny.
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #19 kdy: Listopad 11, 2011, 12:57:01 pm

Zdravím Vás. Až na Jáchyma to nebylo zcela pochopeno, ale to me nevadí. Tak se tu mejte moji byvali spoluhraci. Ted zkousim Thalii.

Nicmene:
Vedeni je tu strasne, nic neprizna, k tomu, co jsem chtel se poradne nevyjadri, nevysvetli a kdyz uz, tak pozde a povrchne.
I. Lykantropii jsem si u zadnych postav sam nevylecil a nikomu koho jsem do odchodu znal, se to bez ritualu s druidem nepodarilo.
II. Ne kazda postava ma na to, aby sejmula najednou bandity, ktere si sama spawne. Ja jsem mel jen jednu ktera to dokazala a to jeste ne vsechny najednou, ale musel je lakat. Banditi jsou ale jen kapka do pretekajiciho poharu nejruznejsich neprijemnosti.
III. Ty expy asi nezmizely sami od sebe ze ano? Ale to si sahnete do svedomi sami, jestli se vam to libi takhle zamest pod koberec. Treba az se to nekterym
hracum stane, tak to pochopi - treba taky ne. Me uz to zily netrha.
Tak mi někteří prosim nemazte med kolem pusy, nejsem na světě od včerejška, díky.

A tady jedna pravdiva pisnicka na rozlouceni at to ma ten spravny patos:
http://www.youtube.com/watch?v=MLHzL4iKhmE

//Překlad textu, kdyby někdo nevedel anglicky: http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/jackson-michael/they-don-t-care-about-us-18084.

No, popravdě řečeno, z toho breku a z některých těch vykonstruovaných obvinění (ne všech) usuzuju, že budeš jeden z těch, co si podobným způsobem ty žíly rád trhá. Ano, některé věci tady trvají. Musíš si uvědomit, že Neus a Amy a případní jiní hlavouni nejsou třináctiletí výrostci, co tráví 16  hodin denně nad Kandelábrií. Ano, nejspíš se někdo seknul při vracení XP. V kombinaci s tím prvním to vypadá blbě... Holt tohle je malý server s malým počtem lidí jedoucí si svým vlastním tempem. Tím ubrečeným jacksonovským způsobem třídního boje jsi to rozštípnul už úplně...

Pokud jdeš na Thalii tak věz, že tě na prvních levelech budou mordovat příšery a banditi na cestách. Cos čekal? Růžovou zahradu s králíčkama?

A tohle je samozřejmě jen můj osobní názor.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #20 kdy: Listopad 11, 2011, 01:16:18 pm

S dovolením všech, řeknu svůj názor, protože z námitek a odpovědí by mohl vzniknout dojem, že za pár věcí může DM – není to pravda (i když ukliknout se může každý z nás) sme lidi a hooodně netrpělivý. Takže v první řadě se mi docela líbilo cituji :

Opradu nevim co je lepsi , jestli klid (a casem nuda) a nebo trvala zmena a napeti.

Zapamatujte si to prosím. Tohle je NAŠTĚSTÍ PROMĚNLIVÝ svět a sem rád, že ho hraju. NEJSEM VETERÁN , jsem nováček asi od léta letošního roku. Jsou servery, kde je svět NEMĚNNEJ typ Démo...atd, prosím, je na rozhodnutí každého, kde chce hrat. Pak jsou servery typ Diablo – běhám a mlátim doprava doleva – třeba Heart of Win.... A nakonec mate tady typ HRCRP -Equi....a tak dále.Ostatní servery více méně dělají to co Kandelábrie2, spíš mají snahu. Někde to jde líp jak tady a někde hůře. Zkusil sem všechny, věřte nebo ne, jsem tady. Nejlíp se mi utíkalo z Equlib..atd nejsem prostě hardcore RP hráč.
Každý, opakuji každý má možnost si přečíst ůvod stránek Kandelabrie2. Tam máte pěčlivě popsaný svět, do kterého chcete vstoupit. Jestliže to někdo opomene, tak neví samosebou do čeho jde. Jsem rád, už jsem to psal jednou, že i když budu mít lvl třeba 30, budu mít obavu a napětí jít do některých lokací.

Průběžné – dlouhodobé questy – zaplať pánbůh, že je máme. Budu zase citovat:
Hraci celkem dlouho ignorovali nejake deni okolo sebe a nezajimali se asi moc o svet za branou mesta, takze se na ty potvory trochu premnozili

Moje odpověď je v prvním odstavci – vidíte? Ať chcete nebo ne NWN je RP hra. Hardcore hráč nejsem, ale tahle volnost v RP hře tady na Kandelábrii2 mně až udivuje. Zkuste si někdy regnout jiný server a uvidíte sami. Takže....RP taky znamená ZAPOJIT se do dění světa kolem Vás,když ste v něm. A když se něco dlouho opomíjí, tak se to povětšině ZHORŠÍ. Aspoń v boji se zlem to myslím platí. Není problém, zdůrazňuji NENI – domluvit se třeba JENOM 2 hráči a udělat miniquest , akci, výpravu  říkejte si tomu jak chcete a udělat ( tohle si taky zapamatujte) ZMĚNU ve světě. Kapišto? Uděláte akci a NAPÍŠETE o ní kraťounkou hlášku, oznámení, popis jak chcete na forum IC SEKCE kapišto? A...voila změna je na cestě. Všechno děláte samozřejmě v kontextu s herním světem a dlouhodobýma questma.
Ano po hoooodně dlouhý době – Neus má pravdu a Šedostínka nám to říkala už dlouho předtím -  sme udělali čistku lesa a NAPSALI O TOM do IC sekce. Dajardos by mohl vykládat Všem kolik problému mu dělali právě vlkodlaci v lesích kolem Kandaháru - ejhle nakažení lykantropií.
Vše se vším souvisí – tenhle svět se snaží být konzistentní. Píšu snaží, protože mu musíme pomoct hraním RP všichni, ne jenom 2-3 PC z 10-15 hrajícich - můj vzor Romi -  PC hráč s minimalně 4miniquestama za 2 dny.  Mrknutí. A někdy jde o nic,třeba jen doprovodit karavanu z místa A do místa B a pokecat kolem toho. Ovšem, když se kolem nachomejtne třeba DM už z toho může být quest neli příběh.

Kinkin se nechal schválne nakazit, aby všem mohl popsat - lykantropii -pokousaní krysodlakama, vlkodlakama atd.
NEMOC se dá léčit hned, když je v INKUBAČNÍM stádiu, pro neznalé nahoře na lište vedle obrázku Vašeho avatara mate červenou tvař - popisuje Vaši nemoc. Zakouzlíte odstraň nemoc a je to vyřešeno zavčasu. Když ne a nemoc propukne píše Vám to dole v oknech chatu nad spodní lištou:
- napadají vás stráže a legionáři, NPC od Vas utíkají -stane se z Vás ZLOČINEC -i když ste nic neudělali
- příroda se od Vás odvrací (tohle píše lidem,co mají za boha Dannan a nemodlí se, ale i těm co jsou nakaženi)
-NAPADAJÍ Vás vaše vlastní zvířata, když je máte(třeba hraničáři,druidi a další)
-v noci (hodiny jsou napravo dole u lišty monitoru, jak je kompas) píše Vám v chatu, že CENÍTE ZUBY A VRČÍTE
LYKANTROPIE se lečí – min.10x modlit u oltáře Dannan v lesích a pak HNED po 10 modlení jak vstanete zaklouzlit odstraň nemoc – třeba hůlkou. Jde to, to že sem Daraja s Nani nevyléčil může mít důvody 2 -bud sem udělal někde chybu
                         – třeba sem po obřadu pozdě zakouzlil odstraň nemoc
                      - nebo se nakazil ještě jednou v průběhu léčení poněvač – Lykantropie se nestratí hned jak prokletí. Podrobněji Vám to už fakt napsat nejde.

Řemeselníky a Palice se Vam povedlo zazdít uplně,-  jojo nekoukejte Vám všem co ste mrčeli -no veřím že se to vyřeší

 Poklady neřeším - KUPODIVU je nás tady hráču ted víc, tak nemůžete čekat, že „lehké“ poklady kolem „bezpečných“ lokací budou mít šmrnc a 500 zlatých.

Nechci na vyvracet Nadarovi co viděl,ale Červené bojovníky sem eště za 4 měsíce tady neviděl. 2 možnosti: buď miniquest dm nebo je nějak musel poškádlit. Nakaždý pád si druidka Nani všimla,
že frekvence spawnutí modrých bojovníků - to jsou ti hodní - je částečně ovlivněna VÝSTAVBOU věží v rámci frakce. Takže, když věž v lokaci nestojí, nejenomže tam a okolí nespawnují bojovníci, ale je i vetší možnost lupičů a jiných pobudú. No není to krása, ten proměnlivý svět ?

Jo a lidičky, prosím, nezapomínejte hrát RP – by jste se divili, ono to funguje.
Poslední změna: Listopad 11, 2011, 01:47:16 pm od Nani Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #21 kdy: Listopad 11, 2011, 03:08:19 pm

já doufám že všechny staré známe ještě uvidím ,myslím tím Dajarda a ostatní stala se holt chyba ale nebojte se je přiznat a raději včas nikdo vám hlavu neutrhne doufám Smích pokud teda odešel jen kvůli tomu  ,jestli mu nevyhovoval svět jako takový nedá se nic dělat káždému se líbí něco jiného ale mě osobně se s ním hrálo dobře a budu věřit v jeho návrat Mrknutí
Zaznamenáno
Dajardd
Host
Odpověď #22 kdy: Listopad 12, 2011, 10:39:24 am

Zdravím Vás. Až na Jáchyma to nebylo zcela pochopeno, ale to me nevadí. Tak se tu mejte moji byvali spoluhraci. Ted zkousim Thalii.

Nicmene:
Vedeni je tu strasne, nic neprizna, k tomu, co jsem chtel se poradne nevyjadri, nevysvetli a kdyz uz, tak pozde a povrchne.
I. Lykantropii jsem si u zadnych postav sam nevylecil a nikomu koho jsem do odchodu znal, se to bez ritualu s druidem nepodarilo.
II. Ne kazda postava ma na to, aby sejmula najednou bandity, ktere si sama spawne. Ja jsem mel jen jednu ktera to dokazala a to jeste ne vsechny najednou, ale musel je lakat. Banditi jsou ale jen kapka do pretekajiciho poharu nejruznejsich neprijemnosti.
III. Ty expy asi nezmizely sami od sebe ze ano? Ale to si sahnete do svedomi sami, jestli se vam to libi takhle zamest pod koberec. Treba az se to nekterym
hracum stane, tak to pochopi - treba taky ne. Me uz to zily netrha.
Tak mi někteří prosim nemazte med kolem pusy, nejsem na světě od včerejška, díky.

A tady jedna pravdiva pisnicka na rozlouceni at to ma ten spravny patos:
http://www.youtube.com/watch?v=MLHzL4iKhmE

//Překlad textu, kdyby někdo nevedel anglicky: http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/jackson-michael/they-don-t-care-about-us-18084.

No, popravdě řečeno, z toho breku a z některých těch vykonstruovaných obvinění (ne všech) usuzuju, že budeš jeden z těch, co si podobným způsobem ty žíly rád trhá. Ano, některé věci tady trvají. Musíš si uvědomit, že Neus a Amy a případní jiní hlavouni nejsou třináctiletí výrostci, co tráví 16  hodin denně nad Kandelábrií. Ano, nejspíš se někdo seknul při vracení XP. V kombinaci s tím prvním to vypadá blbě... Holt tohle je malý server s malým počtem lidí jedoucí si svým vlastním tempem. Tím ubrečeným jacksonovským způsobem třídního boje jsi to rozštípnul už úplně...

Pokud jdeš na Thalii tak věz, že tě na prvních levelech budou mordovat příšery a banditi na cestách. Cos čekal? Růžovou zahradu s králíčkama?

A tohle je samozřejmě jen můj osobní názor.“
----------------------------------------------------------------------------------------

Z prvu jsem ani neměl chut se vubec k tvému názoru vyjadřovat. To je celkem debilní názor, ale děkuji za něj. Usuzuješ špatně a nic se nesnažíš vyřešit a ani zlepšit. Jen mi zavřít hubu, nějak mě shodit že? (což se ti stejně nepodaří, takových jako ty bylo a ještě bude). A taky už tu nejsem sám, kdo si všiml, že ne vše je na Kandelabrii v pořádku. To co jsem napsal (někomu to možná v dnešní pokřivené době bude připadat neobvyklé) nejen kvuli sobě.
Nevím kde jsi přišel k spojení Jacskona a třídního boje? To bys mi mohl vysvětlit. Název písně je v překladu: ,,oni se o nás nestarají“ a byl primárně směřován americké vládě, já jsem si to vypůjčil, protože mám pocit, že se tady o mě taky nikdo nestaral. Na to jsem chtěl upozornit a zjednat nápravu.
Já už sem ale psát nebudu, mám dost své práce. Řekl jsem vše, co jsem říct chtěl a jsem smířen s tím, že se tu může objevit názor, kterej na mě bude útočit. Ale já už se mu bránit nebudu, ikdyž to potom může vypadat tak, že s ním souhlasím. Naposledy Zdar.

//http://www.youtube.com/watch?v=WtiXDpcvuOc&feature=related
*text pisne chapat obrazne, dekuji:)
Zaznamenáno
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #23 kdy: Listopad 12, 2011, 07:46:58 pm

No když jsem četl ten Ludkuv příspěvek tak jsem také nevěděl jestli plakat nebo se smát . Hm . Jackson a třídní boj to bude asi nějaké foux-pá.           
 - Jinak Ludku ale ty jsi Oligarcha a... ?...?  Neměl by jsi třeba jít ty tomu nováčkovi pomoci?  Nemáš čas? Tak proč jsi oligarcha?  Mrknutí
 To neber ve zlém , já to zle nemyslím , ale je to uzavřený kruh z kterého se nedostaneš.  .
 - No já už jsem se chystal asi po 3 hodinách hraní pryč a nebýt toho že jsem potkal Kikina už bych tu možná ani nebyl. 
 - Pro Nani a Kikina - Připomínáš mi mne samotného po 4 měsících hraní na Kandelábrii , což už je bohužel několik let. Držím Ti palce ať ti to vydrží , pokud ale tobě a Rákosníčkovi  vedení a ostatní hráči nepomohou ,tak ti správné nadšení moc dlouho nevydrží. Zlomí Vás ekonomika jako indiánský šíp .  Smích   Ta nešťastná ekonomika .        Jak budu mít čas příjdu .
             
 Četl jsem příběh co psala šedostinka - tak tam si pamatuji boj o tu vesnici s Orcy   pred dvěma (nebo více?) roky? Míno a muj Pik bránili se svymi Henchmany jednu vstupní bránu , my jí ubránili ,ale orcové prorazili obranu druhé brány (trpošský NPC se flakali) a napadli nás i ze zadu Smích Smích . To byla dobrá bitva jedna z nej co jsem hrál NWN .
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #24 kdy: Listopad 16, 2011, 03:06:35 pm

Z prvu jsem ani neměl chut se vubec k tvému názoru vyjadřovat. To je celkem debilní názor, ale děkuji za něj. Usuzuješ špatně a nic se nesnažíš vyřešit a ani zlepšit. Jen mi zavřít hubu, nějak mě shodit že? (což se ti stejně nepodaří, takových jako ty bylo a ještě bude). A taky už tu nejsem sám, kdo si všiml, že ne vše je na Kandelabrii v pořádku. To co jsem napsal (někomu to možná v dnešní pokřivené době bude připadat neobvyklé) nejen kvuli sobě.
Nevím kde jsi přišel k spojení Jacskona a třídního boje? To bys mi mohl vysvětlit. Název písně je v překladu: ,,oni se o nás nestarají“ a byl primárně směřován americké vládě, já jsem si to vypůjčil, protože mám pocit, že se tady o mě taky nikdo nestaral. Na to jsem chtěl upozornit a zjednat nápravu.
Já už sem ale psát nebudu, mám dost své práce. Řekl jsem vše, co jsem říct chtěl a jsem smířen s tím, že se tu může objevit názor, kterej na mě bude útočit. Ale já už se mu bránit nebudu, ikdyž to potom může vypadat tak, že s ním souhlasím. Naposledy Zdar.

//http://www.youtube.com/watch?v=WtiXDpcvuOc&feature=related
*text pisne chapat obrazne, dekuji:)

Z mého pohledu to bylo myšleno hlavně jako šťouchnutí, aby ses trochu zklidnil. Napsal jsi útočný příspěvek, dostalo se ti útočné odpovědi... Za tím co si myslím o trhání žil si stojím. Neneapadá mě jiný důvod, proč bys to jinak takhle psal. Trošku mi to připomíná sebe samého, když jsem před X lety na Kandelábrii přišel.Taky jsem měl spoustu řečí na fóru, chrlil jsem spoustu neopodstatněného breku atp. Od té doby jsem si ale uvědomil, že to je jen hra, ti co to vedou jsou jen lidi a tak nějak by se to všechno mělo brát s trochou odstupu. (I když pravda, někdy se ještě rozohním.) Nikdo nepíše, že na Kandelábrii je všechno v pořádku. Jen si myslím, že by se to dalo řešit trošku kultivovanějším způsobem než zuřivými deklaracemi na fóru.

No a protože s Jáchymem nechápete pojem třídní boj ve spojením se songem "They Don't Really Care About Us", tak byste si měli znova přečíst ten text. Majkl se stylizuje do řad "lůzy" (tak tomu říkám já, ale v dnešní době by se oni sami nazvali 99%), která si stěžuje na vládu (řekněme ta horní vrstva/třída), která se o ně nestará. Ještě si bere do huby velkého socialistu Roosevelta, používá větičky typu "Jew me, sue me" atd. Jestli tohle není umírněné prohlášení třídího bojovníka, tak teda už nevím, co jiného by to mohlo být. Možná tam zpívají o zmrzlině a růžových králíčcích.
http://www.youtube.com/watch?v=WL1lfSzgcAw

EDIT: Mimochodem, to Majklovo pokrytectví je v celku zábavná věc. Kromě toho, že si hraje na chudáka, tak ten song má taky rasový podtext. Jen to jaksi nesedí k tomu, že Majkl se od svých bratří poněkud odloučil a udělal ze sebe bělocha.
Poslední změna: Listopad 16, 2011, 03:22:17 pm od Ludekk Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #25 kdy: Listopad 16, 2011, 08:20:51 pm

Já tedy nevím, jestli nepodléhám propagandě, ale nebyla změna barvy pleti způsobena nemocí?
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #26 kdy: Listopad 17, 2011, 03:06:33 am

Já tedy nevím, jestli nepodléhám propagandě, ale nebyla změna barvy pleti způsobena nemocí?

No, s tou kůží jsem se nechal trochu unést. Dost možná (oficiální zdroje to tvrdí) to byla choroba odumírání pigmentových buněk. Nicméně, ono se tomu těžko věří... Tak jako tak, Majkl rozhodně není někdo, koho by kdokoli měl brát vážně ve vážných věcech.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Stran: 1 [2]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS