Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 20, 2024, 02:37:54 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1] 2
  Tisk  
Autor Téma: Odchod  (Přečteno 11994 krát)
Dajardd
Host
kdy: Listopad 05, 2011, 09:20:08 am

Zdravím Vás,
rozhodl jsem se odejít ze serveru a to z toho tůvodu, že tento server na mě působí jako zmatený, nedodělaný atd.
Některé věci, které se mi nelíbily:
1)Lykantropie: moje postava se nakazila nemoci od obycejneho vlka a tato nemoc nejde sundat, nepomohl ani regulelni obrad od veledruidky Nani.
2)Mozna kvuli lykantropii (ale jeste se ani nepromenila a uz) postava neustale dostava titul zlocinec a kdykoliv se objevi ve meste jde po ni straz.
3)Moje druha postava ztratila nasetrene presahujici expy a nikdo s tim nic nedela (uz dva tydny to resim), proste Sedostinka rekne ,,Neus nic nerek tak asi nikdy (se ti nevrati expy zpatky),, nebo ,,v logu nic neni,, .
4)Tak si zalozim novou postavu, zatimco jedna hnije ve vezeni za nic a druha ceka na expy a chci jit tezit zelezo do dolu. Vlezu do dolu v krateru a sejme me epic drow knezka i s pomocnikem (pak jsem se dozvedel ze tam udajne sidli Shar a ze to je v poradku), tak jdu pres Chmelinkov do dolu v Timpanii a je tam zase pro zmenu zateraseny most.
5)Nemuzu s novou postavu udelat dva kroky, aby na me v lese neutocili Vroci, vlkodlaci, lupici atd.
6)Na registaci na forum cekam dva mesice, protoze az ted mi byl nekdo schopen rici, ze se nelze registrovat s domenou .com.
Tak se tady mějte pěkně a díky za hru. Půjdu vyzkoušet jinou reálii.
Zaznamenáno
Nurdu
GUILD-Tovaryšstvo
Hrdina
***
Příspěvků: 327


Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Listopad 05, 2011, 10:04:06 am

Neblazni, te lykantropie te zbavim to neni problem, tech XP je skoda, ale snad se to vyresi. To ze je tady ted v okoli hodne nebezpecno je pravda ale hold si musim clovek davat bacha. Este to prehodnod byla by skoda kdyby jsi opravdu skocnil.
Zaznamenáno
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Listopad 05, 2011, 10:54:47 am

no na tu lykantropii sme udelali 5 obřadů, pak se Kamael 10 x modlil (asi už zbytečne) ,pak se použila hulka odstraň nemoc 4+ - podle knihy v knihovně lykantropie nemoc je. Tak nevím snáď mne napadá kombinace odstrań nemoc a odstran prokletí.
Jinak končit je nesmysl, máš v poho postavy.
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Listopad 05, 2011, 12:22:59 pm

modlili jste se v lese?
posledne tomu co to neslo, to zkousel u oltare "mestskeho" boha
bylo pomodleni tesne pred pritetem kouzla? .. nemusi to byt ani z hulky staci normalni od postavy
Zaznamenáno
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #4 kdy: Listopad 05, 2011, 02:21:04 pm

modlili jste se v lese?
posledne tomu co to neslo, to zkousel u oltare "mestskeho" boha
bylo pomodleni tesne pred pritetem kouzla? .. nemusi to byt ani z hulky staci normalni od postavy

Přesně takhle to bylo : 1 obřad v kandahárslém lese + odstran nemoc (4+) bez modlení. Pak chvílu pokec a zbíraní bylinek a pak po 5-10 minutách pro jistotu, ale myslím si že zbytečně 5x obřad u oltáře v lese, Nani jinde dělat obřad asi nemůže jako druid, 10x modlení a hned odstran nemoc (4+).
Pak se čekalo asi 2 dny, pry lykantropie se neodstraní hned jako prokletí - mezitím ho zavřeli jako zločince, asi ty obřady a kouzlo nezabrali, ale fakt nevím proč.  Nevím co si myslet/Nerozhodný
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Nurdu
GUILD-Tovaryšstvo
Hrdina
***
Příspěvků: 327


Zobrazit profil
Odpověď #5 kdy: Listopad 05, 2011, 02:24:30 pm

No ja sem se lykantropie zbavil tak ze sem se 10x pomodlil u oltare v lese a pak odstrans chorobu, a bylo to.
Zaznamenáno
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #6 kdy: Listopad 05, 2011, 02:32:50 pm

Jestli opravdu chceš skončit, tak ti popřeju hezkou hru někde jinde, ale stejně ti ještě odpovím:

ad 1) sundat určitě jde, jen se vám někde muselo podařit vyrobit chybku, sám už jsem se toho zbavil a jednou i pomohl dalšímu hráči
ad 2) ve městě by měl být log přestupků a tam bys měl mít napsáno, co se stalo, na každej pád jde udělat soud a shledat tě kdyžtak nevinným, stačí sehnat někoho, kdo má tyhle pravomoce Úsměv
ad 3) je to blbá otázka, ale jsi si jistej, že jsi ty exp měl? případně nebyla tam nějaká zvláštnost, výjimka? opět z vlastní zkušenosti vím, že ikdyž jsem měl třeba tři lvly navrch, tak jsem o nic nepřicházel..
ad 4) doly jsou teď trošku složitější, Kráterské doly jsou regulérně zabrané a nepřístupné pro kohokoliv, kdo to tam nevymlátí, snad včetně kráterských.. Ale co se týká dolů na jihu, tak přímo u Chmelínkova jsou přístupný doly, aspoň před týdnem ještě byly..
ad 5) podobně to tu bylo už při testu, pak se to trošku uvolnilo, ale když se budeš držet cest, tak kromě lupičů bys neměl na nic narazit
ad 6) nic ve zlým, ale tys to taky neřekl dřív, že chceš takovou doménu zaregistrovat, prostě to nikoho nenapadlo Úsměv
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #7 kdy: Listopad 05, 2011, 03:46:51 pm

Na výzvu Čendy jsem se zapojil do hry v topicu - Co vám na Kandelábrii vadí a proč nehrajete-  .
 Své poznatky uvedu tam , ale tady k tomu mladíkovi Dajardd - s ním nelze než  souhlasit a vedení serveru by s ním vůbec nemělo přít , ale ihned se omluvit , napravit chybu a požádat ho aby to ještě zkusil .  Protože on tam má skoro ve všem pravdu.
 Nový server jede od unora a muchy by měli být vychytané , ale server  má více problemu než-li se zdá.  Já musím letět do práce , ale pokud bude Neus chtít napíšu mu to na PM nechci něco vyvolávat. 
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #8 kdy: Listopad 07, 2011, 02:39:49 pm

Zdravím Vás,
rozhodl jsem se odejít ze serveru a to z toho tůvodu, že tento server na mě působí jako zmatený, nedodělaný atd.
Některé věci, které se mi nelíbily:
1)Lykantropie: moje postava se nakazila nemoci od obycejneho vlka a tato nemoc nejde sundat, nepomohl ani regulelni obrad od veledruidky Nani.
2)Mozna kvuli lykantropii (ale jeste se ani nepromenila a uz) postava neustale dostava titul zlocinec a kdykoliv se objevi ve meste jde po ni straz.
3)Moje druha postava ztratila nasetrene presahujici expy a nikdo s tim nic nedela (uz dva tydny to resim), proste Sedostinka rekne ,,Neus nic nerek tak asi nikdy (se ti nevrati expy zpatky),, nebo ,,v logu nic neni,, .
4)Tak si zalozim novou postavu, zatimco jedna hnije ve vezeni za nic a druha ceka na expy a chci jit tezit zelezo do dolu. Vlezu do dolu v krateru a sejme me epic drow knezka i s pomocnikem (pak jsem se dozvedel ze tam udajne sidli Shar a ze to je v poradku), tak jdu pres Chmelinkov do dolu v Timpanii a je tam zase pro zmenu zateraseny most.
5)Nemuzu s novou postavu udelat dva kroky, aby na me v lese neutocili Vroci, vlkodlaci, lupici atd.
6)Na registaci na forum cekam dva mesice, protoze az ted mi byl nekdo schopen rici, ze se nelze registrovat s domenou .com.
Tak se tady mějte pěkně a díky za hru. Půjdu vyzkoušet jinou reálii.

ad5 Pamatuju na to kdy na cestách bylo absolutní bezpečno a taky se to nelíbilo. Samozřemě když vylezeš s 1. lvl, tak tě sejme kde co. Musíš trochu získat zkušenosti kolem Kandaháru. Jinak se dá těm lupičům vždycky zdrhnout, když jdou nad tvé síly.

Docela souhlas s tou lykantropií a nemocema. Vzhledem k mizernýmu počtu hráčů na serveru, je často otázkou dní (reálných), než vůbec postava ve hře sežene kněze nebo druida. A když to pak ani nezafunguje, tak věřím, že to opravdu dokáže znechutit.
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #9 kdy: Listopad 07, 2011, 02:42:57 pm

Co se týká těch lupičů, tak si pamatuju, že jsem si se Sárou dokonce zabíjením lupičů vydělával. Skoro mě štvalo když jsem procházel lokacema a nikde se žádný nevyloupli. Ale musí se na to hlavou, ne do nich naběhnout a myslet si, že je porubeš.
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #10 kdy: Listopad 07, 2011, 02:43:33 pm

na vyleceni nemoci se nepotrebuje zadna cizi postava
staci obycejne modleni (solo) a zakladni "lecici" kouzla by meli jit koupit v alch. cechu, kde se ve vitrinach obnovuji (jestli se to nezmenilo)

edit:
jo a navod na leceni je v kazde knihovne
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #11 kdy: Listopad 07, 2011, 06:23:06 pm

já do toho nehrabla, jestli myslíš na tohle  Úsměv
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #12 kdy: Listopad 07, 2011, 06:38:14 pm

Škoda Darajdos, no nic výpravy v létě, byli docela fajn, pamatuješ vid. Jen z těma postavama se to jaksi zamotalo Smutek.
Jinak vzkazuju Všem,  ted je nastavení obtížnosti na urovni. Líbí se mi, poněvač jak sem už tady četl, když bylo absolutně bezpečno, taky se nelíbilo. To jsou lidi.
Je nastavena proměnnost prostředí, je to fajné. Aspoň se bojím vystrčit rypáček z baráku. Jestliže to některé lidi  odradí, tak je to pro ne hardcore server   Úsměv a hold si musí najít jiný svět, který jim vyhovuje  Mrknutí
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #13 kdy: Listopad 07, 2011, 09:40:13 pm

Což ale neznamená, že příšery který se různě vyskytujou a dříve tam nebyly nemůžou být vyloveny. Jen je třeba mít za zadkem DM nebo o tom aspon něco napsat Úsměv
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Dajardd
Host
Odpověď #14 kdy: Listopad 10, 2011, 06:36:15 pm

Zdravím Vás. Až na Jáchyma to nebylo zcela pochopeno, ale to me nevadí. Tak se tu mejte moji byvali spoluhraci. Ted zkousim Thalii.

Nicmene:
Vedeni je tu strasne, nic neprizna, k tomu, co jsem chtel se poradne nevyjadri, nevysvetli a kdyz uz, tak pozde a povrchne.
I. Lykantropii jsem si u zadnych postav sam nevylecil a nikomu koho jsem do odchodu znal, se to bez ritualu s druidem nepodarilo.
II. Ne kazda postava ma na to, aby sejmula najednou bandity, ktere si sama spawne. Ja jsem mel jen jednu ktera to dokazala a to jeste ne vsechny najednou, ale musel je lakat. Banditi jsou ale jen kapka do pretekajiciho poharu nejruznejsich neprijemnosti.
III. Ty expy asi nezmizely sami od sebe ze ano? Ale to si sahnete do svedomi sami, jestli se vam to libi takhle zamest pod koberec. Treba az se to nekterym
hracum stane, tak to pochopi - treba taky ne. Me uz to zily netrha.
Tak mi někteří prosim nemazte med kolem pusy, nejsem na světě od včerejška, díky.

A tady jedna pravdiva pisnicka na rozlouceni at to ma ten spravny patos:
http://www.youtube.com/watch?v=MLHzL4iKhmE

//Překlad textu, kdyby někdo nevedel anglicky: http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/jackson-michael/they-don-t-care-about-us-18084.
 

Poslední změna: Listopad 10, 2011, 06:43:09 pm od Dajardd Zaznamenáno
Stran: [1] 2
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS