Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 29, 2024, 02:59:09 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1] 2 3 4
  Tisk  
Autor Téma: Odkup věcí u Palivce  (Přečteno 20982 krát)
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
kdy: Srpen 28, 2011, 11:39:57 am

měl jsem na prodej ve vytríně nějaké věci které sice zmizeli ale peníze se mi na učet nepřičetli něšlo by se na to podívat dnes sem tam dal 5 prstenů tak uvidím zda se něco přičte děkuji moc
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #1 kdy: Srpen 28, 2011, 02:40:17 pm

Veci vo vytrine sa postupom casu stratia. Myslim ze je to mesiac alebo dokonca tri?
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Srpen 28, 2011, 04:21:53 pm

Je to divné, protože jsem vykupovala prostřednictvím PC a peníze si to vzalo.
Můžeš prosím dát sem jméno účtu a postavy o které se bavíme? Poprosím neuse aby se podíval do systému, jestli tam něco uvidí.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Srpen 28, 2011, 07:38:54 pm

1Rakosnicek1-postava Malá Romi
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #4 kdy: Srpen 28, 2011, 09:29:22 pm

jestli se "vykup" delal 27.8. 17:33
tak Mala Romi ziskala neco pres 10k zl

hmm, vykupci je celkem stedrej Úsměv
Zaznamenáno
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #5 kdy: Srpen 29, 2011, 08:54:16 am

děkuji velice za ochotu a čas strávený za pomoc při objasnění situace velice se omlouvám všem kteří s tím měli nějakou práci nevěděl sem totiž kolik sem měl přesně na učtu ted už si to ohlídám myslel sem že tam bylo víc Škleb a děkuji za rychlou odpověd s uctivou poklonou Malá Romi
Zaznamenáno
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #6 kdy: Říjen 14, 2011, 01:56:53 pm

mám ještě jeden dotaz vitrína pro krejčího nebere na výkup roby nevím jestli je to v pořádku nebo ne jiné věci od krejčího to vezme je to výkup u Palivce abych to upřesnil a nezkoušel sem kožené zbroje u těh nevím.
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #7 kdy: Říjen 24, 2011, 09:17:36 pm

Poslední Palivcově karavaně se někde zatoulalo jedno zvíře z pěti.

Zvíře se prý našlo, bohužel loď, do které eskorta vedená velekněžkou zvířata vedla, už odplula.
Palivec, vzhledem k nedostatku financí byl nucen snížit výkup od řemeslníků. V tuto chvíli bere pouze osm kusů výrobku od řemeslníka.

Příští karavanu by měli dobrodruhové lépe hlídat...

A co tak zrušut celý server? Místo psaní stačí snad uprava a pustit víc financí do oběhu.Jak by jste to dělali při hraní 20 lidí,kdyby každý šetřil?Už se přestávám divit,že tu moc lidí nehraje.Prostě bude jednodušší K2 zrušit a server využít na něco jineho.Pak bude víc času na youtube a další aktivity.
jak uz jsem nekde psal, je jedno kolik lidi hraje
kdyz je jich 5 nekde ve hre jsou penize pro 5 lidi, kdyz je jich 100 tak nekde ve hre jsou penize pro 100 lidi

to ze na soucasny pocet lidi uz jsou penize temer vybrane Smutek je vec jina
system ted beznadejne bojuje proti vykupu... a je z toho divokej ze penize porad pribyvaji
Zaznamenáno
Mikes
Mob
*
Příspěvků: 53


Zobrazit profil
Odpověď #8 kdy: Říjen 25, 2011, 01:14:33 pm

aha.Takže tajže to mám chápat tak,že staci využívat system na počet lidí při počte třeba 9 hráčů a ten jedinec šetřit až teměř postahuje peníze na max lidí co hrají,tak pak už pro ostaní nebude mít ani vyýznam do hry se nalogovat?
Zaznamenáno

Bardka a Boží bojovnice Misha
************************
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #9 kdy: Říjen 25, 2011, 03:04:31 pm

Ano, pochopil správně. Vyšší level/ déle hrající vyžere novým hráčům/ postavám hrozinky. Pokud se vedení nezamyslí nad stávajicími "dotacemi", nikdy systém nebude fungovat. Je to tady taková malá EU. Škoda.
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #10 kdy: Říjen 25, 2011, 05:29:03 pm

Ano, pochopil správně. Vyšší level/ déle hrající vyžere novým hráčům/ postavám hrozinky. Pokud se vedení nezamyslí nad stávajicími "dotacemi", nikdy systém nebude fungovat. Je to tady taková malá EU. Škoda.

Hezký den a nashledanou! .)
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #11 kdy: Říjen 25, 2011, 05:42:21 pm

 Šok cože?. Dobrá zrušte Palivce, ale zařiďte odkup výrobku těma 2-5 PC, které jsou průmer na serveru. No a ? To nejde vid?
 Prodávam už 3 měsíce výrobky a nebýt Palivce, tak z nich mám už zařízen obchodní dům Kotva II - tolik by jich bylo.
 Tak nevím , každý vykládá toto a tohle ale nekupuje nikdo nic. Od nástrojů přes hadry po lektvary. System nevykupuje taky, ať si vykladá kdo chce co chce. A SYSLIT tady 100-200 zlatych, to asi taky ne. Udělal jsem na žadosti VÍCE PC konečne výzkum a výrobu lektvaru UZDRAV 5.
Hehe a co myslíte, že se stalo? Naplnil jsem vitríny v alchym. cechu po okraj NEHORÁZNĚ nízkou DOMLUVENOU s 9 PC, ktere byli momentalne ve hře...a ? A NIC vykoupil jsem to po 3 dnech s mojí druhou postavou. Jediný koupil  1 paklík Mino. Hráči nemají zájem nakupovat a aby někdo koupil za měsíc ode mne neco za 400-2000 zlatych hihi no nazdar bazar.Druid děla lektvary 5 okruh , krejčí a nastrojář v jednom taky 5 okruh nastrojů a hader .... a ? K čemu? - když vemete Palivce tak k ničemu. Neni to třeba tím, že hrači přišli nasyslili a odešli ? Viz dům Mortyši, kterou jsem nevidel už 2 měsíce a dům ji nikdo nezkonfiskoval - tz. že ho platí a z čeho? Třeba ma na učtě 300k a je na jiném serveru - nehraje už tady. To stejně Kira, ted se objevila Tanya po měsíci a takových je víc.Vrátí se sem na kontrolu jednou za 2-3 měsíce nebo rok ...a ? Hehe a odnese to těch par lidí co tady hraje  Škleb
Poslední změna: Říjen 25, 2011, 05:57:45 pm od Nani Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #12 kdy: Říjen 25, 2011, 05:59:14 pm

aha.Takže tajže to mám chápat tak,že staci využívat system na počet lidí při počte třeba 9 hráčů a ten jedinec šetřit až teměř postahuje peníze na max lidí co hrají,tak pak už pro ostaní nebude mít ani vyýznam do hry se nalogovat?
no tak to docela neni, protoze 1 clovicek (nebo par clovicku) nema tolik schopnosti, aby ty penize schromazdili

1) za normalniho stavu je k ziskavani penez potreba aktivita
a aktivita vyzaduje i nejake naklady na "zivot", napr. platby za lvl, opotrebeni veci, dane, atd.

2) penize schromazduji vsichni
takze se nikdy nestane, ze by vsichni hraci "bez boje" prenechali vsechny penize 1 clovickovi
ale budou je z neho tahat napr za zbozi, opravy, vyuku lvl, atd.

3) clovek je tvor liny, takze kdyz bude nekro nechutne bohaty, tak si radeji nejake veci koupi, nez aby si je nejak narocne ziskaval sam

suma sumarum:
za normalniho stavu to vzdy fungovalo, tak ze se ekomika a stav penez ustalil na nejake hladine,
ktere zarucovala, ze penez je v obehu stale +/- stejne, hodnota penez je +/- konstatni
nejbohotsim postavam uz se nevyplacelo dal skudlit, ale obcas ze z lenosti nebo prestize odvazali a koupili i drazsi vec
chudsi postavy zvladli prezit, ale nejlepsi vybaveni pro ne bylo celkem nedosazitelne

penize proste meli hodnotu, kdyz nekdo rekl, ze nekomu da 1k zl za neco, tak to znamenalo
Zaznamenáno
Nurdu
GUILD-Tovaryšstvo
Hrdina
***
Příspěvků: 327


Zobrazit profil
Odpověď #13 kdy: Říjen 25, 2011, 06:14:55 pm

No ja mam jinou zkusenost, setrim penize jen tak tak abych mel na postupy, a vetsinou mi to nevyjde, a nebyt vykupu u palivce tak ted mam tak 10 uroven a ne 21. Kupovani veci, moc rad bych si od pana Kinkina koupil 5+ set obleceni Úsměv penize na nej mam ale do dalsiho vykupu budu mit preexpeno minimalne 6 urovni Smích A nebyt Twinkee ktera me naucila nekolik urovni byl bych taky uplne nekde jinde. Co se pokladu tyce tak zisk s pokladu mi tak tak pokryje naklady na lekarnicy. A nebyt Nani tak nemam ani nic to vykupu takze bych byl uplne v pr*eli.
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #14 kdy: Říjen 25, 2011, 06:18:14 pm

...ale zařiďte odkup výrobku těma 2-5 PC, které jsou průmer na serveru. No a ? To nejde vid?
..
vyrobky kupuje ted i system, ale neni to videt, protoze:
- vykupuje v uplne jinem mnozstvi, protoze nejsou penize (tohle je normalni regulovany vstup penez), pred par tydny to bylo treba za 14k zl tydne (to cca 200k zl tydne od palivce totalne zneviditelni)
- vykup je nahodny, pomaly a nepretrzity, tj. neni videt nahly ubytek zbozi v 1 cas
- a hlavne neni to udelane jako jediny, hlavni a spolehlivy prijem postavy, je to prilepseni a bonus pro remeslniky, kteri svoji praci zkousi prodat ostatnim postavam a tim jim umozni hrat
remeslnik by hadam mel i normalne hrat a ne jen cekat na pristi vykup a nakupovat lvl (i taci existuji)

proc zadne PC nekupuji?
kupuje ale podstatne pomaleji nez palivec, je to otazka ceny, kdyz se do toho nebude umele stourat, tak si ceny sednou... treba se nebude prodavat 10ks tydne neceho za 5k zl, ale 1ks mesicne za 20k zl
taky nemusi nakupovat protoze nemaji penize a pocitaji kazdy gros... kdyz nepouzivaji vykup
dalsi otazka je je zbozi, ktere remeslnik nabizi atraktivni pro zakaznika? kdyz se remeslnik trefi do potreb, je mozne ze zakaznika vyzdimat i velkou cenu (ale chce se to snazit ulovit zakaznika... kdyz uz hrajete ty remeslniky)
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3 4
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS