Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Březen 28, 2024, 08:51:37 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 8 9 [10] 11
  Tisk  
Autor Téma: Craft  (Přečteno 57077 krát)
Valhala
Nováček

Příspěvků: 29


Zobrazit profil
Odpověď #135 kdy: Leden 26, 2014, 01:54:52 pm

Přečetla jsem celé tohle téma a nenašla odpověd , chci delat krejčovství ale i přesto že jsem měla střih kde je napsáno co tam má být .. střih, kůže, esence . Kůže byla obyčejná, esence železná a střih na pásek a ono mi to píše že si mám nejdřív uklidit , nebo že tam nemám všechno. Přidala jsem i železnou jehlu. Tak kde je problém? je ještě něco co tam chybí ? Díky za radu jestli to bude někdo číst.
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #136 kdy: Leden 26, 2014, 02:17:24 pm

do stavu by se melo dat:
nastroj (nektere nastroje jdou drzet i v ruce, ale jehla to neni)
plan vyroby (strih)
kuze
esence

kdyz das 10x plan, tak by jsi tam mela mit i 10x tolik materialu, protoze to znamena ze chces delat 10ks
kdyz budes mit stesti tak vyrobis, vyrobek s vydrzi 0/0 .. to je neuplny vyrobek, ktere nejde pouzivat
v dalsim kroku k 0/0 vyrobku pridas ucelovac a dostnanes pouzitelny vyrobek
v pripade ze das na stav jen 0/0 vyrobek, muzes se ho pokusit "rozebrat" a dostat cast materialu zpet
Zaznamenáno
Valhala
Nováček

Příspěvků: 29


Zobrazit profil
Odpověď #137 kdy: Leden 26, 2014, 02:44:44 pm

díky, takze musim najit jiny nastroj, to ostatni jsem tam mela podle poctu, budu zkouset dal , aspon bude nejaka sranda .
Zaznamenáno
Valhala
Nováček

Příspěvků: 29


Zobrazit profil
Odpověď #138 kdy: Leden 26, 2014, 05:19:09 pm

díky, takze musim najit jiny nastroj, to ostatni jsem tam mela podle poctu, budu zkouset dal , aspon bude nejaka sranda .
tak uz jsem na to prisla co mi tam vlastne chybelo.. normalne by me to teda nenapadlo ale zoufalec zkousi i nemozny  Škleb a ono to vyslo
Zaznamenáno
Barbar321
Nováček

Příspěvků: 48


Zobrazit profil
Odpověď #139 kdy: Únor 20, 2014, 08:32:52 am

Měl bych dva dotazy ke kraftu:

1) Je nastaven nějaký strop pro recepty +5 zbraní? Snažil jsem se najít recept, ukazovalo mi to 65%, tak jsem vytrénoval kovařinu o dalších 40% a ejhle, ten 5-tkový recept má pořád 65%. Je to normální? S takovouhle pravděpodovností přece ten recept prakticky nejde najít. Nebo je to myšlený tak, že už v tuto dobu se mají použít ty 4 knihy mistrovského kovářství?

2) Když zdobím zbroj úlomky a prachem, používám stále stejný počet úlomků na daný typ zbroje. Je pro ten samý typ zbroje i stejný počet kamenů, který se ke zdobení musí použít?
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #140 kdy: Únor 20, 2014, 03:55:32 pm

Měl bych dva dotazy ke kraftu:

1) Je nastaven nějaký strop pro recepty +5 zbraní? Snažil jsem se najít recept, ukazovalo mi to 65%, tak jsem vytrénoval kovařinu o dalších 40% a ejhle, ten 5-tkový recept má pořád 65%. Je to normální? S takovouhle pravděpodovností přece ten recept prakticky nejde najít. Nebo je to myšlený tak, že už v tuto dobu se mají použít ty 4 knihy mistrovského kovářství?

2) Když zdobím zbroj úlomky a prachem, používám stále stejný počet úlomků na daný typ zbroje. Je pro ten samý typ zbroje i stejný počet kamenů, který se ke zdobení musí použít?

1) tady bych si tipnul, ze mas nekvalitni nastroj, sezen si lepsi a % se asi zvednou
2) casto jsou podobne pocty materialu na urcity typ vyrobku, ale neni to pravidlo, nejake vyrobni postupy se muzou lisit
Zaznamenáno
Barbar321
Nováček

Příspěvků: 48


Zobrazit profil
Odpověď #141 kdy: Únor 21, 2014, 09:21:53 am


1) tady bych si tipnul, ze mas nekvalitni nastroj, sezen si lepsi a % se asi zvednou


Ano, bylo to tím. Měl jsem za to, že jde u nástrojů jen o kvalitu a ne o materiál. Ono asi v těch obyčejných věcech to platí (tj. na železnou (0) budu mít stejné % jak se stříbrným (5) nástrojem jako s adamatinem (5)), takže jsem si neuvědomil, že v těch TOP výrobcích se to projevit může.

Děkuju za radu
Zaznamenáno
Mortifikator
Nováček

Příspěvků: 28


Zobrazit profil
Odpověď #142 kdy: Září 21, 2017, 04:14:18 pm

Prosím poradil by mi někdo, jaké množství čeho je potřeba na zdobení šípů? třeba 3+ , mam lehce přez 1000 bodu v craftu ale už jsem to zapoměl a zapsany to někde bylo ale už je to někde asi vyhozený :-)
Zaznamenáno
Mortifikator
Nováček

Příspěvků: 28


Zobrazit profil
Odpověď #143 kdy: Září 24, 2017, 08:17:05 pm

Tak zdobení šípů už vim jak na to jenže mi funguje jen jediná kombinace ulomků a prachu ostatní nějak nefungují, je to rozbitý? nebo se v tom někdo hrabal a udělal změny? Odskoušel jsem všechny úlomky kovů a prachů a funguje mi jedíná, ostatní ne, tak je to zdobení šípů asi rozbitý. :-(
Poslední změna: Září 24, 2017, 08:47:47 pm od Mortifikator Zaznamenáno
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #144 kdy: Září 25, 2017, 08:10:20 am

máš například 2 úlomky stříbra a hledáš na ně recept. Hledáš 1-2 prachy projedeš to a bude to řekněme 2x Opál prach.
Tak recept už máš, tak koukneš na 2x magnetit a zase to projedeš a tentokrát to bude třeba 2x Safír prach .. Ono se to mění .. neni jeden recept na všechny.
Zaznamenáno
Mortifikator
Nováček

Příspěvků: 28


Zobrazit profil
Odpověď #145 kdy: Září 25, 2017, 03:41:56 pm

Ale samozřejmě že jsem to tak dělal ke každému úlomku kovu je jiný recept jiná kombinace prachu ale mě fungovala jen jedna jediná, úlomky zlata + prach diamantu, projížděl jsem pak všechny kovy a všechny druhy prachu a už nic nefungovalo, samozřejmě při uspěšnosti 99%
Zaznamenáno
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #146 kdy: Září 25, 2017, 11:01:58 pm

to je blbost, musí to jít, nedáváš tam blbé počty ? 2 úlomky + 1 až 2 prachy .. + pokud zdobíš, Zdobit můžeš jen věci, které mají na konci kvality + (0+ 1+ 2+ 3+ 4+ 5+) jak tam + není, neozdobíš to. možná to bude tím.
Zaznamenáno
Mortifikator
Nováček

Příspěvků: 28


Zobrazit profil
Odpověď #147 kdy: Září 26, 2017, 04:21:25 pm

Zamozřejmě že zdobím šípy s + a jediná kombinace co mi funguje je 2 úlomky zlata a 3x prach diamantu,
Zaznamenáno
Mortifikator
Nováček

Příspěvků: 28


Zobrazit profil
Odpověď #148 kdy: Září 26, 2017, 06:07:29 pm

Tak konec poplachu najednou to už funguje, akorát k některým úlomkům kovu jsem musel dát 1 prach, k něktrým 2x prach a nebo i 3x prach takže kombinace uplne na pi... ale recepty mám. Bylato ale strašná jebačka.
Zaznamenáno
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #149 kdy: Září 26, 2017, 08:16:42 pm

no 1 - 2 prachy je klasika .. ale s 3x prach jsem se ještě nesetkal xD
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 8 9 [10] 11
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS