Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 26, 2024, 10:45:10 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 2 3 [4]
  Tisk  
Autor Téma: Diky Neusi  (Přečteno 20207 krát)
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #45 kdy: Březen 23, 2011, 10:30:43 am


Kdyby to nebyla ani polovina budiz , ale jsou to prohresky a ta polovina tam je tak mi prijde ze brecite na spatnym hrobe , vyridte si to mezi sebou a hrajte ferove .

Aha  hraju to prvně .. a hned buguju  hmm ...   to už potom nefím co je férově ?   držet lvl s ostatníma  ?  a fidělávat stejně ?  Lol ....  slovo férově tady strácí význam .. nejde mi o ten ban pokud sis neusi nevšiml hrát můžu dále ... ale jde mi o princip že nás házíš do stejného pytle ccož je velice nelogické  ...  Xao možná udělal prohřešek ale pokud fím vyřešil si to tím že mu ty peníze smažeš 15k ...  které si přehodil mezi postavama ... potom si řekl ok     odbanuju vás za chviličku ... *chvilička půl dne * to už je co říct si horší než baba .. a  k tomu neumíš dodržet slovo  ...  a pak na nás filítneš že svět se netočí jen kolem nás že taky pracuješ ....  Jo já to beru ale nepíšu chvilička a napíšu že nemám čas že až večer a ne že pořád chodím kolem horké kaše ... 
Mno můj názor jak se mi ta hra začala líbit  tak mě omrzela  důvod chceš být dobrý nemůžeš máš za to ban  ... ani si nedokážu představit že by jsme tu znova začli hrát .... Smích těžíte moc dřeva máte hecky .. bugujete peníze ... omg celou dobu se tu řeší kraviny  o kterých ani nefím že jsem udělal       *LadyVVera *

Dobré dopoledne, bylo by možno používat alespoň v tomto vcelku vážném tématu písmena taková jaká mají ve slovech být. Já nejsem žádný Čestinář a chyb mám v příspěvcích jako máku, ale alespoň to nedělám schválně. Vzhledem z tomu že "v" a "f" je blízko sebe bral jsem to jako překlepy, ale překlep v 80% slov obsahujících " v " mi přijde jako velká nepozornost nebo záměr. Moc by mě potěšilo, kdyby jsi si dával/a na ty překlepy pozor, pak by se to dalo i číst. Díky.
Co se týče vaší obtíže ... nebudu stranit nikomu, ale jsem zastánce, že slušným přístupem je řešitelné vše, opačný přístup pak jakákoli jednání zabloukuje ať už je pravda, právo atd. na jakékoli straně.
Myslím, že to vůbec nestálo za tu námahu čtyř řádků. Úsměv
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #46 kdy: Březen 23, 2011, 09:13:44 pm

Prijde mi abslolutne "ujety" aby se za jeden ucet schovavalo x lidi , to je takovej problem se registrovat sam /sama  za sebe ? Jsou moznosti jak situaci resit , treba verejnou IP a pak nedojde k tomu co postihlo Vas
Zaznamenáno
Snelda
Nováček

Příspěvků: 33


Zobrazit profil
Odpověď #47 kdy: Duben 23, 2011, 09:42:18 am

hele.... opavante nedava verejnou ip adresu ... jen firmam
Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 [4]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS