Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 19, 2024, 04:15:24 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 [2] 3 4
  Tisk  
Autor Téma: Diky Neusi  (Přečteno 20010 krát)
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #15 kdy: Březen 18, 2011, 09:12:50 pm

to bylo mysleno asi tak ze kdyz si obstaras urcitou sumu penez,muzes si lvly u mistra nakoupit bez toho aniz by jsi musel expit. A to svadi k supportu, a kdyz uz neusi kontrolujes.. podivej se taky na acc Tadomeekari ci jak to je,aby si jen nebanoval ty ktery to tu rozhizdeli
Zaznamenáno

Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #16 kdy: Březen 18, 2011, 09:52:34 pm

to bylo mysleno asi tak ze kdyz si obstaras urcitou sumu penez,muzes si lvly u mistra nakoupit bez toho aniz by jsi musel expit. A to svadi k supportu, a kdyz uz neusi kontrolujes.. podivej se taky na acc Tadomeekari ci jak to je,aby si jen nebanoval ty ktery to tu rozhizdeli

Jak nakoupit aniž bych na to měl zkušenost... Co to je za hloupost? Okamžitě zrušit!!
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #17 kdy: Březen 19, 2011, 01:18:16 pm

no proste ti mistr nabidne za urcity obnos penez ze te vyuci - proda ti lvl. Proto vzniklo tohle cely prehazovani penez a to taky proto ze postava si nema poradne jak vydelat,jelikoz zacatecnici asi tezko budou sbirat byliny jako je rakosi a arnika aby meli vubec na srp.  Tudiz si hrac ani nema jak zaplatit lvl,tak si puci od kamose..

Nevim proc se to nenechalo na tom co si naexpis to mas...
Zaznamenáno

Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #18 kdy: Březen 19, 2011, 01:45:58 pm

lvl (zkusenosti) si zatim moc hracu nekoupilo, tehle moznosti spis pouzijou remeslnici, ktery neexpi a vydelavaji, potom nastradany peniz treba pouzijou k rychlejsimu douceni se... (uz je tu par kandidatu)

a z tich potrestanych to zatim nikdo nepouzil
vsichni udelali nekolik postav, umreli a zkusi stesti u dabla, kdyz to vyslo prehodili penize, ...
no proste zabava jako blazen Smutek
Zaznamenáno
Snelda
Nováček

Příspěvků: 33


Zobrazit profil
Odpověď #19 kdy: Březen 20, 2011, 09:59:24 pm

Neusi omylas jedno a to same dokola... mozna ze sem to udel pred tim
 Za prve sem se ti za to v pm omluvil a rekl sem ze s timhle sem skoncil. nechtel sem uz delat nic proti pravidlum.
 A za druhe Penelopa a jaxian hellknight zadne prehazovani penez nevyuzilo a nevytvareli si postavy (dalsi)
 Hold kdyz expis v parte s magem 14 lvl tak to na upirech jde samo. za kazdeho moba mas zhruba 100zl  a spawn je po 5.
 Tak za kolecko dokazes vydelat 12k. kdyz si to tri postavy rozdeli mas 4k nahlavu. A tobe vadi ze kdyz to rozdelujem ze prehazujem penize...
  Kdyby jsme nehrali na stejnem ip (opavanet) tak na to v zivote neprijdes


Zaznamenáno
Xixaocze
Šampión
**
Příspěvků: 213


Zobrazit profil
Odpověď #20 kdy: Březen 21, 2011, 02:39:51 pm


[/quote] Co že? Jak zkušenosti řešený přes mistra? Nějak tomu nerozumím Úsměv.

No tady se nerozumí více věcem jen to že snad jen tomu že správce je Blbec  ..!!!!  a argumentuje tu nesmyslamaa .... ale škoda slov ... Mrknutí  po tom co jsem na něj slišel není se čemu divit;)MrknutíMrknutí
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #21 kdy: Březen 21, 2011, 02:44:50 pm

Dostali ste 15 dnovi ban. To zas nie je tak strasne za to co ste robili /predtym/ a za to ako sa spravate na fore. Tak to nehrotte.
Zaznamenáno
Xixaocze
Šampión
**
Příspěvků: 213


Zobrazit profil
Odpověď #22 kdy: Březen 21, 2011, 02:46:40 pm

Dostali ste 15 dnovi ban. To zas nie je tak strasne za to co ste robili /predtym/ a za to ako sa spravate na fore. Tak to nehrotte.
muzu vědět co jsme dělali  ? Co???  pylně jsme  expili a to je celé  fíš o tom hovno tak se do toho neser vlez doprdélko ...  Ban jsme dotali za NIC !!!! 
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #23 kdy: Březen 21, 2011, 02:51:57 pm

Ano, a nikto si nevytvoril postavy a neprehadzoval si peniaze z nich. A uz vobec nikto nebol drzy na fore, za co by normalne dostal ban i na forum.

Mne je tiež ľúto, že trpíte všetci za chybu jedného, ale musíte uznať, že takýmto prístupom /osočovaním a ohováraním/ nič nedosiahnete.
Poslední změna: Březen 21, 2011, 02:55:09 pm od Orbi Zaznamenáno
Xixaocze
Šampión
**
Příspěvků: 213


Zobrazit profil
Odpověď #24 kdy: Březen 21, 2011, 02:56:25 pm

Ano, a nikto si nevytvoril postavy a neprehadzoval si peniaze z nich. A uz vobec nikto nebol drzy na fore, za co by normalne dostal ban i na forum.
Přehazoval si je jenom jeden omg   !!!  to je za prvé ne další 4 .. !!!  jako mě už to je jedno  vy jste přišli o čtyři hráče ... a pokud tak neus bude pokračovat dál  tak servr skončí  !!!  a nemíním jednat s arogantním debilem v rukavičkách 
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #25 kdy: Březen 21, 2011, 02:58:59 pm

A tými nadávkami chceš dosiahnúť čo? Chcel som vám pomôcť, ale takto to nepôjde.
Zaznamenáno
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #26 kdy: Březen 21, 2011, 03:02:57 pm

Myslím že utočís Xixao na nepravýho, orbi ti slušně odpovídá. Já jsem vás pozorovala celou dobu a musím říct že něco nekalýho tam určitě bylo,co to bylo zjistil Neus.
Všechno se vypisuje v logu,nevím proč to teda tady pořád zakecáváte. Nemůžete být ticho a počkat až vám vyprší ban? Tohle vám akorát tak ještě přihorší Úsměv
Zaznamenáno

Xixaocze
Šampión
**
Příspěvků: 213


Zobrazit profil
Odpověď #27 kdy: Březen 21, 2011, 03:39:13 pm

Myslím že utočís Xixao na nepravýho, orbi ti slušně odpovídá. Já jsem vás pozorovala celou dobu a musím říct že něco nekalýho tam určitě bylo,co to bylo zjistil Neus.
Všechno se vypisuje v logu,nevím proč to teda tady pořád zakecáváte. Nemůžete být ticho a počkat až vám vyprší ban? Tohle vám akorát tak ještě přihorší Úsměv

Smích
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #28 kdy: Březen 21, 2011, 03:40:41 pm

Proc to tu nekdo nezamkne a neresite si to pres PM?
Zaznamenáno
Snelda
Nováček

Příspěvků: 33


Zobrazit profil
Odpověď #29 kdy: Březen 21, 2011, 03:45:47 pm

Citace
Myslím že utočís Xixao na nepravýho, orbi ti slušně odpovídá. Já jsem vás pozorovala celou dobu a musím říct že něco nekalýho tam určitě bylo,co to bylo zjistil Neus.
Všechno se vypisuje v logu,nevím proč to teda tady pořád zakecáváte. Nemůžete být ticho a počkat až vám vyprší ban? Tohle vám akorát tak ještě přihorší

jako ja orbiho beru . ja vim ze chtel pomoct..
Ale me spise jde o princip ze ted opravdu jsme v tom v nevine.
A jak sem psal o neco vyse.l na zacatku serveru sem to udelal to z ceho sem byl osocen, ale jak rikam neusovi sem se omluvil a domluvili jsme se na vraceni 15k.
Penelope a Jaxian je v tom nevine. Jen hrali na stejnem ip...
A jako je mi jedno jestli 15 dnu ban nebo tyden ban. Jako ja to vydrzim ale jak je napsano v prohreskach "15 dni BAN za opakovane prehazovani penez mezi postavami, ZTRATA MAJETKU U VSECH POSTAV.."
Spise tohle nechapu... 15 dni a jeste vsecko pryc?Co??? neni to trochu prehnane?
Poslední změna: Březen 21, 2011, 03:50:53 pm od Snelda Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3 4
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS