Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 26, 2024, 10:41:14 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 2 [3] 4
  Tisk  
Autor Téma: Diky Neusi  (Přečteno 20193 krát)
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #30 kdy: Březen 21, 2011, 06:11:59 pm

Jenže omluvil jsi se jenom ty,tohle se týká vás všech co tam hrajete. Například tady Xixao si zřejmě chce vykoledovat ještě víc
Zaznamenáno

Xixaocze
Šampión
**
Příspěvků: 213


Zobrazit profil
Odpověď #31 kdy: Březen 21, 2011, 06:48:24 pm

Jenže omluvil jsi se jenom ty,tohle se týká vás všech co tam hrajete. Například tady Xixao si zřejmě chce vykoledovat ještě víc

Za prvé nejsem xixao .. jsem penelope ...  hernínick LAdyvvera  .. a nemám za co se omlouvat  nic jsem neudělal !!
Zaznamenáno
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #32 kdy: Březen 21, 2011, 07:34:44 pm

Nejsem xixao, ale píšu z účtu xixaocze, jsem penelope, ale píšu mužským rodem. Jste podezřelí těmahle čachrama z účtama, doporučuju promazat acc a hrát jednu postavu.
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Xixaocze
Šampión
**
Příspěvků: 213


Zobrazit profil
Odpověď #33 kdy: Březen 21, 2011, 07:54:15 pm

Nejsem xixao, ale píšu z účtu xixaocze, jsem penelope, ale píšu mužským rodem. Jste podezřelí těmahle čachrama z účtama, doporučuju promazat acc a hrát jednu postavu.
Xixao CZ mi pujcil ACC .... na Forum protože admin nebyl schopný mi aktivovat moje na forum ..!!! A acc penelope je vstupní do hry   a jméno postavy je LadyVVera  .. ....  Je to snad Rp ne ? nebo se mám na foru taky chovat RP ...?   takže nechápu na co narážíš
Zaznamenáno
Xixaocze
Šampión
**
Příspěvků: 213


Zobrazit profil
Odpověď #34 kdy: Březen 21, 2011, 07:58:12 pm

Nejsem xixao, ale píšu z účtu xixaocze, jsem penelope, ale píšu mužským rodem. Jste podezřelí těmahle čachrama z účtama, doporučuju promazat acc a hrát jednu postavu.
Uživatelské jméno: pene a heslo: ........

Než se budeš moci přihlásit a začít používat toto fórum, tvá žádost bude prohlédnuta a schválena. Jakmile se tak stane, obdržíš další mail z této adresy.

S pozdravem,
tým Kandelabrie forum
 Když není admin schopný  aktivovat účet  který  už  přes týden čeká na aktivaci tak je problém asi jinde !!
Zaznamenáno
Snelda
Nováček

Příspěvků: 33


Zobrazit profil
Odpověď #35 kdy: Březen 21, 2011, 08:10:59 pm

Citace
Nejsem xixao, ale píšu z účtu xixaocze, jsem penelope, ale píšu mužským rodem. Jste podezřelí těmahle čachrama z účtama, doporučuju promazat acc a hrát jednu postavu.

Kdy uz konecne pochopite ze hrajem ze stejneho ip? Nemuzu za to ze opanet nebo aspon  tenhle blok panelaku ma stejnou ips.
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #36 kdy: Březen 22, 2011, 10:00:01 am

acc Eterna - vymaz uctu
acc dsrmgg - trvaly BAN

-bugovanie


acc/postava
Ariadna / Arachne - 50% xp, vymaz inv
XixaoCZE / Laura Lani°soun Decarbia - 50% xp, vymaz inv, dorazne varovanie za PK
XixaoCZE /NOX - zmazanie postavy - support
Klima / Nadriel - 50% xp, vymaz inv

- nenahlasenie bugov a ich vyuzivanie


acc aldar postava Nicole - zmazanych 238k z uctu

Historie se opakuje ?
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #37 kdy: Březen 22, 2011, 10:26:05 am

a sakrys toho jsem si nevsimnul....
Zaznamenáno
Snelda
Nováček

Příspěvků: 33


Zobrazit profil
Odpověď #38 kdy: Březen 22, 2011, 12:44:57 pm

Citace
acc Eterna - vymaz uctu
acc dsrmgg - trvaly BAN

-bugovanie


acc/postava
Ariadna / Arachne - 50% xp, vymaz inv
XixaoCZE / Laura Lani°soun Decarbia - 50% xp, vymaz inv, dorazne varovanie za PK
XixaoCZE /NOX - zmazanie postavy - support
Klima / Nadriel - 50% xp, vymaz inv

- nenahlasenie bugov a ich vyuzivanie


acc aldar postava Nicole - zmazanych 238k z uctu

Zajimave ze polovina  toho nejsou me ucty a a ni me postavy:D Ale kdyz myslite:D

Ja zapomel ze spinu  hazete bez toho aniz  mate podklady.
Zaznamenáno
ded moroz
Nováček

Příspěvků: 30


Zobrazit profil
Odpověď #39 kdy: Březen 22, 2011, 03:37:01 pm

Na toto sa neda neodpisat  Smích
 
Zajimave ze polovina  toho nejsou me ucty a a ni me postavy:D Ale kdyz myslite:D
Ale polovica ano. Aspon podla toho co tu pises.  Mrknutí

Potom nasledny vyrok..
Ja zapomel ze spinu  hazete bez toho aniz  mate podklady.
...akosi straca na vahe.  Škleb
Zaznamenáno

There is no such thing as innocence, only degrees of guilt!

Exitus Acta Probat: The outcome justifies the deed.
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #40 kdy: Březen 22, 2011, 05:25:58 pm

Kluci nechte už toho. Bany jste si rozdali, svoje jste si řekli, tak proč dělat špatný vzduch a vytahovat staré věci, obvzvláště když byly už potrestány...
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #41 kdy: Březen 23, 2011, 01:36:47 am

Citace
acc Eterna - vymaz uctu
acc dsrmgg - trvaly BAN -bugovanie
acc/postava
Ariadna / Arachne - 50% xp, vymaz inv
XixaoCZE / Laura Lani°soun Decarbia - 50% xp, vymaz inv, dorazne varovanie za PK
XixaoCZE /NOX - zmazanie postavy - support
Klima / Nadriel - 50% xp, vymaz inv
- nenahlasenie bugov a ich vyuzivanie
acc aldar postava Nicole - zmazanych 238k z uctu
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zajimave ze polovina  toho nejsou me ucty a a ni me postavy:D Ale kdyz myslite:D
Ja zapomel ze spinu  hazete bez toho aniz  mate podklady.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kdyby to nebyla ani polovina budiz , ale jsou to prohresky a ta polovina tam je tak mi prijde ze brecite na spatnym hrobe , vyridte si to mezi sebou a hrajte ferove .
Zaznamenáno
Xixaocze
Šampión
**
Příspěvků: 213


Zobrazit profil
Odpověď #42 kdy: Březen 23, 2011, 09:29:59 am


Kdyby to nebyla ani polovina budiz , ale jsou to prohresky a ta polovina tam je tak mi prijde ze brecite na spatnym hrobe , vyridte si to mezi sebou a hrajte ferove .
[/quote]

Aha  hraju to prvně .. a hned buguju  hmm ...   to už potom nefím co je férově ?   držet lvl s ostatníma  ?  a fidělávat stejně ?  Lol ....  slovo férově tady strácí význam .. nejde mi o ten ban pokud sis neusi nevšiml hrát můžu dále ... ale jde mi o princip že nás házíš do stejného pytle ccož je velice nelogické  ...  Xao možná udělal prohřešek ale pokud fím vyřešil si to tím že mu ty peníze smažeš 15k ...  které si přehodil mezi postavama ... potom si řekl ok     odbanuju vás za chviličku ... *chvilička půl dne * to už je co říct si horší než baba .. a  k tomu neumíš dodr
Zaznamenáno
Xixaocze
Šampión
**
Příspěvků: 213


Zobrazit profil
Odpověď #43 kdy: Březen 23, 2011, 09:33:39 am


Kdyby to nebyla ani polovina budiz , ale jsou to prohresky a ta polovina tam je tak mi prijde ze brecite na spatnym hrobe , vyridte si to mezi sebou a hrajte ferove .
[/quote]

Aha  hraju to prvně .. a hned buguju  hmm ...   to už potom nefím co je férově ?   držet lvl s ostatníma  ?  a fidělávat stejně ?  Lol ....  slovo férově tady strácí význam .. nejde mi o ten ban pokud sis neusi nevšiml hrát můžu dále ... ale jde mi o princip že nás házíš do stejného pytle ccož je velice nelogické  ...  Xao možná udělal prohřešek ale pokud fím vyřešil si to tím že mu ty peníze smažeš 15k ...  které si přehodil mezi postavama ... potom si řekl ok     odbanuju vás za chviličku ... *chvilička půl dne * to už je co říct si horší než baba .. a  k tomu neumíš dodržet slovo  ...  a pak na nás filítneš že svět se netočí jen kolem nás že taky pracuješ ....  Jo já to beru ale nepíšu chvilička a napíšu že nemám čas že až večer a ne že pořád chodím kolem horké kaše ... 
Mno můj názor jak se mi ta hra začala líbit  tak mě omrzela  důvod chceš být dobrý nemůžeš máš za to ban  ... ani si nedokážu představit že by jsme tu znova začli hrát .... Smích těžíte moc dřeva máte hecky .. bugujete peníze ... omg celou dobu se tu řeší kraviny  o kterých ani nefím že jsem udělal       *LadyVVera *
Zaznamenáno
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #44 kdy: Březen 23, 2011, 10:00:04 am


Kdyby to nebyla ani polovina budiz , ale jsou to prohresky a ta polovina tam je tak mi prijde ze brecite na spatnym hrobe , vyridte si to mezi sebou a hrajte ferove .

Aha  hraju to prvně .. a hned buguju  hmm ...   to už potom nefím co je férově ?   držet lvl s ostatníma  ?  a fidělávat stejně ?  Lol ....  slovo férově tady strácí význam .. nejde mi o ten ban pokud sis neusi nevšiml hrát můžu dále ... ale jde mi o princip že nás házíš do stejného pytle ccož je velice nelogické  ...  Xao možná udělal prohřešek ale pokud fím vyřešil si to tím že mu ty peníze smažeš 15k ...  které si přehodil mezi postavama ... potom si řekl ok     odbanuju vás za chviličku ... *chvilička půl dne * to už je co říct si horší než baba .. a  k tomu neumíš dodržet slovo  ...  a pak na nás filítneš že svět se netočí jen kolem nás že taky pracuješ ....  Jo já to beru ale nepíšu chvilička a napíšu že nemám čas že až večer a ne že pořád chodím kolem horké kaše ... 
Mno můj názor jak se mi ta hra začala líbit  tak mě omrzela  důvod chceš být dobrý nemůžeš máš za to ban  ... ani si nedokážu představit že by jsme tu znova začli hrát .... Smích těžíte moc dřeva máte hecky .. bugujete peníze ... omg celou dobu se tu řeší kraviny  o kterých ani nefím že jsem udělal       *LadyVVera *

Dobré dopoledne, bylo by možno používat alespoň v tomto vcelku vážném tématu písmena taková jaká mají ve slovech být. Já nejsem žádný Čestinář a chyb mám v příspěvcích jako máku, ale alespoň to nedělám schválně. Vzhledem z tomu že "v" a "f" je blízko sebe bral jsem to jako překlepy, ale překlep v 80% slov obsahujících " v " mi přijde jako velká nepozornost nebo záměr. Moc by mě potěšilo, kdyby jsi si dával/a na ty překlepy pozor, pak by se to dalo i číst. Díky.
Co se týče vaší obtíže ... nebudu stranit nikomu, ale jsem zastánce, že slušným přístupem je řešitelné vše, opačný přístup pak jakákoli jednání zabloukuje ať už je pravda, právo atd. na jakékoli straně.
Poslední změna: Březen 23, 2011, 10:03:49 am od Amras Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
Stran: 1 2 [3] 4
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS