Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Březen 29, 2024, 03:21:57 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 [2]
  Tisk  
Autor Téma: Jak funguji úkoly od oligarchů  (Přečteno 8283 krát)
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #15 kdy: Prosinec 10, 2012, 01:37:06 pm

Zdravim, chtěl bych se zeptat, co je špatně s těma úkolama???

Vzal jsem si celkem 3, všechny postupně. Zabíjení krys proběhlo v pohodě a nějaký době jsem dostal hlavu jako důkaz, že jsem pobil dostatečné množství krys. Tak jsem si vzal úkol na krabí klepeta. Těch jsem zabil víc než  100 a nic jsem nedostal (úkol byl získat 30ks!). Tak jsem si chtěl spravit náladu a vzal si Quest na hlavy příšer Mane (50ks) zabil jsem jich cca 100 a zase nic...
Jedinej důvod, proč to tak je bych viděl, že jsem používal přítelíčka a ovládnutý zvíře k zabíjení. Samozřejmně jsem zabíjel i já, ale i tak stále nic...
Nějaké vysvětlení?
tezko rict... zabijene potvory jsou jine, nez ktere planoval DM/oligarcha
muze byt treba vic typu potvory se stejnym jmenem, ale ruznymi vlastnostmi a nebo lvl
nebo jsi nemel u sebe zadani ukolu

to ze zabiji potvoru pritelicek by hadam nemelo vadit, ukoly se vyhodnocuji clenum cele druziny, kteri jsou tak blizko ze za potvoru dostavaji xp
Zaznamenáno
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #16 kdy: Prosinec 10, 2012, 01:41:34 pm

Zdravim, chtěl bych se zeptat, co je špatně s těma úkolama???

Vzal jsem si celkem 3, všechny postupně. Zabíjení krys proběhlo v pohodě a nějaký době jsem dostal hlavu jako důkaz, že jsem pobil dostatečné množství krys. Tak jsem si vzal úkol na krabí klepeta. Těch jsem zabil víc než  100 a nic jsem nedostal (úkol byl získat 30ks!). Tak jsem si chtěl spravit náladu a vzal si Quest na hlavy příšer Mane (50ks) zabil jsem jich cca 100 a zase nic...
Jedinej důvod, proč to tak je bych viděl, že jsem používal přítelíčka a ovládnutý zvíře k zabíjení. Samozřejmně jsem zabíjel i já, ale i tak stále nic...
Nějaké vysvětlení?
tezko rict... zabijene potvory jsou jine, nez ktere planoval DM/oligarcha
muze byt treba vic typu potvory se stejnym jmenem, ale ruznymi vlastnostmi a nebo lvl
nebo jsi nemel u sebe zadani ukolu

to ze zabiji potvoru pritelicek by hadam nemelo vadit, ukoly se vyhodnocuji clenum cele druziny, kteri jsou tak blizko ze za potvoru dostavaji xp


Hádám, že tohle by mohlo platit jen těch krabů, ale když je tam napsáno přímo "50 hlav příšery Mane", tak hádám, že se bude jednat je o jeden druh příšery. Pláč
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #17 kdy: Prosinec 10, 2012, 01:59:05 pm

Zdravim, chtěl bych se zeptat, co je špatně s těma úkolama???

Vzal jsem si celkem 3, všechny postupně. Zabíjení krys proběhlo v pohodě a nějaký době jsem dostal hlavu jako důkaz, že jsem pobil dostatečné množství krys. Tak jsem si vzal úkol na krabí klepeta. Těch jsem zabil víc než  100 a nic jsem nedostal (úkol byl získat 30ks!). Tak jsem si chtěl spravit náladu a vzal si Quest na hlavy příšer Mane (50ks) zabil jsem jich cca 100 a zase nic...
Jedinej důvod, proč to tak je bych viděl, že jsem používal přítelíčka a ovládnutý zvíře k zabíjení. Samozřejmně jsem zabíjel i já, ale i tak stále nic...
Nějaké vysvětlení?
tezko rict... zabijene potvory jsou jine, nez ktere planoval DM/oligarcha
muze byt treba vic typu potvory se stejnym jmenem, ale ruznymi vlastnostmi a nebo lvl
nebo jsi nemel u sebe zadani ukolu

to ze zabiji potvoru pritelicek by hadam nemelo vadit, ukoly se vyhodnocuji clenum cele druziny, kteri jsou tak blizko ze za potvoru dostavaji xp


Hádám, že tohle by mohlo platit jen těch krabů, ale když je tam napsáno přímo "50 hlav příšery Mane", tak hádám, že se bude jednat je o jeden druh příšery. Pláč

tezko rict, to by se muselo poradne prozkoumat...

dobre je vyuzivat i ukoly od NPC, jsou sice vecinou na hrane moznosti PC, ale kdyz se rozumne vybiraji cile (NPC pred zadanim rika kam te chce poslat), tak to jde zvladnout (s kamaradem urcite)
je co delat, kam jit, najde se vecinou poklad a potom je jeste odmena od NPC (a pri sikovnosti a stesti muze byt odmena celkem zajimava Úsměv )
Zaznamenáno
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #18 kdy: Prosinec 10, 2012, 02:07:56 pm

Mane jsou dva druhy, kouzlící a nekouzlící, ale spíš bych se bál o tu ovládnutou potvoru. Nevím to jistě, ale vím určitě, že poslední ránu jsem musel dávat já a ne někdo z družiny vedle mě.
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #19 kdy: Prosinec 10, 2012, 02:15:00 pm

Aha, tak toho jsem se obával... U ovládnutý potvory (animal empthy) bych to ještě čekal, ale u přítelíčka Co??? Hm a ještě jedna věc, nenuluje se po nějaký době počet potvor, který jsou zabitý? Chci tim říct, jestli když budu prostě dostatečně dlouho zabíjet ty potvory, tak že nakonec budu mít dostatěčnej počet? Nebo je musim vyvraždit dejme tomu během 5 hodin?
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #20 kdy: Prosinec 10, 2012, 02:20:07 pm

Takhle, přítelíček by snad mohl, problém je že už jsem to dlouho nezkoušel. Ale k nulování by docházet nemělo, vím určitě, že jsem nějaký úkoly plnil náhodně třeba týden, než jsem to posbíral.
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #21 kdy: Prosinec 16, 2012, 04:12:51 pm

Přes týden sem tu nebyl tak píšu až ted ohledně těch ukolů ty kraby jsou odemně a vím že to už párkrát zlobilo nevím proč ani se to nezjištovalo tak až budeš ve hře a potkáš Malou Romi tak se přihlaš a nějak to dořešíme  Mrknutí a ty Mane to musíš na Šedostínku  Úsměv
Zaznamenáno
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #22 kdy: Prosinec 16, 2012, 09:22:21 pm

OK, díky, tak já se pak ozvu  Mrknutí
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
Stran: 1 [2]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS