Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Březen 28, 2024, 03:16:41 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1] 2
  Tisk  
Autor Téma: Jak funguji úkoly od oligarchů  (Přečteno 8281 krát)
Snekoun
Host
kdy: Červen 16, 2010, 10:58:07 am

Tak pro všechny co neví jak fungují úkoly od oligarchů :

Pokud se rozhodnete plnit úkoly zadané oligarchy, ve většině případu to funguje takhle :

Oligarcha vygeneruje jistý úkol na jehož splnění musíte mít u sebe zadaní úkolu - to vypadá jako svitek. Na svitku by měla být napsána nějaká klíčová informace ke splnění úkolu. Svitek většinou najdete v nějaké vitríně.

Úkoly jsou dělané tak, aby za zabití určeného počtu NPC, postava se svitkem ( nebo i družina ) získala určitou věc. Odměnu za splněný úkol vyplací oligarcha nebo osoba kterou on pověřil.

Jakékoliv nejasnosti co se týče úkolů, pište sem.



Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Červen 16, 2010, 11:13:38 am

Jen upresnim nemusi jit jen o zabijeni nejakych potvor, ale i o vybrani nejakeho pokladu.
pozn. jsou i poklady, ktere nemaji zadny obsah, ale vraci treba jen klic nebo i nic, ty jdou pouzit take
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Červen 16, 2010, 03:16:02 pm

Jen bych ještě upřesnil:

V úkolech by mělo být za // uvedeno, pro jaký level by úkoly asi měly být a koho kontaktovat pro vyplacení odměny.

Level je jen orientační a je možné úkoly vyřešit i na menším či větším. Ti co budou řešit jedoduché úkoly na moc vysokém levelu ale moc odměny nedostanou, jestli výbec nějakou.  Rovněž ve skupince bude stačit i level menší, protože víc postav to snáze zvládne. Nejsem si ale jist, jestli se u počtu zabití počítají i ta, která provedou členové party. To by možná mohl objasnit Neus.

Pro kontaktování ohledně odměny zkoušejte nejprve osobní IC kontakt. Když dotyčný nebude na místě zadání (třeba v Akademii), zkuste tell a domluvte se. Nebojte se tellu, pokud dotyčný je online s jinou postavou a vy víte, že jde o něho.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Červenec 07, 2010, 11:56:33 pm

Tak značný počet úkolů už z vitríny zmizel. Očekávám, že se mi s už někdo přihlásí s řešením. Omlouvám se, že jsem teď moc nebyl po večerech ve hře, budu se snažit ukazovat víc. Taky jsem přidal mezi úkoly nový minipříběh a budou přibývat další pokračování.

Pokud budete chtít odevzdat úkol, můžete mě kontaktovat tellem na některou postavu z mého podpisu, případně PM na fóru, pokud by se vám to nedařilo.
U mnoha úkolů je taky možné odevzdávat někomu jinému.

Tak vesele řešte, je to hlavně pro nováčky (poznáte podle popisu úkolu). Odměny vám pomůžou v nakupování všech těch krásných nových krámů z Cechu kovářů či z Černého trhu.  Mrknutí
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Kai.
Šampión
**
Příspěvků: 191



Zobrazit profil
Odpověď #4 kdy: Červenec 08, 2010, 06:57:09 am

Docela mě zajima, jestli děláš tolik ukolu, dáváš i nějaké dolu? Ono by se to docela hodilo, když tam není moc lidí...
Zaznamenáno




Orathe
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #5 kdy: Červenec 08, 2010, 07:13:17 am

Jeden oligarcha = jedno území, tzn. úkoly v Kandaháru tvoří oligarcha z Kandaháru, úkoly v Podtemnu tvoří oligarcha z Podtemna. Ale možná je to všechno jinak :-)

Oligarchové
# Oligarchové jsou elitní hráči, kteří spolupracují s DM na tvorbě příběhů a zápletek světa.
# Mají přístup k informacím, které jsou v pozadí dění světa. (nesmí je zneužívat)
# Ovládají území, nebo stojí v čele vládnoucích spolků a církví.
# Oligarchou se stane pouze hráč, který neporušuje pravidla serveru a je morálně vyspělý.
# Měl by prokázat svoje schopnosti ve hře, například vybudováním mocného a fungujícího spolku.
# Oligarchu jmenuje a sesazuje tým DM/WB. - Úspěšný oligarcha se může stát DM.
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #6 kdy: Červenec 08, 2010, 12:12:56 pm

Tak tak. Dole to má na starosti tuším deion.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Snekoun
Host
Odpověď #7 kdy: Červenec 08, 2010, 12:19:11 pm

Tak tak. Dole to má na starosti tuším deion.

Ukoly oligarchu muzou delat i postavy DMek. Ty tam mate dole myslim 3. Z toho 2 aktivni
Poslední změna: Červenec 08, 2010, 01:48:38 pm od Snekoun Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #8 kdy: Červenec 17, 2010, 09:07:02 pm

Tak jsem po upozornění od Šnekouna zjistil, že je problém s questy zadanými na těžící zvířata. Není pravda, že to nejde, ale musí se udělat jedna věc: Vykuchat (stáhnout) to zvíře, po jehož zabití vám zmizel z inventáře questík. Po zmizení normální zvířecí mrtvoly se objeví druhá, ze které jde sebrat (vylootovat  Smích ) questový předmět.

Omluvám se všem, které jsem některými takovými questy zmátl, či je připravil o nějaký ten čas. Holt, každý se pořád něco učí  Kroutím očima

Takže ti, co takové questy mají a ještě je neudělali, buď se držte tohoto návodu nebo je vraťe do vitríny (za 1 zl), pokud neumíte či nechcete kuchat tu zvěř. Samozřejmě, s dostatečnou silou a i nulovým nožem jde vykuchat cokoli i na 0%, když máte trpělivost - jen z toho bez skillu nevypadnou žádné kůže, jen případné maso.

Budu se snažit podobným questům v budoucnu vyhnout, ale kvůli přiběhu se stále některé mohou objevit (viz např. série questíků nazvaná Clavicula Nox).

Pokud někdo nějaké takové questy dělal a selhal kvůli výše popsanému, nechť mi prosím napíše PM nebo odpoví na tento thread. Rád napravím chybu a udělám je znova.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #9 kdy: Červenec 17, 2010, 09:58:27 pm

A ještě jedna rada pro nováčky:

Pořádně si přečtěte zadání úkolu. To že je tam např. napsáno, že se mají donést hadi ještě neznamená, že ti hadi co jste kdesi na svých cestách potkali jsou ten správný druh. V popisu úkolu obvykle bývá napsáno, kde zhruba se místo splnění úkoku vyskytuje.

A upozornění:

Dodatečné informace za popisem úkolu následující znaky // jsou OOC. Tzn, nedovolávejte se těmi jmény kontaktních osob, co tam jsou napsány při konverzaci, ale řiďte se IC textem v popisu úkolu. Tzn. shánějte děkanku Elpidu nebo Baronku Sharah, a ne Lukaru nebo Sharah Lovaru, pokud jejich skutečná jména neznáte.

Díky za pozornost.  Mrknutí
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #10 kdy: Červenec 18, 2010, 02:25:58 am

Jo a mimochodem, taky jsem zjistil, že když necháte mrtvoly zvířete zmizet časem, tak tam zůstane ta druhá mrtvola s questovým obsahem až do restartu. Takže "rozkladem" to jde taky.  Smích
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #11 kdy: Červenec 31, 2010, 12:55:23 am

Jen bych si dovolil upozornit, že zase přibyly nějaké nové questíky u Královské magické akademie (a samozřejmě budou přibývat dál). Je tam něco jak pro nižší levely tak i pro střední (cca do 20). Máme tu jednoho notorického drtiče úkolů, tak neváhejte, ať vám to nevyfoukne  Mrknutí

A malé upozornění: To že je u questíku napsáno lvl 15-20 ještě neznamená, že každá postava ho zvládne. Chce to se trochu vybavit na cestu nebo přibrat kámoše. Taky je možné, že Vás questík přivede poblíž nějakého nepřáteli obsazeného města (třeba Timpánie) - tak se tomu městu vyhněte.

Taky je tam jeden questík s krokodýly. Ty je třeba stáhnout z kůže. Viz výše.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
kulihrasek
Nováček

Příspěvků: 9



Zobrazit profil
Odpověď #12 kdy: Červenec 31, 2010, 12:21:54 pm

Haha. Nicméně tedy, dávám vám týden, pokud se nikdo úkolů neujme, máte smůlu Smích
Zaznamenáno

Tifa Hrabalka a věrný přítel Tlapka
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #13 kdy: Srpen 30, 2010, 08:24:05 pm

Úkoly se točí, zase něco přibylo. Je tam něco jak pro low- tak pro mid-levely. Rovněž doufám, že ty, co se ještě nevrátily, budou brzy zpět.  Mrknutí
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #14 kdy: Prosinec 10, 2012, 01:29:23 pm

Zdravim, chtěl bych se zeptat, co je špatně s těma úkolama???

Vzal jsem si celkem 3, všechny postupně. Zabíjení krys proběhlo v pohodě a nějaký době jsem dostal hlavu jako důkaz, že jsem pobil dostatečné množství krys. Tak jsem si vzal úkol na krabí klepeta. Těch jsem zabil víc než  100 a nic jsem nedostal (úkol byl získat 30ks!). Tak jsem si chtěl spravit náladu a vzal si Quest na hlavy příšer Mane (50ks) zabil jsem jich cca 100 a zase nic...
Jedinej důvod, proč to tak je bych viděl, že jsem používal přítelíčka a ovládnutý zvíře k zabíjení. Samozřejmně jsem zabíjel i já, ale i tak stále nic...
Nějaké vysvětlení?
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
Stran: [1] 2
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS