Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 28, 2024, 11:45:07 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Anketa
Otázka: Kdo ma byt budoucim vladcem povrchu?  (Hlasování ukončeno: Březen 19, 2010, 02:04:17 pm)
Mesicni elfove - 11 (40.7%)
"Acronsky" kral - 16 (59.3%)
Celkem hlasů: 25

Stran: 1 ... 3 4 [5]
  Tisk  
Autor Téma: Smer vyvoje na povrchu  (Přečteno 26737 krát)
Hodnak
Mob
*
Příspěvků: 62



Zobrazit profil
Odpověď #60 kdy: Květen 20, 2010, 09:07:15 am

No, vidím, že jsem nenašel podporu pro moji věc. Takže to asi necháme být, všichni jsou spokojení s tím, jak to je. Já se stejně do řemesla pouštět už nechtěl, jen mě to tak napadlo a zajímalo mě, co na to ostatní. Takže díky za názory.
Zaznamenáno
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #61 kdy: Květen 20, 2010, 12:10:29 pm

Já myslím, že na tom je cosi pravdy, ale i spousta podivných nepravdivých předpokladů. Kdo se bude čachrat s řemeslníkem na 1. levelu? Ale dejme tomu, že řemeslník na 10. levelu je docela reálný. V tu chvíli máš už dostatečné schopnosti na to, abys vybral nějaké ty jedničkové poklady či nasbíral základní suroviny na prodej, což ti dá základní finanční možnosti k rozjetí řemesla.  Není pravda, že potřebuješ gildu na shánění materiálu (a o tech penězích jsem psal o větu dřív). Já jsem si to vyzkoušel. Základní materiál si můžeš nasbírat sám, zbytek se dá koupit. A to není nesmysl. Zeptej se Neuse, jak sypou NPC obchody. A nejenom ty (v bazarovkách se taky dá levně nakoupit matroš). Kdyby v Žumpě byla větší snaha doplňovat vitríny, tak by to tam taky sypalo. Já sám už jsem utratil spousty peněz za materál pro některé lesní elfy či pro svou vedlejší postavu. A když ten materiál nakoupíš a smysluplně ho využiješ, ty prachy se ti vrátí zpátky. Jenže nesmíš být líná kůže nebo selektivní asociál a trošku shánět.
Ale já nepřišel s povídkou o řemeslníkovi na 1. lvlu. Ano na 10. lvlu budeš jen obyčejný obchodník/řemeslník. Potvrdil si moje slova o nakupování pro ostatní postavy, tedy gilda & company. Prozrazovat o nakupování surovin svou jednou pro druhou, to je podvod. Selektivec jsem, ale asociál těžko.  Škleb
PS: Žumpa/Kráter sype v pohodě. Bez obav.
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #62 kdy: Květen 20, 2010, 02:02:03 pm

Já myslím, že na tom je cosi pravdy, ale i spousta podivných nepravdivých předpokladů. Kdo se bude čachrat s řemeslníkem na 1. levelu? Ale dejme tomu, že řemeslník na 10. levelu je docela reálný. V tu chvíli máš už dostatečné schopnosti na to, abys vybral nějaké ty jedničkové poklady či nasbíral základní suroviny na prodej, což ti dá základní finanční možnosti k rozjetí řemesla.  Není pravda, že potřebuješ gildu na shánění materiálu (a o tech penězích jsem psal o větu dřív). Já jsem si to vyzkoušel. Základní materiál si můžeš nasbírat sám, zbytek se dá koupit. A to není nesmysl. Zeptej se Neuse, jak sypou NPC obchody. A nejenom ty (v bazarovkách se taky dá levně nakoupit matroš). Kdyby v Žumpě byla větší snaha doplňovat vitríny, tak by to tam taky sypalo. Já sám už jsem utratil spousty peněz za materál pro některé lesní elfy či pro svou vedlejší postavu. A když ten materiál nakoupíš a smysluplně ho využiješ, ty prachy se ti vrátí zpátky. Jenže nesmíš být líná kůže nebo selektivní asociál a trošku shánět.
Ale já nepřišel s povídkou o řemeslníkovi na 1. lvlu. Ano na 10. lvlu budeš jen obyčejný obchodník/řemeslník. Potvrdil si moje slova o nakupování pro ostatní postavy, tedy gilda & company. Prozrazovat o nakupování surovin svou jednou pro druhou, to je podvod. Selektivec jsem, ale asociál těžko.  Škleb
PS: Žumpa/Kráter sype v pohodě. Bez obav.

Abys to pochopil, můj elfí obchodník pro ty ostatní (z nichž nikdo není má jiná postava) rozhodně nekupuje zadarmo.  Mrknutí Lesní elfáci se ostatních straní (dalo by se říct, že jsou selektivní asociálové - dle mé definice) a proto mají jednoho, který je tak trochu vyvrženec, co pro ně nakupuje. A taky na tom pár procent vydělává (appraise skill srazí těch 20 co si nažene prodavač a tak umožní si třeba 5 přidat za snahu). Vzhledem k tomu, že už protočil desetitisíce, spíš už statisíce, tak má i na svůj provoz. Neuváděl jsem to proto, aby si někdo myslel, že podvádí a dává svým kamarádíčkům věci zadarmo (snad tu a tam deku). Uvedl jsem to proto abych ukázal, že nákup materiálu namísto příjimání almužen od vlastního spolku je možný (a je jedno, že pro ty 1-2 elfí řemeslníky to kupuje někdo jiný, když oni za to platí). A pokud jde o mou relativně čerstvou "singleplayerovou postavu na bezesné noci", tak ta jede na vlastní triko úplně a bankrot ji rozhodně nehrozí.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Orbi
Host
Odpověď #63 kdy: Květen 20, 2010, 02:45:46 pm

Za to moja postava zbankrotovala uz 6 krat.  Smích
Zaznamenáno
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #64 kdy: Květen 20, 2010, 04:50:00 pm

Možná mám omezené informace, ale co jsem tak za ten dlouhatánský čas strávený hraním na K2 navzorkoval, tak Čenda hraje s lidma s Žumpy a kontakt s ostatními nevyhledává. Nějak si nemůžu vybavit, kdy jsem nějakou jeho postavu viděl při nějaké akci....
Čenda si jistě poradí sám ,co se sporu řemeslníka na 1-10 lv .
Zmiňuješ tu  „žumpu“ ,tedy jednu z komunit na serveru ,ke které i já patřím a tak by mne docela zajímalo ,koho těmi „ostatními“ ( se kterými „Žumpáci“ nenavazují kontakt )asi myslíš :

1) myslíš konkrétně sebe, z těch 7 PC ,co jsou průměrně na serveru   
2) nebo ty ,co si změnili , z různých důvodů acc .
3) možná ty , kterí své  bývalé postavy třeba tzv. parkují ,a přešli honem ke králi, kde cítí, že jim někdo udělá zábavu a případně přerozdělí majetek či  moc ..
4) nebo dokonce ,některé z této sekce :
http://kandelabrie.dontexist.net/chat/index.php?topic=4981.0


A pokud jde o mou relativně čerstvou "singleplayerovou postavu na bezesné noci", tak ta jede na vlastní triko úplně a bankrot ji rozhodně nehrozí.
Naše  postavy ,jsou vesměs, dle tvých slov „singlové“.Na rozdíl od Tebe ,máme totiž přísné rodiče ,chodíme brzy spát a hrát smíme jen za odměnu.  Smích Smích Smích

PS:Budeš se s tím muset naučit žít ,či vymyslet takovou "békárnu ",u které by jsme jako "žumpáci" ,nemohli chybět . Mrknutí
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Sedostinka
Host
Odpověď #65 kdy: Květen 20, 2010, 05:41:51 pm

Možná mám omezené informace, ale co jsem tak za ten dlouhatánský čas strávený hraním na K2 navzorkoval, tak Čenda hraje s lidma s Žumpy a kontakt s ostatními nevyhledává. Nějak si nemůžu vybavit, kdy jsem nějakou jeho postavu viděl při nějaké akci....
Čenda si jistě poradí sám ,co se sporu řemeslníka na 1-10 lv .
Zmiňuješ tu  „žumpu“ ,tedy jednu z komunit na serveru ,ke které i já patřím a tak by mne docela zajímalo ,koho těmi „ostatními“ ( se kterými „Žumpáci“ nenavazují kontakt )asi myslíš :

1) myslíš konkrétně sebe, z těch 7 PC ,co jsou průměrně na serveru   
2) nebo ty ,co si změnili , z různých důvodů acc .
3) možná ty , kterí své  bývalé postavy třeba tzv. parkují ,a přešli honem ke králi, kde cítí, že jim někdo udělá zábavu a případně přerozdělí majetek či  moc ..
4) nebo dokonce ,některé z této sekce :
http://kandelabrie.dontexist.net/chat/index.php?topic=4981.0


A pokud jde o mou relativně čerstvou "singleplayerovou postavu na bezesné noci", tak ta jede na vlastní triko úplně a bankrot ji rozhodně nehrozí.
Naše  postavy ,jsou vesměs, dle tvých slov „singlové“.Na rozdíl od Tebe ,máme totiž přísné rodiče ,chodíme brzy spát a hrát smíme jen za odměnu.  Smích Smích Smích

PS:Budeš se s tím muset naučit žít ,či vymyslet takovou "békárnu ",u které by jsme jako "žumpáci" ,nemohli chybět . Mrknutí


Jak komplexní. Jsi v důchodu ?  Smích
Zaznamenáno
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #66 kdy: Květen 20, 2010, 10:50:28 pm

...
PMS?
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Death-Wind
Hrdina
***
Příspěvků: 475



Zobrazit profil
Odpověď #67 kdy: Květen 21, 2010, 12:22:20 am

Možná mám omezené informace, ale co jsem tak za ten dlouhatánský čas strávený hraním na K2 navzorkoval, tak Čenda hraje s lidma s Žumpy a kontakt s ostatními nevyhledává. Nějak si nemůžu vybavit, kdy jsem nějakou jeho postavu viděl při nějaké akci....

4) nebo dokonce ,některé z této sekce :
http://kandelabrie.dontexist.net/chat/index.php?topic=4981.0


True story! Smutek :oD
Zaznamenáno

Black is the night, metal we fight
Power amps set to explode
Energy screams, magic and dreams
We chime the bell, chaos and hell
Metal for maniacs pure.
Fast melting steel, fortune on wheels
Brain hemorrhage is the cure
For BLACK METAL
lay down your soul to the gods rock `n' roll
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #68 kdy: Květen 21, 2010, 10:01:58 am

No oznacit  Cendu za selektivniho asociala je docela drsne. Vsude kde hraje je cily obchod, tak nechapu jak muzes tvrdit takovy blud... A neni to jenom zumpa, nejspis jsi uz zapomel na  duergary a jejich Rudu - to cistotne zviratko ktere pravidelne navstevovalo povrch plne nalozeno  rudou a kameny. A to ze jedinny schopny trh je prave v krateru, nejspis taky svedci o pravem opaku...
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
netlink
Nováček

Příspěvků: 1


Zobrazit profil
Odpověď #69 kdy: Květen 21, 2010, 10:10:30 am

No, vidím, že jsem nenašel podporu pro moji věc. Takže to asi necháme být, všichni jsou spokojení s tím, jak to je. Já se stejně do řemesla pouštět už nechtěl, jen mě to tak napadlo a zajímalo mě, co na to ostatní. Takže díky za názory.
Zaznamenáno

Hledáte : škoda octavia, autobazar, vw golf, škoda, - vše naleznete na portálu aaaauto.cz
Orbi
Host
Odpověď #70 kdy: Květen 21, 2010, 10:22:05 am

No oznacit  Cendu za selektivniho asociala je docela drsne. Vsude kde hraje je cily obchod, tak nechapu jak muzes tvrdit takovy blud... A neni to jenom zumpa, nejspis jsi uz zapomel na  duergary a jejich Rudu - to cistotne zviratko ktere pravidelne navstevovalo povrch plne nalozeno  rudou a kameny. A to ze jedinny schopny trh je prave v krateru, nejspis taky svedci o pravem opaku...

Za trh v Krateri a jeho fungovanie vdacime Sare.
Zaznamenáno
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #71 kdy: Květen 21, 2010, 10:37:40 am

To v každém případě.
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Stran: 1 ... 3 4 [5]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS