Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 28, 2024, 09:24:10 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Anketa
Otázka: Kdo ma byt budoucim vladcem povrchu?  (Hlasování ukončeno: Březen 19, 2010, 02:04:17 pm)
Mesicni elfove - 11 (40.7%)
"Acronsky" kral - 16 (59.3%)
Celkem hlasů: 25

Stran: 1 2 [3] 4 5
  Tisk  
Autor Téma: Smer vyvoje na povrchu  (Přečteno 26734 krát)
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #30 kdy: Březen 17, 2010, 12:07:58 pm

Jelikož v Kráteru sedíte jak blumy spokojený se svou vazalskou rolí, tak někdo ten protipól udělat musel. Děláš z komára velblouda.
PS : Vzhledem k tomu, že tě ve hře moc často nevidím, tak prosím nehlasuj, protože nepatříš do toho tvého průměru.
Víc než "nuda" ve hře na kterou si někteří stěžují mě více nudí válčičky a vaše přemýšlení nad tím, jak někoho "dostat" nebo "ohanit".
citace ERUNAMO
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #31 kdy: Březen 17, 2010, 12:38:27 pm

Jelikož v Kráteru sedíte jak blumy spokojený se svou vazalskou rolí, tak někdo ten protipól udělat musel. Děláš z komára velblouda.
PS : Vzhledem k tomu, že tě ve hře moc často nevidím, tak prosím nehlasuj, protože nepatříš do toho tvého průměru.
Víc než "nuda" ve hře na kterou si někteří stěžují mě více nudí válčičky a vaše přemýšlení nad tím, jak někoho "dostat" nebo "ohanit".
citace ERUNAMO
To byla moje reakce na příspěvky úplně jinýho charakteru.
 Nicméně jsem reagoval na formatorovi poznámky jejiž logika mě přijde zvláštní. Myslet si, že když je každý den v průměru přihlášených 10 hráčů, tak jich bude stejnej počet i v reálu a počet hlasujících nemůže přesáhnout 10,  to je opravdu velmi podivná úvaha.
Odhaduju počet víceméně pravidelných hráčů kolem třiceti. Takže někteří dokonce ještě nehlasovali jako třeba já.
Máme teď 23 hlasujících, jestliže se každý připojí jednou za dva dny (a to je u některých i hodně) tak tu máme 11,5 přihlášených každý den, což se blíží průměru 10.
To píšu proto, že už jsem tuhle spekulaci četl několikrát a myslím, že pochází pořád od těch samých lidí a přijde mi úplně mimo a považuji ji za provokativní.
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #32 kdy: Březen 17, 2010, 01:13:51 pm

ne, tvoje reakce byla, že sedíme v kráteru jako blumy s vazalskou povinností.
jestli bylo hlavním to za PS: no tak si to měl psát obráceně.
fakt počítat hlasy i těch co logují občas a formimu radit ať radši nehlasuje, když loguje občas, na to není odpověď Kroutím očima
PS: i teď díky tvým postům platí předešlá moje reakce s tvou citací o válčičkách, příště se vyhni hanlivým označováním jiných hráčů, spolků a je pokoj, nemusíš nikoho dostávat, teda jestli to nemáš jako sport Mrknutí
A teď zpět k tématu.
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #33 kdy: Březen 17, 2010, 01:53:20 pm

ne, tvoje reakce byla, že sedíme v kráteru jako blumy s vazalskou povinností.
jestli bylo hlavním to za PS: no tak si to měl psát obráceně.
fakt počítat hlasy i těch co logují občas a formimu radit ať radši nehlasuje, když loguje občas, na to není odpověď Kroutím očima
PS: i teď díky tvým postům platí předešlá moje reakce s tvou citací o válčičkách, příště se vyhni hanlivým označováním jiných hráčů, spolků a je pokoj, nemusíš nikoho dostávat, teda jestli to nemáš jako sport Mrknutí
A teď zpět k tématu.
No, ty blumy... . Určitě uznáš, že se všechny silný spolky na povrchu zasekli a stagnovali. Zkrátka jim asi rozdělení sil vyhovovalo . Neus to svým králem naboural. Mě přidje osočování Neuse, že spolek nesplňuje pravidla za nefér. Spolek je takovej poloviční NPC a PC to je pravda, ale jeho hlavní síla stojí na PC a změny mají být prosazeny pomocí PC. Taky by mohl být Kandahár dobyt stejně jako kdysi Timpanie NPC a bylo by již hotovo. To by pak bylo v pořádku?

Za ty blumy se omlouvám.

Co se týká tématu, tak si myslím, že už bylo vše napsáno a team by si to měl přebrat. Mělo by se to tu zamknout, aby se tu nezačali šířit divný spekulace, jak bývá v topicách, po vyčerpání hlavního tématu zvykem.   
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #34 kdy: Březen 17, 2010, 08:16:19 pm

PS : Vzhledem k tomu, že tě ve hře moc často nevidím, tak prosím nehlasuj, protože nepatříš do toho tvého průměru.
Netřeba mi radit ,kdy mám a kdy nemám hlasovat ,Na rozdíl od Tebe jsem plnoletý a mám dávno po vojně .
Pokud Tě to ,ale uklidní nehlasoval jsem a zřejmě ani nebudu .
Každý, kdo má s hlasováním na fóru nějaké zkušenosti ví ,jak je vypovídající takto nastavené hlasování. Co ACC na fóru  to jeden hlas (10 acc = 10 hlasů ). Ale zřejmě je toto hlasování jen orientační a není mu přikládán valný význam.


Jelikož v Kráteru sedíte jak blumy spokojený se svou vazalskou rolí, tak někdo ten protipól udělat musel. Děláš z komára velblouda.
Máme skoro hotovo a komu děláme či neděláme  poskoky, je jen naše privátní věc .
Nikde  jsem tu nezaregistroval stížnost žumpáků na nudu ,nedostatek  řemeslníků a PC na kecání atd atd …..
Na rozdíl od jiných nepotřebujeme „taťku“ ,aby nám otřel zadeček a postaral se nám o pokec,náplň či dlouhodobou  zábavu a to Tě zřejmě dost irituje .

PS:
Co se  nového spolku kolem Krále (Neuse) týče ,pouze jsem se slušně optal ,ale odpověď zda je to qwest ,či něco jiného bohu žel nedostal  .Ty mi jí ale nedáš ,tak se zdrž ,prosím komentářů …
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Orbi
Host
Odpověď #35 kdy: Březen 17, 2010, 08:23:04 pm

da sa povedat ze je to epicky serverovy pribeh, ktory moze rapidne zmenit podmienky na serveri
Zaznamenáno
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #36 kdy: Březen 17, 2010, 09:03:12 pm

Nebudem se hádat jako děti o věku, možná, že by jsi to prohrál... Kroutím očima
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #37 kdy: Březen 17, 2010, 11:05:34 pm

No nevim, formi je mistni deda lebeda (mineno v dobrem), ten by v tom neprohral Mrknutí
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #38 kdy: Březen 18, 2010, 05:57:07 am

PS : Vzhledem k tomu, že tě ve hře moc často nevidím, tak prosím nehlasuj, protože nepatříš do toho tvého průměru.
Netřeba mi radit ,kdy mám a kdy nemám hlasovat ,Na rozdíl od Tebe jsem plnoletý a mám dávno po vojně .

Nezbývá než gratulovat!  Smích Smích Smích
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #39 kdy: Březen 18, 2010, 07:53:33 am

PS : Vzhledem k tomu, že tě ve hře moc často nevidím, tak prosím nehlasuj, protože nepatříš do toho tvého průměru.
Netřeba mi radit ,kdy mám a kdy nemám hlasovat ,Na rozdíl od Tebe jsem plnoletý a mám dávno po vojně .
Pokud Tě to ,ale uklidní nehlasoval jsem a zřejmě ani nebudu .
Každý, kdo má s hlasováním na fóru nějaké zkušenosti ví ,jak je vypovídající takto nastavené hlasování. Co ACC na fóru  to jeden hlas (10 acc = 10 hlasů ). Ale zřejmě je toto hlasování jen orientační a není mu přikládán valný význam.

         
No ano ono to tak s tím hlasováním nějak asi bude , ale ja tu mam jen jedno acc a tudiž jeden hlas a ihned po odhlasování jsem napsal kam jsem dal hlas , takže ono se dá vytušit na tak malem serveru jaký je stav hlasování, i když by měl být pro tým orientační a mít hlavně nějakou vypovídací hodnotu.
   Mně by spíš zajímalo jak to funguje u týmu - tzv. realizačního týmu Kandelabrie - tam to hlasování je důležité, tam by se mělo rozhodovat  o budoucnosti serveru - modulu.  A nebo ne?
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #40 kdy: Březen 18, 2010, 09:06:07 am

da sa povedat ze je to epicky serverovy pribeh, ktory moze rapidne zmenit podmienky na serveri
             
To ano může ale nemusí. Otázka ale nezní takto - položím otázku jinak.   " Má tento nový epický serverový příběh za úkol pobavit stávající hráče? A nebo snad i přitáhnout nové?
 Pokud si odpovíte na první část otázky - ANO - stačí že zase máme zase o čem měsíc diskutovat.   
 Pokud si ale odpovíte ANO  na druhou část otázky tedy ano přitáhnout nové hráče , pak jen tento Nový epický serverový příběh sám o sobě nestačí. Hráči to budou brát jako míchání stale stejného guláše jen se trochu zakvedlá vařečkou.  Bez OOC změny se nic zásadního nestane!!! 
 Podívej Orbi to je jako karetní hra, na počátku se rozdají karty - nikdo neví co má kdo v ruce a hra je velmi zajimavá a napjatá, ale časem se vše začne vyjasnovat. Dnes hrají stále stejní hráči a i když si přesednou na jinou půlku zadku  stále to nebude ono a budou mít pocit že i když mají v ruce namíchané maximální karty tak se vlastně NUDÍ . Od karetního stolu odešlo už dost hráčů ale ty co tam sedí mají slušné karty tak je nepustí aby náhodou po zamíchání neměli horší. Tak sedí a sedí a čekají že někdo řekne nějakej fóŕ kteremu by se zasmáli. Kdyby ale přišlo ke stolu několik nových hráčů , upravili by se trochu pravidla hra by mohla být velmi zajimavá.   //////////////           
 Někdo má strach dělat upravy za chodu , právě nyní jsem slyšel že na jednom serveru  probíhají zakladní a zásadní úpravy craftu a to za plneho provozu .
( vždyt třeba to Kandaharské pole to je hruza ani alej stromů tam nikdo nevysadí)             
Tady hráči kteří usilovně hrají velmi brzy dosahnou lvl 40 a max equipu , což vlastně podvědomně nám říká konec hry,(hry většinou končí dosažením maxima).
 Nejsou tu žadné retardery které by hráče na jistých lvlech zpomalovali , pak nastane nuda - že .   
 To je asi to zakladní co jsem chtěl vyjadřit že bez OOC změn  nový příběh nestačí. A mně můžeš věřit mám už dloúúho po vojně Smích Smích Smích
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #41 kdy: Březen 18, 2010, 09:57:25 am

tak ja to sepisu na 1 hromadu:
1) deni okolo krale se da povazovat za ep. Q, ale ani nevim proc tomu tak rikat... no proste je to nejaky dej, ktery muze zmenit soucasny stav
2) hlasovani, ktere jsem tu spustil je z duvodu zjisteni zajmu hracu o zmeny, ktere to muze prinest, abych zbytecne neplytval casem na neco co se stejne nakonec nebude libit
3) doufam, ze se hraci v prubehu hry pobavi (to uz se snad stalo, protoze se po delsi dobe neco delo)
4) doufam, ze rozproudena hra a zmeny, ktere by kral a jeho zakony meli prinest, prilakaji nove hrace
5) kral je "NPC", v konecnem stavu okolo nej nebude vznikat zadny velky spolek, ve "vladnim" spolku budou jen slechtici a urednici, aby mohli napr. hrabnout do statni pokladny
6) vznik krale je motivovany i "OOC" duvody, protoze se mi zda ze soucasny stav hrani je dlouhodobe problemovy a casem vede vzdy do stavu, ze neni co delat (kamaradi me vsechno daji, nic lepsi i kdyz se pretrhnu nejde ziskat a hlavne o nic nemuzu prijit),
7) proto se kral pokusi tohle zmenit a to tak ze bude podporovat soupereni slechty, vznik nove slechty a tim vlastne i zanik stare, ktera prestala stihat konkurenci...
bude podporovat rozdeleni remeslnickeho sveta podle remesel a chtit po cechach, aby si kazdy hlidal svoje privilegia a obchody, taky se bude snazit aby remeslnici mezi sebou mohli souperit o pozici cechmistra, kdyz nektery prokaze ze je schopnejsi obchodnik a vyrobce muze soucasneho cechmistra klidne sesadit...
proste za aktivitu a zajimavou hru je mozna ziskat nejake vyhody, za +/- danych podminek, ktere se daji splnit
svet by se snad mel zacit rozdelovat do par vecich spolku

jasne prechod nektere hrace zaboli a taky nevim jestli kral "uridi" poddane, aby delali to co se od nich +/- chce
ted jde o to jestli to zkusit...
Zaznamenáno
Hashen
Šampión
**
Příspěvků: 136



Zobrazit profil
Odpověď #42 kdy: Březen 18, 2010, 11:17:47 am

Ja se jen tak mimo zeptám pač sem asi nabyl mylného dojmu.Neřešilo se někde že král bude čistě hráčská postava?
Zaznamenáno

Postavičky:KeLnar
                    Miz´ri Yril´Lysael
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #43 kdy: Březen 18, 2010, 11:20:29 am

a jaky je v tom rozdil?
Zaznamenáno
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #44 kdy: Březen 18, 2010, 12:34:42 pm

Popravdě pokud bude Krále hrát  Neus , tak je to celkem jedno jestli PC a nebo NPC  Mrknutí Úsměv
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
Stran: 1 2 [3] 4 5
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS