Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 01, 2024, 03:57:25 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1] 2
  Tisk  
Autor Téma: Ztráta vecí po smrti  (Přečteno 10382 krát)
DARKPIKI
Nováček

Příspěvků: 27


Zobrazit profil
kdy: Prosinec 21, 2009, 04:58:37 pm

Chtěl bych se zeptat jestli je normální že pokaždé co zemřu tak ze mi ztrati jedna nebo i vice vecí . To že by se ztratila kdybych prošel přez soud to bych bral ale když je někdo se mnou v boji třeba na orcích a tam mě zabijou a ten druhy u mě stoji zabije je nebo si pocka az ode mne ustoupi dal a pouzije hulku ci klericke kuzlo na me a ja ztratim vec kdyz vlastne by lezeli jakoby na zemi a on je muze sebrat to fakt nechapu. Zrovna ted mě zabily na orcích a měl sem v ruce dvě kamy jednu 4kovou a druhou 5kovou a oni mě oživí a na zemi byla ta 4kova jen a ta pětkova byla v čudu. Bych se chtěl zeptat jestli je to normalní že vždy po smti něco ztratim.  Smutek
Zaznamenáno

Tim Smíšek - Vysmátý hobit, který se bojí jen upírů Smích:D
DARKPIKI
Nováček

Příspěvků: 27


Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Prosinec 21, 2009, 05:06:25 pm

no ještě chci napsat že mě zabil Volog který ma disarm (odzbrojeni) tak nevim jestli mi ji odhodil ale pokud vim tak po disarmu ma byt ta vec podemnou a to nebyla a koukali sme se i kolem jestli nahodou nebyla nekde jinde a nebyla. Možna ta zbran spadla pod texturu. ale tim že se mi to stalo po nekolikaty tak nevim a nechapu to.


Ted sem se koukal do historie boje a tam bylo že tu 4kovou kamu kterou sme nasli potom pod mým tělem tak tu mi odhodil. Ale tu 5kovou ne.
Poslední změna: Prosinec 21, 2009, 05:11:22 pm od DARKPIKI Zaznamenáno

Tim Smíšek - Vysmátý hobit, který se bojí jen upírů Smích:D
Amelor
Host
Odpověď #2 kdy: Prosinec 21, 2009, 05:21:24 pm

Nemohl ti ji vzit spoluhrač a nebo NPC?
Zaznamenáno
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Prosinec 21, 2009, 05:27:32 pm

ten velitel orku ma snad odzbrojeni a po tom mockrat zustava zbran na zemi a nejde sebrat,takze ti ji treba vyrazil,nebo aspon co si pamatuju tak to tak bylo u orku ze tam mel ten hlavni odzbrojeni,co ja vim,porad se to meni
Zaznamenáno

DARKPIKI
Nováček

Příspěvků: 27


Zobrazit profil
Odpověď #4 kdy: Prosinec 21, 2009, 05:39:43 pm

Měl sem dvě kamy jednu 4kovou a jednu 5 kovou obě sem měl v ruce při boji ten kapitan orku je ten Valog a ten mi při tom boji ododil jen 4kovou a ta byla pod mym telem a tu sme sebrali ale tu petkovou mi nevyrazil a ztratila se mi když sem zemřel při boji s ním.
Zaznamenáno

Tim Smíšek - Vysmátý hobit, který se bojí jen upírů Smích:D
DARKPIKI
Nováček

Příspěvků: 27


Zobrazit profil
Odpověď #5 kdy: Prosinec 21, 2009, 05:41:17 pm

A jaký NPC by mi ji vzalo u orků? a spoluhrač to nemohl byt když mi ji nevyrazil takže nemohla byt na zemi
A ukrast muže jen peníze ne?
Zaznamenáno

Tim Smíšek - Vysmátý hobit, který se bojí jen upírů Smích:D
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #6 kdy: Prosinec 21, 2009, 05:43:46 pm

Nekere NPC bero ujakekoliv veci co jsou na zemi... Mrknutí
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Amelor
Host
Odpověď #7 kdy: Prosinec 21, 2009, 05:43:55 pm

A jaký NPC by mi ji vzalo u orků? a spoluhrač to nemohl byt když mi ji nevyrazil takže nemohla byt na zemi
A ukrast muže jen peníze ne?

Jen se ptam človeče, ja tam nebyl  Škleb
Jo, vzit ti ji mohl jen pokud byla vyražena.
Zaznamenáno
DARKPIKI
Nováček

Příspěvků: 27


Zobrazit profil
Odpověď #8 kdy: Prosinec 21, 2009, 06:12:47 pm

hm ale ta 5kova nebyla vyrazená takže jak by se dostala na zem?  Smích by mi ji musela vzit primo z ruky a to bych byl hodně velký slepec když bych si toho nevsiml xDDD
Zaznamenáno

Tim Smíšek - Vysmátý hobit, který se bojí jen upírů Smích:D
Orbi
Host
Odpověď #9 kdy: Prosinec 21, 2009, 06:16:12 pm

Nemal si plny inventar? Ked ti vyrazil prvu, tak ta druha sa ti musela reequipnut, i ked neviem ci to ide cez inventar.
Zaznamenáno
DARKPIKI
Nováček

Příspěvků: 27


Zobrazit profil
Odpověď #10 kdy: Prosinec 21, 2009, 06:29:29 pm

Ne neměl sem plný inventář protože nesnáším když mam v inventáři bordel Smích tak z něj spiš věci vyndavam a davam do truhly v domě.

Spíš jestli se mužu zeptat jestli někdo s DM by my prosim sehnal zaznam z toho boje protože ja když sem se koukal na ten zaznam tak začatek zaznamu bylo skoro až když mi odhodil tu 4kovou kamu takže nevim jestli nahodou mi ji neodhodil jeste driv.

Ale stejne kdyby mi ji odhodil tak si pamatuju kde sem s nim bojoval presne na jakym miste a tam sem se potom koukal a nic tam nebylo.


postava Tim Smíšek
Zaznamenáno

Tim Smíšek - Vysmátý hobit, který se bojí jen upírů Smích:D
Orbi
Host
Odpověď #11 kdy: Prosinec 21, 2009, 08:08:52 pm

no ale moze to byt ako pisal ATM, ze tu zbran zodvihlo NPC, co znamena, ze ju nikto nikdy nenajde
Zaznamenáno
DARKPIKI
Nováček

Příspěvků: 27


Zobrazit profil
Odpověď #12 kdy: Prosinec 22, 2009, 04:12:18 am

No možne to je ale proto bych chtěl ten záznam protože ani poředně nevim jestli mi jí odhodil či ne. A kdyby neodhodil tak nevim jak by se dostala na zem. Ale neni to poprve co se mi ztratila vec a ne přimo z ruky ale normalně z invetáře.
Zaznamenáno

Tim Smíšek - Vysmátý hobit, který se bojí jen upírů Smích:D
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #13 kdy: Prosinec 22, 2009, 06:32:19 am

Nečetl jsem to uplně celé ale mně se prosím ztratil +5 meč pred půl rokem a  u tenkrate jsem žadal  Neuse aby odebral NPC postavam schopnaost vyrazit zbraň , pokud jí ještě mají tak bude ztrát víc.
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #14 kdy: Prosinec 22, 2009, 07:43:02 am

no ale moze to byt ako pisal ATM, ze tu zbran zodvihlo NPC, co znamena, ze ju nikto nikdy nenajde
Nesouhlasím, stačí zabít NPC, které si tu věc případně vzalo. Netvrdím, že je to zrovna tvůj případ, ale když NPC něco ukradne, tak to po jeho smrti zůstane v pozůstatkách, ze kterých to další NPC už nebere.
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Stran: [1] 2
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS