Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 01, 2024, 11:27:14 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 [2]
  Tisk  
Autor Téma: Ztráta vecí po smrti  (Přečteno 10384 krát)
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #15 kdy: Prosinec 22, 2009, 11:05:06 am

Jenže co když ji nezvladneš zabít - he asi proto tě zabila Smích
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #16 kdy: Prosinec 22, 2009, 11:07:15 am

No tak je to sice mrzute, ale nechapu proc je problem v tom, ze NPC kradou veci, prijde mi to vcelku prirozene...a nektere maji holt disarm a neni tezke prijit na to ktere Mrknutí
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Orbi
Host
Odpověď #17 kdy: Prosinec 22, 2009, 02:52:56 pm

no ale moze to byt ako pisal ATM, ze tu zbran zodvihlo NPC, co znamena, ze ju nikto nikdy nenajde
Nesouhlasím, stačí zabít NPC, které si tu věc případně vzalo. Netvrdím, že je to zrovna tvůj případ, ale když NPC něco ukradne, tak to po jeho smrti zůstane v pozůstatkách, ze kterých to další NPC už nebere.

ach pravda, uplne mi to vypadlo z hlavy

inak tie vypisy vam uklada i nwn, ak to mate zapnute, do Log adresara, ale pri kazdom spusteni nwn sa premazu ... je dobre si na to spravit skript, ktory to pri kazdom nwn premenuje ... alebo nieje na to nejake specialne nastavenie?
Zaznamenáno
DARKPIKI
Nováček

Příspěvků: 27


Zobrazit profil
Odpověď #18 kdy: Prosinec 22, 2009, 06:18:26 pm

ja taky neřikam že nechci aby brali věci ale řikam že podle mě mi ji ani tu 5kovou kamu nevyrazil ten Valog z ruky . vim jistě že mi vyrazil tu 4kovou kterou sme nasli.
ale přijde mi divne že když mi ji nevyrazil že mi ji mohl vzit a za druhe se mi to stalo už po několikaty a ikdyž sem zemřel u přišery bez disarmu tak se mi nejaka vec ztratila z inventare proto mi to prijde divny. jinak to ze berou veci proc ne treba skretvedi sou dobrymi zlodeji Smích

Spis by bylo lepsi kdyby se udelalo to že kdyby tam nekdo přišel (k valogovi třeba s disarmem) tak kdyby prave mu dal disarm a pak ho zabil tak jako ze by tu vec dal do pokladu protože pokud vim tak přišery si štosujou věci dohromady jako myši Smích
Zaznamenáno

Tim Smíšek - Vysmátý hobit, který se bojí jen upírů Smích:D
DARKPIKI
Nováček

Příspěvků: 27


Zobrazit profil
Odpověď #19 kdy: Prosinec 22, 2009, 06:19:39 pm

no bylo by to aspon trochu inspirujici pro ty co tam pak přijdou a vybojuji si ten poklad¨poctivě aspon by dostal nějakou odměnu navrch .
Zaznamenáno

Tim Smíšek - Vysmátý hobit, který se bojí jen upírů Smích:D
Snekoun
Host
Odpověď #20 kdy: Prosinec 22, 2009, 06:31:46 pm

Je to moc složité ( dávat to do pokladu ). Prostě to ber tak že se ta věc ztratí.
Zaznamenáno
DARKPIKI
Nováček

Příspěvků: 27


Zobrazit profil
Odpověď #21 kdy: Prosinec 23, 2009, 01:06:54 am

hm klidně ale mě to štve když se mi to ztrácí i z inventáře  Smutek
Zaznamenáno

Tim Smíšek - Vysmátý hobit, který se bojí jen upírů Smích:D
Skurkaa
Šampión
**
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
Odpověď #22 kdy: Prosinec 23, 2009, 03:33:01 am

Je taky možné že kolem tvé mrtvoly může běhat nějaký zloděj....i když asi ne vždycky ale někdy se to stát může
Zaznamenáno

Gabriel - Kandahárská stráž: Pomáhat a chránit; Když myslíte.
(Hra pouze na žádost či přání)
Michael - Bez citný učedník: Co, neumíš si to zjistit sám?
(Hra pouze na žádost či přání)
Zachariash - Pejsek na vodítku: Haf, haf!
DARKPIKI
Nováček

Příspěvků: 27


Zobrazit profil
Odpověď #23 kdy: Prosinec 23, 2009, 02:26:15 pm

ale jaký zloděj omg?  copak se mužou krást věci z inventáře? pokud vim tak ne
Zaznamenáno

Tim Smíšek - Vysmátý hobit, který se bojí jen upírů Smích:D
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #24 kdy: Prosinec 23, 2009, 04:32:51 pm

ale jaký zloděj omg?  copak se mužou krást věci z inventáře? pokud vim tak ne

Můžou, ale velikosti 2 políčka max. To ale není, co tím chtěl asi říct.

Nevím, ale je dost možné že ti vyrazil obě zbraně. Máš ten log? z toho by se možná dalo něco vyčíst. Jinak myslím, že s tím nikdo nic neudělá. Každý tady už přišel o nějaký majetek (třebas knížky za 40k kvůli pádu serveru a tak.), a to způsobem za který nemohl být nijak jinak vysvětlen. U tebe to mohl být klidně ten disarm.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
DARKPIKI
Nováček

Příspěvků: 27


Zobrazit profil
Odpověď #25 kdy: Prosinec 24, 2009, 01:13:08 am

JA se koukl na ten log a tam bylo že mi vyrazil tu 4kovou urcitě ale jak už sem minule prosil tak jestli by se DM nemohlo podivat na ten log protože sem se na ten log kouknul až když ten začatek logu byl u toho co mi vyrazil tu 4 kovou takže je možne že mi ji vyrazil dřív (postupne přemazavani logu). Ale ja sem nikde nepsal že bych chtěl náhradu jen píšu že je to divně a chtělo by to trochu zkontrolovat protože ja chapu že někdo určitě stratil mnohem cennejsi veci nez ja a nekdo si rekne co si furt stezuju ale me se to nestalo při padu hry proto to tady se snažim řešit aby se toho dalo připadně vyvarovat.
Zaznamenáno

Tim Smíšek - Vysmátý hobit, který se bojí jen upírů Smích:D
Krejtcha
Nováček

Příspěvků: 24



Zobrazit profil
Odpověď #26 kdy: Prosinec 24, 2009, 10:02:35 am

Nejsem si jistej, ale z logiky věci mi vyplývá, že disarm funguje pouze na primární zbraň. Z logiky hráče zase vyplývá, že bude mít (5) zbraň nastavenou jako primární a (4) jako sekundární.

Pak závěrem bude, že pokud se z logu vyčetlo pouze disarmnutí (4) sekundární zbraně, musela být před ní disarmnuta zbraň (5) primarní, čímž se ta (4) reequipla na její místo a mohla se tak stát obějtí dalšího disarmu.

Pokud ale hráč měl zbraně equipnuté obráceně (byl by ale sám proti sobě) a pokud v logu nic o (5) zbrani nenašel, měla by mu zustat.
Zaznamenáno

K'arr
Orbi
Host
Odpověď #27 kdy: Prosinec 24, 2009, 01:04:29 pm

pripadne sa ta 5kova mohla rozpadnut
Zaznamenáno
DARKPIKI
Nováček

Příspěvků: 27


Zobrazit profil
Odpověď #28 kdy: Prosinec 24, 2009, 01:38:39 pm

ta 5 kova se rozpadnout nemohla protože sem asi par minut pred tim ziskal 21lvl ktery sem nani potreboval a nikdo ji nepoužival.

Ale je pravda že tu 5kovou sem si daval jako primar protože s ni mam vic utoku potom než když je jako sekundarni a 4 kovou s mensim dmg dal jako primar.
Zaznamenáno

Tim Smíšek - Vysmátý hobit, který se bojí jen upírů Smích:D
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #29 kdy: Prosinec 25, 2009, 02:53:51 pm

Tak je to pravděpodobně vyřené.

Ono stejně tohle nevim jak bys testoval. PCvsPC je to otestované až až, a že by se s tim WB někde pidlal a testoval...
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Stran: 1 [2]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS