Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 28, 2024, 04:47:14 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1] 2
  Tisk  
Autor Téma: Horská - obři  (Přečteno 11189 krát)
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
kdy: Září 24, 2009, 01:17:41 pm

Chci se zeptat, jestli by nešlo něco udělat s těmi obry, co jsou na sever od Horské, protože kdokoliv tam proběhne, přitáhne je do vesnice a potom se stále ukazuje upozornění o napadení. Bohužel u si toho nikdo ani nevšímá a potom třebas unikne něco důležitého.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Září 24, 2009, 01:55:54 pm

jo jde... netahat je tam Úsměv
a nebo treba trestat ty co je tam vodi
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #2 kdy: Září 24, 2009, 01:59:17 pm

Když jsem měl Koru tak jsem je tam vodil pořád  Škleb Když je tam přitáhneš v kouzlu ovládni příšeru tak na ně stráže neútočí, berou je jako henschmeny Škleb Škleb Škleb
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #3 kdy: Září 24, 2009, 02:16:17 pm

jo jde... netahat je tam Úsměv
a nebo treba trestat ty co je tam vodi
No nikdo se nezdržuje s těma obrama, protože proč. Prostě se to proběhne a oni dojdou. Nedala by se ta poslední skupinka přesunout někam jinam?
A trestat každého... no už takhle všichni elfy nesnáší, že máme pravidla.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #4 kdy: Září 24, 2009, 04:21:54 pm

jo jde... netahat je tam Úsměv
a nebo treba trestat ty co je tam vodi
No nikdo se nezdržuje s těma obrama, protože proč. Prostě se to proběhne a oni dojdou. Nedala by se ta poslední skupinka přesunout někam jinam?
A trestat každého... no už takhle všichni elfy nesnáší, že máme pravidla.

To platilo, co byli elfové neaktivní , tak se na ně dost zapomělo, neboj Úsměv
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #5 kdy: Září 24, 2009, 04:46:21 pm

Předsudky přetrvávají věky a hory přenáší. Hele stačí, abychom luskly... třebas, že chceme kráter zpět pod svojí správu a uvidíš té nenávisti Mrknutí

Každopádně zpět k tématu. Je možný odstranit tu poslední skupinku, nebo jim zakázat přecházet lokace?
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #6 kdy: Září 24, 2009, 04:49:10 pm

a proč si platíte stráže? aby se potloukaly? ať pěkně makají
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Snekoun
Host
Odpověď #7 kdy: Září 24, 2009, 04:52:45 pm

Předsudky přetrvávají věky a hory přenáší. Hele stačí, abychom luskly... třebas, že chceme kráter zpět pod svojí správu a uvidíš té nenávisti Mrknutí

Každopádně zpět k tématu. Je možný odstranit tu poslední skupinku, nebo jim zakázat přecházet lokace?

Vždyť ty obři jsou tam dobrý  Mrknutí není nad to když běží 1 levelík a sejmou ho. Oni se natáhnout většinou až nahoru když před nima utíkáš a jdeš směrem od Obřích vrchů. Občas se natáhnou zase horský obři když běžíš z druhé strany od Zlaté hory.
Holt jste si vybrali místo blízko nebezpečných lokací. Přestěhujte se do Kráteru a máte to  Mrknutí
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #8 kdy: Září 24, 2009, 05:08:31 pm

Co já vím, tak hodně vzruchu způsobují taky probíhající podtemňáci. Občas je pozoruju s jednou svojí postavou z invisu a pochechtávám se jak spokojený Fantomas. Docela pěkná ukázka toho, že stráže jsou někdy dost k ničemu.

Nedávno třeba jsem viděl jednoho mutantního duergara (jméno od J) a Villandru, jak si to hasí skrz vesnici, jako by se nechumelilo. Cestou kuchli jednoho prodavače a stráže hlavně ztrácely čas, když už nic jiného.  Mrknutí
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Orbi
Host
Odpověď #9 kdy: Září 24, 2009, 05:57:12 pm

Předsudky přetrvávají věky a hory přenáší. Hele stačí, abychom luskly... třebas, že chceme kráter zpět pod svojí správu a uvidíš té nenávisti Mrknutí

Každopádně zpět k tématu. Je možný odstranit tu poslední skupinku, nebo jim zakázat přecházet lokace?

no byt to tak pred mesiacom, tak mate i dost spojencov, ktori by vam pomohli

Myslim si, ze ti obrovia patria k Horskej. Ak chcete mesto, na ktore potvory neutocia, tak si ziskajte ine. Úsměv
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #10 kdy: Září 24, 2009, 05:57:40 pm

Předsudky přetrvávají věky a hory přenáší. Hele stačí, abychom luskly... třebas, že chceme kráter zpět pod svojí správu a uvidíš té nenávisti Mrknutí

Každopádně zpět k tématu. Je možný odstranit tu poslední skupinku, nebo jim zakázat přecházet lokace?

No.. nevím jestli by jsme neviděli nenávist nebo plápolající horskou vesnici Smích
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Gulivera
Nováček

Příspěvků: 20



Zobrazit profil
Odpověď #11 kdy: Září 24, 2009, 07:17:50 pm

a proč si platíte stráže? aby se potloukaly? ať pěkně makají
To je překrásná odpověd a plne sní souhlasím... když už nechávám tolik zlatek na daních tak ať se snaží....
Zaznamenáno

K1 Sany Paladin of  Aranath
K2 Sany Krejči z Chmelinkova
K2wipe Sany Klerička Hvozdu
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #12 kdy: Září 24, 2009, 07:57:34 pm

Já jsem taky pro, Dejte 40tkovým strážím TS i do vysokého hipsu at je nejaká sranda.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Kai.
Šampión
**
Příspěvků: 191



Zobrazit profil
Odpověď #13 kdy: Září 24, 2009, 08:03:08 pm

Já jsem taky pro, Dejte 40tkovým strážím TS i do vysokého hipsu at je nejaká sranda.

Ale takový stráže musej bejt extra drahý, aby je neměl každej a aby to elfum brzo vycucalo konto Smích
Zaznamenáno




Orathe
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #14 kdy: Září 24, 2009, 08:09:14 pm

No, v tom co jsem psal já nejde tak ani o ten HIPS jako o to, že ti gumáci jsou ovládaní AI a prostě se jim dá utéct, když oni půlku času castí nějaká kouzla vcelku naprd nebo se dají uvodit na vařené nudli. Jenže tam je problém v tom, jak rozlišit jestli stráž někoho pronásleduje a má se vyprdnout na kouzla nebo s někým vázně bojuje, a tam se pak kouzla hodí.

Možná by nebylo marné udělat několik stráží ve službě lučištníky s pětkovou výbavou.

Nejlíp to mají vychytané Acroni. Hodí pazouru s DC 44 a adios amigos.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Stran: [1] 2
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS