Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Březen 28, 2024, 07:54:54 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 [2]
  Tisk  
Autor Téma: Horská - obři  (Přečteno 11002 krát)
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #15 kdy: Září 24, 2009, 10:29:30 pm

To TO je celkem fuk, ne? devitkova pracka te chytne at savnes, nebo ne, TO je jen na ochromeni, ne?
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #16 kdy: Září 24, 2009, 10:47:11 pm

To TO je celkem fuk, ne? devitkova pracka te chytne at savnes, nebo ne, TO je jen na ochromeni, ne?


Ono to ale v celku pozbývá smyslu, když tě to chytne a můžeš s tím utéct, ne? Nebo jsem zase blbej a nevím, jak to funguje? Já znám tři: Tu co tě srazí k zemi, pak tu co tě chytne a nepustí a pak tu, co tě chytne, vymáčkne z tebe duši a možná tě i ochromí. Ale s tou poslední se dá běžet...

A se scénářem probíhání vesnicí to je pohodička. Sice dostaneš pazouru, ale běžíš a můžeš si vypít lektvar, aby tě to neumačkalo. Možná jsem fakt guma a tu devítkovou neznám  Nevím co si myslet/Nerozhodný
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #17 kdy: Září 24, 2009, 11:19:14 pm

Ta devítková by právě měla být ta co tě chytne a drtí a hlavně nepustí, aspon nám to tak při testu fungovalo...
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #18 kdy: Září 25, 2009, 10:11:05 am

Přestaňte to tu spamovat!!


Prosim vás, je tu někdo kdo chápe, o co mi jde?
Nejzajímavější, že asi jediný, kdo mě pochopil, byl Neus, se kterým běžně mívám komunikační problémy v pochopení se.
Zbytek jste úplně mimo, že mam chuť udělat věřejně globální negativní úsuduk o vašem intelektu.

Takže prosím WB, ať se k tomu vyjádří. Když řekne, že s tím nic dělat nebude, že se mu nechce, tak je to odpověď, co mi bude stačit.


P.S.: Trestat je za to podle mne nelze, takže to řešení není.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #19 kdy: Září 25, 2009, 10:40:29 am

Sorry za to spamování, nicméně se mi zdá, že tvůj problém byl zodpovězen na první stránce tématu. Vyjídřili se Neus a Šnekoun. Koho bys ještě chtěl? Ariana?
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #20 kdy: Září 25, 2009, 04:02:43 pm

a potom se stále ukazuje upozornění o napadení.
zkus si vypnout serverová hlašení v logoknu a napadení kontroluj u správce , jestli teda jde o to, co tě trápí  Škleb
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #21 kdy: Září 25, 2009, 06:08:39 pm

a potom se stále ukazuje upozornění o napadení.
zkus si vypnout serverová hlašení v logoknu a napadení kontroluj u správce , jestli teda jde o to, co tě trápí  Škleb
Díky, tohle asi bude jediné schůdné řešení. Je to škoda, potom ten systém trošku ztrácí smysl, ale to je jedno.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Orbi
Host
Odpověď #22 kdy: Září 25, 2009, 08:45:18 pm

Nestraca zmysel. Robi presne to co ma. Upozornovat na utok. Nielen od PC, ale i NPC. Je to jednoducho mesto, ktore je pod stalym utokom potvoriek.

Avsak myslim si, ze urcite ak by sa to zohralo ako nejaky quest, tak by i WB boli ochotnejsie ten jeden spawn posunut. Nieco ako vyprava na zabitie vodcu tych obrov, co by urcite pozastavilo ich utoky a mozno i zredukovalo pocty.
Zaznamenáno
Armin
Mob
*
Příspěvků: 70



Zobrazit profil
Odpověď #23 kdy: Září 26, 2009, 12:28:00 am

Dobudeme zpět zlatý důl a můžou tam pak z horské k němu a zpět chodit patroly :-D
Zaznamenáno

Nwn DE, 1.69 x86 linux client on Ubuntu 13.04 64bit on ASUS M2N-E, AMD X4 840 3.2GHz, 2MB L2, 8GB DDR2 800, Nvidia 8800GTS-512(G92), 320 GB + 500 GB HDD, SB X-Fi Xtreme Music, Fortron BlueStrorm II FSP500-60GLN ₊ Windows 7 32bit on Acer AOD 257, iAtom N570 1.67 GHz, 1MB L2, 2GB DDR3, 128GB SSD
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #24 kdy: Září 26, 2009, 07:19:58 am

Dobudeme zpět zlatý důl a můžou tam pak z horské k němu a zpět chodit patroly :-D
To je sice pěkné ale potom vám ty patroly vymlátí půůlku spawnu z obry nebo spíš ti obři vymlátí je protože ty patroly jsou 10 lvly.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Stran: 1 [2]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS