Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 29, 2024, 08:12:22 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1] 2
  Tisk  
Autor Téma: Redukce  (Přečteno 8810 krát)
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
kdy: Srpen 09, 2009, 05:02:58 pm

Mám tu dotas na redukce alias redukce dd např 5/-  a redukce ze štítů 10/+5 např  všichni řikaj že se to sčítá ale v logu mi ukazuje že redukuje jen to co má větší redukci. Jak to je?
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #1 kdy: Srpen 09, 2009, 05:05:43 pm

Redukce by se nemela spocitavat. to by tu pak behali nesmrtelne postavy. nejvecsi pohlceni z itemu je myslim 15 a nescita se s ostatnima itemama. Jak je to s featoskym pohlcenim + pohlceni vybavy to nevim.
Zaznamenáno

Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Srpen 09, 2009, 05:07:28 pm

Redukce by se nemela spocitavat. to by tu pak behali nesmrtelne postavy. nejvecsi pohlceni z itemu je myslim 15 a nescita se s ostatnima itemama. Jak je to s featoskym pohlcenim + pohlceni vybavy to nevim.
Ono jsou 2 druhy redukci všichni pišou že ty dva druhy se sčitaji ale v logu to nevidim někdo mmi napsal že redukce od DD jsou pasivní tak se vlogu nevypišou ale to sem i nezdá.
Přirovnat tu otázku mužu asi takhle sčítají se mitrilove redukce z redukcí pavéz a dalších štítů?
Poslední změna: Srpen 09, 2009, 05:11:50 pm od Tadomekaari Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
(CZ)Lenny
Hrdina
***
Příspěvků: 433



Zobrazit profil WWW
Odpověď #3 kdy: Srpen 09, 2009, 05:11:32 pm

Mám tu dotas na redukce alias redukce dd např 5/-  a redukce ze štítů 10/+5 např  všichni řikaj že se to sčítá ale v logu mi ukazuje že redukuje jen to co má větší redukci. Jak to je?
pokud ti nedaji dmg vetsi nez 15 tak se ti to vypisovat ani nebude Úsměv
Zaznamenáno

You're like a baby, making noise, don't know what to do.
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #4 kdy: Srpen 09, 2009, 05:12:30 pm

Podle mě se:

x/y a x/- sčítá
x/- a x/- sčítá
x/y a x/y nesčítá

Ale zajímalo by mě jak to je když má někdo oblečeno.
+3 / 8 a +2 /12 například.

A zaútočím na něj zbraní +1. Kolik pohltí?
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #5 kdy: Srpen 09, 2009, 05:16:05 pm

Je rozdíl mezi snížením zranění a odolnosti na zranění...
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #6 kdy: Srpen 09, 2009, 05:24:47 pm

Hmm dobře proč mi to nevypisuje v logu?  Dám praktikcý přiklad od DD mám redukce 3  a od RDD 5/+6 a v logu mi piše jen redukci 5. Tu trojiku mi to nepisne nikde vždycky reduknu bud 5 nebo 15 kterou mám ze štítu.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #7 kdy: Srpen 09, 2009, 05:27:43 pm

Podle mě se:

x/y a x/- sčítá
x/- a x/- sčítá
x/y a x/y nesčítá

Ale zajímalo by mě jak to je když má někdo oblečeno.
+3 / 8 a +2 /12 například.

A zaútočím na něj zbraní +1. Kolik pohltí?
Tohle mi psalli právě všichni ale v logu to nemám jinak pohltíto vždycky  víc takže 12.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #8 kdy: Srpen 10, 2009, 10:02:45 am

Experimentálně jsem zjistil, že přirozený snížení se nesčítá s tím hematitovým.
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Kilgor
Lord
****
Příspěvků: 584



Zobrazit profil
Odpověď #9 kdy: Srpen 10, 2009, 11:13:59 am

Snizeni zraneni trpasliciho obrance X/- je stejneho typu jako to, ktere je na stitu. Ovsem scita se s pohlcenim napriklad jednoho typu zraneni (secne, tupe, bodne) X/- a scita se i s odolnosti na zraneni (secne, bodne, tupe) udavane v %.
Zaznamenáno

Me postavy: Legan - trpaslici kovar
Miren of Grey - alchymista rodu Grey
Xasmor Grey - zdejsi umelec
Gočan
Nováček

Příspěvků: 15


Zobrazit profil
Odpověď #10 kdy: Srpen 10, 2009, 11:20:36 am

Hmm dobře proč mi to nevypisuje v logu?  Dám praktikcý přiklad od DD mám redukce 3  a od RDD 5/+6 a v logu mi piše jen redukci 5. Tu trojiku mi to nepisne nikde vždycky reduknu bud 5 nebo 15 kterou mám ze štítu.
Koukám že nejsem sám komu to tak blbne. Já jedu Fighter/Sorcerer/Red Dragon Disciple a mám podobnej problém, mám odolnost 21. a Epické snížení zranění III. Z toho je pohlcení 9 a za RDD mám 10 pohlcení, teoreticky mám mít pohlcení 19 ale ouha v logu mám jenom těch 10 za RDD. Ale jinak je prej všechno v naprostém pořádku. Ještě musím říct že sem ten build jel i před wipe a tam bylo všechno v pořádku a všechno fungovalo jak má, pohlcení se sčítala jak má a šlapalo to. Najednou ouha
nic nefunguje a změna v pravidlech nebo změna hry či odborností žádná.
Zaznamenáno
Kilgor
Lord
****
Příspěvků: 584



Zobrazit profil
Odpověď #11 kdy: Srpen 10, 2009, 11:32:31 am

Co se tyka redukce RDD a DD a epickych redukcnich featu si myslim, ze by se melo vsechno scitat dohromady.
Zaznamenáno

Me postavy: Legan - trpaslici kovar
Miren of Grey - alchymista rodu Grey
Xasmor Grey - zdejsi umelec
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #12 kdy: Srpen 10, 2009, 01:48:48 pm

Co se tyka redukce RDD a DD a epickych redukcnich featu si myslim, ze by se melo vsechno scitat dohromady.
Tak to těžko právě jsi psal že se to nesčítá a ted pišeš že jo? To chce odbornou pomoc muže sem pisnout něco ktomu někdo z WB?
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #13 kdy: Srpen 10, 2009, 02:44:50 pm

je to jako by jste chtěli sčítat bonus na zbrani a kouzelnou zbraň, bere se ten vyšší ze stejného, podle mě.
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Orbi
Host
Odpověď #14 kdy: Srpen 10, 2009, 02:55:12 pm

podla wiki:
scitat sa mozu jedine redukcia s rezistom
scitavaju sa i schopnosti od DD, barbara a epicke redukcie ... pravdepodobne i RDD

ak mam z DD redukciu 6/- a prsten s redukciou 5/+5  ... tak sa bere len najvyssia, to jest 6  ... lebo sa jedna o dve redukcie, a tie sa nescitaju
ak mam opasok s rezistom 6/- a prsten s redukciou 5/+5 ... tak by to malo byt 11/+5 ... a  samozrejme 6/- pre vyssie enchanty
ak mam z DD redukciu 6/- a opasok s rezistom 6/- .... tak vysledne mam 12/-

no a ak mam DD redukciu 6/-, opasok rezist 6/- a prsten s redukciou 8/+8  ... vysledne mam 14 / +8 alebo 12/- pre vyssie enchanty


Poslední změna: Srpen 10, 2009, 02:59:37 pm od Orbi Zaznamenáno
Stran: [1] 2
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS