Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 25, 2024, 09:25:47 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 12 13 [14] 15 16
  Tisk  
Autor Téma: Žádost  (Přečteno 92135 krát)
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #195 kdy: Březen 01, 2014, 06:14:24 pm

Na to nemusíš být DM, abys ostatním dělala zábavu, hráč tvého formátu to jistě zvládne i bez klienta Valím oči! Super! jinak ony questy jsou, akorát jsi ještě asi neměla to potěšení. Nezapoměn taky, že ikdyž se to zdá nemožné, tak DMka jsou jen obyčejní lidé, kteří mají víc věcí na práci než chrlit questy z rukávu, ale neboj. Questy jsou Úsměv
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #196 kdy: Březen 01, 2014, 06:31:48 pm

No, ono se hlavně tak nějak nemůžeme rozhodout, jestli jsme CvC nebo PvP nebo RP svět, to je pak těžké pro DM, aby něco dělalo.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #197 kdy: Březen 01, 2014, 06:47:22 pm

Prooosiiiim vás bude se neco na kandelabrii dit nebo se budeme dale nudit a dělat si co chceme?Chceme qvesty dokončit qvesty vždyt musi byt vice jak 500qvestu rozjetych a nedokončenych chceme akci něco dělat schanet veci pomahat svatět cokoliv jen at už neni nuda prosiiiim :-( to neexistuje normalni dm? co se bude starat? jenom co vidim tak jsou Bany,tresty,atd nic jineho.qvesty žadne nuda jak na pohřbu.jestly nekdo nema čas delat DM ja se toho klidně ujmu jsem tu každy den rano opoledne večer.Svět je super ale nuda neskutečna nuda :-( Nela Blake
       
Něco stavět? Hele já jsem pomáhal stavět jednu věž a to u Tábora a na druhý den ji obratem rozmlátili podtemňaci - Drowové. Takže nedoporučuji nic stavět - pokud to nevydrží alespon 2 - 3 měsíce.
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #198 kdy: Březen 01, 2014, 08:15:57 pm

Pamatuju ze se navrhovalo dat tem vezim lepsi, motivujucejsi  vyuziti a pro utok pravidlo hlaseni.  Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
Rizzen
Mob
*
Příspěvků: 60



Zobrazit profil WWW
Odpověď #199 kdy: Březen 01, 2014, 08:37:06 pm

Říká se: Kdo chce, hledá způsoby. Kdo nechce, hledá důvody.
Zaznamenáno

Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #200 kdy: Březen 01, 2014, 09:48:52 pm

Prooosiiiim vás bude se neco na kandelabrii dit nebo se budeme dale nudit a dělat si co chceme?Chceme qvesty dokončit qvesty vždyt musi byt vice jak 500qvestu rozjetych a nedokončenych chceme akci něco dělat schanet veci pomahat svatět cokoliv jen at už neni nuda prosiiiim :-( to neexistuje normalni dm? co se bude starat? jenom co vidim tak jsou Bany,tresty,atd nic jineho.qvesty žadne nuda jak na pohřbu.jestly nekdo nema čas delat DM ja se toho klidně ujmu jsem tu každy den rano opoledne večer.Svět je super ale nuda neskutečna nuda :-( Nela Blake
       
Něco stavět? Hele já jsem pomáhal stavět jednu věž a to u Tábora a na druhý den ji obratem rozmlátili podtemňaci - Drowové. Takže nedoporučuji nic stavět - pokud to nevydrží alespon 2 - 3 měsíce.
no... kdyz je vez napadena, tak majitele dostavaji zpravy, ze je v ohrozeni
a vez nemuze byt znicena, kdyz ve hre nejsou jeji PC obranci
asi meli jinou praci, kdyz nebezeli vez chranit... mozna jich bylo malo nebo se nebyli schopni zorganizovat a nebo se na to vykaslali
Zaznamenáno
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #201 kdy: Březen 01, 2014, 11:22:47 pm

Jak brát to hlášení o napadení věže, když je postava na druhé straně ostrova  Úsměv
Bral bych to jen jako informaci a i tak se to nedá stihnout, když si daleko nebo máš zrovna výpravu s ostatníma hráčema
Zaznamenáno
Rizzen
Mob
*
Příspěvků: 60



Zobrazit profil WWW
Odpověď #202 kdy: Březen 01, 2014, 11:25:46 pm

Prooosiiiim vás bude se neco na kandelabrii dit nebo se budeme dale nudit a dělat si co chceme?Chceme qvesty dokončit qvesty vždyt musi byt vice jak 500qvestu rozjetych a nedokončenych chceme akci něco dělat schanet veci pomahat svatět cokoliv jen at už neni nuda prosiiiim :-( to neexistuje normalni dm? co se bude starat? jenom co vidim tak jsou Bany,tresty,atd nic jineho.qvesty žadne nuda jak na pohřbu.jestly nekdo nema čas delat DM ja se toho klidně ujmu jsem tu každy den rano opoledne večer.Svět je super ale nuda neskutečna nuda :-( Nela Blake
       
Něco stavět? Hele já jsem pomáhal stavět jednu věž a to u Tábora a na druhý den ji obratem rozmlátili podtemňaci - Drowové. Takže nedoporučuji nic stavět - pokud to nevydrží alespon 2 - 3 měsíce.
no... kdyz je vez napadena, tak majitele dostavaji zpravy, ze je v ohrozeni
a vez nemuze byt znicena, kdyz ve hre nejsou jeji PC obranci
asi meli jinou praci, kdyz nebezeli vez chranit... mozna jich bylo malo nebo se nebyli schopni zorganizovat a nebo se na to vykaslali


Může, drowům byla 2x za sebou zničena vež v Temném táboře, protože se nějaké DM ve své nekonečné moudrosti jen tak rozhodlo. Asi mu připadalo divné že by měli mít drowové věž na povrchu, tak bum. Cokoliv napsat majiteli, nebo trochu komunikovat - neexistuje.
Zaznamenáno

A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #203 kdy: Březen 02, 2014, 07:46:16 am

Cítím slzy? Určitě, to já poznám!
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #204 kdy: Březen 02, 2014, 08:24:54 am

U vezi je problem ze staci tusim aby ve hre byl jediny hrac ze spolku vlastnici vez a ten asi tezko neco zmuze proti 3-4drowum ikdyby byli jen dva tak porad nic neudela nejen ze to nema sanci stihnout tam dobehnout ale taky nema sanci porazit drowy sam...

Jinak treba ty Rizzene moc by me zajimalo. Je sice pekne ze jedes paladinku na povrchu a ze sni ma rozjete questy ale ptam se te tady a myslim ze by to zajimalo vice lidi. Kde mas v planu opravdu hrat? Pac nejde hrat postavu nahore a zaroven v podtemnu...
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Rizzen
Mob
*
Příspěvků: 60



Zobrazit profil WWW
Odpověď #205 kdy: Březen 02, 2014, 04:13:33 pm

Vidím že potrefená husa už kejhá,  Škleb , čekal jsem to ale potřeboval jsem mít 100% jistotu pač jsem nevěděl konkrétně kdo ty věže zbořil.

...

Lubko jak vidíš tak jde. Věřím že tím bavím i ostatní.
Zaznamenáno

A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #206 kdy: Březen 02, 2014, 06:27:15 pm

Vidím že potrefená husa už kejhá,  Škleb , čekal jsem to ale potřeboval jsem mít 100% jistotu pač jsem nevěděl konkrétně kdo ty věže zbořil.

...

Lubko jak vidíš tak jde. Věřím že tím bavím i ostatní.

here, take this toilet paper. Yours cry wont save you, but sounds like a trophy to me  Úsměv
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #207 kdy: Březen 02, 2014, 07:04:04 pm

 Kroutím očima velmi dospělá a racionální odpověd na jeho dotaz. By mě zajímalo, kdo z vás dvou skutečně z té hry brečí...
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Sonofdark
K2-DM
Šampión
**
Příspěvků: 131


Zobrazit profil
Odpověď #208 kdy: Březen 02, 2014, 07:09:49 pm

Raz som tu vez zboril ja  s normalnou postavou a nezabudajte ze ste boli pritomny
Zaznamenáno
Bishop
Nováček

Příspěvků: 20


Zobrazit profil
Odpověď #209 kdy: Březen 03, 2014, 09:30:08 am

Cítím slzy? Určitě, to já poznám!
To je vážně k pláči, bezpochyby ano. Nicméně nikdo nezpochybňuje drahá Amy, že slzy a pláč poznáš...Ostatně stačí se podívat na výsledek orientační ankety, kde tě dvanáct lidí nemůže ani vidět, natož tolerovat a je očividné, že pláč a slzy poznáš jistě přímo důvěrně.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 12 13 [14] 15 16
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS