Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Březen 29, 2024, 11:12:26 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 14 15 [16]
  Tisk  
Autor Téma: Žádost  (Přečteno 91019 krát)
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #225 kdy: Říjen 26, 2016, 07:09:21 pm

Pokud nepřijde DM tak ten Chmelínkov nedáme dohromady .   Lagy jsou čím dál horší.
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #226 kdy: Listopad 03, 2016, 06:34:50 pm

Žádám DM o pomoc se slíbeným oltářem, máme problém s jeho  odlehlostí . Zlato IC si rytíři už vzali .
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #227 kdy: Prosinec 18, 2016, 09:45:44 am

 Omlouvám se , za nepřítomnost ale byl jsem v práci a měl jsem toho plný zuby , jak to bude trochu možní jistě se objevím.
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #228 kdy: Prosinec 22, 2016, 04:31:27 pm

Já bych chtěl poprosit Neuse nebo nějaké DM ( pokud tohle DM může ovlivnit ), Aby něco provedlo s pokladama, ty poklady stojej za starou bačkoru.. Ale ted je tu pár nových hráčů a prozkoumávají kde co je .. najdou truhlu, otevřou a v ní směšných 39 Gp ... jasně že je tu plno jiných možností, jak si vydělat, ale když už prozkoumávají okolí tak by to chtělo aby taky našli něco zajímavého. Dík za přečtení a případnou odpověd
Zaznamenáno
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #229 kdy: Prosinec 23, 2016, 02:23:19 pm

Pokladů je dost celkem, ale nesměj se vybírat často. Je potřeba hledat ty co nikdo nenašel.
Když se poklad najde a začne se na něj chodit tak je to ztracený a nestačí se doplnit.
A je jedno kolik jich pak je jestli 20 nebo 200. Pokud někdo jen dojde a oběhne poklady a zmizí tak holt na ostatní nezůstane nic.
Jen u těch 200 mu  bude déle trvat než je najde.
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #230 kdy: Prosinec 26, 2016, 02:49:59 am

pevnych pokladu je cca 100, od DM je jich odhadem vic nez 50 (nechce se mi to pocitat), takze je jich celkem hodne

kvalita pokladu se urcuje podle poctu navstev za nejaky cas
poklady co jsou jsou navstevovany nejmene jsou nejkvalitnejsi, tj. davaji nejvic penez a (5) predmety
poklady kam prijde kazdy jsou nejhorsi a maji minimalni obsah, u malo kvalitnich pokladu se muze stat i to, ze postava s vysokym lvl nedostane vubec nic (aby neco zbylo na nizsi lvl)

dale se kazde postave pocita i cas od posledni navstevy kazdeho pokladu a jestlize nejaky poklad navstevuje moc casto, tak je prazdny...
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 14 15 [16]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS