Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Březen 29, 2024, 04:42:10 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1] 2 3 ... 16
  Tisk  
Autor Téma: Žádost  (Přečteno 91034 krát)
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
kdy: Červenec 29, 2009, 04:58:31 pm

Žádam vedeni o udeleni trestu pro acc Neileeen (na foru). Provokacnim topicem a provokacnimi prizpevky tu rozjel hned nekolik flamu z neznameho duvodu jakozto mstu za kritiku na DM, k cemuz se i sam priznal, jeho editace podpisu : "http://k2wiki.cagus.cz/index.php/Khalless
http://k2wiki.cagus.cz/index.php/Rod_El_Ashally
Přísaha El Ashally: http://k2wiki.cagus.cz/index.php/P%C5%99%C3%ADsaha#P.C5.99.C3.ADsaha_rodu_El_Ashally.

Jo a taky umím být pěkná svině

verejne oznamuje ze prisel za ucelem mstit se hracum bez ohledu na hru.

Zaroven kdyz novy hrac prijde a uvidi tyhle jeho prizpevky se statusem "GUILD-Rod El Ashally" tak bych se nedivil kdyby se otocil a nikdy vic se nevratil.

A taky zadam verejnou omluvu za urazeni me osoby  Mrknutí
Zaznamenáno

Amy
Host
Odpověď #1 kdy: Červenec 29, 2009, 04:59:53 pm

 Úsměv Úsměv Úsměv

To je dobré to se dá použít, tak já se připojuju a jen vyměním jméno !
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #2 kdy: Červenec 29, 2009, 05:03:50 pm

A všicni se ted sklidnime a pujdeme se projti ven či na pivo, sluničko sviti a hreje.
Už vam tady z toho...to...ano presne to slovo co nerikam  Smích

Zapomente na chvili na forum , nekdo to tu promaže a bude svaty klid, prosim...
Zaznamenáno
Amy
Host
Odpověď #3 kdy: Červenec 29, 2009, 05:05:15 pm

OK. Pravdu máš. Jen doufám, že se dotyční kritici poučili, když jim ta ta jejich polívečka nechutná.
Jdeme nakupovat, chceš něco?  Úsměv
Zaznamenáno
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #4 kdy: Červenec 29, 2009, 05:08:10 pm

Na te verejne omluve trvam. Sice nejsem DM ale forum ma taky svoje pravidla a myslim ze je tam zakotveno i to urazeni hracu. Takze ted se aspon uvidi jestli tu je nejaky system nebo tu je anarchie  Kroutím očima
Zaznamenáno

Amelor
Host
Odpověď #5 kdy: Červenec 29, 2009, 05:10:51 pm

Ted se hraju na posla miru, tak mi to nekaz Astere.

"Choďte v pokoji a oslavujte Pána svojím životom"  Smích Smích Smích
Zaznamenáno
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #6 kdy: Červenec 29, 2009, 05:11:58 pm

To mas to site v tom popisku Neileeena ako popisku Jerry lenze Jerry je horsi tak by sa najskor om musel omluvit za to co tam ma napisane, lenze ma ban na forum.
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #7 kdy: Červenec 29, 2009, 05:20:47 pm

Postavím se na stranu Neileeena.

Astere ty provokuješ celou dobu co tu hraješ a nikdo po tobě nechtěl aby ses omluvil za své chování.

Neileeen provokuje pár hodin a hned se s ním chceš hádat. 

Tohle mi připadá jako rivalita.

Jinak mě naprosto nevadí co se tady děje, když mě někdo provokuje atd... (aneb jak se říká - jedním uchem tam, druhým ven).
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #8 kdy: Červenec 29, 2009, 05:24:46 pm

Žádam vedeni o udeleni trestu pro acc Neileeen (na foru). Provokacnim topicem a provokacnimi prizpevky tu rozjel hned nekolik flamu z neznameho duvodu jakozto mstu za kritiku na DM, k cemuz se i sam priznal, jeho editace podpisu : "http://k2wiki.cagus.cz/index.php/Khalless
http://k2wiki.cagus.cz/index.php/Rod_El_Ashally
Přísaha El Ashally: http://k2wiki.cagus.cz/index.php/P%C5%99%C3%ADsaha#P.C5.99.C3.ADsaha_rodu_El_Ashally.

Jo a taky umím být pěkná svině

verejne oznamuje ze prisel za ucelem mstit se hracum bez ohledu na hru.

Zaroven kdyz novy hrac prijde a uvidi tyhle jeho prizpevky se statusem "GUILD-Rod El Ashally" tak bych se nedivil kdyby se otocil a nikdy vic se nevratil.

A taky zadam verejnou omluvu za urazeni me osoby  Mrknutí

Žádám taky veřejnou omluvu za tvoji ignoranci, astere. Nevím co motáš Khaless, El-Ashally a přísahu El-Ashally do tohodle sporu. Nemá to s tím nic společného. Pokud proti Neiovi něco máš, vyřeš si to s ním osobně a nemotej do toho herní záležitosti. On do toho hru nemotá, flamuje tu jenom na fóru. A pokud vím, vyhrožovat herními důsledky jsi tu začal ty:

...bla bla bla...

Rikam ze nejsem ochotnej delat hracum jako jsi ty ovci, Pane Generale. Priste si kup nejakej plechovej naramek na krk at neprijdes cistou nahodou o hlavu v zapalu boje... A mozna by si se nemel pohybovat nikde sam, pac okoli je nebezpecne  Kroutím očima

 a to máslo co máš na hlavě už se mezitím pěkně rozteklo, takže ti asi zamlžilo oči.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Amy
Host
Odpověď #9 kdy: Červenec 29, 2009, 05:27:17 pm

OK OK kluci, už ho nechte, už to stačilo  Úsměv
Zaznamenáno
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #10 kdy: Červenec 29, 2009, 05:38:21 pm

To mas to site v tom popisku Neileeena ako popisku Jerry lenze Jerry je horsi tak by sa najskor om musel omluvit za to co tam ma napisane, lenze ma ban na forum.

Neileen by si taky zaslouzil ban na forum, jsem zvedavej jestli ho dostane
Zaznamenáno

Amy
Host
Odpověď #11 kdy: Červenec 29, 2009, 05:41:54 pm

proč ne. pak pujdeš třeba i ty a bude tu klid. pořád bych na tom vydělal  Úsměv
Zaznamenáno
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #12 kdy: Červenec 29, 2009, 05:41:59 pm

Astere ty provokuješ celou dobu co tu hraješ a nikdo po tobě nechtěl aby ses omluvil za své chování.

Neileeen provokuje pár hodin a hned se s ním chceš hádat. 

Tohle mi připadá jako rivalita.

Jinak mě naprosto nevadí co se tady děje, když mě někdo provokuje atd... (aneb jak se říká - jedním uchem tam, druhým ven).

1. Ja neprovokuju, ja kritizuju to, co se mi nelibi. Navic se tu razi politika: "ty si me urazil a pokud se neomluvis tak si nezahrajes"
2. Neileen provokuje z nejakeho divneho duvodu, nezalozeneho na hre. Ja reaguju alespon na veci ze hry.
3. Ze ja si nedelal ty screeny cos mi psal. by se sem prima hodily  Smích
Zaznamenáno

aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #13 kdy: Červenec 29, 2009, 05:50:57 pm

Žádám taky veřejnou omluvu za tvoji ignoranci, astere.
O cem to meles simte ? jakou ignoraci ? BTW. pan general nezada ale rozkazuje. Je vidno ze jsi prd general, pesak jsi  Smích

Nevím co motáš Khaless, El-Ashally a přísahu El-Ashally do tohodle sporu. Nemá to s tím nic společného. Pokud proti Neiovi něco máš, vyřeš si to s ním osobně a nemotej do toho herní záležitosti.
Pac neileen pouziva guild status rodu El, tudiz vas zastupuje na foru. Proc bychto s nim mel resit osobne ? Predpokladam ze to je takovej ten typek co ma plnou hubu reci a skutek utek. Pokud by to chtel resit osobne tak klidne s nim skrizim mece v Praze. Staci jen rict.

A pokud vím, vyhrožovat herními důsledky jsi tu začal ty:

Jake vyhrozovani ? to je jen doporuceni a ooc informace ze Venda te moc nemusi prave kuli tomu zes nas tam nehal hnit. Navic si nepamatuju ze bych te napadl nebo neco, tak nevim proc ti cvaka ritka  Mrknutí
Zaznamenáno

Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #14 kdy: Červenec 29, 2009, 05:59:40 pm

Hrdino.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Stran: [1] 2 3 ... 16
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS