Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 25, 2024, 11:02:08 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 9 10 [11]
  Tisk  
Autor Téma: OOC chování  (Přečteno 61645 krát)
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #150 kdy: Listopad 30, 2009, 09:08:36 pm

Prepacte, ze sa ozvem, ale len ja sam som v tom totalne strateny a poriadne neviem o co ide a ake je vlastne obvinenie?

Obvinění jsme napsal na soukromé forum ale tady to připišu Amrase obvinuju z toho že  i když byl jasně před několika svědky několikrát sražen k zemi odpočítávání hp nebo  už tuhej a byl svázanej a resnutej aniž by šel do očistce tak vždycky začal utočit udělal to tak asi 3* než mi na něj došel ress a jak jsme ho dovedl do hospodskeho pokoje  resl tak odmital hrát a začal stím že hraju učelově atd atd. Co dodat po resu se neukazal vlastně se už neukazal nikdo z olathu jinak my slovem začali ještě před resem ale museli jsme prvně získat iic informace jak vypadá kněžka než jsme ji mohli vypatrat kuzly. Kvuli toho se to zdrželo jinak jsme vyšli docela brzo.
snad si to dobre pamatuju... kdysi bylo receno ze kdyz postave nedas pouta tak zadne "svaze postavu" neexistuje. ani omraceni postavy ala zabiju ju a ressnu, kdyz ju ressnes tak je ziva a moze utec... v pripade ze se nedohodnete... snad sem to nepopletl Škleb
No jeslti mužu dodat zkoušel jsme na něj pokažde hodit pouta ale neudělalo to nic takže systemova chyba se musi nahradit rp hrou.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Orbi
Host
Odpověď #151 kdy: Listopad 30, 2009, 09:19:47 pm

puta funguju len pokial postava nieje v boji
Zaznamenáno
Awadar
Nováček

Příspěvků: 15


Zobrazit profil
Odpověď #152 kdy: Listopad 30, 2009, 09:36:16 pm

Osobně nevím co se všechno mezi rodinami semlelo, byl jsem při té poslední situaci a té v uprchlické vesnici.

Ve vesnici - ze začátku se bavili kněžky, bylo to řešeno jako výslech – pote Pelanistra Drathir nechtěla příliš jednat a na jakoukoliv námitku ze strany naší kněžky ji akorát zbičovala na hranici smrti a znova kladla své otázky, aniž by odpověděla“omlouvám se prostě mi to tak připadlo“. Po několika bičování jsme se hol kněžky zastali – na to začal boj kde Pelanistra Drathir a Victor Terenc padli – kněžka byla zajata a Victor Terencbyla uříznuta hlava(z tímto nesouhlasím a všem se omlouvám, že sem u toho byl, byl jsem tomu přítomen poprvé). Kněžka byla zajata a náhle kde se vzal tu se vzal C62 a jeho duarger(možná to byla náhoda) a že máme kněžku pustit, to párkrát pronesl a vrhl se na toho kdo vedl kněžku – i tato postavička padla. Následně na to C62 provedl relog za kouzelničku(mám obrázek odpojení a připojení). Následně potom jsem šli se Zarem Lovit, expit a pro rudu do dolu nedaleko Elg – už po cestě mě C62 napsal, že mám divný pocit(nebo něco takové). Šli jsem dál a najednou sem byl omámen(myslím kouzlem Ovládni osobu) poté to vyústilo zajetím i Zara a jeho odvedení do Elg k výslechu(podrobnosti můžu na Vaše požádáni dodat) – takže prvně se ve vsi zjeví  C62 z duargerem a následně jsem zajati jeho kouzelnici z příkazu jeho kněžky, že mají lovit vesnické Drowi(myslí že tato situace nebyla ani rozdělena restartem, pouze když byl Zar odváděn do Elgu tak server asi 2-3 padl)










Dnešní situace  - k naší skupině dojde Nathrae Venoric Drathir, C62 z novou postavičkou a myslím, že se tam objevil i ten Evil – a nastoupili na nás, že tam ta žena půjde snima(žádný důvod neuvedli a ani v tom nenacházím jejich záměr o unesení kněžky – únos si představuji jinak ne před očima jejich poddaných)“jednali celkem dost arogantně i přesto že věděli, nebo se mohli domnívat, že se jedná o kněžku“ za této situace je myslím logické že jsem jim zatarasil přístup ke kněžce a podobně se chovali i ostatní. Situace skončila z jejich strany- slovem víry, pár šípy, bouří odplaty – z naší strany útěkem kněžky a ostatní se snažili přežít  - poté jsme šli do vsi, zde jsme byli zabiti a oživeni v hospodě – zde hned na první otázku C62 jsem odpověděl, že klíč nemám a do baráku smím jen na základě povolení kněžky, ptal se ještě jednou nebo dvakrát a to už jsem neodpověděl. Po restartu jsem nepřišel neměl jsem v tu chvíli čas.

Pokud jsem někoho zklamal tak se omlouvám, jak se tu tak koukám tak jsem ani nevěděl o všech konfliktech.  Ale ano po restartu jsem se nepřihlásil.
Poslední změna: Listopad 30, 2009, 09:44:54 pm od Awadar Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #153 kdy: Listopad 30, 2009, 10:40:18 pm

Proste chtela mluvit s vasi knezkou, vedoma si sve moci. Co se tyce arogance. Nevidel jsem dlouhou dobu takoveho prebornika v aroganci, drzosti a nevychovanosti, jako je tento Orathe Olath. Na zaklade jeho skutků, povazuji sebevedomi nasi veeleknezky za naprosto ospravedlnene. Ale mohu se mylit-neznam vse co se odehralo mezi nami a Olathy...

Pred nekolika dny totiz Orathe Olath, prisel s velkymi rameny do pajzlu (u Elgu), kde jsme sedeli: ja (tj Johny Evil, C. Drathir, Ambrex Drathir a Victor Terenc. Bylo mu jasne a nekolikrat durazne sdeleno, ze za branou kde azcina uzemi naseho spolku nema co pohledavat. Priznal se drze, ze ma sipy z vitrin z Elgu (kam ma roznez zakazany vstrup). Sipy nevratil a chtel glejt, ktery by mu zarucoval volny pohyb na nasem uzemi. Vymyslel si ze bude bojovat s Terencem a kdyz vyhraje, dostane glejt. Veleknezka na to lstive kyvla. Pritom se choval k nasi veleknezce velmi urazlive ve zpusobu reci. Sli jsme vsichni ven.  Pote, co venku pred pajzlem porazil Terence, domahal se klejtu a napadl veleknezku jak slovne, tak fyzicky. Nastesti jej veleknezka znehybnila a my jej dorazili. Dozvdeli jsme se pak od nej spoustu OCC nazoru (rozhorcenych nadavek). Me do telu psal opravdu nejake blaboly, silacke reci atd.
Kdyz to shrnu a prekrocim detaily, tak se tento scenar, souboj atd. si myslim na jeho prani-kazdopadne opakoval. Celkem napadl veleknezku asi trikrat, z toho ji jednou poslal do limbu a spoutal. V prubehu teto druhe casti (po prvnim souboji) jsme meli, moznost se o nas dozvedet, ze jsme sracky (to slovo tam padlo). Také  neustalé komentare, jak to ,,bylo slabý,, (asi nase hrani). Atd. omlouvam se, za to co ted napisu: Ale uz jsem mu pak napsal //uz drz hubu. A kdyz me otravoval tellem nejakymi trapnymi poznamkami typu: ses slabej, pojd si to rozdat atd.---ted to prijde---napsal jsem mu do telu: tahni ty buzerante vydechlej!-Ale bylo to v afektu a v reakci na jeho chovani. Kdo me zna vi, ze takovehle vyrazy pouzivam ve stavu krajni uzkosti. Naposledy to bylo, co si vzpominam asi jednou na Kand1 (to se i mozna diskutovalo na foru-mozna to tady jeste v analech nekde je) a urcite jednou na Arkhalii (dobre si na to pamatuji-proti nekomu s acc. BGgobo-nebo tak nejak).
Myslim, ze jsme ho meli vsichni dost!

//Takovehle manyry (verbalni utoky extreme obhrouble povahy) na me pred casem zkousel jeden bezdomovec na nadrazi a dokonce se chtel prat!

//Nevhodne hlasky do tellu mi psal take jeste pred timto incidentem.

Ale ja byl vzdycky trochu hrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!
Poslední změna: Listopad 30, 2009, 10:54:07 pm od ram Zaznamenáno
PiAn0
Šampión
**
Příspěvků: 166


Zobrazit profil
Odpověď #154 kdy: Listopad 30, 2009, 11:04:40 pm


Ve vesnici - ze začátku se bavili kněžky, bylo to řešeno jako výslech – pote Pelanistra Drathir nechtěla příliš jednat a na jakoukoliv námitku ze strany naší kněžky ji akorát zbičovala na hranici smrti a znova kladla své otázky, aniž by odpověděla“omlouvám se prostě mi to tak připadlo“. Po několika bičování jsme se hol kněžky zastali – na to začal boj kde Pelanistra Drathir a Victor Terenc padli
No tady to docela zkreslujes Úsměv, Za prvy, Pelanistra byla prave ta co chtela vyjednavat a taky svami vyjednavala. To diky tomu ze vyste jak koliv vyjednavat odmitali a vsechny navrhy na reseni zamitli , vyustilo vtom ze tedy trest bude zbicovani knezky. kdyz vsak Pelanistra zacala, jeden zvas se na nasi velknezku vrhl a bez jakych koliv rozkazu od sve pani do pelanistry zacal mlatit svym mecem.


Kněžka byla zajata a náhle kde se vzal tu se vzal C62 a jeho duarger(možná to byla náhoda) a že máme kněžku pustit, to párkrát pronesl a vrhl se na toho kdo vedl kněžku – i tato postavička padla. Následně na to C62 provedl relog za kouzelničku(mám obrázek odpojení a připojení). Následně potom jsem šli se Zarem Lovit, expit a pro rudu do dolu nedaleko Elg – už po cestě mě C62 napsal, že mám divný pocit(nebo něco takové). Šli jsem dál a najednou sem byl omámen(myslím kouzlem Ovládni osobu) poté to vyústilo zajetím i Zara a jeho odvedení do Elg k výslechu(podrobnosti můžu na Vaše požádáni dodat)

Ten Duergar tam sel uz spolu snami s pelanistrou a victorem akorad ze byl pomalejsi a trvalo mu to dele nez tam dorazil. Sel tam z toho duvodu ze ten otrok ktereho jste zabili patril jemu. Pote co jste ho zabili a urizli mu hlavu prosel oltarem a dal za postavu nehral, lognul za svoji carodejku. Veleknezka rozhodla ze pochytame par tech vesnickych drowu aby sme se odnich dozvedeli vice. C62 te nasel kouzlem najdi osobu a proto ti napsal ze mas divny pocit. pote vas dopadl dva drowy, bez zadneho zabijeni je privedl knam do sidla a tam byli vyslechnuti a potom propusteni. Nevim nad cim si tu stezujes kdyz vy jste nam predtim zabili ctyri postavy ktery svami chteli akorad vyjednavat a na boj nebyli vubec prirpaven a naprosto zbytecne jste jim usekali hlavy.
Zaznamenáno
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #155 kdy: Listopad 30, 2009, 11:25:23 pm


Ve vesnici - ze začátku se bavili kněžky, bylo to řešeno jako výslech – pote Pelanistra Drathir nechtěla příliš jednat a na jakoukoliv námitku ze strany naší kněžky ji akorát zbičovala na hranici smrti a znova kladla své otázky, aniž by odpověděla“omlouvám se prostě mi to tak připadlo“. Po několika bičování jsme se hol kněžky zastali – na to začal boj kde Pelanistra Drathir a Victor Terenc padli
No tady to docela zkreslujes Úsměv, Za prvy, Pelanistra byla prave ta co chtela vyjednavat a taky svami vyjednavala. To diky tomu ze vyste jak koliv vyjednavat odmitali a vsechny navrhy na reseni zamitli , vyustilo vtom ze tedy trest bude zbicovani knezky. kdyz vsak Pelanistra zacala, jeden zvas se na nasi velknezku vrhl a bez jakych koliv rozkazu od sve pani do pelanistry zacal mlatit svym mecem.


Kněžka byla zajata a náhle kde se vzal tu se vzal C62 a jeho duarger(možná to byla náhoda) a že máme kněžku pustit, to párkrát pronesl a vrhl se na toho kdo vedl kněžku – i tato postavička padla. Následně na to C62 provedl relog za kouzelničku(mám obrázek odpojení a připojení). Následně potom jsem šli se Zarem Lovit, expit a pro rudu do dolu nedaleko Elg – už po cestě mě C62 napsal, že mám divný pocit(nebo něco takové). Šli jsem dál a najednou sem byl omámen(myslím kouzlem Ovládni osobu) poté to vyústilo zajetím i Zara a jeho odvedení do Elg k výslechu(podrobnosti můžu na Vaše požádáni dodat)

Ten Duergar tam sel uz spolu snami s pelanistrou a victorem akorad ze byl pomalejsi a trvalo mu to dele nez tam dorazil. Sel tam z toho duvodu ze ten otrok ktereho jste zabili patril jemu. Pote co jste ho zabili a urizli mu hlavu prosel oltarem a dal za postavu nehral, lognul za svoji carodejku. Veleknezka rozhodla ze pochytame par tech vesnickych drowu aby sme se odnich dozvedeli vice. C62 te nasel kouzlem najdi osobu a proto ti napsal ze mas divny pocit. pote vas dopadl dva drowy, bez zadneho zabijeni je privedl knam do sidla a tam byli vyslechnuti a potom propusteni. Nevim nad cim si tu stezujes kdyz vy jste nam predtim zabili ctyri postavy ktery svami chteli akorad vyjednavat a na boj nebyli vubec prirpaven a naprosto zbytecne jste jim usekali hlavy.
Co toho nechat inak hold utoho duergara bylo dopravni spoždění ti dva jasou monkove a duergar ve fullplatovce byt na poniku je hold pomalejši. Takže se nedivte že přišel později.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #156 kdy: Listopad 30, 2009, 11:29:54 pm

Souhlasim, stalo se co se stalo a myslim, ze resit to nejakyma trestama je zbytecny. Zkusme se z toho kazdej ponaucit vlastnim rozumem. Kazdopadne uz nevim jake RP s Olathy hrat a nejspis se tomu asi budu vyhybat.
Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #157 kdy: Listopad 30, 2009, 11:39:08 pm

Fuuuj, takovýho textu. Ale dám vám pár tipů a navrhnu řešení:

Tipy:
Orathe Olath (dostal ban) hnije kdesi ve vězení.  Kroutím očima
Já vám říkal, že s Podtemnem děláte chybu.  Vyplazuji jazyk
Nikdo tu zcela nechápe, co se snažíte řešit. Zkuste napsat jasné body. Jsem ten a ten, obviňuju toho a toho z onoho.  Mrknutí

Řešení:
Vyprdněte se na Podtemno a vraťe se na povrch (ti co z něj odešli). Máte skvělou šanci zatnout elfům tipec.  Škleb
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #158 kdy: Prosinec 01, 2009, 12:35:14 am

Dám pár postřehů.
*Souhlasím s těmi, kteří říkají, že tady není žádná žaloba. Asi se chcete jenom vykecat.
*Jako osočovat někoho, že si byl nucen změnit postavu, kvůli naprosto nesmyslným proti-RP postihům je opravdu neadekvátní a omluvy-hodné.
*Ty pouta fungují, až když je druhá postava v očistci, čili na tělo(jako item). Tady asi hráčská slušnost, kdy oživuju, aby druhý neztratil XP není na místě a holt to jinak nejde než je do toho očistce nechat jít.
*Čičmunda (Orathe Olath, Daron, plno dalších accountů) už má ban, takže to tady ani nerozebírejte.
*Souhlasím s LuĎkem, pojďte zpět na povrch, máte skvělou šanci... no luďek si trochu zapřeháněl, ale odpusťme mu to  Škleb Škleb Škleb
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #159 kdy: Prosinec 01, 2009, 01:08:49 am

pouta funguji bez souhlasu poutaneho na lib. vyrazenou postavu, kterou PC nemuze ovladat (smrt i bez ocistce, paralyza, omraceni, ...)
a poutat se musi mimo boj

nekdo necetl novinky... nebo se spis nedostal pres prvni odstavecek k tem dalsim Úsměv
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #160 kdy: Prosinec 01, 2009, 12:07:28 pm

Jinak doporučuji všem zůčastněním aby si svoji hru a soupeření v rodech doplnili nějak jako IC na fórum. V tomhle se nemůže totiž nikdo normální vyznat.
Chybí mi za prvé : vyhlášení nějaké války na foru a za druhé jakákoliv úcta k hráči ( přelogy, PK atd .... )
Nedivte se tedy že se k tomu nikdo z DM teamu moc nevyjadřuje. První krok je komunikace ...

Pokud si chcete rozbíjet ciferník , domluvte se na nějakém místě nebo pořádejte vyřizovací souboje pod vedením kněžek.
Útoky a loupeživé přepadení si vyhlašujte na foru a mělo by to mít nějaký řád a systém. Tohle je totální chaos !
Zaznamenáno
Dalarath
Nováček

Příspěvků: 1


Zobrazit profil
Odpověď #161 kdy: Prosinec 27, 2009, 07:51:21 pm

Jinak doporučuji všem zůčastněním aby si svoji hru a soupeření v rodech doplnili nějak jako IC na fórum. V tomhle se nemůže totiž nikdo normální vyznat.
Chybí mi za prvé : vyhlášení nějaké války na foru a za druhé jakákoliv úcta k hráči ( přelogy, PK atd .... )
Nedivte se tedy že se k tomu nikdo z DM teamu moc nevyjadřuje. První krok je komunikace ...

Pokud si chcete rozbíjet ciferník , domluvte se na nějakém místě nebo pořádejte vyřizovací souboje pod vedením kněžek.
Útoky a loupeživé přepadení si vyhlašujte na foru a mělo by to mít nějaký řád a systém. Tohle je totální chaos !


Jak koukam na tohle tak v podtemnu mate pěkny bo... pokud dobře vim tak mezi drowy panuje přisna hyerarchie a rodiny mezi sebou mají vazbu. Loupeživé přepadení by mělo za následek ne válku rodů ale pouhé vyhledání a exemplární potrestání dotyčných provinilců kněžkami takže se řeší IC nesmysl Úsměv
Zaznamenáno
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #162 kdy: Prosinec 27, 2009, 07:58:12 pm

Nech to uz spat..
Zaznamenáno

Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #163 kdy: Leden 09, 2010, 02:17:40 pm

Jinak doporučuji všem zůčastněním aby si svoji hru a soupeření v rodech doplnili nějak jako IC na fórum. V tomhle se nemůže totiž nikdo normální vyznat.
Chybí mi za prvé : vyhlášení nějaké války na foru a za druhé jakákoliv úcta k hráči ( přelogy, PK atd .... )
Nedivte se tedy že se k tomu nikdo z DM teamu moc nevyjadřuje. První krok je komunikace ...

Pokud si chcete rozbíjet ciferník , domluvte se na nějakém místě nebo pořádejte vyřizovací souboje pod vedením kněžek.
Útoky a loupeživé přepadení si vyhlašujte na foru a mělo by to mít nějaký řád a systém. Tohle je totální chaos !

No, co jinýho než si rejpnout do teamu. Máte co jste chtěli, když jste Greyům zatli tipec  Škleb. Škoda, že tu u smajlíků není palec dolů Úsměv.
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #164 kdy: Leden 09, 2010, 02:19:35 pm

než si rejpnout do teamu. Máte co jste chtěli, když jste Greyům zatli tipec  Škleb. Škoda, že tu u smajlíků není palec dolů Úsměv.
Koukám, že ta moje reakce je hodně zpožděná  Škleb. Ale v podtemnu už zas začíná bejt klídek pro Perina....
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Stran: 1 ... 9 10 [11]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS