Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 25, 2024, 12:13:19 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 [2] 3 4 ... 11
  Tisk  
Autor Téma: OOC chování  (Přečteno 61646 krát)
deion
Hrdina
***
Příspěvků: 412


Zobrazit profil
Odpověď #15 kdy: Červenec 27, 2009, 03:58:46 pm

jak z jedne tak zdruhe strany jde o sobecke jednani - pokud chci nekoho zabasnout mel bych vedet jestli s tim ten druhy souhlasi pak me nemuze rozhodit klicka ala pruchod oltarem
v tomto souboji vyhrava ten mene nastvany

ale co me v posledni dobe zarazi je fenomen pouzivani jmen zijicich nebo historickych postav viz benedikt XVI (pro verici to muze byt urazlive a to pravidla zakazuji ) silvia saint ci belorusky partizan bielski ( pravidly tusim neni osetreno ) takova jmena do sveta fantasy moc nepatri a dokazou otravit
Zaznamenáno

Tamba Englen - ochrance sirotku
Viola - sirotek
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #16 kdy: Červenec 27, 2009, 04:21:12 pm

jak z jedne tak zdruhe strany jde o sobecke jednani - pokud chci nekoho zabasnout mel bych vedet jestli s tim ten druhy souhlasi pak me nemuze rozhodit klicka ala pruchod oltarem

"Postava nese IC následky svého jednání"
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
BaldorKT
Mob
*
Příspěvků: 65



Zobrazit profil
Odpověď #17 kdy: Červenec 27, 2009, 04:22:09 pm

A nenapadlo Vás, že jste třeba ludkovi jak tu trolové říkají "zkazili hru"? Že chtěl onu postavu třeba zavřít, mučit a sehrát s ní nějaký RP?

No, mě to přišlo jako že celá ta jeho akce je vyložena přiblblá provokace. Pojmenovat se zparchantěle po papežovi a s prvním levelem zaůtočit na první PC na které narazí, aby mohl hebnout, projít očistcem a zase prudit? Tam se už ani nic zkazit nedalo.

Ou zparchantěle díkyyyyyy xD

Btw ty jména je snad uplně jedno jestli je někdo takovej suchar že nepochopí srandu tak at se k tomu nevyjadřuje mně je upe šumák kdo tu co vyznává at si je Ludekk nějakej jehovista nebo nějakej jinej náboženskej fanatik a zblblík já sem to pojal  jako srandu a pár lidí se tomu zasmálo co jsem tak vyčetl z tellů xD Snad se to dokonce i pár lidem líbilo co sem tam hrál nehrál xD Ano provokace to byla ... ale v dobrém slova smyslu neměl sem v plánu že zrovna přijde Ludekk a bude hrát svatého bojovníka za jméno nejvyššího otce.
Zaznamenáno

Bolgar
PWN PK IK OP
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #18 kdy: Červenec 27, 2009, 04:22:16 pm

jak z jedne tak zdruhe strany jde o sobecke jednani - pokud chci nekoho zabasnout mel bych vedet jestli s tim ten druhy souhlasi pak me nemuze rozhodit klicka ala pruchod oltarem

"Postava nese IC následky svého jednání"

v tomhle pripade nevidim duvod proc by mel nest nasledky kdyz byl tebou zabit.
Zaznamenáno

Orbi
Host
Odpověď #19 kdy: Červenec 27, 2009, 04:25:13 pm

A nenapadlo Vás, že jste třeba ludkovi jak tu trolové říkají "zkazili hru"? Že chtěl onu postavu třeba zavřít, mučit a sehrát s ní nějaký RP?

No, mě to přišlo jako že celá ta jeho akce je vyložena přiblblá provokace. Pojmenovat se zparchantěle po papežovi a s prvním levelem zaůtočit na první PC na které narazí, aby mohl hebnout, projít očistcem a zase prudit? Tam se už ani nic zkazit nedalo.

Ou zparchantěle díkyyyyyy xD

Btw ty jména je snad uplně jedno jestli je někdo takovej suchar že nepochopí srandu tak at se k tomu nevyjadřuje mně je upe šumák kdo tu co vyznává at si je Ludekk nějakej jehovista nebo nějakej jinej náboženskej fanatik a zblblík já sem to pojal  jako srandu a pár lidí se tomu zasmálo co jsem tak vyčetl z tellů xD Snad se to dokonce i pár lidem líbilo co sem tam hrál nehrál xD Ano provokace to byla ... ale v dobrém slova smyslu neměl sem v plánu že zrovna přijde Ludekk a bude hrát svatého bojovníka za jméno nejvyššího otce.

Nie je na ludoch aby ta za to sudili. Bude to Boh, ktoremu sa budes po smrti zodpovedat.
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #20 kdy: Červenec 27, 2009, 04:28:15 pm

Ou zparchantěle díkyyyyyy xD

Btw ty jména je snad uplně jedno jestli je někdo takovej suchar že nepochopí srandu tak at se k tomu nevyjadřuje mně je upe šumák kdo tu co vyznává at si je Ludekk nějakej jehovista nebo nějakej jinej náboženskej fanatik a zblblík já sem to pojal  jako srandu a pár lidí se tomu zasmálo co jsem tak vyčetl z tellů xD Snad se to dokonce i pár lidem líbilo co sem tam hrál nehrál xD Ano provokace to byla ... ale v dobrém slova smyslu neměl sem v plánu že zrovna přijde Ludekk a bude hrát svatého bojovníka za jméno nejvyššího otce.

Mně je papež úplně fuk. Klidně bych ho narazil na špičku rakety  a poslal na Měsíc. Spíš jde o to, že tohle je RP fantasy server a ne WoW. Když si bude každej dělat srandičky tohodle typu, tak to tu bude na zblití. Ještě bys mohl udělat třeba Elvise a Stalina, abys měl komediální trojici.  Kroutím očima
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #21 kdy: Červenec 27, 2009, 04:29:58 pm

Co sa tyka mien tak by nemali byt smerodatne pretoze je to OOC informacia. Pokial ma nad hlavou napr. Vendelin Svitecek neznamena to ze jeho jmeno ktere pouziva neni Venda - Hrncova Kebule Úsměv
Zaznamenáno

Orbi
Host
Odpověď #22 kdy: Červenec 27, 2009, 04:34:25 pm

No v pravidlach je, ze meno nemoze mat urazlivy charakter. Co meno najvysieho predstaveneho katolickej cirkvy pouzite ako vysmesok v hre, je.
Zaznamenáno
BaldorKT
Mob
*
Příspěvků: 65



Zobrazit profil
Odpověď #23 kdy: Červenec 27, 2009, 04:39:06 pm



Nie je na ludoch aby ta za to sudili. Bude to Boh, ktoremu sa budes po smrti zodpovedat.

Já na boha nevěřím takže to vidím tak že mně nikdo soudit nebude Vyplazuji jazyk
A když ano .. tak co Smích moje starost to zatim neni xD

No v pravidlach je, ze meno nemoze mat urazlivy charakter. Co meno najvysieho predstaveneho katolickej cirkvy pouzite ako vysmesok v hre, je.

Neni to použité jako výsměšek xD
Zaznamenáno

Bolgar
PWN PK IK OP
Orbi
Host
Odpověď #24 kdy: Červenec 27, 2009, 04:47:34 pm



No v pravidlach je, ze meno nemoze mat urazlivy charakter. Co meno najvysieho predstaveneho katolickej cirkvy pouzite ako vysmesok v hre, je.

Neni to použité jako výsměšek xD

no tym ze si ho pouzil a povazoval to za srandu, tak to je vysmech a poriadny ... byt radikalny katolik, tak ti pridem podpalit barak Úsměv
Zaznamenáno
BaldorKT
Mob
*
Příspěvků: 65



Zobrazit profil
Odpověď #25 kdy: Červenec 27, 2009, 04:54:55 pm

Za předpokladu že bys vedel kde bydlím + bys měl tu odvahu + by sis sem dojel tak myslím že než bys stačil škrtnou sirku už by si doradikalizoval
Zaznamenáno

Bolgar
PWN PK IK OP
deion
Hrdina
***
Příspěvků: 412


Zobrazit profil
Odpověď #26 kdy: Červenec 27, 2009, 04:56:48 pm

baldore a jsme u jadra veci jak si sam napsal slo o rizenou provokaci co na to rict ( at zije sobectvi ) zrejme jsi dostal zadostiucineni a skvele ses bavil gratuluju

astere jmena nad postavami jsou ooc informace ale jak se pise v pravidlech nemela by byt urazliva ( priklad baldora ktery si asi neuvedomuje ze tim porusuje zakon ) vendelin je v pohode ale ostatni ( bielski silvia saint atd ) to uz je asi otazkou vkusu a benevolence vlastnika modulu
Zaznamenáno

Tamba Englen - ochrance sirotku
Viola - sirotek
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #27 kdy: Červenec 27, 2009, 05:00:08 pm

baldore a jsme u jadra veci jak si sam napsal slo o rizenou provokaci co na to rict ( at zije sobectvi ) zrejme jsi dostal zadostiucineni a skvele ses bavil gratuluju

astere jmena nad postavami jsou ooc informace ale jak se pise v pravidlech nemela by byt urazliva ( priklad baldora ktery si asi neuvedomuje ze tim porusuje zakon ) vendelin je v pohode ale ostatni ( bielski silvia saint atd ) to uz je asi otazkou vkusu a benevolence vlastnika modulu

mas pravdu
Zaznamenáno

BaldorKT
Mob
*
Příspěvků: 65



Zobrazit profil
Odpověď #28 kdy: Červenec 27, 2009, 05:12:58 pm

Radši nic nenapíšu bo nic slušného a uctivého mně nenapadá xD

Suchaří
Zaznamenáno

Bolgar
PWN PK IK OP
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #29 kdy: Červenec 27, 2009, 05:13:26 pm

A když už inspirovaná realitou, tak aspoň obskurní jako třeba Belisar   Škleb Škleb Škleb (teď si nejspíš aster naklikne Google a smlsne si s další úvahou o "Panu Generálovi"  Mrknutí )
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Stran: 1 [2] 3 4 ... 11
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS