Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 28, 2024, 08:42:01 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 [2]
  Tisk  
Autor Téma: Otazka k pravidlum utok za OOC  (Přečteno 12510 krát)
Vip
Hrdina
***
Příspěvků: 280


Zobrazit profil
Odpověď #15 kdy: Červenec 10, 2009, 06:08:42 pm


Rešte to IC a veškere vašne at zustanou mezi postavama, pak nebude treba tohle vše a vubec.[/b]

mno prave ze to IC vyresili a tady panovi se asi nelibil uplne zpusob reseni mam pocit ...


ale uz je to myslim dovyjasneno takze mozna lock ?
Zaznamenáno

s uctou
Vip
Amelor
Host
Odpověď #16 kdy: Červenec 10, 2009, 06:10:29 pm

Jen jedno, jedna zakladni chyba !!!!

Rešite to OOC, nerozumny spusob!!!

Rešte to IC a veškere vašne at zustanou mezi postavama, pak nebude treba tohle vše a vubec.


to je pravda, ale tezko se resi zrovna tuto, pokud jsou jako jedina odmena za me snazeni vylepsit si postavu expy,  nedovedu si predstavit jak to prevest do RP ze jsem zadne nedostal...
Stači to zkusit, uvidiš že to jde, zkuste premyšlet jinak.
I když ten prvni spusti OOC, skus mu ukazat že ty to umiš lip...(A nemyslim nadavat!)
Zaznamenáno
Jedron
Nováček

Příspěvků: 4


Zobrazit profil
Odpověď #17 kdy: Červenec 10, 2009, 06:13:37 pm

dobra abych se take vyjadril, jaka byla moje verze...

zjednodusene

potakm postavu, nevsimam se, jdu mlatit neco jineho nez on,
on prijde za mnou, dorazi kreepa o ktereho se snazim, tak se ho jen a pouze ptam jestli rad krade expy, ptal se me jestli se chci spojit, ja cekal na svou odpoved, jestli vysvetleni nebo treba cokoli jineho, ale dockam se citace ... abych se neposral ... ok probliknu mu odporem, aby videl ze se to da resit i jinak, a pisu mu ze nejsem rad kdyz me nekdo urazi, no nebylo politicke ze jsem jej nazval cucakem, priznavam, ale do prdele se poslat nenecham od nikoho na tato jeho reakce ve me vzbudila zdani ze jde o nekoho o dost mladsiho, pak jsem jen doplnil ze jestli umi jen nadavat ze je mi jej lito a nemam se o cem bavit, na to se mi dostalo reakce proc urazim svoji matku, pak uz jsem jen hledal ignore, coz bohuzel v tute hre nejde, kdyz ale pak ke me pribehl a napadl me jeho vlk, tak jsem vystartoval po nem take...

konec pribehu

zvlastni konec pribehu hezke vtipne zamackl bych slzu... zvlaste jak je tam ta  pasaz o tom jak jsem zabij ja umbera s wizzardem bez utocnych kouzel asi tou dykou co mam no nic urazet pres tell jsi zacal ty ze jsem povaha vznetliva nepopiram ze me rikas cucaku :-) me urazi pochlub se tedy ty co jsi zac ze druheho zoves cucakem me nejde o to ze bys me i sejmul ale ze vas novacek me hend po pripojeni do hry spamuje ze budu loven rodinou to me prijde dojemny

mam se ti omlouvat a to ze kolem je dalsich 5 umberu a vlcek ti zdobne toho jendoho ? dobre moc se Vomlouvam vasnosto v zivote uz nikdy co me moje blbost bude szirat poslendi mozkovou bunku ti umbera uz nenecham vlckem sezrat i za cenu ze pred umbera skocim a budu ho chranit vlastnim telem


veskera moje komunikace probihala formou whisperek ...

odbre, opravim suj prispevek, naprosto cizi summon vlka jej dorazil, a naprosto cizi summon vlka me pak napadl, za to nemuzes ze si stal u toho a ja vlastne napadl tebe bezduvodne, omlouvam se na sto tisickrat Valím oči! Super!

pokud je otazka "jestli krades expy", urazkou hluboce se ti za tuto urazku omlouvam na dvestetisickrat?...

cuCak, byla az reakce na me posrani, prehnana za to se omlouvam uprimne, ...

... kazdopadne k dalsim navaznostem pokud mam s hracem negativni zkusenost , konzultuji to s ostatnimi, jestli neni chyba ve me...

... nevim o tom ze by te chtel kdokoli lovit, vim jen ze se to pak snazili prevest do RP za mou malickost, tim ze rodina stoji pri sobe...

ja se do cca 22:00 loucim...

rozseknete nas, taky nejsem bez viny...

PS: zadne telo jsem lezet nevidel, tak si asi uplne mrtvy nebyl... nebo jsem jen slepy a tys lezel mrtev ... neviditelny ...
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #18 kdy: Červenec 10, 2009, 06:22:41 pm

...pokud je otazka "jestli krades expy", urazkou hluboce se ti za tuto urazku omlouvam na dvestetisickrat?...

...rozseknete nas, taky nejsem bez viny...


Můj soukromý názor:

Otázka typu "Ty mi kradeš expy?" v takovémto znění na RP server nepatří a to ani přes tell. Pokud ti to vadí, tak bys ho měl slušně požádat, ať si jde jinam nebo ho IC nějak odehnat.

Reakce typu "Aby ses neposral" je poněkud nepřiměřená, bodejť by pak nelítali vzduchem cucáci.

Vlka si musí každej zvládnout. Pokud se pustil do hulka tak dejme tomu. Ale aby si ho po tom selhání neusměrnil a zopakoval stejnou chybu (přičemž ty telly určitě mohly počkat).....  Kroutím očima

Zabít nějakou postavu kvůli OOC hádce přes tell je pěkná blbost.

Tak si virtuálně podejte ruce, řekněte si jaký jste oba šulini  Škleb a hotovo ne?

Nejsem DM tak tohle nepovažujte za bernou minci. Je to jenom takovej návrh  Smích
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Sideric
Lord
****
Příspěvků: 687


Zobrazit profil
Odpověď #19 kdy: Červenec 10, 2009, 09:29:32 pm

 Další stížnost...., křik o jakousi pomoc a manipulaci ostatních, když se sám s hráči neumím domluvit, navíc bez obrázku, který je bernou minci.
Návrhy padly.
Rovněž poprosím o zamknutí a ostatní pojdte hrát.

 



Zaznamenáno

Sid
Jedron
Nováček

Příspěvků: 4


Zobrazit profil
Odpověď #20 kdy: Červenec 10, 2009, 09:37:29 pm

Další stížnost...., křik o jakousi pomoc a manipulaci ostatních, když se sám s hráči neumím domluvit, navíc bez obrázku, který je bernou minci.
Návrhy padly.
Rovněž poprosím o zamknutí a ostatní pojdte hrát.


s tim vic nez souhlasim...

jsme tu pro to abychom se bavili... i kdyz obcas je to trocu komplikovanejsi  Mrknutí

hre zdar


// lock pls  Valím oči! Super!
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #21 kdy: Červenec 10, 2009, 09:44:33 pm

Amelor alias Danny (Danny zní líp)

Danny zni lip, ale Amelor byla moje prvni postava vubec  Mrknutí
Zaznamenáno
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #22 kdy: Červenec 11, 2009, 11:19:28 am

Zastavit summona vyzaduje 2xkliknuti mysi na nej a pak na 6hodinu "stand". stejne by nezaskodilo kdyby ste znali prikazy pro summony, henchmany a ostatni pakaz jako napriklad :
"V,W,E" - utok
"V,E,E"- nasleduj
"V,W,D" - vylec me
"V,W,X" - suj

Co se tyce situace tak bych reagoval stejne jako Grey. Sejmes mi priserku, pak me kousne tvuj pes, pak te kousnu ja. Ale na druhou stranu se mi nelibi ze to resite ooc. RP jej napadl tvuj vlk, takze proc by se mel nehat RP kousat od vlka, proste popravime panicka, ktery si neumi pohlidat sveho vlka. A to co se psalo ze nekdo z rodu Grey te spamoval o tom ze te budou lovit tak to pokladam za detinske chovani ti to oznamovat a v podstate te zastrasovat (tebe jako hrace) takze to by se melo resit minimalne domluvou pro spammera. A uplne nejvic se mi libi jak hraji Greyove hodnasky viz. pan Arash ktery byl nejlepsim kamosem povrchnanu a pak jsou tu krvelacne individua, ktere utoci bez varovani... Takze doporucuju nabrousit zbrane, naspat kouzla a at se hejbou karmy postav  Valím oči! Super!
Poslední změna: Červenec 11, 2009, 11:31:26 am od aster3 Zaznamenáno

Amelor
Host
Odpověď #23 kdy: Červenec 11, 2009, 11:29:56 am

Jakoby na tom povrchu nebylo dost dusno  Kroutím očima
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #24 kdy: Červenec 11, 2009, 12:37:39 pm

no a nebo se daji potvurky ovladat jeste snadneji
ja mam rozkazy jako: nasleduj me, utoc, stuj, ...
dane primo do listy a jen si na ni klikam a nebo mackam F1, F2, ...
potvurky potom poslouchaji dost rychle, presne a hlavne je nemusim hledat a trefovat mysi

Zaznamenáno
Godzilla1
Mob
*
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
Odpověď #25 kdy: Červenec 15, 2009, 08:27:12 am

no a nebo se daji potvurky ovladat jeste snadneji
ja mam rozkazy jako: nasleduj me, utoc, stuj, ...
dane primo do listy a jen si na ni klikam a nebo mackam F1, F2, ...
potvurky potom poslouchaji dost rychle, presne a hlavne je nemusim hledat a trefovat mysi



ale vzdyt ja to mam taky tak jenze nepisu vsema deseti za IFR takze proste cumim na kalvesnici a pisu pri tom mu byl sejmut jednak hulk a druhak byl napaden kdyz sem za nim bezel se snahou o jakous takous komunikaci

odpoved vejs jak jadron rika ze nevidel lezet mrtvolku jen rikam ze si me skopl ne ze si me zabil

na odpoved kradeni expu sorry nejsem sto navazt RP IC, naopak nechci si podtemno nasrat byl bych blej kdybych to udelal prijde me to tam o dost slozitejsi
 howk
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS