Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 28, 2024, 07:43:50 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1] 2
  Tisk  
Autor Téma: Otazka k pravidlum utok za OOC  (Přečteno 12513 krát)
Godzilla1
Mob
*
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
kdy: Červenec 10, 2009, 05:19:05 pm

Takze mam otazecku:

pobiham na umberhulkach
uvidim postavu od greyovic
bezim za ni a vypisuju jeslti by nechtel spojit sil
behem te doby muj vlcek kousl umbra a zabil ho
nez se rozkoukam zaclo urazeni ze mu vyziram expy a pdobne veci
moje chyba nastala rekl sem mu at se "neposere" ze je kolem vseho dost ze jsem mu chtel jen napsat o spojeni sil
nacez tedy toto vse bylo vedeno OOC pres tell dostal jsem odpor a byl jsem napaden
je fakt ze tu hraju tyden ale je tady bran tell jako In game soucast hry nebo neni zatim jsem se to nedocetl?
diky za odpoved a pripadnou sankci za moji urazku prosim vyridit dnes pripadne za 14 dni az se vratim ze soustredeni
Zaznamenáno
Amy
Host
Odpověď #1 kdy: Červenec 10, 2009, 05:21:48 pm

Stačí říct tolik hráči podcenované slovíčko OMLOUVÁM SE, nebo taky pomáhá slovíčky PROMIN.  Úsměv
Zaznamenáno
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Červenec 10, 2009, 05:22:04 pm

Chtelo by to vic informaci, treba ktera postava byla ta druha

Tell muze byt IC i OOC, bezna mluva je OOC, ale tell se da napsat treba treba stylem*septne mu do ucha* meli by jsme jit pryc a to je IC, ale z toho co popisujes to bylo OOC
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Godzilla1
Mob
*
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Červenec 10, 2009, 05:31:16 pm

slovicko pardon sem se pokousel zopakovat 3x lezice skopnutej na zemi a inkasujici smrtici utoky
Zaznamenáno
Godzilla1
Mob
*
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
Odpověď #4 kdy: Červenec 10, 2009, 05:32:19 pm

Chtelo by to vic informaci, treba ktera postava byla ta druha

Tell muze byt IC i OOC, bezna mluva je OOC, ale tell se da napsat treba treba stylem*septne mu do ucha* meli by jsme jit pryc a to je IC, ale z toho co popisujes to bylo OOC

Tell byl "Neposer se kvuli jednomu umberovi bezel sem te poprosi jeslti nespojime sily a ze jsem nezvladl vlka"

jmeovat ho nebudu nic to nevyresi chci vedet kdyz me ted vyhrozuji grayovi lovem jeslti je to brany jako ic nebo si jen hasej zahu
Zaznamenáno
Vip
Hrdina
***
Příspěvků: 280


Zobrazit profil
Odpověď #5 kdy: Červenec 10, 2009, 05:38:16 pm

pokud dobre vim tak tam bylo vice nez jen to " neposer se"

osobne bych videl zaklad ve slusnem chovani nezli v naslednem ztezovani si ze te nekdo za tvuj prohresek hodi do nepratelskeho statusu a pak te za to ztresta jako postava ...  (coz je pokud se dobre pamatuji spravny postup pvp ve stejne frakci)


a OOC bylo to ze mi ten clovicek whispnul jestli o tobe neco vim, tak jsem rekl ze tu info poslu dal na toho kdo se tu o tebe celou dobu staral at ti zkusi domluvit aby se tohle vicekrat neopakovalo. ... tzn to byla domluva mezi hraci o hracskem jednani .. nikoli zadny zasah postav.
Zaznamenáno

s uctou
Vip
Godzilla1
Mob
*
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
Odpověď #6 kdy: Červenec 10, 2009, 05:42:46 pm

pokud dobre vim tak tam bylo vice nez jen to " neposer se"

osobne bych videl zaklad ve slusnem chovani nezli v naslednem ztezovani si ze te nekdo za tvuj prohresek hodi do nepratelskeho statusu a pak te za to ztresta jako postava ...  (coz je pokud se dobre pamatuji spravny postup pvp ve stejne frakci)


a OOC bylo to ze mi ten clovicek whispnul jestli o tobe neco vim, tak jsem rekl ze tu info poslu dal na toho kdo se tu o tebe celou dobu staral at ti zkusi domluvit aby se tohle vicekrat neopakovalo. ... tzn to byla domluva mezi hraci o hracskem jednani .. nikoli zadny zasah postav.
tak to me povez co tam bylo vic to si rad poslechnu... ze nejsi sto pochopit ze jsem nezvladl ti zarovne psat a zvladnout vlcka prijde me trpany za OOC vec vyhlasovat lov cely rodiny grayu a zaroven kdo zacal s tell urazkama sem ja nebyl
Zaznamenáno
Vip
Hrdina
***
Příspěvků: 280


Zobrazit profil
Odpověď #7 kdy: Červenec 10, 2009, 05:48:23 pm


tak to me povez co tam bylo vic to si rad poslechnu... ze nejsi sto pochopit ze jsem nezvladl ti zarovne psat a zvladnout vlcka prijde me trpany za OOC vec vyhlasovat lov cely rodiny grayu a zaroven kdo zacal s tell urazkama sem ja nebyl

pokud jsi ty neco nezvladl .. tak se obvykle jako slovicko omluvy nerika "neposer se"

Zaznamenáno

s uctou
Vip
Jedron
Nováček

Příspěvků: 4


Zobrazit profil
Odpověď #8 kdy: Červenec 10, 2009, 05:48:58 pm

dobra abych se take vyjadril, jaka byla moje verze...

zjednodusene

potakm postavu, nevsimam se, jdu mlatit neco jineho nez on,
on prijde za mnou, dorazi kreepa o ktereho se snazim, tak se ho jen a pouze ptam jestli rad krade expy, ptal se me jestli se chci spojit, ja cekal na svou odpoved, jestli vysvetleni nebo treba cokoli jineho, ale dockam se citace ... abych se neposral ... ok probliknu mu odporem, aby videl ze se to da resit i jinak, a pisu mu ze nejsem rad kdyz me nekdo urazi, no nebylo politicke ze jsem jej nazval cucakem, priznavam, ale do prdele se poslat nenecham od nikoho na tato jeho reakce ve me vzbudila zdani ze jde o nekoho o dost mladsiho, pak jsem jen doplnil ze jestli umi jen nadavat ze je mi jej lito a nemam se o cem bavit, na to se mi dostalo reakce proc urazim svoji matku, pak uz jsem jen hledal ignore, coz bohuzel v tute hre nejde, kdyz ale pak ke me pribehl a napadl me jeho vlk, tak jsem vystartoval po nem take...

konec pribehu
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #9 kdy: Červenec 10, 2009, 05:52:49 pm

Jen jedno, jedna zakladni chyba !!!!

Rešite to OOC, nerozumny spusob!!!

Rešte to IC a veškere vašne at zustanou mezi postavama, pak nebude treba tohle vše a vubec.
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #10 kdy: Červenec 10, 2009, 05:53:16 pm

... a ze jsem nezvladl vlka...

Když dáš příkaz "Stand your ground" ve vlčím menu, tak se ani nehne.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Amy
Host
Odpověď #11 kdy: Červenec 10, 2009, 05:56:27 pm

Jen jedno, jedna zakladni chyba !!!!

Rešite to OOC, nerozumny spusob!!!

Rešte to IC a veškere vašne at zustanou mezi postavama, pak nebude treba tohle vše a vubec.


Amelor alias Danny (Danny zní líp) má pravdu, jako vždy. Tohle je pískoviště, tak se lopatkama nemlatte pohlavičkách, slouží totiž (ty lopatky) na stavění hradů Smích
Zaznamenáno
Jedron
Nováček

Příspěvků: 4


Zobrazit profil
Odpověď #12 kdy: Červenec 10, 2009, 05:56:45 pm

Jen jedno, jedna zakladni chyba !!!!

Rešite to OOC, nerozumny spusob!!!

Rešte to IC a veškere vašne at zustanou mezi postavama, pak nebude treba tohle vše a vubec.


to je pravda, ale tezko se resi zrovna tuto, pokud jsou jako jedina odmena za me snazeni vylepsit si postavu expy,  nedovedu si predstavit jak to prevest do RP ze jsem zadne nedostal...
Zaznamenáno
Godzilla1
Mob
*
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
Odpověď #13 kdy: Červenec 10, 2009, 05:58:14 pm

dobra abych se take vyjadril, jaka byla moje verze...

zjednodusene

potakm postavu, nevsimam se, jdu mlatit neco jineho nez on,
on prijde za mnou, dorazi kreepa o ktereho se snazim, tak se ho jen a pouze ptam jestli rad krade expy, ptal se me jestli se chci spojit, ja cekal na svou odpoved, jestli vysvetleni nebo treba cokoli jineho, ale dockam se citace ... abych se neposral ... ok probliknu mu odporem, aby videl ze se to da resit i jinak, a pisu mu ze nejsem rad kdyz me nekdo urazi, no nebylo politicke ze jsem jej nazval cucakem, priznavam, ale do prdele se poslat nenecham od nikoho na tato jeho reakce ve me vzbudila zdani ze jde o nekoho o dost mladsiho, pak jsem jen doplnil ze jestli umi jen nadavat ze je mi jej lito a nemam se o cem bavit, na to se mi dostalo reakce proc urazim svoji matku, pak uz jsem jen hledal ignore, coz bohuzel v tute hre nejde, kdyz ale pak ke me pribehl a napadl me jeho vlk, tak jsem vystartoval po nem take...

konec pribehu

zvlastni konec pribehu hezke vtipne zamackl bych slzu... zvlaste jak je tam ta  pasaz o tom jak jsem zabij ja umbera s wizzardem bez utocnych kouzel asi tou dykou co mam no nic urazet pres tell jsi zacal ty ze jsem povaha vznetliva nepopiram ze me rikas cucaku :-) me urazi pochlub se tedy ty co jsi zac ze druheho zoves cucakem me nejde o to ze bys me i sejmul ale ze vas novacek me hend po pripojeni do hry spamuje ze budu loven rodinou to me prijde dojemny

jen tak kolem a kolem procpak asi vlcek tocil ac jsme s eho snazil odvolat a pak jsem ho i zusil a psal ti pardon ..pardnjeslti ono to nebude tim urazenym egickem co si muselo dat slabsimu novackovi odpor

mam se ti omlouvat a to ze kolem je dalsich 5 umberu a vlcek ti zdobne toho jendoho ? dobre moc se Vomlouvam vasnosto v zivote uz nikdy co me moje blbost bude szirat poslendi mozkovou bunku ti umbera uz nenecham vlckem sezrat i za cenu ze pred umbera skocim a budu ho chranit vlastnim telem
Poslední změna: Červenec 10, 2009, 06:05:34 pm od Godzilla1 Zaznamenáno
Godzilla1
Mob
*
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
Odpověď #14 kdy: Červenec 10, 2009, 06:02:41 pm

... a ze jsem nezvladl vlka...

Když dáš příkaz "Stand your ground" ve vlčím menu, tak se ani nehne.

to je moc hezky kdyz ta dana postava neutece tak bezis za ni
a snazis se napsat neco a paralelne s tim sorry ovladat vlcka neumim
Zaznamenáno
Stran: [1] 2
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS