Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 30, 2024, 03:40:55 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 7
  Tisk  
Autor Téma: Stížnost proti Ondrasos Grey pro úmyslné zabití  (Přečteno 40262 krát)
Ondrasos
Mob
*
Příspěvků: 94


Zobrazit profil
Odpověď #30 kdy: Červen 25, 2009, 02:31:45 pm

Na druhou stranu pak nemuzou podtemnaci ocekavat, ze se s nima bude nekdo bavit. Kdyz nekoho takoveho potkam, okamzite zdrham at uz je to OOC ci neni (obvzlast greye, kdyz si na me nastavili odpor hned, jak jsem se poprve prihlasil). Nebudu cekat, na to, jestli bude mluvit nebo strilet. Pravda, ze kdyz ho ozivili, tak mel zustat stat a cekat, co se bude dit. Hold to bych pripsal zacatecnicke nezkusenosti. Nemuzete ocekavat od cloveka, ktery to hraje druhy den a nikdy nic podobneho predtim nehral, ze bude jednat vzdycky spravne. Apeloval bych na jistou toleranci a trpelivost. Vsichni si chceme zahrat nejakym rozumnym zpusobem.

Neber to zle ale ted si protirecis at uz je nebo neni ooc zacnu zdrhat tim se dostavame do tehle slamastiky chces jim dat sanci se vykecat uteces sam si to ted napsal prosil bych o konkretni vyjadreni DM chlapi takhle to nejde kdyz stebou nece kecat tak ocem pak to je  tohle RP  ... neber to zle  ale jeto protireceni  my jsme tu taky novi ... taky hraju wow aktivne uz jen pvp areny ., rikas ze je novej ale nadavat do KOKOTŮ mu jde ... todle ti neudela ani novej ani strarej oslehanej nvw ppl tohle je trochu moc nemyslis  normalni clovek ti snad tohle nenapise..? 

Co jsme se bavili  dalo by se udelat sme pro klidne vyuzijte OOC vidis jmeno grey klidne zabij bez reci  nam to nevadi ...to same bysme mohli my ... jak rikam zalezi na DM jejich rozhodnuti my  se podridime  a budem brat jako konecne  .....
Zaznamenáno
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #31 kdy: Červen 25, 2009, 03:01:43 pm

Citace od VIP:
"2. zrejme jeho kolega trpaslik ( mec, stit, jmeno nevim) ten s nami hral .. (tedy se mnou ondrasose nevidite dokud on nechce .. obvykle) ..rikal ze
se vraci z vypravy domu a kdesi cosi, tak jsem mu pomohl probijet cestu, bo mi prislo fer pomoci nekomu kdo se vraci z dlouhe vypravy jiz znaven tešíce se na odpocinek.  Tady zauradoval ondrasos ktery se vyloupnul a ejhle trpajlzik lezi na zemi a cedi krev, trosku moc na to abych ho zvednul .. zkusil jsem to i plnym uzdrav .. nezabralo"

Tak ted by me zajimalo proc kdyz tva postava vi co ondrassos dela a zcela evidentne je to proti zvykum tve postavy(jako druida), proc si ho neserval a pokud to udelal podruhe ho nenapadl ci se s nim nerozesel... to mi prijde dost zvlastni, on je zabiji on uz je takovej, ale s nekym takovym tva postava nema moc spolecnou rec...respektive vubec...
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #32 kdy: Červen 25, 2009, 03:14:54 pm

k tomuto bych se rad vyjadril.

pokud jsem dobre videl situaci, i jak si to pamatuji ... zkouseli jsme to hrat vice RP .. mluvit s lidma ... ten den jsme si udelali vylet na povrch bychom zjistili jak jsou hraci ochotni si s nama hrat ... vyjma jednoho trapaslika  a pak jednoho lovce kteryho musim pochvalit. s nami nikdo nechtel nic resit proste zacali utikat i kdyz jsme s nimi jenom povidali....
Hmm.. u téhle situace jsem nebyl ale při jiném setkání s rodem Grey jsem nestihl napsat ani ťuk a už mě Ondrasos zabil, tak nevím, no.. IC si nic nepamatuju ale jako hráč se s váma asi nebudu mít náladu vybavovat..
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Arash
Host
Odpověď #33 kdy: Červen 25, 2009, 03:22:01 pm

Budeme zde pitvat RP situace? vždyt nikdo není dokonalý tak proč zde zde řeší RP hra postav. To je snad na nich aby se bavili. Takovýmhle pitváním a blbýma poznámkama je akorát od hry odrazujete a vnucujete jim svůj styl.
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #34 kdy: Červen 25, 2009, 03:23:40 pm

Druhý příklad :
Permanentní odpor má Solann ( PK ) a skoro všichni (kdo jí osobně či podle acc neznají jí jdou z cesty , když ne okamžitě ,tak po 2-3 min ,když odhadnou poměr sil).

Takovy kus žensky...a ten slovnik  Smích
A pak se nečemu div...  Smích
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #35 kdy: Červen 25, 2009, 03:27:02 pm

Neber to zle ale ted si protirecis at uz je nebo neni ooc zacnu zdrhat tim se dostavame do tehle slamastiky chces jim dat sanci se vykecat uteces sam si to ted napsal prosil bych o konkretni vyjadreni DM chlapi takhle to nejde kdyz stebou nece kecat tak ocem pak to je  tohle RP  ... neber to zle  ale jeto protireceni  my jsme tu taky novi ... taky hraju wow aktivne uz jen pvp areny ., rikas ze je novej ale nadavat do KOKOTŮ mu jde ... todle ti neudela ani novej ani strarej oslehanej nvw ppl tohle je trochu moc nemyslis  normalni clovek ti snad tohle nenapise..? 

Co jsme se bavili  dalo by se udelat sme pro klidne vyuzijte OOC vidis jmeno grey klidne zabij bez reci  nam to nevadi ...to same bysme mohli my ... jak rikam zalezi na DM jejich rozhodnuti my  se podridime  a budem brat jako konecne  .....

Tak prrr...

1. RP neni jen o vykecavani se
2.Netahejte tu žadne praktiky ala WOW a nevim co, zabijeni podle jmen nad hlavou...no kam jsem se to dopracovali?
Zaznamenáno
Ondrasos
Mob
*
Příspěvků: 94


Zobrazit profil
Odpověď #36 kdy: Červen 25, 2009, 03:37:34 pm

eh netaham praktiky z wow to byl dodatek na pana vonaska... jako a jak to chces resit dyt tady vidis primo napsane uvidim grey zacnu at uz ooc nebo ne zdrhat ... to pak kazdej proste zacne zdrhat ic na forku kdyz bude treba si neco vymysli np to odkaze kazdej si to sve obhajit a kdyz nahodou nezvladne utek a zemre tak ti tady zacne spamovat umyslne zabiti ...
Zaznamenáno
Ondrasos
Mob
*
Příspěvků: 94


Zobrazit profil
Odpověď #37 kdy: Červen 25, 2009, 03:44:52 pm

k tomuto bych se rad vyjadril.

pokud jsem dobre videl situaci, i jak si to pamatuji ... zkouseli jsme to hrat vice RP .. mluvit s lidma ... ten den jsme si udelali vylet na povrch bychom zjistili jak jsou hraci ochotni si s nama hrat ... vyjma jednoho trapaslika  a pak jednoho lovce kteryho musim pochvalit. s nami nikdo nechtel nic resit proste zacali utikat i kdyz jsme s nimi jenom povidali....
Hmm.. u téhle situace jsem nebyl ale při jiném setkání s rodem Grey jsem nestihl napsat ani ťuk a už mě Ondrasos zabil, tak nevím, no.. IC si nic nepamatuju ale jako hráč se s váma asi nebudu mít náladu vybavovat..
jj to bylo v bitve o zlatej dul uz jsem ti rikal  byl to rp q nemel jsi tam chodit v bitve se tezko na nekoho podivam a zacnu zkoumat jestli si kamos zvlast kdyz na shando tam skladal k zemi jednoho za druhym jak papir... a ktvoji odpovedi sak ja sem se sel jen podivat co se deje _:)  no podival ses a zaplatil ,, na bitevnim poli taky nemuzes rict jak si mi pak po smrti  psal sak ja se jen podivat 100% ti nekdo ustreli palici ,,taky nam tam kluci kejchnuli a neresilito  spis se jim to libilo peknej q skoda lagu..
Zaznamenáno
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #38 kdy: Červen 25, 2009, 03:56:47 pm

jj to bylo v bitve o zlatej dul uz jsem ti rikal  byl to rp q nemel jsi tam chodit v bitve se tezko na nekoho podivam a zacnu zkoumat jestli si kamos zvlast kdyz na shando tam skladal k zemi jednoho za druhym jak papir... a ktvoji odpovedi sak ja sem se sel jen podivat co se deje _:)  no podival ses a zaplatil ,, na bitevnim poli taky nemuzes rict jak si mi pak po smrti  psal sak ja se jen podivat 100% ti nekdo ustreli palici ,,taky nam tam kluci kejchnuli a neresilito  spis se jim to libilo peknej q skoda lagu..
No, když vás tam skládal Shan'Do, tak jsi mohl jít po něm a ne po ostatních Úsměv Mimoto, neřval na vás DM v osobě duergařího kapitána něco ve smyslu "nikoho nezabíjet!" atd? Mrknutí

Jinak jsem se nešel podívat, já netušil, že se něco děje. Na fóru ani ve hře nic... nějaký křik od DMs tam mohl být, ale nevadí, většinou je. A s lagy souhlasím. Mrknutí
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Ondrasos
Mob
*
Příspěvků: 94


Zobrazit profil
Odpověď #39 kdy: Červen 25, 2009, 04:03:37 pm

Ano mas recht rval ale to uz bylo po bitve a dosla na radu vyjednavani  s shandem tak nevim proc to tady vubec tahas ptal ses me ve hre voco go je tak ja ti rekl voco go oka uzavreno a ted tady neco se resi uplne jineho  a ty po 14 dnech si nahoudou vzpomenes tim padam se snažíš přilévat do ohně znam takove lidi rl dokazou me vzdycky pobavit:)
Zaznamenáno
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #40 kdy: Červen 25, 2009, 04:18:30 pm

Takovy kus žensky...a ten slovnik  Smích
A pak se nečemu div...  Smích
Nedivím se .Chudák holka mezi sedlakama  Smích Smích Smích Smích Smích Smích
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #41 kdy: Červen 25, 2009, 04:49:40 pm

Takovy kus žensky...a ten slovnik  Smích
A pak se nečemu div...  Smích
Nedivím se .Chudák holka mezi sedlakama  Smích Smích Smích Smích Smích Smích

v tomhle případě chudáci sedláci Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #42 kdy: Červen 25, 2009, 04:55:32 pm

Ano mas recht rval ale to uz bylo po bitve a dosla na radu vyjednavani  s shandem tak nevim proc to tady vubec tahas ptal ses me ve hre voco go je tak ja ti rekl voco go oka uzavreno a ted tady neco se resi uplne jineho  a ty po 14 dnech si nahoudou vzpomenes tim padam se snažíš přilévat do ohně znam takove lidi rl dokazou me vzdycky pobavit:)
njn, já se vrátil po týdenním výletu na kolech a nějak se mi to pomíchalo... omlouvám se za zmatky Úsměv
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Ondrasos
Mob
*
Příspěvků: 94


Zobrazit profil
Odpověď #43 kdy: Červen 25, 2009, 05:06:01 pm

safra dostalsime necekal sem pekny miles prekvapil  BERU JAKOZE TO BYL PŘESTŘEL nazor na tebe mile změněn:) 

Škoda že setu nevyjádřil zakladatel tohohle topicu i ktěm nadávkám my apelovat na varování ohledně nadávání ani tak nechcem a dělat další zbytečný flame

Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #44 kdy: Červen 25, 2009, 06:36:01 pm

Můj názor:

PK to nebylo, postava byla vyzvána aby reagovala, měla možnost.
Ic důvod dostatečný byl. Alespoň u ondrasose. Je zlej. Zavolal stůj, neposlechli ho, tak je srazí na zem, aby neutekli.


Kde vidím průšvih je u toho Garda.

1. Pokud druid v podtemnu, tak ano, ale zlej (ano, nedostane se tam mnich, smůla)
2. Jiné přesvědčení pouze jako otrok.
3. Lawfull neutral jedině jako loajální otrok drowek.
4. Pokud Lawfull neutral druid, tak jako ten, který nesnáší své otrokáře, ale bude plnit jejich vůli, aby mu neublížili.
5. Medvěd nemá ústa nemůže mluvit.
6. Podtemňáci nechodí na povrch přátelsky pokecat.
7. Pokud začnete z postavou utíkat, že se bojíte medvěda, je lepší to napsat do hvězdiček *v panické hrůze běží od medvěda* aby se s tim lépe dalo hrát.

8. Vulgarismy si nechte pro zrcadlo.

Pokud si s RP, zvyklostma, nebo něčím nejste jistí, tak se zeptejte, (ať už na foru nebo přes tell) ať tady nevznikají takové divnosti.

Rada pro Garda: bylo by lepší tu postavu začít hrát jako otroka, jinak je to fakt divný a ne právě moc RP (RP není kecání, RP je hraní role, pokud mam roli druida, nebudu
Rada po podtemňáky: Pokud nechce být hned odhaleni, choĎte na povrch skryti v kapuci a podobně.
Rada pro Vnoska: Reaguj na dění, co se děje ve hře. A především bod 8 (za předpokladu, že Ondrasos nekecal).

P.S.: Doufám že na sebe s drowáka nekdy brzo narazíme, začíná tu být nuda.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 7
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS