Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 29, 2024, 09:16:17 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1] 2 3 ... 7
  Tisk  
Autor Téma: Stížnost proti Ondrasos Grey pro úmyslné zabití  (Přečteno 40253 krát)
Vnosek
Nováček

Příspěvků: 4


Zobrazit profil
kdy: Červen 24, 2009, 08:21:22 pm

Zdravím všechny nadšence nwn,
před dvěma dny jsem byl dle mého soudu zákeřně zabit a okraden postavou toho jména Ondrasos Grey. Stalo se to těsně před Horskou vesnicí, kdy jsem se potkal s vyvolaným medvědem, ale nikoho jsem nevidel, až pak se objevila postava a křičela na mě stůj. Jelikož jsem byl na moc nízkém levelu tak me zabil pár ranami bez varování, poté mě oživil a znovu zabil a nakonec okradl o 19800 zlatek. To mě chtěl nejen okrást, ale i ponížit? proto ty dvě zabití?
Přišlomi to dost nefér když jsem vlastne nemel vubec šanci. Jelikož jsem nováček tak bych aspon žádal nějaké vysvětlení  zdalipak je to běžná věc ?
Děkuji, postavou Traumtemberg Vnosek.

screeny:

http://img523.imageshack.us/gal.php?g=kill1u.jpg

http://yfrog.com/ejkill1ujx
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Červen 24, 2009, 08:37:49 pm

Grey je podtemnak... oni jsou trochu "jiny".
Povrch a podtemno se nemaji radi.
Nevim jak to probihalo a proc zabil 2x, ale treba si jen hral jako kocka s mysi.
Zaznamenáno
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #2 kdy: Červen 24, 2009, 09:37:22 pm

Já Ondrasose znám přes Perina. Je to trochu RPneumětel. Hraje svoji postavu jako vraha a to se vším všudy. Vrah prostě svoje postavy před tím než je jde zabít nevaruje. Mno, ale jestliže to bylo na povrchu očekával bych nějakej jinej důvod, než jen ten, že Vnosek je povrchňan. Jelikož je i na docela vysokým lvl mohl by si také vyhledávat sobě rovnější postavy. Ale to je taky o přehledu postav na serveru a torochu citu.
Kdybych takhle někoho zmasakroval prvním útokem, očividně tedy asi o mnoho menší lvl, tak bych ho asi vzkřísil a zmizel.
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Vnosek
Nováček

Příspěvků: 4


Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Červen 25, 2009, 07:58:25 am

Dobrá tedy, takže to budu brát tak jak to je, ale kdyby jsme si byly aspon levelově rovni tak by mi to tak nevadilo, takhle jsem nemel šanci.
Zaznamenáno
Ondrasos
Mob
*
Příspěvků: 94


Zobrazit profil
Odpověď #4 kdy: Červen 25, 2009, 07:59:02 am

Zdravim tak  tohohle typka sem typka nezabil Úsměv po 5min afk kdy nak na nas neragoval  zacal od nas zdrhat a sezral ho medved ja mu dal obvaz a znova zasatav zase nic toz co snim tak ho medved sezral uplne RP kecat nebo vykecat se z toho nechtel... ¨

At se nam vyjadri pan vnosek co napsal a presne mam sreen akorat tu nejde hodit jen rekni jasne a presne co si napsal pokud odmitnes napsat prosim jakekoliv DM o poslani email poslu posudte sami co je todle zac tenhle clovek...
Zaznamenáno
Vip
Hrdina
***
Příspěvků: 280


Zobrazit profil
Odpověď #5 kdy: Červen 25, 2009, 08:02:23 am

k tomuto bych se rad vyjadril.

pokud jsem dobre videl situaci, i jak si to pamatuji ... zkouseli jsme to hrat vice RP .. mluvit s lidma ... ten den jsme si udelali vylet na povrch bychom zjistili jak jsou hraci ochotni si s nama hrat ... vyjma jednoho trapaslika  a pak jednoho lovce kteryho musim pochvalit. s nami nikdo nechtel nic resit proste zacali utikat i kdyz jsme s nimi jenom povidali.

a pak uz nas to opravdu prestalo bavit. MY SI CHCEM HRAT. Povidat si, zahrat to nejak hezky RP a vy jste porad zdrhali, tak uz mi to nedalo a pustil jsem hladovyho medveda ze retezu a ten te sezral.

ad resnuti ... chteli jsme jen hrat tak proto te zvednul abysme si mohli povidat, tys zacal pak hned zase zdrhat... mno a pak to critlo a uz te zvednout neslo.

ad uroven postavy ... ono se to dost tezko odhaduje kdo na tom jak je dopredu .. takze se to bud riskne nebo se to okeca.

a zrovna v tomhle byl ondras dost RP umel .. vic nez neumel .. hral to moc dobre ..

tolik muj nazor
Zaznamenáno

s uctou
Vip
Arash
Host
Odpověď #6 kdy: Červen 25, 2009, 08:23:01 am

Světem hýbou předsudky, co má temnou plet a ještě lépe bílé vlasy chce každého zabít, takže normální člověk raději utíká. O tomhle lidi nepřesvědčíte, tohle zde už platí hodně dlouhou dobu.  Ted mám na mysli předsudky hráčů, né postav.
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #7 kdy: Červen 25, 2009, 08:50:01 am

ja osobne bych s postavou, ktera si mysli ze na to nema pred podtemnakama taky zdrhal Úsměv
ale kdyz uz by me zabili a ozivili, tak jsem ulovenej a cekal bych co se bude dit a nebo to nejak ocecaval
Zaznamenáno
Vip
Hrdina
***
Příspěvků: 280


Zobrazit profil
Odpověď #8 kdy: Červen 25, 2009, 09:10:18 am

ja osobne bych s postavou, ktera si mysli ze na to nema pred podtemnakama taky zdrhal Úsměv

vysvetli mi jaky je rozdil v poznani podtemnaka a nekoho na koho mam odpor nastaveny ? ... asi je to stupidni dotaz ale opravdu to nevim.

protoze pokud si mame hrat na RP/ IC tak preci neresim informace z vypisu hracu pres "P"
treba vyborne to zahral onen lovec ktery do me strelil tak nejak z uleku, ja ho za to rozjel na rp a on hral fakt vyborne, a sel s nami (za utok na kralovskeho posla ) pred krale k soudu. Bohuzel diky me neznalosti systemu se nam ho povedlo parkrat prastit nez jsem zjisil ze si musim prehodit odpor/naklonost .
Ale hral to fakt vyborne a kdybych mohl tak mu za to navalim expiky bo to bylo opravdu vyborne zahrane.
Zaznamenáno

s uctou
Vip
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #9 kdy: Červen 25, 2009, 10:14:24 am

Je pravda, že strah z obyvatel podtemna na povrch je logicky vrozený. Stejně tak nepřátelství zejm. zák. dobrých postav. Těžko očekávat od řádu věčnýho ohně nebo měsíčních elfů, že si s váma budou povídat. Ty vás hnedka budou chtít upálit na hranici  Škleb a to i kdyby nedošlo k zabrání dolu. Musíte hledat. Stejně tak si určitě nenecháte šmajdat povrchňany po podtemnu a min. je zatknete, budete vyslíchat a když budete hooodně hodný tak je jen zbitý a okradený vykopnete z podtemna. Pokud to teda nebudou nějací vaši spojenci, ale ani ty bych nenechal cestovat bez dozoru  Mrknutí.
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Hodnak
Mob
*
Příspěvků: 62



Zobrazit profil
Odpověď #10 kdy: Červen 25, 2009, 10:22:03 am

Dovolte mi vyjádřit svůj názor na situaci. Jsem taky nováček na serveru. Nikdy jsem žádné MMORPG nehrál. Nuže než jsem začal hrát, dočelt jsem se v pravidlech cituji:"  K zabití nebo ničení majetku jiné postavy musí existovat dostatečný IC důvod. " Tak si říkám fajn. Nic mi nehrozí, dokud se něco nesemele a nevznikne řádný důvod.  Ale ono ejhle, ono to tak není. Je snad IC důvod pro zabití jiné postavy to, že stojí a nereaguje? Nebo to, že dotyčný hraje záporňáka a jako by měl zabíjet na potkání bez vyzvání?  Jestli chvíli stál a nereagoval, ať už z jakého koliv důvodu, je jedno. Mohl být třeba zamyšlený.  Pokud ses s ním chtěl bavit, měl jsi podle mě počkat nebo prostě odejít, než začne reagovat na ne na něj poslat medvěda, aby ho zastavil. Je jasný, že když ho pak oživíš, že bude v panice dál utíkat. Osobně bych udělal to samé, protože se mi už jednou stalo to, že jsem seděl s ostaními v táboře, přišel lučišník, nastavil si na všechny odpor a začal střílet. Zabil mě, když jsem se vrátil, zabil mě znovu. A to jsem byl prosím na 2. levelu. Naštěstí byli kolem zkušenejší hráči, kteří tuhletu záležitost vyřešili. Jasný PK bez IC důvodu. Nicméně kde je důvod v tomto případě?

Já se ptám, co je IC důvod k zabití někoho, koho zrovna potkám a nic o něm nevím?
Zaznamenáno
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #11 kdy: Červen 25, 2009, 10:43:40 am

ja osobne bych s postavou, ktera si mysli ze na to nema pred podtemnakama taky zdrhal Úsměv

vysvetli mi jaky je rozdil v poznani podtemnaka a nekoho na koho mam odpor nastaveny ? ... asi je to stupidni dotaz ale opravdu to nevim.

protoze pokud si mame hrat na RP/ IC tak preci neresim informace z vypisu hracu pres "P"
treba vyborne to zahral onen lovec ktery do me strelil tak nejak z uleku, ja ho za to rozjel na rp a on hral fakt vyborne, a sel s nami (za utok na kralovskeho posla ) pred krale k soudu. Bohuzel diky me neznalosti systemu se nam ho povedlo parkrat prastit nez jsem zjisil ze si musim prehodit odpor/naklonost .
Ale hral to fakt vyborne a kdybych mohl tak mu za to navalim expiky bo to bylo opravdu vyborne zahrane.
Tady nejde o nastavení odporu. Tady jde o to, že tě poznal jako podtemňáka. Zkuste třeba po prvrchu chodit s kápí na hlavě. Hráči by měli reagovat jinak (nezapomeňte na ruce  Mrknutí). Akorát NPC stráže moc neočůráš, ale třeba v horský se to dá okecat, tak že je tam zakázáno chodit se zahaleným ksichtem. Ten odpor se dá pak technicky nastavit ve vztahu mezi spolky za předpokladu, že vznikne nějaký spojenectví. Svět je nastavenej tak, že mezi povrchem a podtemnem je automaticky nepřátelství, což je asi dobře.
Poslední změna: Červen 25, 2009, 10:46:06 am od Erunamo Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Ondrasos
Mob
*
Příspěvků: 94


Zobrazit profil
Odpověď #12 kdy: Červen 25, 2009, 10:51:13 am

Mno kdyz uz to tak obahujes tak ja ti ten ic duvod dam hned po probrani zafk tvojeho zamysleni teda kdyz rikas zacal zdrhat na vyzvy stuj nereagoval takze moje IC je ze nas prokouknul  ze sme drow ikdyz kapi sme meli  a zacal zdrhat nahlasit ,, videl sem dve podezrele  osoby do vesnice  bezte to proverit .... staci ? mimo to medveda sem neposlal ja pritelicky nemam  Takze si nemuzem dovolit aby se ve hre rozkriklo potulujou se tu drowi , je prece jasne ze kdyby se tohle rozkriklo sme vpytti kazdej  vi ze my tam na prochazku těžko pudem Úsměv  nahoru jedine na loupeživé přepadení okrádání a nové otroky + sem tam pofiderni kseftiky..
 Jak rikam znova tohohle sem se ani jednou nedotkl dotkl sem se jinejch a vypada to fer solidnich lidi  k veci hlavu prachy tohohle pana sem nevzal takze proc to mylne obvineni:)

tady je citace co nasledovalo telem po zabiti...

citace ,, hele kokote vrat mi ty penize nebo te nahlasim a dostanes ban ... sreen mam nejde nak tady postnout na zadost poslu mailem np jestli bude obracet dotycny  ze tohle nenapsal.....
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #13 kdy: Červen 25, 2009, 10:52:44 am

Osobně bych udělal to samé, protože se mi už jednou stalo to, že jsem seděl s ostaními v táboře, přišel lučišník, nastavil si na všechny odpor a začal střílet. Zabil mě, když jsem se vrátil, zabil mě znovu. A to jsem byl prosím na 2. levelu. Naštěstí byli kolem zkušenejší hráči, kteří tuhletu záležitost vyřešili. Jasný PK bez IC důvodu.

Mám ten dojem, že zmíněný jedinec byl potrestán. Byl spíš výjimka - ruplo mu v kouli.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #14 kdy: Červen 25, 2009, 10:53:28 am

ten prvni pripad u ohne, myslim ze vim o co slo
ten hrac uz nehraje, protoze za ten vystup dostal BAN

duvod k zabiti v pripade setkani povrchnana a podtemnaka je jasny oba svety jsou v takove nevyhlasene valce

treba jako severni a jizni korea, jestli se objevi severni vojaci na jiznim uzemi s nejveci pravdepodobnosti se navzajem postrili a az potom budou premejslet co tam delali, v pripade neohlaseneho pokusu o vyjednavani by se muselo jit moooc opatrne

a k tomu okamzitemu uteku po oziveni, jestli utocnici zabiteho ozivili, tak ho asi nechteli zabit (to by ho nechali lezet)
takze bych jim dal sanci se projevit... oziveny je stejne po oziveny chvilku zmateny a treba i zaslably
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3 ... 7
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS