Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Březen 28, 2024, 11:17:24 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 22 23 [24] 25
  Tisk  
Autor Téma: Řešení častého problému  (Přečteno 138312 krát)
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #345 kdy: Leden 28, 2013, 10:51:08 pm

pusti te to po restartu. je lepsi a asi i rychlejsi udelat novou postavu Smích
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #346 kdy: Březen 02, 2013, 12:44:45 pm

Vitríny v shromaždišti vyměněné /jde prodej nástrojů a objednaného zboží/...přidána vitrína na volný prodej
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
houba
Nováček

Příspěvků: 37



Zobrazit profil
Odpověď #347 kdy: Prosinec 13, 2014, 07:33:50 pm

Čaues, myslíte že by mi někdo poradil s problémem ve hře? Po létech jsem si nainstaloval NWN že se mrknu na Kandošku. Zjistil jsem že můj účet je pořád aktivní (po 7 letech super Úsměv ) Taky tenhle účet na foru aktivní.

Nicméně jsem se přihlásil do hry, založil postavu, načetlo mi to hru a dostal jsem se do lokace Elfí vesnice. Popoběhnul jsem několik stop dopředu zatočil po cestičce doprava a pak mi hra spadla. Od té doby pokaždý když se zkusim přihlásit tak mi spadne už při načítání lokace.

Co by to mohlo být? chybějící hak? špatný CEP?

Nepodařilo se mi najít na netu CEP 2.3 tak jsem stáhnul CEP 2.6 který ale podle všeho co píšou je kompatibilní s 2.3

Díky za radu.

Houbič
Zaznamenáno

Only braves may live forever
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #348 kdy: Prosinec 13, 2014, 08:05:36 pm

Čaues, myslíte že by mi někdo poradil s problémem ve hře? Po létech jsem si nainstaloval NWN že se mrknu na Kandošku. Zjistil jsem že můj účet je pořád aktivní (po 7 letech super Úsměv ) Taky tenhle účet na foru aktivní.

Nicméně jsem se přihlásil do hry, založil postavu, načetlo mi to hru a dostal jsem se do lokace Elfí vesnice. Popoběhnul jsem několik stop dopředu zatočil po cestičce doprava a pak mi hra spadla. Od té doby pokaždý když se zkusim přihlásit tak mi spadne už při načítání lokace.

Co by to mohlo být? chybějící hak? špatný CEP?

Nepodařilo se mi najít na netu CEP 2.3 tak jsem stáhnul CEP 2.6 který ale podle všeho co píšou je kompatibilní s 2.3

Díky za radu.

Houbič

Sice ti neporadim:-o , ale zdarec Houba!
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
houba
Nováček

Příspěvků: 37



Zobrazit profil
Odpověď #349 kdy: Prosinec 13, 2014, 08:31:01 pm

Čaues, myslíte že by mi někdo poradil s problémem ve hře? Po létech jsem si nainstaloval NWN že se mrknu na Kandošku. Zjistil jsem že můj účet je pořád aktivní (po 7 letech super Úsměv ) Taky tenhle účet na foru aktivní.

Nicméně jsem se přihlásil do hry, založil postavu, načetlo mi to hru a dostal jsem se do lokace Elfí vesnice. Popoběhnul jsem několik stop dopředu zatočil po cestičce doprava a pak mi hra spadla. Od té doby pokaždý když se zkusim přihlásit tak mi spadne už při načítání lokace.

Co by to mohlo být? chybějící hak? špatný CEP?

Nepodařilo se mi najít na netu CEP 2.3 tak jsem stáhnul CEP 2.6 který ale podle všeho co píšou je kompatibilní s 2.3

Díky za radu.

Houbič

Sice ti neporadim:-o , ale zdarec Houba!
Zdarec psal jsem ti na skype dneska ale neozval ses Mrknutí doufám že mi někdo poradí, chtěl bych si zase zkusit zahrát
Zaznamenáno

Only braves may live forever
houba
Nováček

Příspěvků: 37



Zobrazit profil
Odpověď #350 kdy: Prosinec 13, 2014, 08:59:49 pm

Jen ještě abych upřesnil můj problém,

zkusil jsem si založit další postavu a narodil jsem se v jiné lokaci, tam to vypadá že hra funguje. (teda kromě toho že mě sejmul mravenec a pak jsem prohrál s ďáblem na hod mincí)
Zaznamenáno

Only braves may live forever
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #351 kdy: Prosinec 14, 2014, 03:00:53 am

Cep 2.3 jsem stahoval odsud :

http://neverwintervault.org/project/nwn1/hakpak/combined/cep-23-cep-24

Edit : ve finale je to ta sama na kterou odkazujou stranky a da se z toho najit i cep 1 Úsměv
Poslední změna: Prosinec 14, 2014, 03:08:28 am od Isidur Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #352 kdy: Prosinec 14, 2014, 11:39:08 am

Cep 2.3 jsem stahoval odsud :

http://neverwintervault.org/project/nwn1/hakpak/combined/cep-23-cep-24

Edit : ve finale je to ta sama na kterou odkazujou stranky a da se z toho najit i cep 1 Úsměv
diky za novy link
zmenil jsem vsude odkazy
Zaznamenáno
houba
Nováček

Příspěvků: 37



Zobrazit profil
Odpověď #353 kdy: Prosinec 14, 2014, 12:07:50 pm

Takže si myslíte že to je tim že mam novější verzi CEP?

zkusim to tedy vymazat a přehrát tam CEP 2.3
Zaznamenáno

Only braves may live forever
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #354 kdy: Prosinec 14, 2014, 02:49:53 pm

Tohle co popisujes me dělalo kdysi taky ... chybějicí textury stály vždy za pádem NWN
Zaznamenáno
dira_v_bubnu
Nováček

Příspěvků: 27


Zobrazit profil
Odpověď #355 kdy: Prosinec 14, 2014, 08:01:57 pm

Nazdare Houbici! Hele a co zkusit snizit detaily a tak? Kazdopadne uz se tesim, az se potkame ve hre:) Trepa:)
Zaznamenáno
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #356 kdy: Prosinec 14, 2014, 08:16:28 pm

Nazdare Houbici! Hele a co zkusit snizit detaily a tak? Kazdopadne uz se tesim, az se potkame ve hre:) Trepa:)

devitka je vsude sakra:-o
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
houba
Nováček

Příspěvků: 37



Zobrazit profil
Odpověď #357 kdy: Prosinec 14, 2014, 08:33:33 pm

Vypadá to že se mě to povedlo rozchodit. Vymazal jsem všechny CEP soubory z CEP 2.6, stáhnul jsem CEP 2.3 co sem dal Isidur (děkuji) připojil se do hry a tam mi to napsalo ještě dva soubory CEP který mi chybí. Pravděpodobně nebyli součástí CEP 2.3
Tak jsem je vzal z CEP 2.6 (jen tyhle dva) a vypadá to že to funguje. Ozkoušim ve hře až bude trochu času.

Chybjící soubory CEP který nejsou v tom balíčku CEP 2.3 jsou = ceo2-custom.hak   a druhý cep2-top-v23.hak
Zaznamenáno

Only braves may live forever
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #358 kdy: Prosinec 14, 2014, 08:45:04 pm

Ty chybejici haky by mel obsahovat ten obludnej archiv cca 900MB taky jsem je nahanel  Smích
Poslední změna: Prosinec 14, 2014, 09:09:52 pm od Isidur Zaznamenáno
Nurdu
GUILD-Tovaryšstvo
Hrdina
***
Příspěvků: 327


Zobrazit profil
Odpověď #359 kdy: Září 25, 2015, 07:00:19 am

Zdravim s postavou Twin Mord mam problem ze pokazde kdyz se objevim v Elfi jdou po me straze, tahne se to uz par mesicu, kdyz pujdu do vezeni tak neni aktivni nikdo kdo by me pustil, mohl by se na to nekdo prosim kouknout?? Dekuji
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 22 23 [24] 25
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS