Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Březen 28, 2024, 07:02:17 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 21 22 [23] 24 25
  Tisk  
Autor Téma: Řešení častého problému  (Přečteno 138307 krát)
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #330 kdy: Leden 28, 2013, 10:40:49 am

to samé mám ted já po stažení posledních uprav pro hru se mi neukazují žádné servery když se přihlašuji k internetové hře jen ty co sem někdy zkoušel mám uložené v historii takže asi instalovat znova a nestahovat poslední vylepšení pro hru není to podporovaný a nebo zadej adresu ručně  Úsměv
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #331 kdy: Leden 28, 2013, 10:43:44 am

Ahoj, mám problém s přihlášením. Mám originál NWN Platinum (kupoval jsem si kdysi kvůli equilibrii, samotnou hru nehrál, ale vyrůstal jsem na baldurech).

1. Již mi nešlo zaregistrovat hru, která samotná odkazuje již na neexistující stránku. Když jsem kdysi hrával na eq., tak jsem možná nějakou dělal, ale už je to více let a nejsem si jist a rozhodně k tomu nemám již podklady. Udělal jsem následně novou instalaci a registroval offline. Přišlo mi i potvrzení od atari, ale žádné přístupy tak nepřišli a ve hře více hráču se neprojevilo.

2. Nevím již jaký účet jsem tehdy používal a když se chci ve hře připojit k více hráčům, tak když vytvářím nový účet, nikdy se hře neukážou žádné servery (v těch dobáchj nedávných si pamatuji, že jich tam bylo víc než dost a vypisuje se mi obrazovka, že nejde účet ověřit....což by mi nevadilo, když bych se chtěl připojit k vám, ale nezdá se mi, zdali se neděje něco špatně tedy?

3. Když jsem se na stránkách kandelabrie zaregistroval, vložil jsem vygenerovanej klíč, který jsem si i zapsal pro pozdější použití, tak jsem se do hry připojil, vytvořil jsem si postavu a trochu prozkoumal okolí. Toho dne jsem se po chvíly odpojil, že již funguje a při chuti na hru se můžu hned připojit. Ještě na webu jsem tentýž den smazal 2 herní postavy (byla tam třikrát ta samá), nechal jsem posledního data a času (říkal jsem si, jak jsem se vícekrát připojoval, že se mohli data nějak zdvojovat) a odhlásil se. Následujícího dne, jsem se chtěl přihlásit na web. Přihlášení mi ale nefungovalo a ve hře se ztratila moje vytvořená postava + mě server při vytváření nové odpojoval z kandelabrie, že vypršel časový limit.

4. Když se mi nedařilo přihlásit se na web, tak jsem si nechal do mailu poslat vygenerované heslo, na které se mi ale také nedařilo přihlásit. Zkusil jsem novou registraci, ale mail i CD key je již mnou využívaný a tak si teď nevím rady, jak dál

Hru mám updatovanou, CEP 2.1 a ostatní ze sekce ke stažení jsem do hry vložil. Jediné, co jsem nezkoušel a viděl teď tady ve vláknu, nějakou úpravu souboru *.ini, tam mám také ten klíč někde vložit?

Dík
ahoj, jake je tve uzivatelske jmeno?
Zaznamenáno
Liseryan
Nováček

Příspěvků: 7


Zobrazit profil
Odpověď #332 kdy: Leden 28, 2013, 10:51:59 am

mě se hra nezpatchovala sama, musel jsem dle instalátoru stáhnou nějakej opravnej patch, ale chtěl jsem provést, protože i na stránkách je, že má být 1.69. Krom patche, cepu a haku odtud jsem nic jineho nestahoval. Servery se mi neukazují, ale po přidání růčo, kandel. vidím a přihlásil jsem se i do samotné hry, ale druhej den mi postava zmizela, tak se mi to nějak nezdá.

Uživatelské jsem si dal stejné jako tady: Liseryan mail: gpetr23@seznam.cz
Zaznamenáno
Orbi
Šampión
**
Příspěvků: 180



Zobrazit profil
Odpověď #333 kdy: Leden 28, 2013, 12:30:32 pm

to samé mám ted já po stažení posledních uprav pro hru se mi neukazují žádné servery když se přihlašuji k internetové hře jen ty co sem někdy zkoušel mám uložené v historii takže asi instalovat znova a nestahovat poslední vylepšení pro hru není to podporovaný a nebo zadej adresu ručně  Úsměv

Neviem či to s tým súvisí, ale bioware vypol Master server, čiže nemá kde vyhľadávať internetové hry ani overovať hráčov.
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #334 kdy: Leden 28, 2013, 12:49:29 pm

jestli jsi se dostal do hry tak to je ok
to ze postava zmizela, muze byt tim, ze jsi asi pouzil vickrat stejne jmeno postavy a pri smazani jsi prisel o vic nez jsi chtel... Smutek
s vic postavama s jednim jmenem ma NWN problemy a neumi je rozlisovat... bohuzel
takze bych zkusil zalozit uplne jinou postavu (s jinym jmenem), po restartu serveru overit, ze ji stale mas  a pozustatky te stare uplne pres web vymazat
Zaznamenáno
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #335 kdy: Leden 28, 2013, 01:25:14 pm

Nevim, jestli to něčemu pomůže, ale mě to normálně vyhledává servery... Zkoušel jsem si instalovat znova celý NWN a všechno v pohodě. Krom teda toho, že se mi to neověřuje proti Biowaru (zamrzí to, že musim počkat cca 10 vteřin, ale co se dá dělat...)
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
Liseryan
Nováček

Příspěvků: 7


Zobrazit profil
Odpověď #336 kdy: Leden 28, 2013, 02:03:44 pm

ok, díky za pár nitek, jak budu doma tak budu testovat dál, jsem se těšil že se do toho o víkendu vžiju a nic Úsměv. Do hry jsem se dostal, ale všechny další pokusy jsem prováděl se stejným jménem, tak je to možné.

Ještě si nevím rady, jak to teď provést na webu, přihlášení mi nefunguje na staré heslo, ani na generované při přeposlání. Když bych udělal novou registraci se stejným mailem půjde to? CD klíč si musím vygenerovat nový nebo můžu použít původní + tady někdo na serveru psal o vložení CD keye do souboru ini, to jsem také nezkoušel.

Pardon za ty otázky, ale když jsem hrával, tak cdkey snad ani nebyl?!?  návody na přihlášení jsem pročetl víckrát a snad na nic nezapomněl Úsměv
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #337 kdy: Leden 28, 2013, 02:15:16 pm

do puvodniho uctu co ted ma tvoje (orig) CD key se najak dostaneme Úsměv
to bude mozna nejaky problem s malymi nebo velkym pismeny a nebo jina hlouupost

na uvodni strance je prihlaseni, tam napis uc.jmeno a pokus o heslo (nebo bez nej)
ti to vynada a nekde tam je odkaz na pregenerovani hesla
to by ti melo zaslat email s novym heslem na adresu, kterou jsi uvedl pri registraci

muzu jeste proverit, jestli funguje odesilani mailu, ale snad je to ok
Zaznamenáno
Liseryan
Nováček

Příspěvků: 7


Zobrazit profil
Odpověď #338 kdy: Leden 28, 2013, 02:18:44 pm

jo funguje to, už jsem si to poslal víckrát, ale ani na ten vygenerovanej mi to nejde a nevím, když udělám novou registraci s jiným jménem, ale stejným emailem, jestli neudělám další problém
Zaznamenáno
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #339 kdy: Leden 28, 2013, 02:29:47 pm

To heslo z mailu musíš přepsat ručně jo...
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Liseryan
Nováček

Příspěvků: 7


Zobrazit profil
Odpověď #340 kdy: Leden 28, 2013, 02:42:23 pm

To heslo z mailu musíš přepsat ručně jo...

Tak už jsem se těšil, že jsem blbec, že mě to nenapadlo, ale i přepsané ručně háže:

Účet Liseryan nebo zadané heslo není platné
Pokud jste zapoměli heslo klikněte <ZDE>. Nové heslo Vám bude zasláno na Vámi zaregistrovanou e-mailovou adresu.
Návrat na hlavní stránku.

Takže začarovaný kruh Úsměv Jak budu doma, tak to zkusím s novou registrací (aby to bylo z jednoho pc), možná jsem to nějak zkašil, už nevím, ale nejsem zase takový analfabet...
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #341 kdy: Leden 28, 2013, 04:20:26 pm

nikde nevidim, zadny problem
o heslo jsi pozadal
v logu mas odeslani hesla
kdyz se do webu se svym jmenem :  Liseryan a heslem co jsi dostal v mailu, zkusis prihlasit melo by to fungovat
radeji nic nekopiruj, protoze muzes pridat nejaky znak navic (napr odradkovani) a dodrzuj velke a male znaky
tim se dostanes do sveho uctu a budes moci heslo zmenit na nejake rozumnejsi a pripadne promazat i pokazenou postavu

na prihlaseni do hry potom pouzij stejne jmeno, radeji zase dodrzuje velke a male znaky
tady pouzijes heslo, ktere jsi uvedl pri registraci cd-key u vyrobce hry
jestli neuvidis hromady serveru, nezoufej Úsměv a zadej adresu do primeho pripojeni
Zaznamenáno
Liseryan
Nováček

Příspěvků: 7


Zobrazit profil
Odpověď #342 kdy: Leden 28, 2013, 04:36:12 pm

nikde nevidim, zadny problem
o heslo jsi pozadal
v logu mas odeslani hesla
kdyz se do webu se svym jmenem :  Liseryan a heslem co jsi dostal v mailu, zkusis prihlasit melo by to fungovat
radeji nic nekopiruj, protoze muzes pridat nejaky znak navic (napr odradkovani) a dodrzuj velke a male znaky
tim se dostanes do sveho uctu a budes moci heslo zmenit na nejake rozumnejsi a pripadne promazat i pokazenou postavu

na prihlaseni do hry potom pouzij stejne jmeno, radeji zase dodrzuje velke a male znaky
tady pouzijes heslo, ktere jsi uvedl pri registraci cd-key u vyrobce hry
jestli neuvidis hromady serveru, nezoufej Úsměv a zadej adresu do primeho pripojeni


moc děkuji za strpení, ale první odstavec jsem provedl již vícekrát, heslo mě nenapadlo opsat ručně (ač z kdejakých aplikací vím, že nejčastěji se zkopíruje společně s mezerou, to si hlídám už při kopírování... zkusil jsem i ručně, ale i tak se mi nahodí obrazovka s infem neplatného účtu nebo hesla (místo odkud si můžu přeposlat vygenerované/zapomenuté)

co jsem ale nejspíš udělal špatně je, že jsem si ve hře vytvořil účet s vlastním heslem a nezadal jsem vygenerovaný cd-key....nevidim jedinej server a právě pamatuji, že jich bylo dost, na kandelabrii jsem už byl a zůstala mi tam, včera mě to ale po chvíly vyhodilo, což ale může být tim špatným postupem...večer vyzkouším a dám vědět
Zaznamenáno
Liseryan
Nováček

Příspěvků: 7


Zobrazit profil
Odpověď #343 kdy: Leden 28, 2013, 08:09:04 pm

Tak všem děkuji, od každého jsem si vzal něco, udělal ještě jednou všechny postupy a vypadá to, že by to mohlo být ok...jen že nechci zakládat nové téma, probudil jsem se ze svého epilogu v noci bez jakékoliv síly a byl přepaden loupeživou partou, mé dny na povrchu byli sečteny a se samotným Ďáblem jsem prohrál nejzažší zbytek mé paměti a ocitl se v očistci, nevím jak si přebrat myšlenky a vrátit se mezi živé....
Zaznamenáno
Orbi
Šampión
**
Příspěvků: 180



Zobrazit profil
Odpověď #344 kdy: Leden 28, 2013, 08:44:43 pm

Od diabla ta to pusti asi az nasledujuci restart. Aspon tak to kedysi bolo, ale niesom si isty, ci to stale plati.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 21 22 [23] 24 25
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS